Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

Wołodyjowska ty rozrzutniku a fee tyle sweterków na raz :classic_cool: Zwyklak bardzo sie ciesza ze masz prace przynajmniej sie nie nudzisz i o głupotach nie myslisz i olej mamusie faceta :P mordeczki kochane stęskniłam sie za wami straaaasznie bo dawno mnie tu nie było a tylko dlatego , ze byłam za oceanem wielkim aż 3 tygodnie i powiem wam że szmat przywiozłam całe 60 kg i jeszcze pakę wielgachna wysłałam ale teraz widze ze to straaaaaaszne buble sa , więc poszłam do naszych kochanych sklepów i tak np. w pietro filippi wydałam cos koło 5 tysiączków a tylko dlatego że kocham ich ubranka a tak z wydatków to w końcu dokończyłam dom :) już tydzień w nim mieszkam aaaa teraz szaleństwo kupowania gratów stałych których nie znosze łllleeeeeeeee :Pwwwwrrrrrrrrr a najbardzioej to ni umiem kupować szmat na okna , no ja sie nie znam na tym i tyle to chyba tyle z wesołych wydarzeń :) a ze smutasów to musiałam uspić moją kotkę która miała tylko pół roku bo była chora na białaczke - bardzo traumatyczne przeżycie :o cieplutko pozdrawiam rozrzutników większych i mnijszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka Skarby Moje Drogie :) mam nadzieję, że teraz topik rozkwitnie na nowo :) 60 kg szmat>> no wykosiłaś Słońce jak >> no comment :classic_cool: moje oststnie drobne szaleństwo>> zaprosiłam kilku znajomych na sushi - rachunek 1700 zł :) ale warto było :) a no i podciełam kudełki :) tym razem zmieściłam się w 1000 zł - nie robiłam maseczki na włosy bo nie miałam czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Wołodyjowska ❤️ ze mną już gorzej.. z kasą znaczy się.. ale mam prace to moze się unormuje, ael sushi za 1700 na pewno nie zjem :p nigdy, poza tym kupiłam sobie śliczną haftowaną spódniczke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 ja też sama bym tyle nie przejadła ;) ale była nas 5 i poza kilkoma zestawami, pyszna zupą z alg i deserami zamówiliśmy 4 butelki obłednego wina :) Szarpnęło mnie nieźle -ale opijałam podwyżkę ;) Niestety przyznaję ze teraz listopad będzie bardziej skromny ;) szczególnie że dzis idę kupić sobie obraz który wypatrzyłam - idealnie będzie wygladał nad moim łóżkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co słychowac
zwyklak pyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania***
widze duzo zarabiacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak nadlatuje
szeregowy zieloniak melduj się wieśniaku, odlatujemy za godzinę,c zy wszystko gotowe pułkowniku wołodyjowski? hę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA dziś Ide sie odchamic :P!! MAm całe 1750zł do wydania I wiem co kupie :P KOszule!!!!!! Z tych drogich rzeczy to ma psp (899zł + 2 gry za 285zł) Ale warto warto . napisze jak wróce z odchamiania sie :p Narks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie!! nabylam ostatnio meteoryty a dzis kupuje samochod ale tani bedzie 10000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanana
no dzis kupilam:P sobie plaszczyk na zime w koncu:P ponoc wygladam jak czlowiek:D nop kosztowal 179 zl... dla mnie kupa forsy ale warto bylo;) ...ale kiedy w koncu moj tata wygra w totka to sie tu wpisze i wtedy Wasze drogie rzeczy przy mojej stana sie malymi tanimi drobiazgami:D:D:P hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjj zwyklaku sie ciesze że jesteś i pani wolodyjowska jest :classic_cool: ale powiem wam laseczko ze sie stęsknilam za wami ,jutro WAS odnajdę ,,,,,papappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nanna gratulacje witamy w klubie buraków :P a pisać mi tu i to jużżżżżżżż Zwykly buraku a powiedz czyś ty na stale ty zadomowiona czy chwilówka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laptop: cena 7000 PLN = 2GB Ram, Radeon X700, Sonoma, Pentium 1,86, 15,4\" = spłacanie do września 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój laptop 2000 zł i świetnie się sprawuje chociaż nie jest nowy. Pozdrawiam \"rozrzutników\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luu
Ide sobie kupić kozaki za 800 zl Niby dużo ale to nie jest mój szczyt marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Kochane Buraczki :) Ciesze się że jesteście mam nadzieję, ze wreszcie zacznie ten temacik znowu żyć - bez względu na kwoty które przewalamy ;) U mnie ostatnio atmosfera naukowa - z tej okazji wydała 675 zł na ksiązki - ale warto - mniej więcej tyle samo wydałam na fryzjera :) ale od razu mi lepiej :) cmok😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć paskudy :P Wołodyjowska powiem Ci że wymiatasz , o fryzurach myslę :) a ciekawe gdzie zwyklak sie podział ? ściemniara jedna najpierw sie pojawia , potem znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wołodyjowska nie ma co na fryzjera tyle wydawac!! JA to wydalem 450 zł I 3 dni to odchorowywałem. A ostatnio pilem wiski Za 3000 zł Butelka !! (kolega mial 25 urodzinki i zaszalal) Byl i szmpan (prawdziwy) ale tego to tylko kiliszekw ypilem bo jakis niedobry byl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
houk :classic_cool: ja tam lubię mieć przyczesany fryz :) Co do szampana i innych trunków... no cóż Biedak ja bym miała opory pić coś co kosztuje więcej niż 500 zł, szczególnie że w moim przypadku zwykle te cenne trunki lądują w wc...:P Ale na 25 urodzinki to też miałam prawdziwego szampana - a nie jakiegoś tam bełta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upaupaupaupaupaupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upaupaupaupaupaupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te zielona, na mnie muwisz sciemniara,. a gdzie sama jestes? hę??? :D mam dobrą wiadomosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIS BEDE WIECZOREM TUTAJ NA 99%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 I JESZCZE COŚ......... ....................................... .......................................... ................. ZARĘCZYŁAM SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAM PIERŚCIONEK Z PRAWDZIWYM DIAMENTEM, HIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEŚNIAK SIĘ POSTARAŁ WKOŃCU :D, PLANUJEMY KUPIC MIESZKANIE, WIĘC WIECIE JAK ZKASĄ U MNIE TERAZ ;( AHA POLEĆCIE MI COS POD OCZY DOBREGO, BO W OGÓLE PRAWIE NIE SPIE, PRACA, NAUKA I TAK WKOŁO.. NIED AJE RADY , OCCZY MAM POPUCHNIĘTE ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fuckkkkkk :/ zasponsorujcie mi może coś? jestem biedna studentka, a tu swięta idą..... macie 400 zł na zbyciu? chyba dla was to pikuś....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smród czuję
smierdzi tu ściemą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×