Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

Gość Alicjaaaaaaaa
błyszczyk Lip Fusion 190,- zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUTY
ALA SKĄD JESTEŚ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjaaaaaaaa
Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUTY
A...CO ROBISZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjaaaaaaaa
studiuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUTY
SKAD MASZ TYLKE KASy>>>????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykloku, jestem Twoja fanka postanowilam to napisac po przeczytaniu twojej stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwkła dziewczyna
haha dzięki prosiak ❤️ hehe przypływ gotówki to dopiero będzie, ale jest juz rozłożony na częsci .. D plan na miesiąc luty: :classic_cool: ok 300zł jakies perfumy :D rachunku itd itd .. nie liczmy jako coś miłego.. :( jakieś szmaty .. nigdy nie wiadomo :D podkład w płynie meine ulubiony 70zł spodnie levis lub lee nie wiem .. nie chce mówić na nie szmaty :D ok nie wiem, ile moga kosztowac? mniejsza z tym :D no tak, jakis pączek 0,85gr :classic_cool: ................ razy 30 :D hehe ale duren ze mnie :P aha i prezent na walentyni yyyyyyy jakieś 10zł :D więcej nie wydam, a co :D aha no i tak przekleta szkoła... fuck ... walne cytatem bo jest na miejscu ,kto zgadnie skąd jest dostanie kwiatuszka 🌻 " my tutaj nie pasujemy.. to nie jest normalne ... (..) " szeregowa wołodyjowska zgaduj.!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to taki błyszczyk co
powieksza usta na 48godzin!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie liczę wspólnych rzeczy związanych z życiem, czyli mieszkania, samochodu, samochodu, mebli etc. Najdroższa torebka ok 400 zł, yellow peel - narazie zrobiłam jeden zabieg, też 400 zł (a potrzebuję hmm.. 2-3?) Do butów mam narazie szczęście, kupiłam sandałki przecenione z 450 na 200 :) I był z 6 lat temu stanik za jakieś 130 zł. I płaszcz skórzany za ok.1500. Chyba nie mieszczę się w rankingu najkosztowniejszych szaleństw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Frostka - ładnie ładnie -pasujesz do nas ;) U mnie wczoraj było szaleństwo knajpiane wydałam - duŻo za dużo :( Zwyklak - nie zgadnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brudny Harry
Witam! JA napisze tez cos na liste! A wiec tak nie bedzie to tak duze jak wasze sume ale jest ! A wiec ze 120zł zostałko mi 80 zł a najfajniejsze jest to ze nie wiem co z tym zrobiłem! NAprawde Nigdzie nie wychodziłem nikomu nie porzyczałem(i juz wiecej nie zrobie tego) Ale tak jakos poszło sie jebac te 40zł ZAłuje ale h... NAuczka na przywszłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE WIESNIAKI ... MAM NOWĄ ZDOBYCZ.. DWIE \\BLUZKI ,, ALE TAKIE DO PRACY Z KOŁNIERZYIKIEM SORRY ZA PISMO ALE SIE NARABAŁAM WINEM :/ MIERZYŁAM SPODNIE LEE I LEVIS i wranglerza i chum zadne nie pasują :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabaraba
Kupilam torebkę absolutnie markową i oryginalną Lacosta za trzy stówy i mam wyrzuty. Krokodyl jak trzeba, morda w lewą, czy prawą stronę, nieważne, grunt, że się zastanawiam teraz: czy nie mogłam kupi jakiejś innej torebki na stadionie na przykład, a kasę z tego krokodyla da biednym maluchom, które nie jadly dzisiaj obiadu? Podly dylemat, ale wcale nie głupi. Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona z kosmosu
wiwat :) buraczane robalkowate robalki :P steskniliscie sie pewnie okropnie :) za mną oczywiscie zwyklak ty nie wkuwaj tyle bo woźna zostaniesz a wolodyjowska to jakaś kniajpniana terapia u psycholożki cie czeka ( też wyginam smialo cialo ......a co..............:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eejjjjjjjjj achojjjjjjjjj na pokładzie szeregowa zielona :D juz myslalam,ze wybyłas w długą podróż kosmiczna bez uprzedzenia nas :P ja dzis kupilam sobie buty, kozaki kolejne do kolekcji :/ marynarke, ale jest boska :D czarna, z chaftowanym czyms, jakies kwiatki i cos tam, ale taka elegancka :D w car.. yyy nie chce mi sie sprawdzac firmy, jutro napisze :D poza tym wachalam tą lancome hypnose i wiecie co.. nie wiem czy ta baba mi zły tester dała w daglasie, bo nie bylo kolo perfum i wyciagła cos w spraju z szuflady, ale to było w jakims pojemniku :/ i pachniało gumą balonową :/ okkkropnie!!!!!! więc kupiłam CHANEL CHANCE :D 100ML :D jestem happy, tylko nie wiem czy ta baba nie dała mi specjalnie jakiejs innej bo głupio sie usmiechala ... yyyy irytujące :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za bledy ale same wiecie,ze po calym dniu zakupow człowiek jest taki.. padniety :D Jeszcze w kinie bylam ze swoim skarbem :D na Pile II yyyyyyy okropnie straszny, myslalam,ze bede zygac dalej jak widze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllllllllllllloooooooooo
topik upadac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jestescie
........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 24
a ja wydaje na superowe drinki w knapkach malibu teqila i rózne pysznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×