Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

Jestem klientką dziewczyn (fryzjerek) które pracują dla Jadwigi Hupało, i nie mają zbyt pochlebnej opinii o jej stylu \"cięcia\". Ja też nie - nie podoba mi się jak ona tnie włosy - beznadzieja, w ogóle się potem nie układają. Bartosiewicz i Kukulska - świetny przykład ohydnej fryzury, z której same obcięte chyba były mało zadowolone - Kukulska bardzo szybko wróciła do \"normalnych włosów\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki serdeczne dziewczyny. dzis kupilam sobie kosmetyki w hurtowni fryzjerskiej za 150 zl, 2 bluzki i 2 paski za 300 zl, zinsy za tylko 109 zl, oraz super sukienke solar za 289 zl, nie moglam sie oprzec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponadto 2 pary buto, jedne za 189 mokasynki skorka pytona(imitacja) oraz czerwone (!) na obcasie, w sam raz do tej sukienki z soalra.t czerwone przecenione az 50% i kosztowaly 119, pozdrawaim, Wasz Prosiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o la la
telefon komorkowy za 1100, mam manie zmieniania telefonow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita zielony
Zwyklaku mordeczko :classic_cool: Wołodyjowska udanego wypoczynku życze pozdrawiam wszystkie buraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poshe
moje najdrozsze rzeczy to; - laptop - 6 tys - perfumy chanel-540 zl - kurtka morgana 600 zl - zeby( tylko 4 ,ale porcelanowe) 2000 tys zl - laserowa korekta oczu - 4 000 tys zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poshe
a i jeszcze - okulary sloneczne od DKNY-540 zl - torebka po przecenie od calvina klaine-600 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita zieliny
poshe a tysz diora to co ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze pragne admienic, ze wakacyjne szalenstwo zakupoe dopiero sie zaczyna, poniedzialek jade do poznania, tylko ja i moja karta :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poshe
tuszu od DIORA nigdy nie milam , szczerze mowiac ,zadnego kosmetyku od diora nie mialam , ubran tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uan mujer bonita
hejka,no kurcze to se szalejemy:-) ja kupilam sobie jeansy:-)za 380zl,i nie zeby to byl jakis D&G kurcze bo te to kosztuja 2000-ale czy to nie jest porabane wydawac na jeansy 2000?????nawet dla takiego snoba jak ja:-) a co do fryzjerow to 1000na wlosy???eh znam takiego goscia ktory scina w mojej rodzinej dziurze,jakies planktony i algi wklada we wlosy i wciska kit ze sa piekne,a gorzej jak 5 wlosow na krzyz sie ma:-)ale co tam 500zl na krotkie wlosy to duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F3
kiedys mąż mi chciał zrobić niespodzianke i kupił mi autko z salonu za 96.000 jeździałm nim miesiąc i nie podobało mi sie wcale sprzedaliśmy więc auto ze stratą 17.000 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiokewl
Rozumiem że jak ma się kase to mozna kupic co się chce. PO to jest tez dior czahel i dg ale po co się tym publicznie chwalić ?? KUpujecie to żeby miec dla siebie czy dla kogoś ?? Żeby moze sąsiedzi widzieli ???? Ja mam malucha i postrzegana jestem u mnie w wiosce za biedaka bo kumpala ma auto na raty ( !!! ) ale wartości 30 000 a nie tam jakiegoś malucha, i ciagle się nim chwali i kazdy mówi jaka to ona bogata. Ale nie widzi tego ze mam drzwi w domu za 10.000 . No ale cóż ja nie musze pokazywac innym :)))) Bo drzwi przeciez niewidac. A jak ktoś przez tez to czuje sie dowartościowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika22
Gdy czytam te wypowiedzi, dochodzę do wniosku, że tak naprawde mania na punkcie fimowych rzeczych typu : Gucci, Prada, Morgan czy Dior dotyczy tych dziewczyn , którym brakowało czegoś w dzieciństwie.Osoby które od dziecka mogły sobie na wszystko pozwolic, wręcz rezygnują z takich marek. Wiem to po sobie. Moi rodzice sa adwokatami i mimo ze stać nas prawie na wszystko, nie mam ani jednej rzeczy od Gucciego. Ubieram sie w Galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika +> i własnie ktoś powiedział to o co chodzi. Że zdarza sie tak ze dziewczyny są niedowartościowane i nie miały tego w dzieciństwie i o to chodzi. To te się wtedy tym chwalą i robia takie topiki. A ludzie dla których niektóre marki to norma, poprostu zyją z tym normalne. Nie zawsze MArka idzie w parze z firmową metką która mamy doczepioną do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika22
Niestety móoj ojciec jest tak porąbany, że musi mieć najdroższe metki. Na studiach brakowało mu kasy, no ale odkąd jest adwokatem, to wszystkim sie chwali i palma mu odbiła!! Nie załozy nic innego oprócz Pierre Cardin, Hugo Boss, MarksSpencer. Szlag mnie trafia normalnie na jaego snobizm. Na sczęście Mama jest normalna;)a on ma pewnie jakies kompleksy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacoste...........
raz na dwa miesiące kupuje duży falkonik perfum Lacoste dla kobiet :) te takie w złotym pudełku ::):):) może nie kosztują według Was dużo, ale jestem studentką biedną i taki wydatek jest dla mojej kieszeni zabójczy, no ale nie moge sie powstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika 22 no trudno. Jeśli mu z tym dobrze. Ale najwazniejsze ze TY nei ucierpiałaś. I masz fajna marke w głowie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie nieskalane markami panny - nie podoba Wam się temat to nie wchodźcie na niego i nie uczestniczcie w dyskusji :P A Wasze stwierdzenie, że komuś czegoś w dzieciństwie brakowało jest co najmniej nie na miejscu - ponieważ nas najzwyczajniej w świecie nie znacie, więc darujcie sobie to święte oburzenie. Jesteśmy tu wszyscy anonimowi i to chwalenie się jest niczym więcej jak luźną rozmową, więc odpuśćcie sobie. A tak na marginesie - nie mogę się powstrzymać by nie dodać, że skoro którejś tatuś, ma kompleksy z czasów studenckich, nie oznacza to że wszyscy lubiący koszule UNGARO też je mają :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pweskkkw
Ale nie każy sie tym chwali !!! Tak jak wy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoza
Jedna z mich dalszych znajomych używa zdania "wygląda na droższe" haha więc moze poprostu kupujcie tanie a wmawiajcie sobie że to droga rzecz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te zoza
zapewne znasz to z autopsji :P kupować tyko tanio ale takie rzeczy które wyglądają na warte więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zbok
Weronika 22- jesli ty uwazasz ze marks spencer to droga firma????to ja sie usmieje,to nie sa drogie ciuchy!!! chyba w polsce placicie slono,ale w kazdym innym kraju,to normalne ciuchy i to nie najlepsze na dodatek... a ci co zarzucaja ze kupujemy diory itd itp,kto powiedzial ze zaraz cala szafa w diorach???zgadzam sie ze te marki nie musza miec wszystkiego ladnego,czasami tez i jakosc nie idzie w parze,ale np kosmetyki maja dobre,a zreszta w polsce to tylko dior,a jest tyle innych marek drogich,ktore przewyzszaja diora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snobiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękujemy za komplement
:) - zdecydowalam się w końcu na samochó - MINI MORRIS :) ale to nie do końca mój wydatek - Tatuś obiecał mi dołożyć połowę czyli jakieś 50 tysięcy :) będzie żółto czarny jutro idę do salonu ustalić szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę
1)takiego tatusia 2)taki samochodzik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×