Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

miało być przesadzziłas, ale wiesz co, tak zawsze jest, ze w sklepie jest na nas wszystko dobre, dopiero w domu się okazuje coś innego, hehe norma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąsnie mi głupio jest, bo kurde ugryzłam pomidora przed kompem i woda z niego prysnęła prosto na monitor, kurde :o ale zonk, wszystko jest upiepszone :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Ci tak ;) JAk tak można objadać się od rana :P i to na dodatek pomidorami :P A poza tym zapytam bo mam wreszcie okazję O co chodzi z tym powiedzeniem \"zonk\" - kurde aż mnie zęby bolę jak to słyszę, a słyszę niestety czesto bo jakoś tak sie ogólnie przyjęło :( Co Wy w tym widzicie?????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo był taki program na polsacie , teleturniej \"idż na całośc\" chyba i miałaś tam do wyboru 3 bramki z nagrodami ale w jednej bYł kot tzw ZONK i wtedy nic nie wygralas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak coś mi swita, ale samo w sobie stwierdzenie jest - według mnie - bez sensu i w ogóle go nie czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze wszystkie szanowne czlonkinie grona zawodowych burakow o wybaczenie, ze tyle mnie nie bylo. wasze nowe wiesci mnie powalily!!! Zwykly buraku, nie odjezdzaj!!!!!!!!!! Nie rob mi tego!!!!! A teraz juz sie tlumacze z nieobecnosci: otoz nie moglam sie dokopac do tego topiku przez dlugi czas, a kafeteriowa wyszukiwarka, sprzezona z antyburaczanymi mocami nie chciala mi go wyszukac. Myslalam juz, ze ten buracki topik juz przepadl, ale dzis zobaczylam, ze nie!!! :D Hurra :D:D:D Ja nadal pracuje, teraz mialam pare dni wolnego, ale znow trzeba bylo powrocic do pracy. Ale wedlug najnowszych wiesci, 15 lipca bedzie juz koniec!!! Mniej wiecej wtedy dowiem sie, czy mnie przyjeli na studia. A teraz pochwale Wam sie matura, bo jest czym :) Zielony groszku, dla Twojej informacji, to teraz sa punkty, a nie oceny, wiec nie zdziwcie sie dwucyfrowymi wynikami :) UWAGA UWAGA: podstawowy jezyk polski 64/70pkt rozszerzony jezyk polski 29/40 pkt podst.angielski 46/50 rozszerzony ang. 40/50 podst. biologia 48/50 rozszerzona biologia 39/50 podst. matematyka 49/50 rozszerzona matematyka 36/50 Czekam na gratulacje :P a teraz spadam do lekarza, a potem do pracy. Pozdrawiam buraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do kosmity
ej Ty , wpadaj tu , co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita do ludzików
HELOŁ BURACZANE PYSZCZKI [COOL[ mam dzis caaaaaałą mase pracy jakieś durnoctwa nowe powchodził i musze wszystkich innych oswiecić - buraki jak nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita z ufo
oszczędna ale ty kujon jesteś :P brawo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita z ufo
mam dzis taki durnowaty dzień a słowami zwyklaka to '' szalony '' a konkretnie to wylałam CAŁĄ KAWUSIE na klawiature buuuuuuuu i z rana z klawiatura biegałam po magazynach :P szkoda kawki :) bo dobra była zawsze coś mi sie przypląta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wy ze zwyklakiem dzisiaj jakieś takie... Ty kawę :( ona pomidor :( , ja się zastanawiam czy ta epidemia dojdzie też do mnie - oby nie bo mam na sobie białą koszule...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
haha nie jestem sama zakrętem dziś, Wołodyjowska, powiedz o o chodzi z tym Londynem :o, bo nie mam pojęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmiczny
no właśnie ja tez nie czaje z tym meczem :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamachy terrorystyczne w Londyńskim metrze i w autobusach - w ichnimm szczycie komunikacyjnym :( Wszystcy w szoku ponoć sporo ofiar i ponoć znowu kebabowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
o kurwa i ze nic nie jesteśmy w stanie zrobić :o Wołodysjowska chyba nie gniewasz się, że nie wiemy o co chodzi? Zielona fajnie, że się martwisz o mnie.. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmiczny
a skad to wiesz ?? kurcze u mnie w radio jak do pracy jechałam to Krawczyk spiewał a o tym ani mru mru ............................................. miało byc Londyn ale że mi sie z meczem skojarzyło to tak napisałam - sorki :P głupi burak ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty - ja mam radio przy uchu :( wiec wszystko słyszę na bieżąco... Kurwa!!! w jakim świecie przyszło nam żyć Ja tak strasznie kocham Anglię i Londyn że czuję się tak jakby co najmniej rąbnęło coś w centrum Wwy 😭 Ale zresztą gdziekolwiek by nie doszło do tego zanmachu to jak zwykle cierpią niewinni 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do buraków
o fuck, tak to już jest na świecie i co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa co to się porobiło, :O, chyba zwijam chłopaka z wawy, bo siedzi tam i odlatujemy z zieloną na marsa bo tutaj to nawet przed dom nie można wyjść bezpiecznie bo cię jakiś pan prokurator zajebie a potem jesczez dostanie odszkodowanie za przedłuzanie sprawy, kuźwa a co z tym,ze wycofują wojską polskie z iraku?? prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie, bo gdzie w tym sens?? Patałachy upewnia się że ich postepowanie przynosi rezultaty :( A dlaczego jestem pominięta w planach eskapady na Marsa?? JA bym wolała na Bounty :P bo uwielbiam kokosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do W.
ups, wybacz, w planach jak najbardziej byłaś uznana, ok to lecimy na bauty , zielona odpalaj rakiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi wybaczam - z Wami choćby na Milky Way :D - a czy mogę być kapitanem :) bo ja uwielbiam dowodzić zawsze i wszystkimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklak do W.
no dobra, kapitanie Wołodyjowska, co przygotować do odlotu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×