Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

Gość Zaneta25
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was buraczki kochane moje!!! Niedlugo odbieram zwrot podatku za ciezka zeszloroczna prace i bede szalec bo sklepy to mnie od dawna nie widzialy :D ciezki zywot studenta :) Jeszcze 1 egzamin przede mna, te co byly, to juz zaliczone :D:D:D Nie ma co, trza sie za to sowicie wynagrodzic :D Pozdrawiam wszystkich :D Dzis zakupilam: -Red Bulla (5,85 PLN) -wypasiona drozdzowke z ciasta francuskiego z kremem i brzoskwiniami (1,25 PLN) - musialam uczcic zdany na 4 + egzamin :D % czcic bede dopiero we wtorek :) Jeszcze musze kupic 2x 0,5 l Maximusa bo przegralam zaklad ze nie zdam egzaminow :) nie doceniam swojej inteligencji :P Pozdrawiam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko oszczedna!!! a gdzie wołodio??? ej widzialyscie w orsayu taką brazową kurtke, jak marynarka wygląda???? kosztuje 300zł to jest ekoligiczna skóra niby ale nie wiem czy to się nie zniszczy tak szybko ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naukowczyni
samochów, 1.000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa
kupiłam za ponad 2 tys rower. Nie jestem jakąś specjalną maniaczką rowerów ale...skusiałam się. Jeździ się ..ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach to ja
Hihi- a dla mnie najdroższą rzeczą oprócz telefonu0 który razemz ceną tego skradzionego- wyniósł mnie900zł, a jes t zd rugiej ręki..to... Najdroższym niewypałem była odżywka do paznokci za 45zł- Diamond Strenght. Całkowity niewypał... a 45złl, za bubel...to strata ogromna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozpaczona i opuszczona
A ja wlasnie bylam na miescie i wydalam troche kasy zeby sobie humor poprawic - w przeliczeniu na zlotowki jakies 700zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11.000.
Za....nie powiem co, ale nie był to samochód, ani telewizor ani nic podobnego. To coś tylko dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnm
A ja kupiłam sobie setkę wody perfumowanej Allure Chanel za około 400zł.W ogóle to jestem oszczędna, ale na perfumy mogłabym wydać majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem na blizny
za 750 zł. kompletny ubiór narciarski za 7.000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła dziewczyba
a ja mam dolce&gabbana light blue :) super jest :) kolejna do kolekcji, za miesiąc planuje kupic sobie dior adict :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 😘 sorry że nie zaglądalam ale jakoś ostatnio miałam sporo pracy :( za to sowicie mnie opłacono, więc mogę znowu pójść do fryzjera ;) a i w sobotę wybałam sie z kumpelą na śniadanie >> naleśniki ze szpinakiem i sosem serowym, podwójne espresso, sok ze świeżych pomarańczy i sernik>> kosztowało mnie to 200 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Tak sobie czytam i nieźle dpjebałas zwykła dziewczyna za 3tys rower z przeceny heheh . Za tyle to samochód można mniec! :) Z ostatnich podbojów To do kupionego domku urzadzam wszystko ( tragicznie to wyglada) JAk narazie mam lazienke (17tys zł) i kuchnie (35tys zł) a najlepsze jest z ta kuchnia ze nie wszytsko moge ugotowac na niej bo jest niby POkazowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie to jest jeszcze zima :P:) Ja własnie licze ile wydałem na nartach :P:) NIe bedzie to duza sumka ! (teraz mam tryb oszczednosciowy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza pani
faceta!!!!! dałam mu 1200 zł..... za dwie godziny, ale był jurny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja na razie nie planuje wakacji, za wczesnie :) pewnie przez jakis czas popracuje, zeby pozniej powydawac :D dzis mi sie zaczynaja juz zajecia :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
dziewczyny chciałam prosić o radę chcę kupić na allegro (a moze gdzie indziej-jak mi poradzi ktoś) soczewki kolorowe mam niebieskie oczy i chciałam pogłębić kolor ale nie za bardzo - jak to się robi, czy trzeba iśc do okulisty najpierw zbadać wzrok i dopiero zamówić i jakie mam zamówić bo są jakieś na 1 miesiąc i na 6 a ja chciałabym jakieś na dłuższy okres kupić kupić i- proszę pomóżcie, podzielcie się wszystkimi wiadomosciami w tej sprawie bo zupełnie nie wiem jak do tego sie zabrać. PLISS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamo .. ja tego nie wiem więc Ci nie pomoge, co do allegro też nie, bo nigdy nie zamawialam, jakoś nie mam zaufania ;) poza tym, egzaminy prawie do przodu.. jeszcze tylko dwa i z głowy :p eh.. a gdzie do kurde wafla jest zieloniak?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kasę ale co z tegokiedy jestem sama :( bo ku.. non stop haruję buuu mam doła w te pieprzone walentynki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też siedze sama bo moj olewający chłopak tez haruje 500km ode mnie.. kurwa.. i co ... i gówno.. bagno wołodio jak masz jakies łajno to się nie krępuj :p moja siostra do mnie przyszła i mowi: zabiore ciedo knajpy na piwo, hehe nie, dzieki zachowam reztki godnosci i jakos przemilczę ten dzien w samotnosci, zakuwając do jutrzejszego egzaminy z łezką woku i irynią w ustach ./... fuck.,,, nawet nie wyslalam mu smsa milosnego.. ale ze mnie szuja... nie mowiąc o kartce... fuck 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEH IDE SIĘ ZAMULAĆ.. PRZY KSIĄZKACH.. JUTRO EGZAMIN.. AHA .. PRZYPOMNIALO MI SIĘ HIHI 🌻 po co blondynka zbiera butelki w więzieniu??? :> .... bo chce wyjść za kaucją!! buhahahahahahaha hahaha buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
dom za 450 000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×