Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

Gość mx3___
samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koookopjoi
jaki fajny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze do usług wołodio.. zresztą nie wierze, ze taka zajebista laska jak Ty nie znajdzie sobie ksiącią z bajkiiiiiiiiiiiiiiiii ... księcia co z pogardzie mając tnące szpony mrozu i słonce pustyniii dnie i noce gnaaaaaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłłłłł.... nie pomnny przepisów bhp .. aż dotarł .. dobra dam se siana ;) ale nie am co się przeejmować ;) trza brać ile fabryka dała ;) :p poza tym z rozpaczy farbnęłam się na czarno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na czarno - o Ty :) a jak egzamin?? A ja właśnie szarpnęłam sie na nowe okular > oprawki, lekarz +szkła = 1000 zł :) A ksiaże to chyba skupił się na smokach :P bo księżniczka wciąż sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sesja prawie dokonczona :p zdam ogolna relacje jak bede miala wszystko zaliczone, ale egzaminy juz mam zdane wszystkie, zostaly 2 koła :/ ejj wołodiooo bo taką księżniczne pilnuję conajmniej 10 smoków to nie pogadaniaj księciunia bo biedak zostanie pozarty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Zwyklak, a może to dlatego masz kwas z facetem bo idzie wiosna i w związku z tym CZAS NA ZMIANY :P Tak zajefajna dziołcha nie powinna mieć problemów z facetami - ewentualnie takie : to co dziś Maciek czy Paweł... Glowa do góry i daj mu na wstrzymanie :P tryskające energią cmooook 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Wołodio , zwyklaczku najlepsiejszy na świecie 😭 ale tyle lat razem.. a ja zerwalam, on chce wrocic, ale ja choc go kcham, wiem ze on bedzie mnie ranił, nie wiem czy wytrwam w tym, ale faktycznie chętnych nie brakuje :p ale ja taka kurwa romantyczna jestem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topik powinnam zatytułowac: ja i moje żałosne zycie :/ fuck 😭 aha od jutra wieczorem moze mnie nie byc troche.. bo mam impreze tygodniową, chyba, ze w czasie roboty napisze, jesli bede kontaktowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaił Chodorkowski
a ja sobie kupiłem kiedyś 10 maybachów,5 helikopterów i pół rosji ale wołodia sie na mnie wkurwił i teraz mieszkam w gułagu na syberii i muszę bardzo uważać pod prysznicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) cześć imprezowicze :) wczoraj kupiłam śliczną torebkę - szłam sobie szłam a ona leżała na wystawie łypała na mnie i wręcz krzyczala MUSISZ MNIE MIEĆ.... efekt - śliczne czerwone cudeńko za 730 zł Zwyklak ciesze się ze juz Ci lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wołodio, gratulejszyn torebki, poza tym musze sie przyznac,ze mam nowego chlopaka i nigdy nie bylam tak szczesliwa .. po protu jest boski.. tylko kurde. jest ale, bo on nie mieszka w polsce ... 😭 ale naprawde sie zakochalam jak glupia :( za jakis rok, dwa sie wyprowadze do niego i opuszcze tej kraj , ale was napewno nie mordeczki kochane. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Jak to masz nowego chłopaka :( ??? Przecież nie dalej jak tydzień temu rozpaczałaś po starym??? To co już wskoczyłaś w coś nowego??? I to z pewnoscią taką że planujesz przeprowadzkę???????? Albo jak czegoś nie łapię albo ŚCIEMNIASZ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... skoczylam szybko.. tylko, ze.. nie pisalam o tamtym .. co robil itd bo nie chcialam zamulac topiku swoimi problemami ;) chodzi o to,ze tamten mnie zdradzal i szantazowall chcialam pogonic go juz ponad rok, ale nie dalo rady, dlatego nie moglam byc z tamtym a teraz się udalo :):):):):):):) jupi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tak całkiem normalnie... I na dodatek już mi prawie całkiem zlazła skóra z obcasów w kozakach, na wyprzedażach nie ma butów w moim rozmiarze, a zima nijak nie puszcza. I nie stać mnie na mieszkanie. I jak tu niby nie czuć się przegraną?... 😭 ;-) Wszystkiego dobrego! :-) Pozdrawiam, RzW PS. I na dodatek nie potrafiłabym wydać na torebkę więcej niż 200PLN... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezacz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po topiku ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu wszystkich wywiało
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilllla
Torebka Chloe - 3500zł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo tam wszystko kupuje z napisem promocyja albo gratis a swojom rente se wole przepic kupuje se lesnego dzbana wchodze na kafeteryje i se łobserwuje ty anytkoncepcyjnowe chłoróbska! a coj to zaś sie do nos psywlekło zeby mi tylko to coś krowy nie zaraziło bo mlycka juz nie bydziecie pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×