Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

Gość cos sie ruszylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj
ja kupiłem sprzęt audio o wartosci 250000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, to moze teraz ja, jak na razie do glowy przychodzi mi tylko moj scooty :) yamaha za 1.000 euro (po znajomosci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co
witam. ja tu pierwszy raz ale miło ze znalazłem taka strone :) Mnie niestety nie stać jeszcze na wszystko co bym chciał. a chcicałbym dużo. Ostanio kupiłem fahrenheita za 170 zł, marynarke vistuli za 600 zł, spodnie scotch za 250 zł. Jestem jeszcze studentem i mam nadzieje ze to sie nie długo zmieni. I jeszcze bym zapomniał o zakupach z popszedniego miesiąca - sweterek vistuli - 250 zł i kurta jesienna tez vistuli za 400 zł. Teraz grudzien. Czas zakupów. Szukam czegoś firmy SHAI ale w polsce nie ma tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość una chica bonita
hejka szkoda ze dopiero wpadlam na ta stronke, bo fajna. moze jeszcze kto wpadnie. Ale sie usmialam.... co doniektorych-myslcie co chcecie a tym kto jaki jest i kto co ma ale kazda ucieszy posiadanie czegos co jest *lepsze *drozsze *ladniejsze *bardziej snobistyczne *ladniejsze *bardziej popularne..... niz to co posiada inna. hehe. mam racje nie? nie jestem jeszcze bogata ale jak bede to nie bede sobie zalowac...ale tylko dlatego by pokazac innym. A co? widocznie wystarczajaco ciezko pracowalam na to a co do najdrozszej rzeczy jaka mam w szafie to chyba marynarka Tahari wartosci ok 1200zl i spodnie (komplecik)hehe za ok 800zl niezle co? a jestem tylko studentka.... buziaczki dla wszystkich slodkich snobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokisaka
O ja co za zajefajny topic, nie ma to jak poszpanować tylko ile to o czym napisaliście jest prawdą, hmm ja tez sie pochwale najdroższą rzecza która zakupiłam w tym miesiącu jest M-3 tylko 180 tys + garaż za jedyne 35 tys i dodam też jestem studentką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macuss
lexusa ls 460 za 400 000 zł garnitur hogo bossa o wartości 3 799 zł telefon komórkowy sony ericsson k810i za 1350 zł laptopa z nowej serii SONY za 9300 zł i trochę jeszcze tego było ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego wieczoru mysląc jak sobie sprawić radość wpadłam na genialny pomysł:)Rano już miałam zabukowane bilety na Majorkę:) Tak spontanicznie he nie żałuje tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8686868
a ja sobie kupiłem tanie ale ładne bmw 3 e46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna
O bOże co za idiotyczny temat poprostu żenada.....współczuje wszytkim idiotom którzy sie tu wypowiedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokxik
ja osobiscie bardziej rozrywkowo,teleskop z kamera cyfrowa 762x pow. 700zl za podgladanie ukladu slonecznego,muzyke ze lubie 1200zl Gramofon Reloop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny u op
moj zakup to pensjonat za 6 melonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamlos buritos
ostatnio to chyba mentosy za 2.00 zł w aro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszalałam i kupiłam
mieszkanie za 160 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgfdgfdgfdgfdg
gfdgfdgfdgd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptique
Ja tam jeżdżę jednym z najtańszych aut (ale z katalizatorem spalin, więc nie zatruwam srodowiska) i jestem zadowolona, nie rozumiem takiego snobizowania sie na wypasioną furę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najdroższe były okulary
Kosztowały 853 zł - chciałam takie wypasione i jestem z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptique
heh a ja noszę okulary za 7.99. Gdybym miała niepotrzebne 850 zł to wołałabym je dać jakiejs biednej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kosmetyków jednorazowo zestaw Neos Light Neoglisu za 510 zł, które świetnie mi służyły a z ciuchów- to w Wielkiej Brytanii płaszczyk wiosenny. W przeliczeniu na polskie 1000zł no czasami trezba się szarpnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Neoglis! Ja tez kiedyś kupiłam - balsam do ciała za 700 stów! Cena powala, ale efekty również, nigdy, po żadnym innym balsamie nie miałam takiej skóry! Dla mnie to było kosmetyczny cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RixoN
baby sa jak worek bez dna mozesz pchac i pchac kase a i tak dziury niezatkasz -------- Biura Nieruchomości Rzeszów Mieszkania www.iangroup.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×