Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapraszam serdecznie

ja i moja fasolka

Polecane posty

Gość zapraszam serdecznie

opisujecie dzień po dniu Wasze wrażenia!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Witam:) Skoro zalozylas ten topik to moze ty zaczniesz od opisania siebie i swojej fasolki?? Wtedy napewno i ja podziele sie swoimi odczuciami. Czekam i pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiska
Hejjj!! Mam okruszek w brzuchu juz 13 tygodni.Wczoraj słyszałam jak bije mu serduszko-to niesamowite,wspaniałe uczucie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLA
HEJ Wam przyszłe mamcie!;) Ja jestem w 8 tygodniu ciązy i 5 dni;)Woidziałm już raz swoją Kruszynkę!Pulsujące serduszko!Coś [pięknego-niepowtarzalnego!;) Martwi mnie tylko to że podbrzusze mnie ciągle pobolewa:(Mam mdłości i wymioty,obolałe piersi,i od wczoraj ślinoitok-dosłownie bez przerwy nadmiar śliny!:| Nie mogę się doczekać kiedy znowu zobaczę Maleństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLA
Ale co tam wszystko zniosę byleby moje Maleństwo było zdrowe i nic mu nie zagrażało!Nawet przekrwione i popękane naczynka!Wyglądam teraz jak wampirzyca przez to ale co tam-wytrzymam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Moja fasolka mieszka w moim brzuszku juz 6 miesiac:) Jak sie slucha serduszka swojego malenstwa to faktycznie cudowne uczucie. Ewiska jednak kiedy poczujesz jak twoje malenstwo cie kopie i przewraca sie w brzuszku to dopiero bedzie uczucie:) moje skarby sa juz tak silne ze nie daja spac w nocy❤️Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Marla podbrzusze bedzie cie pobolewac bo to najnormalniejszy objaw ciazy macica sie naciaga i dlatego czujesz bol nie martw sie a wrecz przeciwnie bo to znaczy takze ze twoja dzidzia rosnie i sie rozpycha wiec jest zdrowa jak rybka:) Uwazaj na siebie i nie przemeczaj sie napewno bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiatajcie dziewczyny
macie racje skoro załozyłam to powinnam cos pierwsza napisac:) no wiec byłam ostatnio u ginekologa-matko jak ja sie bałam, w rejestracji sie jąkałam,pozniej 3 godziny czekania w kolejce!!w sumie szybko to zleciało...zanim sie obejrzałam nadeszła moja kolej !!wchodze do gabinetu, serca mało mi do gardła nie podskoczy! Najpierw sie zapytał, czy sa objawy- no i mowie że tak są, No to jak są, to szybciutko idziemy ogladać dzidzie:)Boziu, myślałam że sie tam porycze jak to zobaczyłam!!!! najpierw pęcherzyk ogładałam a pozniej takie cos malutkie na samym dole !!! wogole to trafiłam na bardzo fajnego lekarza,z gadki podobny do Mana:) masuje mi ten brzuch i masuje( od rana nic nie jadłam to sie głodna zrobiłam po tym masowaniu)pozniej pokazuje mi drugi pecherzyk!pzry nastepnym badaniu sie potwierdzi, czy mam 1 czy 2 fasolki:) a i jeszcze cos moja dzidzia ma 1,5 cm!!!pozdrawiam was serdecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd
nie martw sie, mnie tez troche pobolewa,i tak jak juz ktoraś z was pisała to normalne. macica sie rozszerza:) mi lekarz przepisał no-spe. No i pamietajcie o kwasie foliowym!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Gratuluje jak by to byly dwie fasolki to bedzie was podwojnie wiecej:) Daj znac bo nie moge sie doczekac:) U mnie jest jedno malenstwo. Ogladalam je juz 3 razy sluchalam serduszka i z kazdym dniem kocham moje skarby bardziej ❤️ Nie moge sie doczekac kiedy zobacze je na zywo a nie w czarno bialych kolorach:) Pozdrawiam was wszystkie. Moze macie zdjecia swoich fasolek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja fasolka ma już 10,5 miesiąca i fasolkę przypomina jeszcze tylko jak śpi ;) Ma na imię Michał i urodził się 22.07.2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloooouuu
jest tu ktoooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy Fasoli
Gratulacje !!!!! Ucałuj śpiącą fasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koteczka_21
Hej Moja fasolka ma już 33 miesiace i jest juz całkiem dużą fasolką. Ja sama chciałabym być w ciąży ale nie mogę drugi raz bo jestem chora na endometrioze:( Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty magda
o co ci chodziło?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość był tu wcześniej
chamski wpis , że jesteśmy puste idiotki, ale został usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicka
A ja jestem już na finiszu, rodze za tydzień, ponoć moje bobo jest olbrzymem, ponoć ma ważyć 4600, zaczynam się zastanawiać jak ona (moja córcia) da radę wyjść na ten nasz świat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julinka
jesli mowa o fasolkach moja pierwsza jest aniolkiem;(druga ma 5 lat miewa sie dobrze.teraz od 11 tygodni mam nowego lokatora na 9 miesiecy.W 8 tyg.mialam usg bylo ok.Biore duphaston od 5 tyg. bo mialam plamienia.W dodatku schudlam 3 kg. i ciagle bola mnie plecy w czesci krzyzowej.Ciesze sie bardzo i czekam z niecierpliwoscia na koniec grudnia...wtedy synus bedzie mial brata lub siostre.Nie moge doczekac sie wiekszego brzuszka zeby powiedziec synkowi bo jeszcze nie wie.Za tydzien mam wizyte u gina,ciekawe co powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję dziewczyny i dbajcie o siebie mocno:),ja już na końcówce,bardzo długiej końcówce...Jezu,jak to się dłuży...........Pozdrawiam.👄🌻Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankka
a jakie witaminy bierzecie???? pozdrawiam serdecznie wszystkie posiadaczki fasolek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciąży brałam Falvit i dodatkowo kwas foliowy (bo w Falvicie) nie ma. Mojej fasolce wychodzi szósty ząbek i marudzi od kilku dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc mamusie i ich brzusie
jestem w 11 tyg. ciązy na poczatku bralam folik i duphaston a teraz biore zestaw witamin dla kobiet w ciązy MATERNA lekarz po badaniach przepisal mi to na ostatniej wizycie moja dzidzia miala 23 mm i serducho waliło jak mlot brzuch mnie pobolewa bo malenstwo rosnie to normalne wiec sie nie martwcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankkka
tak sie zastanawiam, dlaczego lekarz mi pzrepisał no-spe. jestem w 1 miesiacu.Brzuch mnie tylko czsami leciutko pobolewa- i to samo powiedzilam lekarzowi.Czy to ma cos wspolnego z tym ze mam zbyt miekka macice???bo cos takiego wspominal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiska jak masz okruszek
w brzuchu to go wreszcie straw i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po fasolce się pierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobisz kupę i będzie po bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no222
Dodaj do fasolki troszeczkę sody oczyszczonej. Ugotuje się piorunem. Jak tak zawsze robię. Ostatnio dodałam do grochu na grochówkę. Pomaga też ugotować się szybciej całym burakom albo np. wołowemu gulaszowi, który jak wiadomo bardzo długo się dusi. U W A G A !!!!!!!!!!!!!!! Po dodaniu do gorącej wody przez chwilę bardzo się pieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×