Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zielono mi...

problemy z naczynkami....

Polecane posty

Gość zielono mi...
jak tam? olecicie jakieś specyfiki na naczynka? a może którejś kolagen pomógl ? ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowa
ja mam zaniar kupic krem na naczynka la roche-posay,kosztuje 45 zl podobno warto.sa to kosmetyki laboratoryjne wiec moze cos pomoga,ponad to przemywam twarz skrzypem,wcale nie wystrzegam sie slonca i nie jest tak zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwono mi
Rumiankowa tego kremu la roche posay nie polecam-jak już krem to Dermedic na rozszezone naczynka.a czy faktycznie przemywanie twarzy skrzypem pomaga?ja od wczoraj zaczęłam.zamierzam pic tez jakies zioła ale nie wiem za bardzo co-chyba obkurczajace naczynka.zaraz poszukam w necie i się dowiem jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowa
a ten krem jest nie dobry???jejku podobno to dobra firma,juz sama nie wiem co mam kupic,,,,tyle tego jest a zadne nie skutkuje tak swietnie,mialam iwostin---bez komentarza,bylo jeszcze giorzej,no a lteraz latem naczynka sa bardziej"aktywne"bo goraco i wogole i przydaloby sie cos kupic.Mimo wszystko opalam sie,nie jest tak zle,ale mam dosc ze wszystko mi sie ladnie opala a twarz nieeee:)(:(:(skrzyp dla mnie jest dobry:) Mowisz ze dermedic jest dobry,a milas jakies nieporzadne skutki po la roche posay?????? Dziewczeta piszcie,musimy sobie pomagac!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwono mi
ten krem la roche posay mama dostała w promocji zamisat dermedicu i byłysmy bardzo zawiedzione-bo po kilku dniach uzywania dermedicu zaczerwienienia sie pochowały a po tym posaya jakieś krostki mi powyskaiwały a mojej mamie nic nie pomógł(obie mamy naczynkowa cerę).wiem ze firma jest dobra ale nie wszystko złoto co sie świeci-poproś o próbki w aptece tego kremu Dermedic a przekonasz sie ze jest dobry. Odkryłam tez że spozywanie magnezu dobrze wpływa na zaczeriwenienia, a takze rutinoscorbin i witamina pp.Takze faktycznie przemywanie twarzy skrzypem łagodzi skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwono mi
Rumiankowa mam jeszce pytanie-ja tą naczynkowa cerę mam od początku wiosny i nie wiem czy na zime te problemy z naczynkami sie powiększają czy zmniejszają?Jak jest u ciebie?kiedy masz najbardziej widoczne te zaczerwienienia?latem czy zimą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżastinka
najlepszy krem na naczynka to diroseal(avene) i synchrorose(general topics) oba są dosyć drogie i mogą podrażniać(bo to są raczej leki a nie kosmetyki) więc też warto poprosić o próbki.ten drugi jest trochę tłuściejszy od tego z avene ale nie zapycha porów,poprostu skóra sie po nim trochę świeci.polecam na noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowa
co do tego kiedy sa bardziej widoczne zmiany,to wg mnie latem.Tak naprawde ja z naczynakami zmagam sie od grudnia ubieglego roku,wiec nie az tak dlugo,jutro kupuje sobie wode termalna Avene,podobno jets dobra na zaczerwienienia.Wszyscy mi mowia ze mam ladna cere,bo tradziku nie mam tylko te rumianki,bo pajakow na szczescie (jeszcze) nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka
hej dziewczyny!! Mam ten sam problem co wy.. rumien nawiedzil mnie 4 miesiace temu po kwasach AHA skora sie przesuszyla no i poszly naczynka wygladalam fatalnie rano jak wstawalam pelno czerwonych plam skora wygladaala jak by byla chora kupilam erisa na naczynka potem krem z iwostinu zel z vit C i do tego esencje doskonalosci z Avonu.. bylo coraz gorzej patrzylam w lustro i plakalam bo juz nie moglam dac sobie rady szlak mnie trafial zaczelam uzywac vichy normaderm bo jest tam wzmianka ze likwiduje zaczerwienienia fakt rumien znkl po 3 dniu uzywania bylam zadowolno cera zrobila sie bladsza i tak sie nie czerwienila jak wstawalam no ale niestety musialm odstawic bo skora niedosc ze sucha zaczela robic sie tak jak by odwodniona no i rumien wrocil na now.. przeczytalam o tym skrzypie i poszlam do apteki panie w aptece powiedzialy mi ze skrzyp do picia dziala bardziej na nerki i polecily mi tabletki skrzypo vita ktore kosztuje ok 15zl no i kupilam cerutin przez tydzien bralam po 2 skrzypy i 4 cerutiny po tygodniu stosuje juz tylko 1 tabl skrzypu i 2 cerutiny rumienia nie mam co mnie cieszy chodze na solarium i rumienia nie mam w koncu jestem zadowolona pije alkohol i kiedy rano wstaje RUMIENIA NIE MAM .. mam nadzieje ze jak po miesiacu odstawie te tabletki to moj koszmar nie wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka
a i na noc uzywam tylko oliwki dla dzieci bambino rano skora wyglada swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowa
Gosiulka to swietnie!!!!! Ciesze sie z toba!serio!Oj ja tez bym tak chcial,kupie sobie ten skrzypowit(chyab takie zielone pudeklo..)wlasnie tez biore ceritin,przemywam twarz wywarem ze skrzypu i dzis kupilam sobie wode termalna Vichy.Mam nadziej ze bedzie jaks poprawa:) oby!! Czayli ten vichy na naczynka nic nie pomogl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowa
Gosuilka,kupilam ten skrzyp i bralam ceritim i rzeczuwiscie takze widzilam poprawe:) Niestety skonczykl mi sie cerutin,musze znowu kupic. Dzieks za rade,serio swietnie!!polecam!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooodddddddpppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Witam wszystkich! jednak pojawiły się nowe wpisy :D ja cały czas smaruję się Dirosealem i bardzo go polecam. Skóra może i czasem lekko piecze, ale przeważnie jest bledziutka ( a przecież o to chodziło). cena jest dość wysoka, ale kremik starcza na długo :) Po skrzypie poprawił się chyba stan skóry - mniej wyprysków itp., paznokcie szybciej rosły, więc polecam. Teraz poza Dirosealam na noc smaruję się na dzien koniecznie kremem z wysokim filtrem, na rozne blizny, ranki i zaczerwienione miejsca takze Solcoserylem ( w aptece bez recepty, masc, cena ok. 10 zł)-pogrubia naskorek, podobno dobrze działa na naczynka. Widzę, że po nim szybciej goją się jakieś ranki :D. Czasem stosuję glinkę czerwona na naczynka... Ostatnio zaopatrzyłam się tez w balsam do ciała Dax Cosmetics koktajl ziołowy (?). na razie stosuję od kilku dni, więc za wczesnie by mówić o efektach :) Zapomniałam, ze stosuje tez serum z Avonu na naczynka i przebarwienia. Cena dość wygórowana, balam sie, ze to bubel, ale przyznam szczerze, ze stosuje kilka tyg. i jakby skóra mniej sie czerwieni (smaruję miejsca, które ostatnio czesto sie zaczerwienialy bez powodu). A Wy macie jakies swoje ulubione kosmetyki na naczynka? Czekam na opinie :D Pozdrawiam wszystkich z tym problemem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antykon
duzo picia, 3 litry dziennie, woda, herbatka pu-erh czerwona, naprawdę sprobujcie, u mnie problem sie odpiero zaczyna, i tak postanawiam z tym walczyć, mam nadzieje ze pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momomo
mi trochę pomogła seria kosmetyków Eris-pharmaceris na naczynka. Dodatkowo biorę cerutin oraz esceven w tabletkach . Już nie mam czerwonego motyla na twarzy jak kiedyś-wsciekle czerwony nos i policzki z daleka wyglądały jak by mi motyl usiaadł na twarzy. OKROPNOŚĆ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka
zielono mi.. a jaki krem nawilzajacy stosujesz pod to serum z avona na naczynka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hel55
Na moją cerę naczyńkową używam kremu z masy perłowej NO-SCAR Perła Inków do kupienia w sklepach zielarskich cena 70 zł. Krem ten kupiłam na bliznę pooperacyjną tarczycy, a ponieważ mam blizny potrądzikowe i cerę mieszaną zastosowałam go również na twarz (takie zastosowanie przewiduje producent). Efektem ubocznym zastosowania tego kremu było widoczne zblednięcie naczynek, cera stała się blada, naczynka zniknęły. Kremu tego używam na zmianę z kremem Activ C firmy La Roche Posay. Redukuje on zmarszczki, zmniejsza wydzielanie sebum i zamyka pory. Przeznaczony jast do cery dojrzałej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Witam :D odnośnie kremu....właściwie serum z Avonu stosuję na inne miejsca niż twarz, na twarz tylko na noc Diroseal, a ze jest dosc tłusty i wolno się wchłania to wystarczy. Na dzień natomiast krem z filtrem, na to juz czasem podkład, puder. Robię też maseczki na naczynka, np dax cosmetics zwezajaco-uszcelniajaca.... No i przez to nie mam kiedy stosowac inych kremow, nie chce przerywac kuracji Dirosealem ( a uzywam go od lutego) :D A co do perły inków to mi niestety nic nie dała ani na drobne blizny ani na naczynka, tym bardziej na trądzik ;). Przez dość tłustą konstystencję narobiło mi się wiele pryszczy. Do dziś stoi drugi słoiczek..nie używam... Ale dobrze, ze komuś innemu pomogło :D pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowa
U mnie jest tak,od poczatku wakzcji sie nie malowalam i jest ok,tylko jak jest goraco to mam rumienie:( chce kupic krem maseczka na naczynka z flosleku...(ktos stosowal????) w dzien smaruje sie garnierem matujacym odswierzajacym i jest o.k. Biore skjrzyp 2x dziennie + cerutin 4 x dziennie.Jednak chcialabym kupic sobie jakis naprawde dobry krem,zastanawiam sie nad vivhy normaderm.Trzeba niedlugo bedzie pomyslec o ziemie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowa
hej dziewczyny!piszcie. Kiedys czytalam cos o tym ze na naczynka dpbra jest witamina pp.....kupilam opakowanie,czy ktos to bral i moze cos na ten temat powiedziec????? pliska piszcie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Witam Więc na rumień koniecznie krem z filtrem! To podstawa! W dodatku z takim porzadnym. od kiedy stosuję go, nawet w upały skóra jets ok i blada :D. A dobry krem na naczynka? ja ciągle polecam Diroseal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowa
a ten Twoj kremik nadaje sie dla osob w mlodym wieku bo ja mam dopiero 16,czytalam chyba nawet ty to pisalas ze plamy przeniosly sie na ramiona deklotd,czy danal tak masz????pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
A Witamine PP przepisała mi dermatolog na czerwone dłonie...Poczytaj sobie o jej wlasciwosciach :). K ma podobno dobry wpływ na naczynka, PP trochę rozszerza chyba....w kazdym razie ja brałam końską dawkę :P wit. A i PP na czerwone dłonie i może nawet było lepiej. najlepiej idź do dermatologa, może przepisze... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Rumiankowa! Chyba wiek tu nie ma nic do tego. Ja mam kilka latek więcej od Ciebie. Fakt, że coś mi się narobiło z tymi plamami, ale tak juz mam - mozliwe, że to na tle nerwowym i nie związane z kremem. W każdym razie stan cery poprawił. Polecam poczytać recenzje na www.wizaż.pl, na róznych forach, a najlepiej może poproś w aptece o próbkę (jesli jest taka mozliwosc), bo niektorych podobno uczulal...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowa
dziejuje za odpowiedz.No bardzo bym chciala zeby stan cery mi sie poprawil:) ale czytalam o naczynkach na gooogle i bylo napisane ze na naczynka wit, pp jest wskazaana,bede brakla 2 x dziennie,oprocz tego biore jesczze skrzypo vita i 4 x dzinnie cerutin.Kupilam dzis tez krem maseczka z flosleku sklad spoko-arnika gorska,wyciag z kasztana itp :0 no zobaczymy:) pozdrawiam :) buzssssssssssssssssska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowa
zawsze lepiej zeby plamy byly na deklodzie niz na twarzy.Nie masz juz wypiekow???ja no teraz mam:( nie wiem czemu juz z 3 godz .......co ja sie mmam z tymi naczyniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Kochana! Mam jak zjem coś gorącego albo pikantnego :(, więc wystrzegam się tego. Ciągle smaruję cerę kremem z filtrem 60i co prawda jestem biała ale nawet jak mnie lekko piecze twarz - patrzę w lusterko, a tam ! zdziwienie, ze biała cera :D. Tak więc pomaga, ale trzeba uważać na taką cerę. Ja piję skrzyp polny, poprawil chyba stan mojej cery, mialam ładną cerę bez pryszczy..odstawilam niedawno i znów się pojawiły :( Niestety jak juz cera się zaczerwieni i piecze to mało co na to daje :(, trzeba czekac....czasem położe glinkę czerwoną, jakby trochę chłodzi cerę, zwilżam wodą termalną...czasem inne maseczki.... Zycze powodzenia :D, pisz o rezultatach a co do Dirosealu to niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość :( A do moich plam..może i lepiej na dekolcie, ale nie wiem, skąd je mam :( nawet teraz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowa
oooo,teraz nawet tez??bardzo sa widoczne?Chyba nie ma swietnego lekarstwa na te nasze buzki,czasem nie mma zadbnych plam nawet na slocu a czasem bez slonca sa,bede pisla napewno! maj sie Zabciu :P :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×