Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zielono mi...

problemy z naczynkami....

Polecane posty

Nie pomogę w przypadku nerwicy naczyniowej i nawet się na tym nie znam, ale jeśli któraś z Was ma skórę naczynkową i chcę wprowadzić pielęgnacje naturalną to polecam Wam mój wpis http://beautypediapatt.pl/2017/09/20/naturalna-pielegnacja-cery-naczynkowej-jakie-skladniki-lubi-a-jakich-nie-oraz-stan-mojej-cery/archiwa/2011 gdzie wszystko dokładnie rozpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama miała w zasadzie od zawsze problemy z popękanymi naczynkami. Sprezentowałam jej na urodziny 2 zabiegi na naczynka głowicą hot-cold. Mama wyszła z zabiegu zadowolona i zrelaksowana, co więcej efekty pojawiły się już po kilku dniach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Honorata - ja też byłam na tym zabiegu hot-cold, ale w CC w Gdyni :) Bardziej to był taki masaż, zupełnie mnie nie bolało no i efekt się pojawił. potem byłam jeszcze na 3 zabiegach. Poza tym jest dużo innych różnych laserów na naczynka a najlepiej to się umówić na bezpłatne konsultacje :) W Clinica Cosmetologica można się na takie zapisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na usuniecie lub zredukowanie problemów naczyniowych najskuteczniejsze są dwa zabiegi, wykonywane w naszym gabinecie. 

Laserowa terapaia naczyniowa sptf to kuracją, która świetnie sprawdzi się na problem rumienia, czyli sieci drobnych naczyń krwionośnych wyglądających jak zaczerwienie skóry.

Radiotermoliza, z kolei precyzyjnie zamyka punktowo naczynka za pomocą prądu na poziomie fali radiowej. 

Pozdrawiam Salon Olwin 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

usuwałam pękające naczynka w krakowskiej klinice vesuna za pomocą lasera starwalker. jak dla mnie ten zabieg okazał sie bardzo skuteczny. początkowo miałam obawy co do zabiegu, ale na konsultacjach wszystko mi wyjaśniono, więc wiedziałam jak to będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z moim rumieniem i rozszerzonymi naczynkami  odwiedziłam wielu lekarzy i kosmetyczek, ale dopiero w Lenartowicz Clinic Doktor Izabela Lenartowicz mi pomogła, chwilę trwało zanim uporałyśmy się małymi krokami  załagodzić rumień i pousuwać naczynka ale warto było wykonać te kilka zabiegów. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia, podejścia do pacjenta i dobrania cudownych kosmetyków leczniczych , po których juz nie odczuwam że cała skóra mnie swędzi i piecze . Polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×