Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paradontoza45

na co lecą faceci??

Polecane posty

Gość Kaike
Moim zdaniem i tak wszystko kręci się wokół urody. Jeśli dziewczyna jest bieda, ale piękna to facet i tak będzie gotów się z nią ożenić. Jeśli dziewczyna jest wredna i mało sympatyczna, ale piękna to facet i tak będzie zainteresowany, bo to działa podniecającą: zestawienie kociaka z tygrysicą. Jeśli dziewczyna będzie głupiutka, ale piękna, to braki intelektualne nadrobi aparycją i zaklęty krąg się nie zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziulek
A mnie się wydaje, że każdy facet leci na atrakcyjność kobiety, jej styl bycia, ale jednak każdy ma inny gust. I to co się podoba Władkowi, może się w ogóle nie podobać Zbyszkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***************************Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasia
mnie tez sie wydaje ze faceci leca glownie na urode... fajnie jezeli natura byla dla ciebie hojna a jezeli nie to pech...!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasia
A jak waszym zdaniem upodobac sie facetowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffdfd
Lecą na całokształt. Nie łudź się, że jeśli jesteś pasztetem a masz np. ładne cycki to im zawirujesz w głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedziesz mama
długie włosy powiewajace na wietrze sciagaja spojrzenia jak magnes!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomal =====>>> CZY TOBIE SIE WYDAJE, ŻE TĄ TWOJĄ KRÓTKĄ STOPKĘ KIEDYKOLWIEK KTOŚ W ŻYCIU CZYTAŁ, POZA TOBĄ SAMYM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste oczekiwania wiekszości
mamy male wymagania:) wystarczy zeby była ładna, szczupła, wesoła i dalo sie z nią porozmawiac na rozne tematy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgazam się że długie włosy
mam długie włosy a nigdy nie miałam powodzenia, jestem szczupła i nie straszę twarzą.....może po prostu mam za wielki tyłek a za małe cycki ?! albo podły charakter ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007tytus
:-) Na parodontoze albo ubytki,bo są dwa rodzaje facetów... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie. Niefortunnie zaczelam znajomosc z pewnym panem, poszlam z nim do lozka na drugim spotkaniu, Bylo cudownie! Traktowalam go jak kolesia na jeden raz, ale chcialabym to zmienic. Myslicie, ze moze cos z tego jeszcze byc? Planuje umowic sie z nim na kawe , ktora nie zakonczylaby sie lozkiem...chce z nim porozmawiac, lepiej sie poznac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damiann
To jest proste. Jesteś ładna ale puściutka spadasz :) Lubie dziewczyny które mają swój styl i charakter, a uroda to już rzecz gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda89
Chyba jasne jest, że pasztet będzie troszke mądrzejszy od kociaka bo niby co innego ma do roboty :classic_cool: Facet wie co i jak. Kociak poczyta i bedzie gralo a z paszteta zrobic ksieżniczke jest dużo cieżej. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasowy
Po pierwsze, to żeby facet cię zauważył to musisz WYGLĄDAĆ... Nawet jak nie jesteś jakaś super piękna to się po prostu dobrze ubierz np. w coś takiego: http://www.dynamitka.pl/product-pol-180-Legginsy-Wezowa-Skorka.html Poszukaj sobie w internecie jak się modnie ubierać i na 100% facet na ciebie zwróci uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzyziomek
ja lece na ładną urode jak dziewczyna ma samochód i kasę ale też musi byc miła nie denerwować się z byle powodu i nie krzyczeć bo nie lubie jak dziewczyny krzycza i strzelają fochy i musi byc dla mnie dobra a także mnie kochać i nie zdradzać mnie z jakimś gościem co ma kasę tylko mnie kochać i byc przy mnie cały czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mlode ladne i zgrabne kazdy powiadam kazdy ALE nie kazdego stac, bo mloda ladna i zgrabna na BIEDAKA nie poleci. wiec wiekszosc zyje z brzydkimi i grubymi ale tylko dlatego ze nie stac ich na PIEKNE I MLODE \a przeciez musza miec darmowa sprzataczke kucharke i d**y za darmo chcą. A przeciez dupa i sprztaczka kosztuje w zyciu nie ma nic za darmo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za sieszny temat. Wszyscy wypowiadaja sie tak jakby byli adonisami i afrodytami:P Zejdzcie na ziemie, rozejrzyjcie sie wkolo i zdajcie sobie sprawe wybredne istoty ze uroda to pojecie wzgledne i wasza super laska moze byc pokraczna dla kogos innego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Magda 19 2005.07.06 Mam dobry kontakt z facetami potrafię ich umiejętnie zagadać i podpytać na co oni tak naprawdę lecą i duża większość odpowiedziała mi , że na wygląd , nie ma szansy , że na pierwszy rzut oka spodoba mu się gruba". No to masz oderwanych od rzeczywistości kolegów. Ja mam w swoim otoczeniu kilka małżeństw, w których kobiety ważą 90-120 kg. Czasem ledwo się mogą przez tuszę poruszać, z twarzy ładan jest tylko jedna, a wszystkie mają kochających i dobrych mężów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na kase i cycki i kudlata pipke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzę o kobiecie wrażliwej, delikatnej i takiej co potrafi okazywać prawdziwe uczucie. Na wygląd oczywiście też zwracam uwagę, ale tutaj mam po prostu swój gust są kobiety niby piękne, ale jakoś tak im źle patrzy z oczu podczas rozmowy wtedy momentalnie cały czar pryska... do tego dochodzi coś takiego jak mowa ciała to bardzo ważne u kobiet w ogóle u ludzi można po tym poznać częściowo charakter człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci lecą charakter, wartości kobiety i jej zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×