Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Paulu 78 życzę ci powodzonka i dużo dużo szczęścia na nowej drodze życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
ANULA S dziekuje Ci,kochana jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zostałam sama na placu boju, cóż spadam może potem jeszcze się tu zaplączę. Pa dziewczynki zyczę wszystkim wymarzonego maleństwa i trzymam za wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co. J abrałam ślub 2,5 roku temu. Ale szczęście jeszce mnie nie opuściło, tobie tego też życzę. obyście się kochali zawsze tak bardzo jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cudowne znaleźć tą 2 połówkę i spędzić z nią życie. tak dzień po dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Izulko Zuzia jest prześliczna. Pewnie się już z Zuzią znacie jak 'stare konie'. Musisz ją mocno rozpieszczać - co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
czesc dziewczyny co u was ja wrocilam z pracy czekam na owu ale napewno dostane bo juz czuje boli mnie brzuch i jestem wielka jak rakieta heh niech to no ale za dwa tyg znowu do dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
ni i pomylilam sie nie owu tylko malpiszon napewno wicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Iva 18 Witaj kochana, co Ty tak późno pracujesz - chyba nie, tylko nie mieszkasz w Polsce. Czy Ty się orientujesz, czy bóle głowy mogą być objawem owulacji i/lub ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
izulko piekna ta twoja mala a moja spi nie moge uwiezyc ze jest juz calkiem spora ale pamietam ja dokladnie jak byla taka mala dzisiaj rozmawialam z mezem o dzidzi a ona podsluchala i mowi ja tez chce siostrzyczke kochana jest dziewczyny bedzie dobze ja mimo ze wiem ze dostane okres to usmiech mi nie schodzi z buzki jestesmy mlode z pierwsza corka chodz byla nie planowana zaszlam za 3 razem bo lekarz kazal mi odstawic tabletki bo mialam dosc duzega gruczolaka i bylam pewna ze wiem kiedy mam dni plodne a tu niespodzianka zobaczymy jak pojdzie tym razem buziaczki pewnie juz spicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
wiesz mnie jak mam owu to bola jajniki musze sie okrywac kocem to jest lepiej dodam ze przed ciaza odczuwalam tylko okres a owu wcale a jak bulam w ciazt to bolala mnie czesto glowa i bylam senna do tego stopnia ze drzemki mialam kilka razy dziennie nie mieszkam w polsce tylko w uk narazie bo nie jestem pewna jak dlugo jeszcze i pracuje do 22;30 to w polsce 23;30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niestety ja dzis w bardzo podlym nastroju jak wiecie robilam sobie test pare dni temu wyszedl negatywnie choc mialam jeszcze nadzieje bo do @mialam ponad tydzień jeszcze.Ale Pamietajaca o mnie @ wczoraj wrócila z 6 dniowym wyprzedzeniem.Popsula mi humor.Najgorsze jest to ze jest bardzo bolesna w polsce 2 dni przed pakowali mi domiesniowo 2 pyralginy i pepeweryne jednorazowo bo mdlalam wymiotowalam z bolu.a tu nie dawaja :-( trzeba faszerowac sie tabletkami tylkoze jak polkne 4 na raz nurofeny extra to nie ma zadnej ulgi a ile mozna przeciez tego brac?Trzymajcie sie dziewczyny dzis mam bardzo pracowity dzien mam sporo spraw do urzedach.Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia 30
Witajcie drogie dziewuszki:)! Ja dzis pierwszy dzien po urlopiku do pracusi !Ale sie rozleniwilam strasznie mi sie nie chce! Patinka ja mieszkam w UK od 2 lat. Z nowymi postanowieniami zaczynam wrzesien, obiecalam sobie ze nie bede sie juz zamartwiac ciaza.Planuje zaczac szkole a co los ma dac to i tak da predzej czy pozniej. Rany mam tyle postanowien nie wiem czy zdaze je zrealizowac! Kochane moje Zycze Wam Milego Dnia z dobrym humorkiem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak ci sie żyje w UK.?czy zaznalas juz tej rozkoszy i mialas juz okazje leczyc sie tutaj?Ja powiem ze wielokrotnie bo i rodzilam tutaj oni do wczesniakow tutaj inaczej podchodza niz w polsce oj zaluje ze mnie tam nie bylo.Rodziłam w 22 tygodniu choc bylam wedlug polskiego lekarza w 25.tutaj patrza jak duze dziecko jest na usg a nie wedlug ostaniej miesiaczki troszke dziwnie.i moja corka przeszla 2 operacje tu i jak mam isc do lekarza dostaje trzesawki!!!PO NOgach Całowac Polskich Lekarzy(tych dobrych oczywiscie ale jest ich o niebo wiecej niz tutaj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
PAULY............... dużo szczęścia na nowej drodze życia oby Twoje życie było zawsze usłane różami i zawsze świeciło słoneczko!! strasznie Ci zazdroszczę! jak ja bym chciała jeszcze raz to przeżyc oczywiście z moim mężem!!!! dużo buziaków dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
dziewczynki dlaczego tak się ociagamy?!?! czy to ta jesień nas tak rozleniwiła? strasznie nas mało IZULKAA buziaczki dla małej ZUZI i dla Ciebie. SYLWECZKA ...ANULKAS...MYSZKA....I reszta dziewczyn BUUUUZIAAAKIIIIIIIIIIIIIIIIII OBCA.... gdzie się podziewasz. brakuje nam tu Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
PATINKA.... nie daj się bólowi. 3maj sie cieplutko i zafunduj sobie fajny kocyk na chłodne jesienne wieczory BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Oli26 jestem kochana,a wiesz zaglądam codziennie po kilka razy zeby zobaczyc co u Was,taka ze mnie podglądaczka sie zrobiła;P Hmmm u mnie zaczynają sie dni płodne ale nie wiem czy mam cos"kombinowac" z mezem za duzo mnie to kosztuje tym bardziej teraz:( ale im bliezj tych dni płodnych tym częsciej o tym mysle...wiec wiem ze mnie to nigdy nie omini..tz to czekanie ciągle na cus.Kochane odmawiam od jakiegos czasu rozaniec i bardzo mi to pomaga,moze i Wy sprubujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Tam miało byc"Czekanie na cud":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
a tak poza tym to poprawiłam sobie dziś humorek:). poszłam na zakupy i zaszalałam. uwielbiam kupować!!!!!!!! a dziś byłam w swoim żywiole. zmieniłam kolor włosów. jestem teraz brunetką i kupiłam ulubione perfumy. aaaaaaaaaa cudownie być kobietą prawda:)????????????????????? dla wszystkich kobietek miłego wieczorku i cudownych nastrojów. ja teraz popijam piwko:) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
OBCUNIA!!!!!!!!!!! Ty nie kochaj się z mężusiem dla dzidzi tylko dla przyjemności. miałaś nie myśleć o tym. wypijcie sobie dobre winko choć osobiście polecam piwko i dajcie czadu;) Fajnie ze jesteś z nami. BUZIACZKI PS. prześlij mi swoje fotki i Twojego synia ans81@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
MYSZKO a Ty gdzie się podziewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
i SMERFETKA coś ostatnio nie zagląda???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
OLI 26 dziekuje kochana co u Ciebie?jak sie czujesz? mam slub 19go wrzesnia...nie moge sie doczekac!!!! suknia wis u tesciow i czeka na mnie,wszystko jest gotowe. jestem taka szczesliwa.. a te wszystkie proby makijazu i uczesania...cos wspanialego 10 lipca mielismy slub cywilny,ale tutaj we Wloszech nie jest jak w Polsce...bez swiadkow..tylko podpisalismy dokument i koniec jestesmy zmeczeni ale bardzo szczesliwi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
co do winka...to tez wlasnie popijam WASZE ZDROWIE DZIEWCZYNKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki... mam do was pytanie.. ostatnio miała okres ktory trwał 2 dni, przed nim miala 2 dni brazowego plamienia, a po 1 dzien, nie wiem co myslec ... czy moge byc np w ciazy? powiem tylko ze bardzo chce fasolke... a przed okresem pobolewal mnie jajnik i miałam kilka dziwnych objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
pauly78@libero.it jezeli chcecie przeslac mi swoje fotki...bylo by mi milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Hej kochane przyjaciółki Miło czytać optymistyczne nowinki forumowe. Bardzo się cieszę. Ja czekam na @ i pożera mnie ambicja w pracy. Coś się dzieje, sprzątam chatkę i tak jak Wy staram się myśleć o sobie. Całuski dla Was kochane, będę jeszcze zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×