Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Czesc🌻 Ja po wczorajszym wolnym dzis zmykam do pracy, ale mi sie nie chce ufffff....Wieczorkiem jak wroce to poczytam Was co naskrobalyscie przez caly dzionek......takze pisac mi tu co u Was nowego ..:P Zycze Wam wszystkim milego dnia ...i trzymam kciuki za Was wszystkie ......buziaki👄, papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
PAULY......... u mnie już ok. ciągle przeżywam to że się nie udalo ale nie mogę się zalamywać muszę iść do przodu i wierzyć że będę mamą! i wierzę że każda z nas nią będzie. całuję Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie mi prosze od kiedy odczuwaliscie ta sennosc ??? czy jeszcze przed spodziewana@ czy juz po spodziewanej@ to dlamnie wazne ja jestem dzis w 16dc i przytulalam sie 12-13-14-15 dc i niewiem co z tego bedzie w zeszlym miesiacu owul mialam 15-16 bo bylam na monitorowaniu nie nastawiam sie ale czesem nachodza mnie mysli ze to wlasnie teraz sie udalo a ta malpa @ przychodzi, teraz tez mam znow te uczucie ze udalo nam sie jak sie wyleczyc z tej obsesji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firkonka
Witam. Mam pytanko: od roku staramy się o dzidzię teraz jestem w 12 dc i na usg wyszło mi endomeritum 17 mm. gino powiedział że nie chce mi robić nadziei ale to może być bardzo wczesna 10 - 14 dniowa ciąża. Błagam o odpowiedż może coś wam wiadomo Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
hej cos malo dzisiaj naskrobalyscie ja po pracu pije herbatke ja czekam na malpiszona boli mnie brzuch i piersi to pewnie przyjdzie mialam dostac dzis ale pewnie jutro mnie zaskoczy jest ktos jeszcze hej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
firkonko obys byla zycze ci tego ale daty cos sie nie zgadzaja jestes w 12dc a ciaza 10 dniowa. ale oby to bylo to powodzonka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
co nie ma nikogo ja dopiero wstalam corcia jest w szkole pierwszy dzien a le jest w grupie z taka polka to jej razniej poprzednio chodzila do innej angielskiej grupy ale jezyk szybko lapala mnie bardzo bolal brzuch wiec sie polozylam ale malpiszona nie ma ale nie nakrecam sie zapiekne za pierwszym razem a zreszta czuje ze dostane NIESTETY a co tam u was dziewczynki piszcie piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam dziewczyny co slychac? jakos leci? hej moja corcia tez dzis miala rozpoczecie u nas kiedys byla raz w tygodniu polska pani na jedna godzinke ale odeszla tak wiec same angielki.Ale musze zmienic jej szkole w najblizszym czasie,chce ja zapisac do katolickiej szkoly aby miala juz przygotowania do I komuni swietej.Mnie brzuch nadal boli a to juz 5 dzien nie pamietam zeby tak dlugo mnie trzymalo,kolezanka powiedziala ze to moze byc efekt oczyszczania jeszcze bo minelo dopiero 2 miesiace od porodu a ja juz bym tak chciala bobaska.Mam nadzieje ze w tym miesiacu sie uda.Buziaczki dla wszsytkich;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć kpbietki!!!!! Czytam i czytam, nie było mnie tylko dwa dni a działo się działo!!!!!! ;) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Ale niech się dzieje!!!!!! Ja teraz codzień do pracki pomykam i nie mam na nic czasu!!!!Ten początek roku w szkole to strasznie gorący okres ;) Ale damy radę :) U mnie jak było tak jest bez zmian. @ się skończyła kolejna próba!!!! Jednak tak jak już pisałam nie licze dni, nie mierzę tempki nie szukam objawów. Cieszę się z przytulaszczek z mężem i jest super!!!! Ale wiecie co... Strasznie mnie wczoraj mój mężuś zaskoczył. Jak się przytulaliśmy i było już tak cudownie zapytał kiedy mam dni płodne :) :) :) dotąd nie pytał. Dotąd to on podchodził do tego tak ze spokojem a teraz ????? tak mi się miło zrobiło i cieplutko na serduszku :) :) :) :) :) :) :) :) STRASZNIE KOCHAM TEGO MOJEGO MISIACZKA!!!!! POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE BEZ WYJĄTKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kobiety...Forum...co z naszym fotummmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia 30
Dzien doberek dziewczeta!!! Żyjcie tak aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniajcie każdą chwilę tak aby potem wspominać ja z radością. Czerpcie energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukajcie w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyjcie najpiękniej jak umiecie. Po swojemu. Spełniajcie się! A to takie moje optymistyczne slowka dla wszystkich z was ktore maja jakies dolki! Milego dnia dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
witajcie dziewczynki co tam dobrego u Was slychac? ja mam za dwa tygodnie slub...no i z nerwow nie zagladam do lodowki...dobrze mi to zrobi bo do chudzielcow nie naleze. no i druga sprawa mialam miec 11go wizyte u gin(kontrolna)ale chce zaczac robic badania czy moge miec dzieci bez problemu...ale wczoraj gin zadzwonila i mam isc jutro!!!!kurcze,denerwuje sie jak cholera.jutro bedzie moj 13dc,jakie moge zrobic badanie? milego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!!!!!!!!!! A gdzie wy sie wszystkie podziewacie?? Nic nie piszecie , powoli na naszym topiku robi sie smutno......:( Prosze odzywajcie sie i nie zaniedbujcie topiku....... Wszystkim zycze milutkiego i spokojnego dnia, z usmiechem na buzi.. Ja dzis mam dzien off, bo musze pozalatwiac swoje sprawy urzedowe, wiec gdzies po godz 1pm powinnam byc juz w domku...moze wtedy cos popiszecie...Trzymajcie sie , buzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Czesc kochane-moje dwie dobre kolezanki niedługo bedą rodziły,sa takie szczęsliwe i w ogole..jak je widze i rozmawiam z nimi to mnie taka zazdrosc ogarnia,ja wiem ze to straszne.Ale pozniej po spotkaniu czuje w sobie takie rozgoryczenie dlaczego one "wpadły" bo tak było a My nie mozemy zajsc tyle czasu juz sie starając i robiąc wsyzstko,przepraszam ze nic radosnego nie napisałam:( No ale to wszytko jest takie niesprawiedliwe,jedna to płakała ze smutku jak sie dowiedziała ze jest w ciazy bo jej to kariere zrujnuje,a teraz obwieszcza sie tak z tym bruszkiem jakby całe zycie starała sie o tego bobaska,tylko co mi sie nazaliła na początku ze te dziecko nie powinno teraz byc..Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia 30
Obca wiem cos na tan temat ja tez mam wokolo siebie pelno ciezarnych. Ach strasznie sie z tym zyje!Nienawidze calego swiata czasem jak o tym mysle ale coz takie jest zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia 30
Pracuje wlasnie razem z dziewczyna ktora jest w 3 mies i jej brzuch rosnie na moich oczach.Lubie ja ale strasznie mi ciezko z tym.Mojego meza najlepszy przyjaciel tez oczekuje dziecka jego zona tez jest w 3 mies ciazy a mi wyc sie chce.A najgorsze jest to ze pouczaja nas jak mamy to zrobic,mowia"moze kupcie sobie test owulacyjny to byc moze uda sie wam"Ostatnio im odpowiedzialam ze nie wiedzielismy za moj maz musi zdjac spodnie zeby cos zdzialac.I podziekowalam im za dobre rady Czasem mam ochote zabic pewnych ludzi.Zycie jest takie niesprawiedliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia 30
Dookola nas jest pelno idiotow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
kKinia30 zgadzam sie z Tobą,a najgorsze jest jak nie chcieli tego dziecka,a pozniej afiszują sie z ciązą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak czytam wasze wypowiedzi to po czesci przyznaje wam racje a zjednej strony widze ogromne rozgoryczenie i nienawisc do kobiet bedacych w ciazy wiem ze jest wam ciezko nie jestescie same moze glupie gadanie ale spelni sie napewno wasze marzenie mam nadzieje ze i moje w koncu.\\dzis konczy sie okres a moj maz wraca w poniedzialek wiec moze?Ja znam sporo kobiet ktore na poczatku byly przewrazliwione i wogole.A potem afiszuja sie bo sie ciesza dorastaja do tej decyzji.Nie myslaly wczesniej by zajsc w ciaze nie planowaly jeszcze wy juz doroslyscie do tej decyzji dawno.Nie zapominajcie tez o tym.Moja bliska kolezanka 3 dni temu powiedziala ze jest w ciazy jaka poczulam zlosc i zazdrosc a gdy okazalo ze test byl mylny i plakala bylam wsciekla sama na siebie.pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
kkinia obca co z wami nie mozecie tak myslec o tych kobietach one nie p-lanowaly ciazy a tu trach jak grom i co 1000mysli na minute nie teraz i zaczely afiszowac sie z brzuszkiem jak do tego dorosly ja tez zaszlam w ciaze w klasie maturalnej i nie bylam zaszczesliwa ale pare dni pozniej poukladalam mysli i bylo ok i tez afiszowalam brzuszkiem bo bylam bardzo dumna ale mosialam dorosnac a wy juz oczekujecie to jest inaczej tak jak u mnie teraz bo pragne drogiego i bede najszczesliwsza jak zobacze 2 krechy wiec nie wsciekajcie wy tez bedziecie AFISZOWAC NAAAAAAAAAAPEWNO I BEDZIECIE DUMNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
a tak apropo u mnie 2dc chce zobaczyc jak to jest u mnie z ta tempka gdzie najlepiej miezyc powiedzcie mi prosze tak narazie sie przygotowuje musze lepiej poznac moj organizm chcialabym bardzo sprobowac celowac w sama owu wieksze szanse na synka hehe i dlatego ciekawi mnie ta tempka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
a tak apropo u mnie 2dc chce zobaczyc jak to jest u mnie z ta tempka gdzie najlepiej miezyc powiedzcie mi prosze tak narazie sie przygotowuje musze lepiej poznac moj organizm chcialabym bardzo sprobowac celowac w sama owu wieksze szanse na synka hehe i dlatego ciekawi mnie ta tempka PATINKO25 jak tam twoja mala w szkole u mojej jest czworo polakow w grupie to jest zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia 30
Iwcia ja nie wsciekam sie na te kobiety tylko jestem zla jak ktos mi mowi jak mam to zrobic.Jak pisalam juz wczesniej jestem juz mama dwojki dzieci i nigdy nie mialam zadnych problemow z zachodzeniem w ciaze.A pouczaja mnie teraz niektorzy jak powinnam to zrobic wiec podziekowalam za dobre rady,jesli lekarze nie znaja odpowiedzi to jak ktos kto nie mial z zajsciem w ciaze nigdy problemu chce pouczac.Mialam nawet taka sytuacje ze przyjaciel mojego meza zaoferowal sie pozyczyc swoich (zolnierzy),wiem ze to byl zart ale nie na czasie i nie na miejscu.Chodzi o to wlasnie ze duzo osob nas nie rozumie.U mnie musi byc jakas inna przyczyna bo jak by bylo wszystko ok to juz dawno bym byla w ciazy. Kochana moje dzieci tez chodza do szkoly (katolickiej)i jest to bardzo dobra szkola,do tej szkoly chodzi cala masa polskich dzieci.Sa specjalni nauczyciele do nauki jezyka i jestem bardzo zadowolona z tej szkoly. Dla wszystkich gorace buziaki i milego dnia zycze!!!!!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kazdy ma prawo do własnego zdania-i uszanujcie to prosze> Ja tez zaszła,m w ciąze w klasie maturalnej ,ale juz od dawna o te dziecko si starałam wiec byłam strasznie szcęsliwa.A chodzi mi o te dziewczyny ktore robią to na pokaz,a takie zeczy sie widzi i wie jak sie kogso zna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Przepraszam za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!!!!!!! Co jest z Wami dziewczynki, gdzie sie podziewacie? Ja wiem ze skonczyly sie wakacje i zaczela sie praca, ale wypadaloby sie odezwac ze u Was wsio w porzadku.......:) Sylweczka , Oli26, Kakusia,Obca, Kwatolina,Anula S, Pauly78 i terszta dziewczyn...odezwijcie sie choc na chwilke....jak wroce z pracy to sprawdze czy wszystkie sie zameldowaly....hihihi:) Zycze wszystkim milego dnia i do uslyszenia...papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Myszka24 kochana Ty zawsze potrafisz ustawic nas do pionu:P Obca_ melduje sie posłusznie na stanowisku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milutko wszyctskich!! Iwa--moja corka jest bardzo zadowolona ale w zeszlym roku miala okolo 8 kolezanek i kolegow w klasie z polski teraz wszsycy pouciekali i nie wiem dokad wiem ze jedna dziewczynka chodzi polska tez do tej szkoly ale jest o wiele starsza od mojej.Za 10 dni moja laura skonczy 7 lat jejku jak ten czas szybko ucieka.Tzrymajcie sie dziewczynki ja od jutra zaczynam sprawdzac plodne dni testy sa ojoj jak bardzo bym chciala!Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko 24 Dla Ciebie wszystko. Melduję się na rozkaz. U mnie spokój, czekam na @ i jestem w trakcie działań adopcyjnych /narazie zbieram informacje/ a potem do dzieła. Chcemy adoptować 5 lub 6 letniego chłopca. Bo tylko wtedy będę mogła dalej pracować i zapewnić byt rodzince. Zapaliliśmy się do tej myśli z mężem - bardzo, bardzo :) Więc tak jak bym była przy nadziei :D. Pozdrowionka i daj znać co dobrego u Ciebie. Dziewczyny Wam wszystkim życzę dzidziuni i to jak najszybciej. Trzymam za was kciuki. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!! ja również stawiam się wg rozkazu.... :) :) :) :) :) :) :) :) Co tam u was słychać???? U mnie tak sobie. Cieszę się, bo męża badania wyszły dobrze ( te na bolerioze). jeszcze tylko potwierdzenie u lekarza i koniec z tym koszmarem. Ja niestety nie mogę w tym miesiącu liczyć na dzidziusia. Mam właśnie płodne dni ale za to nie ma męża. A do tanga trzeba dwojga.... :( :( :( :( :( !!!!!!!!!Tak mi przykro!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×