Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość oli26
BETTY......... betę wykonuje się już 10 dnia po zajściu w ciążę a normalny test nic Ci nie wykaże. zrób sobię betę po 10 dniu. życzę powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
SYLWECZKA.....to cudowne co robicie. cieszę się że zdecydowaliście się na to. my też z mężusiem byliśmy w ośrodku adopcyjnym ale podobno mamy za krótki staż małżenski (2 i pół roku) ale nie wiem czy to zasady w każdym ośrodku czu tylko w Lublinie. trzymam kciuki za powodzenie w Waszej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
SMERFETKO..... nam powiedziano że minimum 5 lat stażu małżeńskiego ale kiedyś czekałam u fryzjera wpadła mi gazetka w ręce o parze która nie mogła mieć dzieci i postanowili adoptować dzidzię ale okazało się że mają 2 lata stażu i staneli przed komisją adopcyjną i się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli26 Kochana, dobrze wiedzieć, że i Wy się staracie. Z tego co się dowiedziałam, możecie z mężem dzwonić i pisać z zapytaniem do wszystkich możliwych ośrodków adopcyjnych. Ponoć w katolickich ośrodkach adopcyjnych nie wymagają zbyt długiego stażu małżeńskiego. Na pewno macie prawo do tego, by kierować zapytania do wszystkich ośrodków adopcyjnych w Waszym województwie, a nawet w całej Polsce. Mam nadzieje, że tą drogą uda nam się Wam i nam zostać rodzicami. Trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
a tak poza tym to czego tylko ja tak dużo gadam:D gdzie się podziewacie dziewczynki? OBCA co się dzieje dlaczego się nie odzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
SYLWECZKO.... my jeszcze raz podchodzimy do programu in vitro ale nie wykluczam adopcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli26 Będę trzymała kciuki najmocniej jak potrafię, bardzo bym tego dla Ciebie pragnęła, oby Wam się udało My z mężem nie wykluczamy dalszych starań o dzieciątko, własne biologiczne, tylko nie bardzo nas stać na in vitro. Życzę Tobie i Twojemu mężowi powodzenia i pięknego własnego dzieciątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
MonaRi.......... odezwij się bo jestem ciekawa jak przechodzisz przez to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
SYLWECZKO....dziękuję za dobre słowa. ja też wiem że będzie dobrze bo jest we bardzo dużo optymizmu :) i takiego stanu życzę każdej z Was kochane dziewczynki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
MYSZKO ..... jak tam Twoje pranie:) ja jutro spodziewam się gości więc się nagotowałam i napiekłam:) o taka kura domowa ze mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
a gdzie reszta dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
ok to uciekam narazie. może wpadnę później .... no chyba że mężuś mnie nie wypuści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.ladycomp.pl/ dziewczyny ja bede zamawiac podobno rewelacja dzis sie dowiedzialam od znajomego ktory ma znajomych w polsce oni uzywaja tego i mieli problemy z dzieckiem i Ona kobieta zaszla przy uzyciu tego.Moze warto.Buziaczki ja jestem troszke zdolowana bo nie mozna zagranicznego adresu dac ale czekam za odpowiedzia.jest super poczytajcie. http://www.ladycomp.pl/ Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLi ja siedze tu bardzo czesto az za czesto ze zaczynam swirowac przegladam portele na temat poczecia dzidziusia i czytam non stop to samo.Nie dobrze ze mna.Ale ciesze sie ze moge odwiedzis jutro mojego kubusia pewnie slodko spi i dostanie jutro duzzzoooo kwaitkow.Tak za nim tesknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko rozumiem cie naprawde przykro mi szkoda ze tak daleko od siebie mieszkamy przyszlabym cie pocieszyc.Trzymaj sie jakos wiem ze nie latwo.Pociesz sie ze kazdy z nas ma ciezkie podobne problemy.MOj maz wrocil we wtorek w nocy a ja mialam 9-10 owulacje jak nigdy chyba wiedziala zeby zrobic mi na zlosc i choc mam coreczke to i ona pragnie rodzenstwa i ja conajmniej ze 3-ke tak bardzo kocham dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to cisza tutaj jak nie wiem.Pracujecie nad fasolkami :-) Odezwijcie sie.Bedzie mi rażniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej jestem jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny doradzcie prosze jest to mozliwe aby byla owulacja 2 razy o roznych porach??Dzis zrobilam test robie go kazdego dnia i znow wyszly wyrazne 2 kreski czyli owlacja dzis jest 16 dzien cykly a w 9 dniu tez mialam.Nie wiem co myslec?Nie spotkalam sie jeszcze z czyms takim.Wczoraj przytulanki moze sie uda;-).Buziaczki na napiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:):)😘 Podobnie jak wy bardzo chce mieć dziecko. Staramy się z mężem już 9 miesięcy i nic z tego. Robiliśmy badanie oboje i jest wszytsko ok, a i tak jednak nie moge zajść w ciąże. Próbowałam już wszystkiego testów owulacyjnych, kalendarzyka płodności. Może jest coś jeszcze o czym nie pomyślałam a co może byc powodem braku dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna2086
Czesc dziewczynki za dwa dni mam dostac @ takze wtedy sie okaze czy moja fasolka juz wykiełkowala boje sie troszke bo z facetem mi sie nie uklada takze nie wiem co to pozniej bedzie jesli sie okaze ze jestem.Czas pokaze narazie temperatura podwyzszona no i piersi bola.Wyzdrawiam serdecznie zycze pomyslnego kielkowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
czesc dziewczynki jak ja sie denerwuje!!!!!za 3 dni slub!!!! do tego mam dostac @,wiec jestem obolala i moje piersi maja rozmiar xz! wlasnie slyszalam,ze rozbil sie samolot w Tajlandi w miejscowosci gdzie jedziemy!!!!!:-( wiecie,to zawsze jest jednak jakis stres 15 godzin samolotem kochane,odezwe sie jutro...pewnie pozniej napisze dopiero po slubie albo podrozy pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna2086
Nie jestem dzisiaj zrobiłam test a za chwile krew sie polała,może to jeszcze nie czas.Eh co za pech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane Dziewczynki co tak pusciutko ja rozumiem zapracowanie i zmeczenie ale 5 minutek wejsc i pstryknac cos :-(. ja rano znow zrobilam test na owulacjhe i wczoraj wieczorem i ciagle podobno jestem plodna cos dlugo ale kolezanka przeczytala informacje i powiedziala ze te testy co ja mam to sa bardzo czule czyli ze dobre.Hmmmmm na przytlanki to j dzis jakos ochoty nie mam :-( a mowi sie ze kobieta w tym czasie najbardzej lubi hmmm?Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauly 78 rozumiem cie doskonale ja bralam Slub w turcji samolotem do samej turcji tylo 4 godziny ale potem 2 jeszcze innymi samolotami do miasta musielismy leciec bo nie bylo bezposredniego polaczenia bralam slub w kraju gdzie moj jezyk graniczy tylko do podstaw moj maz musial mnie po nodze szturchac zebym powiedziala EWET-TAK bo nic nie rozumialam co do mnie mowili cala rodzina bca mojej nie bylo.Upal ponad 50 stopni a ja w sukni ciezkiej_ bedzie dobrze zobaczysz pamietaj usmiech na twarzy_ to twoj najwazniejszy dzien w Zyciu.Udanej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!! Ja jak zwykle już po pracy, po obiadku i jak zwykle padnięta. Te maluchy potrafią wykończyć ;) ;) ;) ;) ;) ;) Ale są słodkie!!!!! A co tam u was???? troszezckę mnie tu nie było, ale czytałam czytałam i przeczytałam wszystko :) . Ja czekam na @ Za tydzień :( oj niech się już zacznie i skończy. Chciałabym już znów zacząć staranka. W tym miesiączku jakoś wcześnie zaczął mnie boleć brzuch, masakra. :( :( :( :( Będę sie cieszyć jak już zajdę w ciąże i nie będę tak się męczyć z tą wstrentną @!!!!! Ale na to jeszcze muszę poczekać, niestety :( . A szkoda . No cóż poczekam tyle ile trzeba. pozdrawiam waz wszystkie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za pustki??????? :( :( :( :( :( gdzie wy wszystkie jesteście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Jestem, jestem. Ja dziś dzień spędzałam z małą bratanicą, wybrałyśmy się razem na zakupy, tak więc miałam oczy na około głowy, teraz mam chwilę,by zajrzeć, więc jestem. U mnie nic ciekawego, kończy się @, mężuś dopiero za tydzień wróci i co tu dużo mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Julia witaj u nas. Widzę, ze masz podobny problem do nas i tak jak ja z moim mężem też mamy wszystkie wyniki dobre, więc nie wiadomo z czym walczyć. Mi robiono hsg, udrażnianie jajowodów, pierwsza próba po zabiegu nie udana, zobaczymy jak będzie dalej. Zapytaj najlepiej gina coś ci doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Patinka, ąnula S i pozostałe koleżanki pozdrawiam. Pauly powodzonka i wszystkiego naj, naj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×