Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Kochana ja dopiero 2 tygodnie tam pracuję i już chcę się zwolnić.Pierwszy raz mi sie tak zdarzyło,żeby miec dość pracy po tak krótkim czasie, ale mam dość, jestem zmęczona i czuję,że to nie jest to, więcf spadam stamtąd niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisza pod Twoj adres brednie a nie patrza na siebie.Tu na forum powinni tylko wpuszczac czarne niki i zadne inne,wtedy by sie wiedzialo,kto obraza ludzi na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze Cię wkurzyła raz pomarańcza, ale wiesz co olej ją , nie przejmuj się jakimś tchórzem , co sie chowa pod pomaranczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czekamy za Wami,pisac dalej sloneczka 🌻 Ale ja sie przejelam tymi wpisami pod moj adres i postanowilam tu o problemach nie pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko---moze bedzie lepiej jak zrezygnujesz z pracy?? mi moj maz powiedzial ze jak tylko dowiem sie ze jestem w ciazy to od razu mam wypowiedzenie skladac , a w najlepszym wypadku i tak chce tylko do konca maja pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ale szczerze po to jest tu nasze forum,zeby pisac o wszystkim, a pomarańcze poprostu chca nas wkurzyć i wierz mi lepiej olać taka, niz ma miec satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia rozumiem Cię, bo ja też zawsze się przejmuję tym co ktoś mi powie..taki charakter co zrobić...denerwuje mnie to, że jestem taka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz mykam,ide jeszcze na sloneczko,jeszcze troszke swieci.Jak bede miec swoj internet za jakies 2tyg to napisze maila w spokoju jak bylo na 1wizycie w klinice. Pozdrawiam Was Kochane,buziaczki,pa 🌻 ❤️ 👄 Milej nocki,dobranoc 🌻 PS.Pisze juz Wam dobranoc,bo juz dzis na forum nie wchodze,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też najchętniej zrezygnowałabym ze swojej pracy bo strasznie jej nie lubię :( ale nie wiem czy kolejny raz miałabym siłę na szukanie nowej...nie wiem czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Kochane 🌻 Teraz sie odzywacie jak ja uciekam,nie ladnie tak hiiiiiiii. Dobrze Asiuniu mówisz,ja tez mam taki charakter i co zrobic,nic sie z tym nie zrobi.Nie pozwole zeby byle kto mnie obrazal i pisal brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia miło,ze sie odzywasz. No ja zaczęłam ją 2 tyg. temu, więc skoro tak szybko wiem, ze nie jest tak jak miało być i w ogóle żle, to nie ma na co czekać, a nerwowa się zrobiłam strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i xxmadziaraxx ---- znowu zgarnia stronke ale to na szczescie dobranoc slonce , slodkich snow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko,pilnuj swojej stronki,zeby Ci nikt jej nie zabral. Dobra ide juz,pa 🌻 👄 No jakos mi sie znow udalo ze stronka,ale teraz na Was kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodź Madzia :) Nie właśnie Smerfetka stres....to nie jest nasz przyjaciel ale wróg Dlatego uciekaj stamtąd jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pomyślę, że mam jutro iść do mojej pracy.............:( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nie chcę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia ja w poprzedniej tak miałam,że jak pomyslałam,że mam tam iść, to mi sie unosiło, ale 2 lata tam pracowałam, az w końcu zrezygnowałam. Teraz niestety inaczej wygladały warunki pracy, inaczej wyglada to w rzeczywistości, więc nie ma co sie zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jutro monitoring może on mnie jakoś pocieszy.........gorzej jak zdołuje :( zobaczymy idę dopiero po pracy więc nie wiem jak w niej wysiedzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×