Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość EfQa
Wrogość śluzu warto zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia nie wiem, jakie badania sie robi póxniej, ale drożność jajowodów miałam robioną w sierpniu. Badania na wrogość śluzu jeszcze nie miała,, czasami myślę,że moze jestem uczulona na plemniki, bo wiem ,ze i tak moze być, sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Androlog nam powiedział, że nawet słabsze plemniki mogą dokonać zapłodnienia jeżeli ma się dobry śluz. Ja mam śluzu więcej niż ślimak i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Czy ten test na wrogość śluzu nie nazywa się PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa super gratuluję :) Twoja historia daję naprawdę dużo nadziei :) A to fakt, że psychika odgrywa wielką rolę w starankch... Już od kilku osób słyszałam podobne opowieści...przychodzi rezygnacja przychodzi i dzidzi jakie to wszystko jest skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co smerfetko wchodzisz do nas jeszcze czy juz mezus przejal kompa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no smerfetko ciezko bylo a jednak sie udalo , tylko ile to cierpliwosci mnie kosztuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chodzi o to ze plemniki nie mogą przez śluz przejsć albo są w nim zabijane, a nie czy jest dużo czy mało śluzu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znowu cos z kafe 10 minut chyba nie mogłam wejść...ale widzę, że Wy też.... niewiadomo co będzie dalej bo stronek nam przybywa :) ale to bardzo dobrze że przybywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja muszę teraz zmykać na kolacyjkę, może jeszcze zaglądnę jeśli nie to do jutra i życzę Wam słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko ktos ci jednak sprzatna stronke sprzed noska :-( no coz innym razem sie uda choc ja rezerwowalas daaaawno temu :-P buziaczek na pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko ale jest remis bo obie pisalyscie w tym samym czasie , wiec jest jednak twoja rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym przecież ja nie moge zgarniać wszystkich stronek, ha ha, choć dawno już nie zgarnęłam, ale ja to jeszcze nadrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oki ja pomalu zmykam , ide lac wode do wanny bo mam ochote na kapiel z mezusiem . no a pozniej........ :-P slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Wiem, że wrogość śluzu to co innego niż ilość, tylko jeżeli śluz jest przyjaźnie nastawiony to plemniki łatwiej się dostają do celu mimo, że się kiepsko ruszają. Co prawda ten test nam nie wyszedł dobrze, ale podobno po pęknięciu jajeczka wszystko się rozgrywa w ciągu 6 godzin po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Smerfetko :( nie chciałam Ci zabrać stronki :( Bardzo mi teraz smutno zwłaszcza, że ola napisała, że "ktoś" sprzątnął stronkę :(:( Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Jak się w końcu dobiłam do strony to zniknęłyście dziewczyny. Odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×