Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

narzeczona---przeciez prawo chroni przed zwalnianiem kobiet ciezarnych! ale dobrze zebys lepiej nie myslala o tym no i oczywiscie nie zabezpieczaj sie - po prostu kochajcie sie bez myslenia o dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Kurde zeżarłam paczkę moreli suszonych a dopiero potem przeczytałam na opakowaniu że paczka zaspokaja 160% dziennego zapotrzebowania na ta ch... witamine A !!! Kurcze to Materny dziś już nie biorę. Psiakość chyba nic sie dziecku nie stanie jak raz tyle witaminy A dostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
narzeczona zrób sobie tsh - tarczycę, prolaktynę z obciążeniem, cytologię, toksoplazmozę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
olawd co tam u ciebie? kiedy staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Prezentacja się odbyła-tyłeczek mężusia seksowny. Dobranoc, kolorowych snów dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikuje za wskazówki ale tak mysle ze chyba zaczne od ginka bo jak mam byc szczera to juz dawno nie bylam. zaczne od tej cytoligi i poprosze go o skierowania na inne badania. I bede czekac do tego przełomowego konca roku- a wtedy juz zaczniemy z grubej rury hihih Nawet juz mam imiona wybrane:) Tarczyce tez koniecznie musze zbadac bo u mnie w rodzinie wszyscy z nia maja problemy- juz dawno mialam to zrobic ale cierpie na ciagly brak czasu i jestem gadula jak widac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa--- u mnie ok , staranka ruszaja za jakies 3 dni ! juz sie nie moge doczekac , a jak dobrze pojdzie to 17 maja bede testowac (o ile @ nie przylezie szybciej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Chcę tylko nie wiem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona---to dobrze ze z ciebie gadula bo tu na forum jest to bardzo cenione :-P my juz tez dawno temu wybralismy imiona dla dzieci , kolezanka nam kiedys wywróżyła 2 chlopcow i dziewuche wiec czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa--- skopiuj ja a nastepnie dopisz siebie w odpowiednia tabelke i wyslij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Właśnie siedzę i czytam horoskopy. W styczniu - w Nowy Rok przeczytałam że Jowisz wchodzi w znak koziorożca. To się zdarza raz na 12 lat i w tym roku wszystkim Koziorożcom uda się osiągnąć to co zaplanują. Czyli jest to rok wszelkiego powodzenia, szczęścia i nadzwyczajnej pomyślności dla wszystkich koziorożców. Napisane było że jeżeli marzą o powiększeniu rodziny to to się spełni. Wtedy pomyślałam - akurat !!! A tu jednak udało mi się spełnić największe marzenie. Uwaga wszystkie dziewczyny z pod znaku koziorożca w tym roku NA PEWNO ZAJDZIECIE W CIĄŻĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................14... .. ............02.05.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ...............02.05.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 asiunia27.....................27.....................3. ...............29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 44.................26.04.08 Dodałam sie do tabelki: Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............31.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke ja poprawie Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................14... .. ............02.05.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ...............02.05.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 asiunia27.....................27.....................3. ...............29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 44.................26.04.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............31.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
O skorpionie piszą : W nadchodzącym roku definitywnie pożegnasz się z melancholią, która dręczyła Twoją duszę w ostatnich latach. Dziwne smutki pójdą precz, tak byś mogła odrodzić się na nowo – pełna sił witalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie by sie teraz najbardziej wygrana w totka przydała zebym mogla juz jutro kupic mieszkanie hehheh. chociaż takie 150 tys by mnie urządzało albo 100! hihihih marzenia .. jak dobrze je mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
cd. Czasami możesz odczuwać zmęczenie tymi rodzinnymi imprezami, obiadkami, które czekają cię w tym roku. Ale poradzisz sobie w takich sytuacjach sobie tylko znanymi sposobami, tak że i wilk będzie syty, i owca cała. Trochę konfliktowo zrobi się w relacjach z młodszymi członkami rodziny - i to z twojego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej ja tez bym chciala wygrac ....... no jak narazie to sie ciesze bo za kilka dni staranka a 2czerwca wracam do polski na stale huraaaaa , tzn jeszcze przyjade na kilka dni po mezusia ale to juz sie nie liczy!!! boziu ponad 3 lata wyrwane z zyciorysu... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Czytam tak sobie czasem na poprawę nastroju. Olawd jak wrócisz do Polski wszystko ci się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Z tej radości na pewno ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa--- ta druga czesc .... brrrr pewnie z moja siostra jak zwykle bedziemy pazurki sobie pokazywac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa---widze ze masz termin na 11.11 no to moze urodzisz 9 go w moje urodziny???? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd- a gdzie jestes jesli mozna wiedziec? ja tez myslalam o tym by wyjechac na troche i zarobic wlasnie na mieszkanko. ale mam prace - moj facet prowadzi swoja firme -choc niedługo mu sie to zmini- i jakos tak sie ciągnie. odkladamy kase od jakis 4 misiecy i niezle nam idzie ale i tak bedzie trezba wziaść kredyt- niestetety A poza granicami jak- lepiej niz w polsce? Z tego co piszesz to chyba niekoniecznie, ale jak sie ma odrobine szczescia to mozna troszke zarobic- dobre i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
najbardziej boję się że urodzę 1-go!!! Zawsze lubiłam święto zmarłych ale na poród to marny dzień. Cóż zacisnę zęby i będę trzymać do północy żeby na 2-go przeskoczyło w razie czego :) W każdym razie z prognozy USG wychodzi że patriota będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
narzeczona jak tak słucham dziewczyn które tam są to zmieniłam zdanie - nie wyjechałabym już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona--- jestem w anglii ale teraz to juz sie nie oplaca tu przyjezdzac , za duzo polakow , ciezko z praca , oplaty duze , zycie drogie no i ten funt taki slaby..... zeby bylo ci tu dobrze musialabys na prawde znalezc dobrze platna prace a to nie latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i ja sobie poczytam co tam pisza o \"Blizniaku\"....hehehh narzeczona czy za granica lepiej????? no zawsze mozna cos zarobic ale to juz nie jest to co bylo kiedys.....ze zarobiles oplciles wszystko i jeszcze mogles odlozyc.....teraz jest ciezej zeby cos odlozyc....wszystkie oplaty poszly w gore , zywnosc drozeje a przedewszystkim teskno do Polski jak niewiem......choc ja sie juz zaczynam przyzwyczac....ale i tak tu nie zostaniemy na stale:))))kiedyz wrocimy do naszej Polski.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×