Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość patinka25
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................14... .. ............02.05.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............03.05.08 asiunia27.....................27.....................3. .................29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............33.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............28............ ..........26.07.08 Patinka25................26................9............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 becia_gask...................26.............9... . ..............03.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia nie farbuj, przynajmniej w pierwszym trymestrze bo teraz \"ważą się losy\" twojego zarodka. Gdzieś do 10 tygodnia kształtuje się to co najważniejsze. Opinie są różne i niby ogólnie twierdzi się że można farbować ale czytałam artykuł jakiejś Pani doktor która powiedziała że tak naprawdę nie jest znany wpływ farb do włosów na płód a szczególnie rozjaśniacze są szkodliwe. Rzeczywistość wygląda tak że wiele kobiet farbuje włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala zmianka przeciez postarzalam sie o rok ;-) Tylko nie potrafie zmienic koloru z pomaranczowego na czarny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo sie jednak. ja tylko skróce sobie troszke wloski ale przez cala ciaze nie bede farbowala z Kubusiem farbowalam i niby nie mialo to zadnego zwiazku z dzieckiem bo farbowalam w 15 tyg ale teraz dmucham na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Patinka jak tam dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj EfQa mam nadzieje ze dobrze smaki mam teraz mnie ciagnie na piwko od rana mam smaka ale alkoholu przeciez nie mozna z laura pilam w 7 miesiacu codziennie tak mialam ochote a teraz jakos sie obawiam.No i po miesaicu mi przeszlo a w czesniej nie pilam piwa sam zapach mnie obrzydzal. Mam nadzieje ze wszsytko dobrze za 9 dni do polski wiec wszsytkiego sie dowiem. A jak twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam za chwilke wykapac laure i przejde sie na spacerek przed spaniem dotlenic sie bo taka jakas do niczego jestem moze ochota na niezdrowy plyn mi przejdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie czuję, w sumie to ciągle mi niedobrze i nie mam siły. dzisiaj spałam po południu ale teraz jestem taka lekko przymulona. Ja też mam ochote na piwo, mężowi podpijam ale nie więcej niż łyka bo tez się boję. Moja koleżanka w ciąży cały czas piła piwko i czerwone wino ale ja nie będę tak ryzykować. ja też zmykam ale zajrzę później 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam się tylko przywitać, wróciłam wypoczęta, ale i zmęczona podróżą. Asuinia gratuluję, super wieści. Wszystkie Was całuję i do usłyszenia jutro, ide spać.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka ja dzis mam 16dc i zaczelam brac duphaston i troche sie mimo wszystko boje go brac .... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po spacerku ;-) od razu lepiej Wcielo mi przed chwilka posta a buuuuuuuu :-( dotlenilam sie i jest mi lepiej niestey ochota na piwko mi nie przeszla ciagle o nim mysle kurcze zrobie sobie mala lampke malibu moze mi przejdzie. Ja mam czasami dni ze bardzo mi nie dobrze ale przechodzi po chwili z laura kubusiem co chwilke 3 miesiace jakos wymiotowalam a teraz jakos dziwnie zmeczenie jest na pewno o wiele silniejsze ale lekarz powiedzial ze 3 ciaze w skali roku to sporo i dlatego. Moze wlasnie Duphaston powoduje zmiany w organizmie i dlatego wiele objawowo nie mam lub sa lagodniejsze. No nic nie zanudzam was. Pewnie cisza juz dzis bedzie ale zycze przyjemnej nocy i przedewszsytkim OWOCNEJ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Asiunia gratuuuuulacje! Wiedziałam, że się doczekasz, teraz kolej na Smerfetkę,Myszkę i na mnie (mam nadzieję). Asiunia ile cykli się leczyłaś? Czyżbyś już po pierwszym cyklu z clo zaszła w ciążę? Bo my mamy podobne problemy (co prawda u mnie jeszcze dochodzą kiepskie plemniki). Napisz bo mnie zżera ciekawość... Ja brałam clo przez 5 dni teraz mam nadzieję, że się załapię na wizytę do giny i zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd coś czuję, że to Ty nas jeszcze wyprzedzisz z dobrymi wieściami, ale przecież Ci się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ja jak zwykle piszę sama do siebie. Dobranoc księżniczki, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Sara ;-) zobaczysz tez sie doczekasz bo dzielnie i wytrwale dazysz do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek_dobra_rada
Olawd - chyba teraz nie powinnas barc duphastonu - jesli się okaże, że zaszłaś to wtedy zacznij go brać na podtrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moge po 2 tabletkach go odstawic ? cholerka na prawde juz nie wiem co robic z tym duphastonem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Sara76 odpowiadam na Twoje pytania. w 1 cyklu z clo brałam 1 tabletkę dziennie przez 6 dni, był pęcherzyk ale się wchłonął i nie było owulacji. w 2 cyklu brałam podwójną dawkę też przez sześć dni i się udało :) Tobie też się uda i Wam wszystkim też :) 🌻 👄 Ja dziś idę do lekarza mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze Miłego dzionka Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry sloneczka milego dzionka ja sie okropnie czuje glowa peka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane juz jestem z Wami, niby wypoczęłam , ale ledwie oderwałam się od wszystkiego a już po powrocie znowu to samo, ciagłe napieranie ze strony innych .Macie dziecko cieszcie sie a nie ładujcie się z butami innym, ale cóż ludzie się chyba nie zmienią już, tacy są i trzeba żyć.Poza tym mamy troche problemów takich codziennych i trzeba o nich mysleć a nie o innych, bo i tak sami musimy się z wszystkim uporac. Naprawdę tam odetchnęłam trochę i cieszę się, tęskniłam za wami bardzo, brakowało mi Was. Asiunia widzisz, ale fajknie, szczęściara z Ciebie, przesyłaj fluidki. Ja brałam clo juz kiedyś przez 2 cykle , ale bez efektu niestety.Może sobie ziółka zaserwuję od następnego cyklu, zobaczymy. Misiaczki mam nadzieję,że wyniki będą oki. Aneczka daj znak życia. Myszka moze Tobie sie udało? Patinka duży buziak dla Was. Pani Misiowa buziaki dla Was, mam nadzieję,żę już sie pogodziliście i jest ok. Sonia a ty gdzie sie podziewasz?Odezwij się, bo jak nie to tam przyjadę do tej Łodzi i Cię znajdę hi hi.Co u Was?? Kasiada wracaj do nas. Sara uda się i tobie. Ewcik odezwij się do nas, napisz co u ciebie. Jak tam dziewczyny po majowym weekendzie????????????????/ Eqa a Ty jak się czujesz i co nowego u Was? Pozdrawiam Was i zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XXmadziarekXx szkoda,ze nie możemy się styknąc na forum ostatnio, ale fajnie,ze jesteś z nami. Monita a Ty co, gdzie się podziewasz? Dzodzanna jak tam u ciebie? Czocherek, Narcyz odezwij się także. IZULKAA A Ty o nas zapomniałaś, jak tam maleństwo? Paula daj znak życia, czekamy na ciebie na forum. Kakusia a co słychać u Was? Anula S nic się nie odzywasz? Obca fajnie masz w nowym mieszkanku. Olawd teraz Ty nam przekażesz dobre wieści wiem to. Oli 26 koniecznie sie odezwij, czy u Ciebie i dzidzi wszystko dobrze? Sylweczka zajrzyj do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam dziwne przeczucie że niedługo tabelka zaciążonych jeszcze się wydłuży!!! Smerfetko nie daj się zdołować innym, musisz się podbudować wewnętrznie i z optymizmem czekać na dobre wieści. Może spróbuj tych ziółek tylu dziewczynom pomogły... Przesyłam buziaki 👄 dla wszystkich. Czuję się źle boli mnie głowa, mam mdłości i zawroty głowy. Ten kto twierdzi że w 12 tyg ciąży wszystko mija - kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżodżanna
Witajcie wszystkie po długiej przerwie, miałam zepsuty monitor ,na razie mam pożyczony stary i nie mogę za długo siedzieć bo mnie oczy bolą,musiałam nadrobić zaległości w czytaniu.Asiunia gratuluję chyba ziółka też podziałały,ciekawe kiedy mi sie uda na razie jeszcze tydzień do @ , acha muszę wkleić poprawioną tabelkę z moją datą bo ktoś ją przypadkiem zmienił Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................14... .. ............02.05.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 asiunia27.....................27.....................3. .................29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............32.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............28............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 becia_gask...................26.............9... . ..............03.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Czy to nie zlosliwosc pogody przez weekend okropna pogoda burze deszcz czasem chwilka slonca a tu dzis prosze oplac sie mozna ale czemu jak ja musze w szkole siedziec :) ?? U mnie oki smyk dokucza coraz bardziej rozpycha sie strasznie a do tego zaczyna wkladac raczke lub nozke w niewlasciwe miejsca :) Ale mimo ze to sprawia troche bolu to i tak slodkie uczucie zobaczycie juz niedlugo sie wszystkie przekonacie!!!! Dzis pierwszy raz snil mi sie moj porod i wiecie co nie bylo strasznie tylko fajnie chwilka wysilku troszke bolu i dzidzia byla ze mna moglo by tak byc naprawde :) Olawd --> mozesz brac teraz duphaston i powinnas bo on pozwoli twojej kruszynce dobrze sie zagniezdzic w odpowiednim miejscu to jest progesteron i to on odpowiada za odzywianie dzidzi od momentu poczecia wiec bierz bez obaw ja bralam luteine od 16 dnia cyklu przez 3 albo 4 cykle przed zajsciem bo mialam slaba wydolnosc cialak zoltego a to ma takie samo dzialanie tylko luteina tansza Wiele dziewczyn tak ma ze niewiedzac ze sa w ciazy w dniu @ nastepuje samoistne poronienie ktorego miedzyinnymi powodem jest niewydolnosc cialka zotego czyli za malo progesteronu Moim zdaniem powinnas brac on nie zaszkodzi a pomoc moze!!! Asiunia --> jeszcze raz wielkie gratulacje az mi sie lezka w oku kreci jak czytam ze kolejnej sie udalo. Za kazdym razem przypominam sobie moment kiedy ja zobaczylam cien drugiej kreski na moim tescie a tu juz prawie 30 tygodni uplynelo :) Smerfetka29 --> Super ze odpoczelas i oderwalas sie od tych niemilych osob co wtykaja nos w nie swoje sprawy czasami jak piszesz o i glupich gadkach to mam ochote przyjechac i im pare slow od siebie powiedziec tak zeby im w piety weszlo a wierz mi jak mnie ktos irytuje potrafie mu dowalic!!! A ty slonce olewaj ich gadki i mow im na przekor ze bedziesz miala dziecko kiedy TY bedziesz chciala a nie po to zeby zadowolic ich widzi mi sie!!! Niech spadaja na dzrewo i nie truja za uszami bo tobie to wisi i masz w d**ie ich gadanie i nic to cie nie obchodzi trzeba byc rownie niegrzecznym dla ludzi ktorzy wtykaja nos w nie swoje sprawy a Ty kochana lada chwila tez sie doczekasz malenstwa zbacz kolejnej z nas sie udalo moze ty nastepna.... EfQa --> zalamie cie troszke ale to nieprawda ze do 12 tygodnia sa objawy ja np wymiotowalam do 15 tygodnia a moja znajoma prawie przez cala ciaze, aha mnie czasami jeszcze nieraz jest niedobrze zalezy od dnia wiec na to nie ma reguly!!! Dzodzanna --> Witaj jak milo ze do nas wrocilas zagladaj czesciej i pisz co u ciebie Sara76 --> u mnie tez byl problem z owulacja i slabe plemniki a udalo sie w 3 cyklu wiec glowa do gory bedzie dobrze zobacysz Patinko --> oszczedzaj sie troche faktycznie twoj organizm potrzebuje duzo sily wiec moze jakies jedno dniowe spa jak bedziesz w Polsce?? mowie ci odzyjesz na nowo a jak nie spa to chociaz wizyta u zwyklej kosmetyczki wrocisz pelan sil bo kazda kobieta tego potzrebuje PaniMisiowa --> drugi zabek to juz cos teraz to lada moment i wszystkie sie pojawia to dopiero bedzie wydarzenie gorace buziaki dla Patrysi Myszka i Misiaczki --> po Buziaku dla was 👄 Kurcze ale sie rozpisalam ale gadula ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×