Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Kurcze Patinko niby wiem że ten brzuch trochę musi boleć ale jak zaczyna to strasznie się niepokoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz juz mam dosc. jak przyjade z Polski pojde do lekarza aby potwierdzil ciaze i poprosze o formularz ktory jest mi potrzebny wyjde i podziekuje. zalosne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc. W Warszawie mam namiar na dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka25-Zobaczysz Twoja coreczka bedzie jadla sama.Jeszcze troszke i bedziesz w polsce.A jak sie czujesz i dzidzia? Pozdrawiam 🌻 Odpoczywajcie sobie. Myszka24-Nastepnym razem stronka bedzie Twoja.A u mnie nic nowego,ale wierze ze bedzie dobrze,musi byc dobrze.Wlasnie siora wpuscila mnie na kompa a tak to zaczelam ogladac film z plyty STICK,mam tyle filmow na plytach ze wszystkich jeszcze nie zdazylam ogladnac.Wlasnie czytalam Twojego posta,czemu tak dlugo tam jestes i do domciu nie mozesz pojechac,przez 8lat nie widziec sie z rodzina,ja bym tak nie mogla,ale sa przeciez telefony i kamerki to mozna sie ogladac i rozmawiac,chociaz to nie to samo,ale lepiej to niz nic wogole.Chociaz czasami mysle ze najlepiej to jest mieszkajac z dala od rodziny i widywac sie od czasu do czasu,tak jest najlepiej,ale to tylko moje zdanie.Ale wszystko bedzie dobrze,dostaniesz zielona karte i pojedziesz do rodziny,trzymam mocno za Ciebie kciuki,zeby to wszystko szybko poszlo.Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka24-Przeczytałaś już książkę i podobała sie? Sloneczka jestescie,czy wszystkie jestescie juz gdzies na weekendzie,czy moze w pracy? Odzywajcie sie,bo nie chce pisac znow sama ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale mam jakis dolek mnie od wczoraj trzyma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś w nocy przylatuje UFO i porywa najpiękniejsze kobiety. wy sie nie bójcie i spijcie spokojnie. ja pisze żeby sie pożegnać .... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo mnie na pewno ufo porwie :-P a nie wiem tak jakos mnie zlapalo wczoraj i nawet nie wieem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide robic kolacyjke - jeszcze zagladne 👄 najlepiej to bym wlazla do wyrka i nie wychodzila z niego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziarkoxx----duza buzka dla ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie to sie reszta kobitek podziewa???? pewnie sobie wypoczywacie , no i super , moze jakies fasolki przywieziecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd-To nas wszystkie ufo porwie hiiiii.Co dobrego szykujesz na kolacyjke?,ja juz jestem po.Ja tez mam czasami takie doly i tylko bym w lozku lezala i nic wiecej.Ale bedzie coraz cieplej,to mysle,ze nas dolki opuszcza,bedziemy sie wygrzewac na sloneczku,uwielbiam ciepelko. Olawd dla Ciebie tez duzzzzaaaaa buzka 👄 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlebek z jajeczkiem i pomidorkiem dobranoc slonka niech sie wam snia aniolki kolorki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka dzis bardzo ladna pogoda u mnie ;-) Jade z laura na 12 :00 do Gloucester do sasiedniego miasta na lekcje religi wiec wroce poznym popoludniem. Mam nadzieje ze odpoczywacie sobie w tym weekendzie by nazbierac sil i pozytywnej energi na dalsze staranka ;-) czego wam zycze :-) *************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** i Fluidki dla was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka . u mnie tez ladnie ale troszke chmurek podejzanych jest . zaraz smigam na zakupoki i do mojego ulubionego sklepu po katalog milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxmadziaraxxx witaj Kochana 👄 👄 co nowego?? jak mija wolne?? Myszko24 👄 🌻 siemka :)P:)P to teraz na Ciebie czekamy az oglosisz ze nisisz kruszynke pod serduszkiem::):):) u mnie tak sobie nie zbyt dobrze ale takie to zycie..daje w kosc:P niedlugo na Tsh sama jestem ciekawa jakie jest..obstawiam ze spadlo na 3 haah mam taka nadzieje..wolne wiec korzystamy ze jestesmy razem..:P olawd wiec milego zakupkowania!!:P 👄 asiunia jak sie czujesz?? bylas juz na becie?? becia a TY gdzie??jak sie miewa przyszla mamusia??:)) 👄 Kakusia22 no niestety jakos nie mozemy sie spodkac:P jak sie czujesz?? fajnie ze brzdac taki lobuz hiih 🌻 Obca_ fajnieeeeeeeeeee takiii brzys niedlugo rozwiazanie huuura:):):):) Smerfecia z mezulkiem w gorach rozmawialam z nia i w glosie bylo slychac ze naprawde odpoczywa Ciesze sie!!!!! paniMisiowa jak tam??jak maluszek??👄 Sara👄 aneczka 👄 zaniedbujesz nas:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc Wam🌻 Ale cisza sie zrobila .....hohoho....pewnie wszystkie odpoczywacie w dlugi weekend....i bardzo dobrze.....:D:D:D:D:D:D Ja jeszcze chodze w pizamie bo mi sie nie chce przebierac.....:P:P:P:P Zaraz biore sie za prasowanie i musze troche sprzatnac.....bo na 2 godzine zmykam do pracy i do 2 w nocy:(:(:(:(:(:(....... Misiaczku========chcialabym bardzo oglosic za 2 tygodnie dobre wiesci , ale nie nastawiam sie.....co ma byc to bedzie.....caly czas wytrwale pije ziolka i wierze ze uda mi sie po nich zajsc w ciaze i innej opcji nie przyjmuje:):):):):):) Tak samo i Tobie sie uda jak i wszystkim innym dziewczynom..... Ciekawe jak nasza Asiunia........czy robila kolejny test ktory pokaze jej II grubasne krechy.....mam nadzieje ze tak.....wierze ze u niej zadzialaly rowniez ziolka bo w pierwszym cyklu picia ziolek zaszla w ciaze.....👄 kochana i daj znac jak juz cos wiesz..... Postaram sie zagladnac kochane pozniej....a teraz biore sie za robote....👄 dla Was......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie a ja juz z powrotem zmeczona jak nie wiem bo przy okazji zrobilismy zakupy w 2 supermarketach kasy znow poszlo. Myszka mam tez wielka nadzieje ze za 2 tygodnie oglosisz na dobra nowine wszystkie trzymamy kciuki. A smerfetka odpoczywa sobie dobrze jej ale nalezy jej sie tyle strsu miala ostatnio niech nazbiera duzo energi. J uciekam puscic sobie jakis filmik i moze mala drzemka hehehe ;-) 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pokazuje na chwilke bylismy w sklepie dzieciecym ogladnac nasz przyszly wozek i kupic katalog , plus zakupki i tak jakos ta sobota mija . caly czas zachmurzone niebo ale jest cieplutko i przyjemny wiaterek wieje , juz mi jedno pranie wyschlo a drugie prawie suche . zaraz zrobie pyszniutka kawusie plus pierniczek torunski mniam mniam . acha cos mnie od 2 dni boli podbrzusze :-( i martwi mnie to ... buziaczki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza ................................. jednak nie zasnelam czuje zmeczenie ale drzemki nie udalo mi sie zrobic. Moze i lepiej wieczorem pojdzie mi szybciej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Właśnie wróciliśmy do domu i od razu przyleciałam do Was :) Dziękuję za wszystkie miłe słowa :) Beta potwierdziła ciążę (2 tydzień) Nie mogę dalej w to uwierzyć :) Brzuch cały czas pobolewa a do tego strasznie bolą mnie piersi. w poniedziałek do lekarza idę ale USG pewnie mi nie zrobi bo na pewno jest za wcześnie, żeby cokolwiek było widać buziaki dla WAs 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz niedowiarku!!!!! sluchaj sie dziewczyn - my zawsze mamy racje :-P GRATULUJE RAZ JESZCZE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra dziewczyny asiunia zaczela wiec my nastepne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiuniaaaaaaaaa 👄 👄 !!!!:):) gratulujeeeeeeeeeeeeeeeee oj szczesciaro dawaj tu fluidki:P:P:P:P pozdrawiam dziewczynki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×