Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Hejka 🌻 Ja wlasnie wrocilam z pracy i nic mi sie nie chce:(:(:(:(:(:(:(:(:( Ide sobie zaraz zaparzyc kawke i bede sie lenic:P:P:P:P:P:P:P:P Asiunia------- narazie nie dziekuj ale juz Ci pogratulowalam bo napewno jestes w ciazy......mam nadzieje ze jutro test pokaze Ci 2 grube krechy....trzymam kciuki:):):):)kochana niektorym dziewczynom udalo sie zajsc w ciaze w pierszym cyklu picia ziolek......a duzo dziewczyn pozachodzilo w ciaze w 3 cyklu.....wiec Tobie udalo sie za pierwszym razem.....super.....👄 Olawd -------- wiec widocznie te plamienie to bylo okoloowulacyjne......a juz sie wystraszylam ze znow mi sie cos pokickalo:):):):):):) Zmykam kochane, ide sie wykapac i chyba utne sobie mala drzemke bo cos mnie spanie bierze👄 dla Was kochane ......jutro mam off wiec sobie poklikamy..... dobranoc😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) ja juz od godzinki na nogach wyspalam sie wczoraj leniuchowalam caly dzien wiec chyba organizm dawke snu piorunujaca. Ide moja ksieznicze budzic i szykowanko do szkoly. Tak sie zastanawiam co zrobie jak bedzie dzidzius,bo wiem ze robie blad ale moja krolewna sama nie je sniadan musze ja karmic ma prawie 8 lat ale przy babci je sama tylko ze ugryzie 2 razy kromeczke i koniec a ja jak ja nakarmie to zje wszsytko prawie. I jak bedzie dzidzius na pewno bedzie tez zazdrosna i nie bedzie chciala mozliwe wogole jesc. Kurcze jak ja przekonac aby zjadla sama-musialabym ja budzic 3 godziny przed wyjsciem do szkoly bo 1 lyzka np.czesto jej robie kaszke bobovita jadla by 15 minut. tak samo z chlebkiem itp. Kurcze moze macie jakies rady.?? Ja jak narazie uciekam buzialki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kurcze nie bylo mnie przez jeden dzien i tyle czytania a do tego rewelacyjna nowina!!!!!! Wczoraj caly dzien myslalam co u Asiuni ale powiem wam ze bylam przekonana ze oglosi nam nowa nowine bo u mnie bylo podobnie zamiast @ dziwny bol jajnikow :) a pozniej kreska w ktora nie wierzylam bo myslalam ze to zwidy w oczach bo byla taka slabiutka dopiero beta mnie upewnila :) a wiec Asiu GRATULUJE bardzo bardzo bardzo teraz zanim sie obejrzysz a bedziesz dumnie paradowac z brzuszkiem :) 👄 🌼 dla Ciebie Patinko masz podobnie jak ja lody to moglabym jesc non stop :) Myszko to napewno bylo plamienie okoloowulacyjne lekarze mowia ze tak sie nieraz dzieje jak peka pecherzyk wiec czekamy za dwa tygodnie na nowine :) Olawd i Sara76 wy tez cos czuje oglosicie nam dobra nowine w maju Misiaczki co tam u Ciebie cos sie nie mozemy spotkac ostatni na kafe :) pozdrowionka PaniMisiowa wielkie buziaki dla Patrysi a mezem sie nie przejmuj przejdzie mu tacy juz sa faceci zawsze jak jakas okazja na dluzsze pobycie razem to cos musi sie skiepscic tez tak nieraz mam pewnie dzis juz bedzie oki :) Kobietki zycze udanego weekendu bo nie wiem czy do niedzieli jeszcze zajjrze bo bende chyba poza domnkiem ale wszystko poczytam obiecuje a sluchajcie nasz topik ma 3 lata a tu polowa dziewczyn zalozy drugi zwiazany z porodem bo jak wszystkie zajda w maju wiec beda rodzic w tym samym miesiacu :) Pozdrawiam jeszcze raz BUZIAKI A no i fluidki *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane wlasnie zbieram sie do pracy bleee , jak bede w stanie po jej zakonczeniu to zagladne do was a jak nie to zycze milego weekendu buziaczki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌻 Kakusiu-------ja rowniez mam nadzieje ze za 2 tygodnie oglosze dobra nowinke, ale raczej sie nie nastawiam zeby sie nie rozczarowac.....lapie fluidki od Ciebie kochana bo mysle ze zadzialaja......buziaki ogromne dla Ciebie i glaskanko dla brzuszka👄🌻 Patinko-------u mojego brata coreczka ktora ma 7 lat, tez za bardzo nie chce jesc sniadan przed wyjsciem do szkoly......wiec moja bratowa czasami mowi jej zeby choc zjadla jogurta a do szkoly pozniej daje jej jakas kanapke , drugiego jogurta i cos slodkiego......mysle ze Twoja coronia jakby byla glodna to sama by poprosila i zjadla.....buziaki dla Ciebie i dla coreczki niejadki👄🌻 PaniMisiowa----------jak tam sie macie????? Buziaki dla Ciebie i Patryni👄🌻 Olawd---------tez nie lubie chodzic do pracy.....bleeee......tymbardziej ze ja tez pracuje na sprzataniach.....wczoraj jak wrocilam to normalnie nic mi sie nie chcialo , taka bylam zmeczona ze szok.....sprzatnelysmy we dwie 3 domy praktycznie jeden obok drugiego wiec przechodzilysmy tylko z domku na domek....i do tego bardzo brudne domy a przy takich trzeba sie niezle uzapieprzac....ale dzis mam wolne ...po poludniu ide tylko do resteuracji....buzka dla Ciebie👄🌻 Asiunia-------wciaz trzymam mocno kciuki za II grube krechyyyyyyyy👄 Smerfetko--------wypoczywaj i wracaj do nas szybciutko bo teskno mi za Toba👄🌻 Aneczka-----------a Ty co tak zadko sie odzywasz do nas ...hmmmmmm?????udanego weekendu i duzy👄 Dzodzana --------a u Ciebie jak tam????termin @ masz na jutro.....wiec mam nadzieje ze i Ciebie ominie i pojawia sie II krechy......trzymam kciuki i daj znak zycia👄🌻 Monita--------a Ty masz nie dostac @ dzis .....wiec jak tam????beda II kreseczki????👄🌻 Misiaczku --------a co u Ciebie slonko???????odezwij sie rowniez kochana👄🌻 Oli26----------a Ty to juz calkiem przepadlas?????odezwij sie dziewczyno👄🌻 Sonia ------a co u Ciebie naszego przystojniaczka?????buziaki dla Was👄🌻 Dla wszystkich zaciazonych przesylam po wielkiiiiiiiiiimmmmmmm buziaku👄, dla niewymienionych staraczek rowniez po👄 i dla naszych mamus i dzieciaczkow po👄.........🌻🌻🌻🌻 Acha......jeszcze chcialam przypomniec dziewczynom o poprawienie dat w tabelce bo niektore sa nieaktualne👄 A mnie dzis glowa pobolewa z prawej strony....:(:(:(:(:(:(:( juz wczoraj mnie zaczela bolec i pozniej sie rozpadalo wiec myslalam ze przejdzie a tu guzik......wypilam kawke wiec mam nadzieje ze troche mi zelzy....choc przy takiej pogodzie to nic dziwnego ze boli......ide wstawic teraz pranie i biore sie za obiad....ale w miedzyczasie bede zagladac .....milego dnia krolewny👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ja też byłam dzisiaj w pracy, a że część personelu miało wolne więc ci co byli musieli się narobić podwójnie, ledwo żyję, czuję się jak koń po westernie... Mój niestety jeszcze w pracy, nic się nie dzieje, może kuzynka do mnie wpadnie z córeczką... ale jeszcze nie wiem na 100% Jutro ostatni dzień biorę clo, starania są prowadzone, oby nadzieje nie okazały się płonne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Myszko tylko mi nie mów, że sprzątasz w takich domach jak pokazują u nas w TV np.w programie Perfekcyjna Pani Domu, gdzie mają taki burdel, że prawie nie sposób wejść do domu... ja jak to oglądam to mi się nie chce wierzyć, że tak można mieszkać... Smerfetko miłego wypoczynku, gdzieś tam w górach, a może by tak jakieś starania podjąć na łonie natury... PaniMisiowa. EfQa, Asiunia, Olawd, Sonia, Dzodzanna, Misiaczki, Patinka i cała reszta internetowej ekipy udanego wypoczynku, super pogody i oby w maju zaczęły krążyć nad nami bociany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Oli26 tak dawno się nie odzywałaś? Co u Ciebie? Podeszłaś do drugiej próby in vitro? Odezwij się kochana, bo co wejdę na forum to o Tobie myślę, a Ty się nie odzywasz więc się trochę denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro76----------- kochana sa rozne domy......czyste i bardzo brudne....np. wczoraj bylismy na takim domku gdzie pani domu jest ginekologiem, jej maz chyba tez jakims lekarzem.....maja 3 duzych juz dzieci, gdzie jedno z nich jest na studiach wiec zadko bywa w domu, a kolejna ma gdzies ok. 18 lat a wchodzac do jej pokoju niema gdzie nogi postawic.....a w kuchni kantertapy takie poklejone ze trzeba bylo gabka szorowac albo nozem skrobac......i ona taka niby czyscioszka bo ginekolog a w domu syf, kila i mogila.....ale mamy rowniez domy bardzo czyste gdzie tylko kurze scieramy, odkurzamy, podlogi zmywamy i wychodzimy....wiec sama widzisz.....sprzatalam kiedys polki dom.....ale tam bylo wszystko na blysk....w szafach wszystko rowniutko w kosteczke poskladane....ale my polacy dbamy o porzadek i czystosc.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka ja juz po pracy - padam na pisk :-P dzis bylysmy tylko we dwie a jest nas 3 i mialysmy 4 domki - myslalam ze ducha wyzione tak zap....smy , no i okazalo sie ze jednak w poniedzialek pracuje :-( dziewczyny maj jest miesiacem pieknym i nam wszystkim sie uda w tym miesiacu zajsc - ja w to bardzo wierze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Sloneczka! 🌻 Weszlam sie z Wami przywitac,dla kazdej po🌻 i👄 Pozdrawiam Was wszystkie. U mnie pogoda ladna,cieplo i jeszcze jest sloneczko. 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Sloneczka! 🌻 Weszlam sie z Wami przywitac,dla kazdej po🌻 i👄 Pozdrawiam Was wszystkie. U mnie pogoda ladna,cieplo i jeszcze jest sloneczko. 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka25 🌻 Misiaczki 🌻 Asiunia27 🌻 Olawd 🌻 EfQa 🌻 Myszka24 🌻 Kakusia22 🌻 Sara76 🌻 Smerfetka 🌻 I wszystkie nie wymienione po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madziu....noi stronka Ci sie trafila ......kurcze tylko ja cos nie moge zalapac sie na stronke....a myslalam ze mi sie uda:):):):) Co u Ciebie kochana???? 👄 Olawd--------wspolczuje Ci ....wiem jak to jest bo ja wczoraj sie tak czulam jak Ty dzis......wez sobie kapiel, wyloz nogi do gory i odpoczywaj ile wlezie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niestety dopiero teraz udalo mi sie wejsc na forum za kazdym razem mnie rozlancza albo nie chce sie polaczyc wogole informujac iz dana strona nie istnieje hehehe. Myszko dziekuje ci tylko wiesz ja tez mam fiola troszke ze dziecko powinno isc do szkoly z pelnym brzuszkiem aby wytrzymalo do pierwszej przerwy ktora maja o 13.00 jakby nie zjadla to w brzuszku by jej burczalo na pewno a dziecko glodne na lekcji nie jest w stanie skupic sie co nauczyciel mowi tylko mysli o jedzeniu. Staram sie jej dawac cieple rzeczy rano jak platki z cieplym mleczkiem albo te kaszki bobovita z nestle bo to trzyma w brzuszku dlugo jest lekkostrawne i pozywne.Tylko ze jej sie nie chce machac raczka.Na chlebek to ona ma dlugie zabki. A moja mama jest zdania bedzie glodna sama wezmie wiem ze ma racje ale dla mnie jest podstawa aby dziecko nauczylo sie dobrych nawykow gdzie najwazniejsze jest przeciez sniadanie pozywne ktore trzyma nas dluga czesc dnia. A do lunch box wkladam jj zawsze kanapeczke ktora i tak wraca do domu generalnie rogalik z nadzieniem chrupki kukurydziane i soczek oraz woda czasem jogurciki kupuje juz rozne w ksztalcie kulek zwierzatek wyciskane a ona wyczuje co w srodku i juz blelele. Dobre ze lubi ogolnie pic mleczko i actimelki kocha.Ale sie wam rozpisalam i zanudzilam was pewnie glupotami. Kurcze moze poszukam jak dekorowac dzieciom potrawy moze ja zacheci bo do obiadkow tez trza ja namawiac chyba ze codziennie bym jej gotowala pomidorowa rosolek i kotleciki to cale jej jedzenie. Pogoda sie u mnie zrobila super a ja odliczam dni do polski za 11 dni lece. Myszko zmartwila mnie twoja wiadomosc ze tyle czasu nie jestes w polsce i nie mozesz tam jechac.DLACZEGO? BUZIALKI DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLawd spolczuje odpoczywaj teraz ile sie da. ja ogladam pragram Zone CLUB tam tez pokazuja domy zagracone i 2 angielki ktore chodza i sprzataja,pobieraja probki na szkodliwe bakterie wirusy ale doslownie w tych domach jest chlewnia pajeczyny z 15 lat czujecie ja bym nie potrafila tam wejsc ale u anglikow to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko======== jechac bym mogla ale spowrotem do Stanow juz by mnie nie wpuscili....jak wiesz do USA zeby wjechac potrzebna jest wiza......jezeli jest tu ktos legalnie :posiada zielona karte lub obywatelstwo amerykanskie to te osoby nie maja problemu jezdzic tam i spowrotem.....ja niestety tego nie posiadam i jestem tu nielegalnie.....choc mam zlozone dokumenty na zielona karte.....ale i to potrwa to niewiem ....mam nadzieje ze jest juz blizej niz dalej......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Widzę, że to jednak prawda co pokazują w telewizji, że Anglicy i Amerykanie mają burdel na kółkach w domach... na pewno nie wszyscy, ale coś w tym jest. Jak można być wielką odpicowaną damą a mieć chlew w kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalam o tym bo mam kolezanke w New Yorku i mowi to samo ze jechac by mogla ale nie moglaby wrocic kurcze naprawde nie wesolo i przekichane. Niestety to prawda syf syf i syf bez wyjatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to duza wiekszosc kobiet rodzin wyksztalconych bardzo dobrze damulki zakupki robia w M&S itp a w domu o jejku chyba w oborze o swinek przyjemniej pachnie jak sie patrzy w teleziwji. I dzieci spia w takim syfie brudzie chorobska i jak im to mowia na lamach tv to ja nie wiedzialam szkoda tych dzieci bo sie ucza tez byc syfiarzami i wogole.Tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie ....dzieci widza ze rodzice nie pilnuja porzadku , tylko gdzie sie rozbierze tam rzuci ciuchy i tak samo robia dzieci....ale niestety to jest wina nie dzieci a rodzicow.....bo niby skad one maja wiedziec ze trzeba po sobie sprzatac skoro rodzice ich tego nie nauczyli?????? Kochane zmykam do pracy......wieczorkiem zagladne co popisalyscie....spokojnej nocki Wam wszystkim zycze i jutro milego dzionka👄 zagladne jutro......papa🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka jest w Atlancie już od 6 lat i dopiero teraz może przyjechać bo wzięła ślub z amerykańcem. I od tylu lat rodziny nie widziała. jej siostra od tamtego czasu wyszła za mąż i dwoje dzieci już ma całkiem sporych. No ale cóż i tak lepiej jej tam niż tu by było kiedykolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się Myszko w końcu Ci przyznają zielona kartę. Patinko pozdrowienia dla brzuszka. czy już coś widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuania dopiero co zaczęła się porządnie leczyć na to pco a ja jej mówiłam że za pól roku pewnie się dorobi brzuszka a tu proszę już się dorobiła!!! Widzicie jaki los jest nieprzewidywalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widac widac naprawde ;-) ale napewno z tego ze jestem opuchnieta po \duphastonie czytalam ze takie sa tez efekty uboczne :-( ale cos za cos najwazniejszy jest dzidzius. Wiecie dzwonilam juz 3 raz do Midwife -Poloznej ani razu nie oddzwonila a do kolezanek w 7-8 tygodniu przyszly.Czy ja jestem skreslona z gory czy zlewka plakac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj sie Patinko! zadzwoń jeszcze raz albo zrób straszna awanturę! (Boże jaka ja się kłótliwa zrobiłam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×