Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

no wlasnie gdzie fluidki asiunia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cicha az echo niesie me literki heheh olawd 👄 asiunia 👄 paniMisiowa 👄 xxxmadziaraxxx 👄 Sara 👄 Kakusia22 👄 🌻 buziaki Mamciu:P:P AnulaS Kochana jak sie czujesz?? 🌻 becia?? 👄 kolorowych snow o dzieciatkach:):):) dobranoc👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DObranoc kochane 😘 Mkisiaczki pozdrawiam oraz wszsytkie dziewczyny ;-) asiunia Gratuluje serdecznie bedzie dobrze zobaczysz. Mnie piersi bola do dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia mnie brzuch bolał dosyć długo i dokuczliwie - tak ma być bo macica się powiększa więc dopóki nie ma plamień to wszystko jest ok. Widzicie te forum przynosi szczęście - po kolei wszystkim się uda! Ciekawe kto będzie następny? Kiedy kolejna dobra nowina? Olawd 🌻 Smerfetka 🌻 Misiaczki 🌻 Myszka 🌻 Sara 🌻 Xamadziarax 🌻 Kasiada 🌻 Prosze się przyłożyć do staranek żebyśmy mieli na przyszłą wiosnę domowe przedszkole na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle nocny marek. chciałam tylko powiedzieć że jak Asiunia sobie mierzyła ta temperaturę wieczorem i miała 37 to się po cichu cieszyłam że to ciąża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przenoś sie zaraz do drugiej tabelki Nasza Patrysia ma drugiego zęba a u mnie domu jest koniec świata, strasznie kłóce sie z M o wszystko to chyba nadmiar czasu bije mu bo jak pracuje to nie mamy czasu sie klócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was kochane! Nie pisałam bo miałam przeprowadzke i kupa zamieszania przy tym,,teraz juz siedze w nowym mieszkaniu,tz na czas wyremontowania naszego...czyli w wynajetym..i sobie odpoczywam ale i tak jeszcze nie wszystko rozpakowane:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja nie mogę wciąż uwierzyć, wydaje mi się, że wszystko się dzieje obok mnie...brzuch cały czas boli, jutro idę do lekarza przesyłam Wam fluidki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& 👄 dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paniMiosiowa przykro mi porozmawiajcie szczerze i bedzie ok:):) 👄 Obca_ co sie snilo na nowym mieszkanku hihi 👄 asiunia27 no widzisz masz swoja dzidzie suuuper!!!!!!!!! dziekujemy za fluidki przydadza sie nam :*:*:*:***:*: 🌻 milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca ale fajnie będzie się wprowadzić do wyremontowanego mieszkanka. Asiunia widzisz jak dobrze że nie wzięłaś tabletek przeciwbólowych !!! Pani Misiowa może staraj się pogodzić z mężusiem w końcu my kobiety jesteśmy mądrzejsze i bardziej wyrozumiałe ;) Ja siedzę w domku bo w Polsce weekend majowy do d... Pogoda okropna, zimno, deszcz pada wiatr wieje. Dzisiaj nigdzie nie wychodzę, muszę zebrać siły przed jutrzejszym pójściem do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza na topiku... :-( mam nadzieje ze po dlugim weekendzie odpoczniete bedziecie pisac dluuuugie posty!! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd jestes?? czy tez ucieklas?? dzis niedziela po majowkach chyba zescie nie wrocily jesio:P ja siedze weszlam na neta i tak kukam a tu cisza u Was.. ja dzis fatalnie sie czuje..psychicznie i fizycznie ech... caluje Was :):): 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem misiaczki - co to taka smutna dzis jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd hmmm a wiesz jak jest..Ci mezszyzni...:P dziwne stworzenia:P:P jak tam dzionek Ci mija??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze cisza tu straszna dobrze, że weekend się już kończy :P Może topik ruszy żywo i dziewczyny zaczną pisać :) wszystkie!!! Pogoda dziś fatalna pada wieje brrr... Nigdzie dziś nie wychodzę trzeba się przygotować też do jutrzejszej pracy ehhh ale na szczęście tylko 3 dni w tygodniu :) PaniMisiowa mężowi trzeba do rozsądku przemawiać :) Misiaczki samopoczucie pewnie takie przez pogodę, ale jutro ma już być ładnie i ciepło :) olawd a co tam u Ciebie?? a Patinka gdzie się podziewa?? i cała reszta dziewczyn???? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jest lepiej przynajmniej rozmawiamy ze sobą, nawet mnie przeprosił kurde ale mnie zaszczyt spotkał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia=======🌻G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻U🌻J🌻E🌻.....a widzisz......super mamy nowa mamusie na topiku.....jupiiiiiiiii....ktora jest nastepna???? ja mysle ze moze Smerfetka przywiezie nam z gor taka sama nowine.........a pozniej nastepne i nastepne.....:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ja mam chwile wolnego bo na 1 ide do pracy.....wlasnie jem sniadanko i pije kawke.....odezwe sie na dluzej jutro bo mam off......milego popoludnia:):):):)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa========gratuluje Patrysi drugiego zabka.....teraz bedzie miala juz czym gryzc....ucaluja ja odemnie i rowniez buziak dla Ciebie👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia masz tu tabelke i sie wpisuj !!! Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................14... .. ............02.05.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............03.05.08 asiunia27.....................27.....................3. .................29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............32.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............28............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 becia_gask...................26.............9... . ..............03.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia z tego co licze powinnas miec termin na okolo 3 stycznia , wiec fajny prezencik noworoczny lub fajne pozegnanie starego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie :-) U mnie dzis tez pada tzn sipi czasem mocniej czasem tylko troszeczke. Bylam dzis wczas raniutko na karbucie ale nic ciekawego przez deszcz ale kupilam lauruni klapki na basen bo jej obiecuje i obiecuje szkoda tylko ze przez ok 3 godzin bede mogla na nia tylko patrezc a nie kapac sie bo mi teraz nie wolno.Infekcja w minute i po zabawie :-( potem ugotowalam obiadek zrobilam deser posprzatalam przyjechal moj tata z londynu stesknil sie za mama wiec jest gwarno u nas ;-) Tato jak mnie rano zobaczyl to 1- sze jego slowo a ty co tak przytylas w ciazy jestes czy co ze taki brzuchol a on zapomnial mowi kurcze co chwilke w ciazy i kiedy mam pamietac czy znow czy nie...... EHM FACECI :-/. Asiunia wpisuj sie szybciutko do tabelki bo zmiany musza byc widoczne tak aby wiecej nas bylo w sekcji zaciazonych niz starajacych sie. Buzialki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani misiowa zobaczysz bedzie dobrze ja z moim od odkolo 3 dni sie nie kloce bo widzimy sie krotko bardzo teraz biznes mus ie rozkrecil dosc mocno bo znajomemu niedaleko z tym samym sklepem zamkneli sklep angielka zobaczyla przez szybe szczura ktory jadl na ziemi chipsy zrobila zdjecie przez tel komorkowy i zadzwonila do gazety teraz w echo jest sensacja ze turek w sklepie mial szczura i zamkneli ten sklep na conajmniej 2 miesaice tak wiec moj zaciera rece bo klienci ida do niego. Zmeczony ledwo zywy ale przynajmniej nie lazi za mna i nie smeci mi pod uchem,co dla mnie korzystne bo nerwowa ja czesto chodze. Asiunia juz masz termin wyliczony ale fajnie wiec nowy rok przywitasz pieknym dzidziusiem a stary pozegnasz walka o niego. Bedzie dobrze. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka wiec jutro koniecznie musisz nas zasypac postami na forum ;-) A mnie znow spanie bierze o kurcze zjadlam do syta rosolek i znuzylo mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie jakos cosik slabo ... nie wiem dlaczego . jeszcz jutro ten domek co go nie lubie ....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na razie nie będę wpisywać się do tabelki, żeby nie zapeszać Dopiero po wizycie u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze dylemat odnośnie farbowania włosów? Czy któraś z Was farbowała włosy w ciąży?? Ja robię pasemka, więc nie ma styczności farby ze skórą głowy ale nie wiem w sumie czy się powinno? Jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................14... .. ............02.05.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............03.05.08 asiunia27.....................27.....................3. .................29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............33.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............28............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 becia_gask...................26.............9... . ..............03.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×