Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

a tak sobie mysle ze jeszcze jest troszke za wczesnie bo to moj 19dc ale juz z checia bym poleciala po test.. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bierzesz duphaston to testuj tak 2 dni przed spodziewana @ mnie tak lekarz mowil a 13 to fajna data dla mnie i mojego meza to wbrew opiniom bardzo szczesliwa data ja testowalam dwa dni przed @ i zobaczylam druga slabiutenka kreske i ty tez zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby dobrze ale nadal mam te bóle w pachwinach,słabsze ale są ,nie wiem jakie są objawy ciąży pozamacicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ mam miec okolo 16go wiec mysle ze te 3 dni nie zrobia roznicy , ale co z tym duphastonem - ja slyszalam ze bierze sie go od 16dc do 25 dc i w 25 dc robi sie test jesli jest pozytywny to bierze sie go dalej a jesli nie to odstawia ..... a jesli bede chciala robic test pozniej (w co watpie :-P ) to mam go brac dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, przeczytalam po lebkach troszke co u was bo czas jakos mnie goni ostatnio.... Gratuluje asiunia... U mnie wszystko ok, dzis zaczal mi sie 11 tydzien. wybieram sie tez w piatek na usg zeby zobaczyc ze wszystko ok (tak bym chciala). Dzis tez pierwszy raz mialam mdlosci.... a juz myslalam ze nie przyjda... w sumie powinny sie juz konczyc... a tu sie zaczynaja. I wiecznie nie wyspana jestem buuuu... Ok aniołki kochane, odwiedze wqs za 2-3 dni i juz zostane na dluzej, bede miala luźniej w pracy ;) Aha powiedzialam w pracy juz bo.... nie dawalam sobie rady ze zmeczeniem i uwagami ze chyba cos podejrzanie tyje. Szef pogratulowal coprawda ale zadowolony nie byl i niue jest i juz cos przebakuje ze znajdzie jakiegos stazyste lub stazystke na czas jak mnie nie bedzie, i ze od wrzesnia mam ta nowa osobe uczyc wszystkiego... a ja akurat od wrzesnia zaczynam 3 trymestr i nie wqiem jak sie bede czula, wiec.... A zreszta troszke czasu jeszcze jest wiec... moze jakos to sie ulozy, na razie czekam na usg- chce sie cieszyc jeszcze bardziej i miec pewnosc ze serduszko bije a dzidzia jest zdrowa. Buziaczki kochaniutkie papappaap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia_gask------ na pewno wszystko z dzidzia jest ok i tak juz bedzie , jak ja bym chciala zobaczyc serduszko mojej dzidzi na usg!! mimo ze 2 razy w ciazy bylam to nie bylo mi dane zobaczyc :-( jak bedziesz miala zdj z usg to od razu nam pokazuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzodzanna nie wymyslaj jakiejs ciazy pozamacicznej cz te bole nie pojawily sie po jakims wysiku, dlugim spacerze itp.?? Olawd po odstawieniu duphastonu @ powinna pojawic sie za 2-3 jesli nie jest sie w ciazy wiec jka masz cykle 28 dniowe to do 26 bierz duphaston zrob test jakby byl negatywny (w co watpie) to odstaw a za 2-3 dni powtorz test jak by sie okazal wtedy pozytywny to kontynuujesz duphaston mimo 2 dni przerwy a jesli negatwny to @ powinna przyjsc u mnie tak przychodzila a jak zaszlam to wykazal test 2 dni przed chociaz bylo malutko jeszcze hormonu i bralam dlugo juz nie pamietam do ktorego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecujue ze pokaze zdjecie... poza tym 21 maja jade na badania bardziej szczegolowe wiec dostane takze zdjecia i plytke ;) i tez sie pochwale ;) Dzieki ze mnie podtrzymujecie na duchu, mam nadzieje ze i wy wszystkie za kilka chwil bediecie daleko od @ a za to z dzidziusiem w brzuszku ;) Tego wam wlasnie zycze. Buziolki kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia_gask to obawy kazdej przyszlej mamy ale zobaczysz wszytko bedzie ok a te obawy beda do porodu ze zawsze cos tam ze mnie sie maz smieje ze czasmi wymyslam glupoty ostatnio lekarz sie smial ze wymyslilam saczenie sie wod plodowych a wszystko w idealnym porzadku wiec najlepiej nie myslec o problemach tylko wierzyc ze jest dobrze bo musi byc dobrze a zobaczysz na usg bedziesz ocierala lzy szcescia jak zobaczysz mala ruszynke i bijace serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku juz nie moge sie doczekac tego 13go!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ta strona chyba tez trzyma kciuki za test :-P jak ja wytrzymam te 6 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia nie miałam żadnego wysiłku i zaczeło boleć nagle i boli nadal jak chodzę więcej to boli bardziej,trzeba wziąść pod uwagę i takie żeczy to się zdaża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzodzanna---wszystko bedzie dobrze , ale moze wybierz sie do lekarza co? bo gdyby czarny scenariusz sie spelnil - czego ci nie zycze i trzymam kciuki za fasolke -- to lepiej zeby wykryl to wczesniej bo moze ci zaszkodzic 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia --- glaskanko dla brzusia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzodzanko łobuzie jeden, nie mysl o glupotach.... zdarzaja sie i takie rzeczy masz racje... ale jak bedziesz sie poglebiac w zlych myslach to nic to nie pomoze. Poza tym mnie bolalo wszystko, brzuch pachwiny, plecy, nawet nerki.... i jest ok ;) Z reguły jak cos dzieje sie zlego to nawet objawow nie ma a jak sa objawy to znaczy ze organizm jakos reaguje na zmiany... kto wie? moze hormonalne...?? Wiec nie wymyslaj sobie chorób bo sie wykonczysz. buziolki i glowinka do gory ;) 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Olawd czekam do 13 na @ potem zobaczymy, no chyba że bóle się nasilą to bede musiała iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia_gask-----dla ciebie tez glaskanko brzusia !!! jak ja sie nie moge doczekac .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzodzanna --- ten 13ty chyba bedzie dla nas szczesliwy . ja robie test a do ciebie @ nie przylezie i w zasadzie tez zrob 13go test to bedziemy we dwie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pamietam ze nie moglam sie doczekac testowania ;) olawd rób takie rzeczy zeby zajac sie troszke i na razie nie mysl... moze jakies porzadki? segregowanie ubrań? codziennie inna szafa ;P u mnie zlecialo bo akurat byly swieta.... o jejku jak mi niedobrze dzis i glowa pęka ;) chyba zdrzemne sie w pracy na biurku z 20 min ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzodzanna jasne ze takie rzeczy sie zdarzaa ale nie trzeba zakladac zaraz najgorszego a poza tym to nie sadze ze bylby taki szybki objaw wiec sie nie stresuj bo moze zaszkodzic dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ja smigam zrobic pranie reczne brrr... nie lubie ale niestety niektorych ciuszkow sie w pralce nie wypierze... zagladne pozniej BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki----dla ciebie duza BUZKA ---bedzie dobrze zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny piękny dziś dzień a ja siedzę w pracy :( i straszliwie chce mi się spać przesyłam Wam fluidki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×