Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

i jeszcze powiem wam ż z mężusiem gadałam jeszcze 4,5 tygodnia i już będzie w domku ale tylko tydzień dobre i tyle jemu też za mną się tęskni i tylko przez telefon się przekamażamy komu bardziej się tęskni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia najlepszy prezzent od losu na urodzinki już dostałaś!!! Pewno się nie spodziewałaś takiego !!! Dużo szczęścia i zdrowego dzidziusia! 👄 Dorota nie martw się nie musi być wysoki trzeba było najwyżej więcej galaretki wpakowac na wierzch. A tego banana zdobyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha uwaga w mojej wróżbie wyszło że następna ciąża na forum się szykuje!!! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia27-Wszystkiego Naj Naj Najlepszego,spelnienia marzen,duzo zdrowka i szczesliwego rozwiazania 🌻👄 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd-Tez sie udzielasz na nowym forum,ciesze sie.Ja tak zajrzałam,ale tez tam zostane,chociaz tam sie nie znamy z dziewczynami,tak jak tu,ale to co,zawsze czegos nowego trzeba spróbować.Pisalam dziewczyna ze maja tu przyjsc,ale dla nich to forum jest zaawansowane.Pozdrawiam,buziaczki,dobranoc 🌻👄 Jak sie czujesz sloneczko? Ale Was nie opuszcze 🌻 Smerfetko-Jak sie czujesz?🌻👄Pozdrawiam,buziaczki,dobranoc. Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milej nocki,buziaczki,dobranoc,pa 🌻👄 Spijcie smacznie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam dzis znow z mezem,powoli wszystko sie uklada i mam nadzieje ze sie wszystko ulozy i bedziemy znow szczesliwi,bardzo tego chce.Jak wszystko ulozymy to wtedy bedziemy myslec o dzidzi,mysle ze nadal moj M.chce dzidzie,tak bardzo pragnol miec dzidzie i dla tego tak sie zalamal,ale ja mu pomoge i przejdziemy przez to razem,tak jak powinno byc w malzenstwie,na dobre i na zle.Chociaz wiadomo ze sa jakies przejsciowe problemy i kryzysy,ale trzeba razem przez to przejsc.Ale sie rozpisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć tyle dobrych wiadomości. Mam nadzieję że to forum przyniesie mi rownież szczęście! Na razie nie mam sie czym pochwalić. Ale uparcie piję mieszanki ziołowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sigonka-Zobaczysz wszystko sie ulozy,bedzie dobrze musi byc 🌻👄 Pozdrawiam,dobranoc. Myszko-Dziekuje za zdjecia,slicznie wyszlas 🌻👄 Pozdrawiam,dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KameaC-Co tam u Ciebie? Moze wymienimy sie zdjeciem,co Ty na to? Jakos nie moge odejsc od kompa hiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesniej stronke pisalam co u mnie.Widze ze znow zgarnelas stronke,to na szczescie 🌻 A co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie wyszło w tym miesiacu, znowu zabawa od początku ale jakos sie trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nowe kolezanki tez sie z nami wymienia zdjeciami.My sie juz wymienilysmy z dziewczynami. Obca-W stopce jest moj mail,wyslij mi obiecane zdjecia 🌻👄 Pozdrawiam,buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KameaC -Jeszcze nic nie przyszlo na poczte mailowa,moze jutro dojdzie. Smerfetko👄🌻 Jak sie czujesz? Ja zaraz mykam nynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaaaaaaaaaaaaa
Czesc dziewczyny! mam 26lat i tez mam problem z okresem...chyba...nie wiem ,bo od kilku lat biore pigulki antykoncepcyjne...byly janine....teraz yasmin...moja przygoda z pigulkami rozpoczela sie dlatego,ze tak jak i wy nie mialam regularnego okresu.raz na 3-4miesiace.po zrobieniu przerwy z pigulami na 9miesiecy..nie mialam okresu przez 9MIESIECY!!!! teraz wciaz je biore... od jakiegos czasu mysle z moim partnerem o dzidziusiu... martwie sie...ze nic z tego nie bedzie...jak przestane brac piguly to nie pojawi mi sie okres ,co jest jednoznaczne ,ze nie mam jajeczkowania.nie ma jajeczkowania...to jak ma byc dzidzius(aa moze sie myle) no a jak bede je dalej brac...to same wiecie... co radzicie? czy ktos mial podobna sytulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu oj dobrze się czuję, tylko czasami przymulona chodze i spać mi się w dzień chce.ak poza tym spoko. Fluidki dla Was ****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam dzis znow z mezem,powoli wszystko sie uklada i mam nadzieje ze sie wszystko ulozy i bedziemy znow szczesliwi,bardzo tego chce.Jak wszystko ulozymy to wtedy bedziemy myslec o dzidzi,mysle ze nadal moj M.chce dzidzie,tak bardzo pragnol miec dzidzie i dla tego tak sie zalamal,ale ja mu pomoge i przejdziemy przez to razem,tak jak powinno byc w malzenstwie,na dobre i na zle.Chociaz wiadomo ze sa jakies przejsciowe problemy i kryzysy,ale trzeba razem przez to przejsc.Ale sie rozpisalam. Widze ze Was nie ma,szkoda,ja zaraz uciekam nynki,bo mi sie oczka kleja😴 Oczywiscie dzis wrednota przylazla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj czarnaaaaaaaaa u nas,oj ciężka sprawa, ale może przerwij te tabletki jak lekarz pozwoli i zobaczysz co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko dobrze ze sie ok czujesz,lapie od Ciebie pelno fluidkow,oby byly szczesliwe dla mnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×