Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Czesc Wam!!!!!!!!!!!!!!!! Wpadlam zmienic date w tabelce.....i mam nadzieje ze ten 13 cykl staran okaze sie szczesliwym.....heheheheh:D:D:D:D:D:D Smerfetko, Olawd jeszcze raz Wam z calego serduszka gratuluje👄 , a fluidkow sie nalapalam ze hohoho....dzieki Was👄 Kakusiu rowniez Tobie dziekuje za fluidki👄 Witam rowniez wszystkie nowe dziewczyny i mam nadzieje ze dlugo nie bada musialay czeakc na swoje fasolki🌻 A ja bede dalej pila ziolka i nie bede tak myslec tylko o jednym, biore sie za robote a fasolka przyjdzie w najodpowiedniejszym momencie👄 dla Was ....zmykam teraz troche domek ogarnac i cos przydaloby sie ugotowac.....bede zagladac caly czas.......:D:D:D:D:D:D 👄Starajace sie👄 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.05.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. .........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 🌻Zaciążone🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............35.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................15.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................5.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................4. .....................23.01.09 ❤️Dzieciaczki urodzone❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigonka
Hej Dziewczyny... Nie mogę sobie miejsca znalezc w domu... mam coraz wieksze wrazenia, ze to moja urojona ciąża... ze za bardzo chce... do dzisiejszych wynikow jeszcze 2h... nadluzsze 2 h w moim zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigonka---postaraj sie nie myslec bo ci to nie pomoze , poczytaj ksiazke lub ogladnij tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigonka
wynik mniejszy nic 1 ;(((((((((((((((((((((((((((((((((((((( to jest mozliwe? dziewczyny?! w piatek 336 a dzisiaj mniej niz 1? rycze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sigonka czekamy na dobre wyniki. Myszko nareszcie jesteś, tęskniłam, pij ziółka i nie myśl a efekt bedzie. Misiaczek a ty gdzie się podziewasz? Sara Ty tak samo nic nie piszesz i reszta dziewczyn, buziaki.No i fluidki łapcie ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sigonka jak to możliwe, my tu liczyłyśmy,że Ci się udało, ojej , wypłacz się, może będzie troszkę lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście.... ja jak z pracy o 16.3jak sie wziełam za sprzatanie to wsprzatałam kotłownie łazienke no i zdążyłam ogródek wrzywny sobie wypielić objrzałam m jak milosć a teraz nalała sobie winak i siedze jestem gotowa z wami na pogawętki. Sigonga przykro mi płakać ci się chce razem z tąbbą ale głowa do góry i nie płacz może uda się następnym razem nie smuć się bedzie wszystko dobrze.to dla cie🌻🌻 🌻 [kwiat🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i naszczeście jedno ale wielkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)) Saigonka uszo do gory za msc sprobujesz znowu:) uda sie zobaczysz:):) olawd 👄 Smerefeciu 👄 Kakusia22 👄:) Obca_👄 odpoczywaj:)) SARA76 a Ty gdzie??:** 🌻 dorotka 👄 i uciekam na film:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na as wa was ani widu ani słychu chyba zmykam zrobię myju myju i spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Sigonka musi sie teraz z tym bólem uporać. Ale Sigonko wypłacz sie porządnie. Nam też jest smutno. Bardzo ci współczuję. Może Sigonka też powinna brać dusphaston na podtrzymanie w następnej ciąży jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , dziś nikogo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale zmykam ogladnac filmik i lulu . staram sie duzo lezec , bo plamienia ustaly ale nie chce przeginac . jutro jeszcze kupie test jeden - tak dla pewnosci i w srode moj mezus ma wolne to jedziemy na zakupy . wiem ze to za wczesnie ale za niecale 2 tyg wracam do pl a tu jednak wszystko jest o wiele tansze . mozecie sie smiac ale kupie wozek i wysle go do rodzicow - ja sie nie uda to poczeka do nastepnego razu :-P buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc slonka - niech sie wam snia aniolki i kolorki no i fluidki **********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigonka---przykro mi ale tak sie zdaza . nie zalamuj sie tylko uszka do gory i napewno sie uda - zobaczysz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko --- dobre nastawienie - nie mysl o ty tylko kochaj !! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd miałaś nosa jak ten wózek wybierałaś! chyba cię zmotywował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko---dziekuje za zdjecia--slicznie wygladasz i wogole cie nie poznalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa--- juz sie nie moge doczekac jak go kupie hihi --mam tylko nadzieje ze tym razem wkoncu bede mogla polozyc w nim swoje dzieciatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno będziesz mogła! W końcu dzieciątko pod wózek robiłaś :) :) jak tylko wózek wybrałaś to od razu zaszłaś w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ja tez chce takiego faceboka! Ale nie umiem zrobić takiego dużego bo już się zarejestrowałam, i mam mały obrazek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie wychodzi mi ten dzidziuś na babyastrology. to znaczy zrobiłam go ale gdzieś się zgubił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i masz dokladnie taki sam termin co moja szwagierka - tez jej ostatnio wyslalam tego linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nikogo nie ma wiec slodkich snow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć OLA :) Coś tu cisza dziś straszna, czyżby dziewczyny jeszcze nie wstały? Pogoda sprzyja spaniu :) Sigonka nie załamuj się, jesteśmy z Tobą 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc asiunia ja niestety zmykam bo musze na poczte jechac i chyba do kolezanki podjade bo juz do wyjazdu raczej nie bede miala jak i kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigonka
Witam Moje Kochane Dobre Duszyczki :* Wczorajszy wieczór był bardzo przełomowy w moim zyciu. Jak wiecie, wynik bety potwierdził najgorszy scenariusz a martwym zarodku.. wyszłam do ogrodu i pokrzyczałam sobie, wypłakalam. Najbardziej szokujące było to ze moj partner był jakby szcześliwy. Nie miszkamy razem w ciagu tyg, tylko w weekendy on przyjezdza do mnie do Nowego Sącza. Czulam już wczesniej ze cos jest nie tak, ze niczym sobie nie zasłużyłam na takie traktowanie, wiec przyjezdzajac teraz do domu, zabralam wszyskie jego rzeczy i wczoraj godzine po odebraniu wyniku ( oczywiscie powiedzialam mu odrazu) wsiadlam w samochod, ocierając łzy i pojechalam do niego. Oddałam mu wszystko, byl zszokowany i powiedzial ze czuje sie jak szmata, ale powiedzialam mu ze to ja sie tak czuje, bo wogole go nie obchodze, ani ja, ani moje zdrowie, a tym bardziej Dziecko któro miało sie narodzić,a na bycie ojcem trzeba sobie zasłóżyć!' Zaczynam nowe życie i może nie bedzie łatwo, bo w piątek dowiedzialam się, że będę mamą a wczoraj, że nią nie będę... ale dam radę i poczekam na kogoś kto naprawdę pokocha mnie i dziecko i to, że mam PCOS i to że może nie być łatwo i podejmie ze mną tą probę! Kocham Was Dziewczyny i dziękuję za wsparcie przez ostatnie dni! Będę Was odwiedzać i czekam aż wszystkie przeniosą się do drugiej tabelki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sigonka jestem w szoku, ale odwazna z Ciebie kobieta, ale chyba rzeczywiście zrobiłaś dobrze, bo w końcu oboje musicie chcieć dziecka.Gratuluję postawy, wiem,ze szybko się pozbierasz, znajdziesz odpowiedniego faceta i będziecie mieli duzo dzieci.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×