Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość iwa 18
boze kochany dziewczyny jak sie ciesze az mi sie leska kreci wiedzialam kiedy mam zajzec nie pisalam od lutego mialam problemy z netem nie wiem kiedy nadrobie czytanie was ale sie ztesknilam mam nadzieje ze o mnie pamietaliscie tylko nie wiem jak dlugo znow bede miala neta jak znikne to znaczy ze znow wystapilproblem jestem w szoku ale poooooozytywnym buziaczki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigonka
Cześć dziewczyny, po ostatnich moich postach zasnelam z laptopem na kolanach. mierzylam temp. 36,9 :) ja w Nowym Sączu płacilam 28zł bo to wysyłają do Krakowa, a dzisiaj w Biłgoraju zapłaciłam 19zł a to wyslą do Lublina... Smerfetko myśle o Tobie cały czas :) to takie piękne że Bog Ci wynagrodził starania :) Buziaczki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak będę kiedyś kiedyś tam to chyba tez swojej teściowej nie powiem ani tescowi bo kiedyś usłyszłam od nich takie coś a po co na razie wam dzieci jeszcze macie czas góre nie macie wykończoną. Zamilkłam i nic się nie odezwałam tylko barezo bardzo się zdenerwowałm powiedzial to męzowi ale powiedzial żebym dala sobie spokój z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac 🌻 Dla kazdej po 🌻 i 👄 Witam u nas nowe kolezanki 🌻 Smerfetko-Esek przyszedl,dziekuje za wiadomosc.GRATULUJE Ci bardzo,uwazaj na siebie i dbaj o siebie,odpoczywaj duzo,pozdrawiam i przesylaj duzo fluidkow 🌻 👄 Olawd-GRATULUJE i tez uwazaj na siebie i dbaj o siebie i duzo wypoczywaj,pozdrawiam 🌻👄 Pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki,pa 🌻👄 PS.Myszko nie martw sie,w nastepnym miesiacu sie uda 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze to jest to że mają wnusie ktora ma 8 miesicy i sa zafascynowani a jak sie dowiedzieli ze zostaną dziadkami to tesc skomentowal kto se narobił dzieci to niech sobie bawi a teraz... co za chamy mysle sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
smerfeciu GRATULACJE olawd GRATULACJE patinko GRATULACJE becia gask GRATULACJE NO I misiaczki tak jak pominelam ktoras to mi napiszcieto pogratulue bo nie wiem kiedy was nadrobie ale super sie zaczol dzien a mi sie lepiej bedzie pracowalo dalyscie mi nadzieje i sile kochane dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sigonka nie martw się bo mam jakiś przeczucie ze ty jesteś w ciąży tylko sama nie chcesz w to uwierzyć i same złe myśli ci przychodzą do głowy odpocznij sobie pomyśl o przyjemnych rzeczach do wieczorka już niedługo wytrzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigonka
Dorotka u mnie o ostatnim badaniu i dziesiejsszm wiedzą tylko moi rodzice. w nich mam najwieksze oparcie. Macka rodzice nie wiedzą nic, ale to chyba dlatego ze on i nic nie mowi.... Powiem krótko, nie patrz na innych tylko na siebie! Bo to Ty masz być cholernie szcześliwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara u mnie też strasznie brzydka pogoda pada jest zimno i w dodatku siedzę w tej pracy i nie chce mi sie pracować. ale jeszcze jutro bo w środę idę na urlop bo moją mamę do szpitala wiozę na jakieś prześwietlenie dokładnie na rezonans kręgosłupa tez kobita dorobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
a u mnie bez rewelacji jeden cykl sobie odpuscilismy zeby odpoczac psychicznie a teraz czekam na @ mam dostac jutro napewno przylezie bo czyje juz ja na wylot ale zauwazylam cos dziwnego bo zawsze przed @ tak z tydzien bolaly mnie piersi a teraz tak ze trzy dni przed tylko powiekszyly a nie bola i tak 5dni temu i4 mialam jakies dziwne brazowe uplawy i wczoraj tez ale nie takie jak zawsze na@ tylkojak by mi sie juz @ konczyla miala tak kiedys ktoras z was moze cosmi sie stalo chcialabym byc w polsce poszla bym do gina a tu nic ok dziewczynki jeszcze raz duuuuuuza buska bede po 23 mam nadzieje ze necik bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJąCE SIę KameaC/Lublin..........32.............min. 30.. ..............16.05.2008 Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............35.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................15.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................6.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................4. .....................23.01.09 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pochodzicie z różnych stron czy któraś słyszała o gin. Bogdanie Kałużewskim jest on ginekologiem i genetykiem właśnie leczę się u niego ale nie jestem do końca przekonana co prawda zlecił mi badanie na infekcje hpv która podejrzewał ale jest wszyskto ok i cytologie tez robił i tyle no i tyle pisał mi ten bromocorn i biorę oglądał pecherzyki i jak pisałm stwierdził e są za małe. z tego co wiem to przyjmuje on nie tylko w łodzi ale i w innych miastach Polski Poznań Bydgoszcz coś wiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też coś kafe szwankuje a zauważyłyście że nie mam strony444 ciekawe nie a może to smertetka coś zaczarowala hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie co Smerfetko? jak się czujesz jako mamusia! A oto twoje archiwalne posty dokładnie sprzed miesiąca !!! : 20:53 Smerfetka 29 Sara 76 oj czekam na tą @ wredotę, ale w tym miesiacu przyjdzie napewno. 20:56 Smerfetka 29 Wiecie co mam to w d.... na dzien dzisiejszy, nie chce mi sie starac, mysleć, liczyć, skoo wszystko ok, to ok, chyba nic nie bede robic w tym kierunku, bo i po co, a moze wtedy efekty będa. 20:57 Smerfetka 29 Jest tu ktoś, czy sama do siebie piszę? Popijam sobie winko czerwone i chyba topię smutki, a co mi tam, jak nic sie nie układa. :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE SMerfetko G! R! A! T! U! L! U! J! E! Bylam strasznie zla bo nie mialam wczoraj i dzis rano dostepu do internetu nie moglam sprawdzic co napisalas ale podswaidomie wiedzialam ze ci sie udalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko sie nie smiejcie aole rycze jak bobr tak sie ciesze chyba zaraz wsiade w pociag i pohade do Poznania usciskac smerfetke tak sie ciesze Jupi Jupi Jupi chcialabym zobaczyc miny tych twoich dogadywaczek jak sie dowiedza oczuwiscie za jakis czas niech sobie dogaduja narazie szczeki im poopadaja a Ty bedziesz miec cudowna dzidziee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurcze calego laptopa mam mokrego ale co tam SUPer najpierw OLawd teraz Smerfetka super super super Szkoda mi tylko Myszki ale wiem ze bedzie jedna z nastepnych Myszko nie poddawaj sie glowa do gory i moze jakis urlopik z mezem...zobacz jaki to daje efekt :):):):): Dziewczyny lece wytrzec nosa i cos zjesc bo dopiero ze szkoly wrocilam i dzidzia glodna ale mi to wybaczy ze pierw musialam kom pa wlasczyc buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Smerfetko to już sobie winka nie popijesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a tak lubię lamkę czerwonego winka od czasu do czasu, ale wytrzymam, trudno, a w Sylkwa wypiję całego szampana Piccolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczyny za gratulacje. Kkinia super,że zajrzałaś do nas, dla mnie to jest cud, więc każdej taki cud się zdarzy.Naprawdę cud nad cudami, jestem szczęśliwa, ale zobaczymy co powie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jest moja Myszka? Ja ślę fluidki dla Was dziewczyny ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Myszko gdzie jesteś? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigonka
Madziara, dziekuje za przywitanie.... dziewczyny do 21 jeszcze tyle czasu... tak bym chciala wiedziec ze beta ma juz kilka tysiecy ze juz wszystko ok...brzuch mnie pobolewa martwi mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×