Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

No właśnie teraz musimy je dopingowac żeby się wzięły poważnie do roboty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz nie bierz kwasu, 800 to świat i ludzie - wystarczy. ja biorę materne a tam jest tylko 400 ale myslę że też wystarczy bo ja jadłam dużo bananów i wogóle warzyw i owoców. A jod masz w tym prenatalu? Bo mojej kolezance lekarz powiedział że jod jest bardzo bardzo ważny szczegolnie jak sie mózg rozwija. jak nie masz w prenatalu możessz zapytać lekarza i brać sobie np. co drugi dzień. ja sobie na wszelki wypadek kupiłam witaminy z jodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko dobrze się odżywiaj a twój organizm juz sam będzie wiedział czy ma przytyc czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota była ale uciekła jak usłyszała że sie na nią uwzięłysmy... No uciekam do tej biblioteki bo mnie deszcz złapie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota oj nieładnie, ale wiesz musimy się o Was martwic, więc wracaj i zgarniaj kolejna stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies mam problemy z kafe EfQa miejmy nadzieje ze wchodzenie tu przynosi szczescie, dziś chyba zrobie lodowiec ale nie mma tego banana moze byc bez czy czy wogole długo to ciasto moze stac w lodowce tak ze 3 dni. Moja kolezanak to miala szczescie jest w ciąży juz 15 tygodni i mam tylko zgage zadnych zawrotow zadnych mdlosci mnie to wydaje sie ze to od orgaznizmu zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko jak wazysz 45kg i przytyjesz no powiedzmy 10 to i tak bedziesz pieknie wygladala z tym wystającym brzuszkiem i bardzo słodziutko a moze wogole w ciebie nie wejdzie tylko w dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ostatni takie pustki na forum jak tak to rozpsuja sie ze nie moge nadazyc z czyaniem a dzis co tam dziwewczynki porabiacie ze takie zajete no niektoere to sie usprawiedliwiaja to rozumiem hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem bylam dzis u kolezanki - ma 3 miesiecznego synka---przeuroczy i przeslodziutki :-D porobila mi kilka zdj to jak mi przysle to wam podesle . dopiero przyjechalam bo znow zaly tydz woze meza do pracy (ok 17 km w jedna strone) , zjedlismy obiadek i pora na kizi mizi :-P zagladne pozniej buziaczki saro -- powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chyba sekundy nas z smerfetka dzielily od stronki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola chyba rzeczywiście sekundy......... No przeczytałam,ze powinnam przytyć 13-16 kg i super nigdy tyle nie miałam , więc nareszcie będę normalnie wygladać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :):) ja niedawno wrocilam zostalam dluzej bo tak bym wogle nie widziala z mezem a taj chociaz 10 min smutno mi:( jak go nie ma ale za to jutro sobie odbijemy spedzimy cale popoludnie no i srode;):):) A JAK WAM mija dzien?? Smerfeciu najwiecej jodu nad morzem ;p tego zadna tabletka nie da tego:):) olawd 👄 Saigonka bravooooo!!! 👄 to byla trudna decyzja ale napewno nie pozalujesz kobieta zwlaszcza w ciazy powinna miec oparcie w swoim meszczyznie..zobaczysz ze jeszce sie wszystko ulozy trzymam kciuki to moje gg 3077189 jak bedziesz chciala napisz:):) 👄 i usmiech prosze:):):) EwQa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfciu kwas foliowy raczej jodu nie zawira. Ale możesz kupic jod oodzielnie i po trochu brać. Zapytaj gina. No chyba że mieszkasz nad morzem albo jesztak dużo ryb że nie potrzebujesz. Dorota musisz mieć banana i to dojrzałego. trzy dni w lodówce może lodowiec stać. Hm co to jest kizi mizi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Przepraszam że tak niedużo dziś piszę ale......mam 27-me urodzinki i rodzinka przybyła z życzeniami a ja niedawno wróciłam z pracy Nadrobię jutro zaległości z dzisiejszego dnia obiecuję :) A potem muszę się z Wami rozstać na 2 tygodnie :( nie wiem jak to przeżyję :( a potem nadrobić zaległości ehh I mam nadzieję, że po moim powrocie tabelka zaciążonych znacznie się powiększy :) ściskam Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia27 👄 kwiat] 🌻 🌻 🌻 wszystkiego najlepszego duzo zdrowka i szczesliwego rozwiazania :):):) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia----sto lat sto lat !!!! wszystkigo najlepszego !!!!! juz za roczek o tej porze bedziesz obchodzic urodzinki ze swoim malenstwem 👄 🌻 kizi mizi---no wiecie co? nie wiecie ? a mizianie to wicie co to? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jest tam kto!! Asiunia sto lat sto lat sto lat niech żyje żyjee nam......🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrobiłam lodowiec tylko chyba mam za dużą tortownice bo jakiś niski mi wyszedł juz nie moge sie doczekać spróbowania a to dla tej która miała przepis pierwsza na niego 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mama do mnie pryjechała i nocuje u mnie i nie będę w te noc sama samiutenka w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×