Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.....................46.................15.06.08 dorota822..................26......................19... ...........28.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................12.. ..............07.06.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............36.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................26................12........... ...........06.12.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................6.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................7........... ............23.01.09 Smerfetka 29/k. Poznania ...29.........7........................24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 http://babystrology.com/tickers/baby-ticker- glass.swf?parent=Ola&year=2009&month=1&day=22&babycount http://www.suwaczek.pl/cache/e4255d18bf.png? html nasze kochane Aniołki +15.05.07 +02.11.07 http://www.suwaczek.pl/cache/c2d8ff148b.png% 5B/image%5D%5B/link%5D http://www.suwaczek.pl/cache/05c433eb3a.png% 5B/image%5D%5B/link%5D http://www.suwaczek.pl/cache/6aadc8c528.png? html http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200412293 10113.png http://babystrology.com/tickers/baby-ticker- glass.swf?parent=Smerfetka&year=2009&month=1&day=22&babycoun t=1%22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje sloneczka Dorota przykro mi ze przylazła okropna @ trzymma kciuki aby jednak w czerwcu czyli lipcu nie przylazla do ciebie 😘 Olawd fajnie pewnie odetchnelas z ulga ze wreszcie twoj koszmar i meka zwiazana z praca tutaj sie skonczylo i pojedziesz do upragnionej Polski. ja jak jezdzilam do polski bedac tutaj tylko pol roku bardzo tesknilam cieszylam sie jak dziecko jadac do Polski a teraz tesknilam za angliaa az dziw moze dlatego ze tutaj mam rodzine.A w polsce jak widzialam znajomych zadnych zmian nie widac sporo znajomych wyjechalo do polski ale chce wracac tutaj albo jada do Francji bo otwarli granice. Trzymam za ciebie kciuki i aby sie ci powiodlo tak jak sobie marzysz. Smerfetko ciesze sie ze u ciebie wszsytko w porzadku :-) oby tak dalej twoje najwieksze marzenie sie spelnilo na ktore czekalas dlugi szmat czasu i prawda ze cuda sie zdarzaja choc w nie watpimy?? Myszko dziekuje za fotki sa super sliczna z ciebie kobietkabardzo ladnie ci jest w tej jasnej sukience.Pozdrawiam Buziaczki dla wszsytkich pozostalych dziewczyn trzymma za was kciuki 😘 jawczoraj po poludniu padla poszlam spac i spalam do rana i tak mam od 2 dni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Kasiada - inseminację miałam robioną w Krakowie w klinice IVF. O % szans nie pytałam, ale lekarz mówił, że przy moim wrogim śluzie to jedyny sposób (poza ivf). Mamy zrobić 3-4 a jak nic nie wyjdzie to ifv. Na internecie wyczytałam, że 1 inseminacja to ok. 15-20% szansy na powodzenie. Wczoraj się dowiedziałam, że moja kuzynka, która wychodziła za mąż 2 m-ce później niż ja jest w ciąży. Może kiedyś ja też będę mogła tak opowiedzieć na pytanie: co u was słychać? bo jak na razie to odpowiadam, że remontujemy kuchnię..., przedpokój..., czy kupilismy meble itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki🌻 Jakas cisza na forum , gdzie sie podziewacie?????Ja za 6 godzin ide do pracy wiec teraz mam troche czasu poklikac z Wami a Was nie ma.....ide zaraz na kawke i wyprasuje mezulkowi koszule do pracy ibede z Wami..... Przy okazji poprawie tabelke bo troche sie rozjechala i zagladne pozniej.....:):):):) 👄STARAJACE SIE👄 Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.....................46.................15.06.08 dorota822..................26......................19... ...........28.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................12.. ..............07.06.08 🌻ZACIĄŻONE🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............36.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................26................12........... ...........06.12.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................6.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................7........... ............23.01.09 Smerfetka 29/k. Poznania ...29.........7........................24.01.09 ❤️DZIECIACZKI URODZONE❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka - wybaczcie ze sie nie odzywam ale caly dzien jak nie pranie to zakupy , pakowanie....itd. a za jakies poltora godzinki idziemy na grilla . buziaczki i milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko dzięki za trzymanie kciukow ale to i tak nic nie da bo wiem ze w czerwcu i w lipcu tez prztylezie @ bo jak moą będzie to niestety nie mam tych wlaściwych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko moglabys mi napisac jakich testow owu uzywalas mowilas ze sa bardzo pomocne z gory bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczyny ze z wami nie poklikam ale niunka spi u znajomych a my do pubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota do mnie też na pewno @ będzie przyłaziła jeszcze, bo tracę nadzieję, że się ode mnie odczepi. Ziółek jeszcze nie kupiłam, chyba w nie nie wierzę, poza tym przyszły tydzień będę miała strasznie napięty, więc pewnie nawet się nie rozejrzę czy u mnie w sklepie są. Smerfetko gratuluję jeszcze raz-tym razem zmiany miejsca w tabelce. Myszko ty to jesteś pracuś, odpocznij trochę, bo przecież coś Ci sie od życia należy. EfQa ja też bym poszła na zwolnienie-mnie też tak wkurzyli w pracy, że mimo iż jestem zdrowa to chciałam iść na chorobowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko super, że wróciłaś i że dzidziuś jest zdrowy. Olawd mam nadzieję, że się będziesz odzywać jak wrócisz do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kasiada ja miałam inseminację robioną w Poznaniu w prywatnym gabinecie u ginekologa-położnika-androloga, u którego się leczymy. On pracuje na Polnej w klinice i tam też są robione takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ja to mam szczęście jak w końcu mogę poklikać to nie mam z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dzisiaj sobie mogę pozwolić, bo jutro mam luz tzn.same wykłady, a w przyszłym tygodniu mogę nie mieć dla Was czasu. Żeby pogadać ze Smerfetką to bym sobie musiała budzik nastawiać gdzieś na 00:30, u Myszki też te godziny pokręcone... u nas noc u niej dzień, trudno się zgrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Rusaczek zgadza się, że na udaną inseminację dają ok.20% szans. xxmadziaraxxx mam nadzieję, że z Twoim zdrówkiem będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie weszłam ,zeby poczytać, póki komp nie świruje, a tu klapa pustki. Saro ja jestem a Ty zwialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro a jednak trafilzsmy na siebie i to nie okolo polnocy, teraz komp mi lierki zjada. Co slychac, bo ja dzis jestem zmeczona wiadaomo sobota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POWIEM TAK!!!! Najlepszą metodą na posiadanie upragnionego potomstwa jest NIE MYŚLEĆ O TYM!!!!! Nie starać się za wszelką cenę, nie szukać sposobów, zająć się życiem i przyjemnościami. dbać o siebie i żyć bez stresów. Stres związany z pragnieniem zostania rodzicami jest tak duży, że może oddziaływać tak na nasz organizm, odmiennie do wytyczonego celu. Życzę powodzenia i pozdrawiam przyszłych RODZICÓW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POWIEM TAK!!!! Najlepszą metodą na posiadanie upragnionego potomstwa jest NIE MYŚLEĆ O TYM!!!!! Nie starać się za wszelką cenę, nie szukać sposobów, zająć się życiem i przyjemnościami. dbać o siebie i żyć bez stresów. Stres związany z pragnieniem zostania rodzicami jest tak duży, że może oddziaływać tak na nasz organizm, odmiennie do wytyczonego celu. Życzę powodzenia i pozdrawiam przyszłych RODZICÓW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem :P jutro kupuje mega wielkie lody i sobie wszamam cale hahah U MNIE hmm norma... nie wiem czy mialam owulke..:(( wiec @ napewno przylezie.. ech.,,,buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane dzisiaj caly dzień były smy na dworze i maluszek padł ale jakoś niespokojnie śpi i cały czas szuka cycka po czym jak go dostanie to śpi o taka jest moja mała dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi kochane Odbiegam od tematu ale jak mogę sobie zapisać wybrany temat z forum aby do niego wrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Czuję się totalnie zignorowana, więc idę na film!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj bylam caly dzień na sloneczku u rodziców i było cudownie. szkoda że jutro bedę siedziała w tym bloczysku ponurym... Z Nadzieją ma rację, sama na własnej skórze przekonalam się że stres i obłąkańcze starania nie idą w parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa slodka musi byc ta twoja córeczka. no juz niedlugo pól roku skończy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa zwykle testy owulacyjne uzywalam roznych jutro ci napisze firme ktorych uzywalam bo musze je znalexc schowalam je gleboko. Ale wszsytkie generalnie dzialaja tak samo czy drogie czy tanie bo mialam przerozne jak juz schizowalam to co chwilke inne kupowalam a dawaly to samo w sumie. Pozdrawiam ja uciekam spac dziewczyny buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:):):) melduje sie poslusznie:))) ja juz po lodach hihiiiiiihi juz ja sie obudzilam mialaam na nie smaka hahah poszlam i kupilam i zjedlismy razem z mezem dzis mialam go cala noc:):) choc raz w tygodniiu 😠 a co u WAS?? TAKA PIEKNA POGODA wybieramy sie po poludniu do mojej cioci :):) buziaki 👄 Smerfeciu szkoda ze ten komp tak szwankuje;/ SARA76 👄 jak tam u Ciebie?? Myszko 👄 olawd 👄 pani Misiowa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×