Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
Ja mam zawsze śluz super nawet androlog pochwalił, ze w takim śluzie nawet cherlawe plemniki mają duże szanse, ale co z tego jak pęcherzyk nie pęka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle że te ziólka pomagaja regulować prace jajników - to w końcu naturalne zioła nie jakaś chemia. Niekiedy wystarczy troche podregulowac i gotowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota nie załamuj sie nam , tylko zajmij czymś, co pomoze ci tyle nie myśleć, bo takie załamywanie nie jest dobre w tej sytuacji.Też tak miałam nie raz, az w końcu kiedyś powiedziałam,że az tak nie bedę tego przezywać i jakoś udało się.Choć każdy @ był tragedia,ale jakoś trzeba przeżyć to wszystko, by póxniej cieszyc się z cudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko za 1 dzień twojemu "konikowi morskiemu" na babyastrology pewnie odpadnie juz ogonek!!! Swojego w tym stadium nie widzialam to teraz twojego podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara a ty zaczynas pić te ziółka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa nareszcie jakaś atrakcja, jak odpadnie ogonek, a ja uciekam na jakiś film i bede później, papap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uciekam bo nikogo nie ma pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa może masz rację, ale u mnie chyba nie ma typowego zielarskiego sklepu, kiedyś był Herbapol, myślisz, że by się nadał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
No ładnie wszystkie uciekły, to ja idę się kąpać. Dzisiaj mam 8dc czy jak mi się uda kupić ziółka to mogę je zacząć pić w środku cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze kochane nadrobic czytanie a jest tego naprawde sporo niestety dzis jestem zbyt zmeczona . Olawd dzieki tylko doroga M5 byla zamknieta i tzrebalo znalexc droge E38 a tego moj luby nie potrafil jak go kierowlama to nie sluchal mnie a potem to juz poryczalam sie jak bobr.A myslalam o tobie ale godzina nie byla zbyt dobra. Dziewczynki trzymajcie sie a ja sie odezwe wkrotce. 3 czerwca mam usg tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara ja zaczelam pic ziolka wlasnie gdzies ok.17 dc, i bylo wszystko ok, wiec mysle ze mozesz zaczac je pic kiedy je dostaniesz:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze kochane nadrobic czytanie a jest tego naprawde sporo niestety dzis jestem zbyt zmeczona . Olawd dzieki tylko doroga M5 byla zamknieta i tzrebalo znalexc droge E38 a tego moj luby nie potrafil jak go kierowalam to nie sluchal mnie a potem to juz poryczalam sie jak bobr.A myslalam o tobie ale godzina nie byla zbyt dobra. Dziewczynki trzymajcie sie a ja sie odezwe wkrotce. 3 czerwca mam usg tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie kolację i wrociłam do Was. Koleżanka mi ostatnio powiedziala,ze spóźniala jej się @ poszła do lekarza bo miała bóle. Co prawda testu nie robiła ale lekarz wykluczył ciązę i dał jej lek na wywolanie @. Nawt wykupiła receptę. Ale cos ja tknęło i poszla do drugiego gina, który oswiadczyl jej że jest w ciązy! teraz nie ufa juz jednemu lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni nic cicho wiec ide nyny :P padam na nosa...👄 ;🌻 D O B R A N O C,👄 👄 Smerfeciu szkoda z e Cie nie zlpaalam o co moz jtro[ usta] [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Sara76 - femara jest faktycznie taka droga, ale kupuje się tylko 5 szt tabletek na 1 cykl a to wychodzi ok 70 zł. co prawda ja po niej miałam 1 dominujący pęcherzyk i kilka drobnych, ale i tak sie nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamea aż dreszcze przechodzą od tej twojej historii... Sara i Dorota ja mam sklep ziołowy duży w Wa-wie więc jakbyście miały trudności to kupię co trzeba zapakuje i wyślę. A wogole to sie zapytam czy oni tam nie robią sprzedazy wysyłkowej. To jest dobrze zaopatrzony sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna do nich napisac albo zadzwonić. Wydaje się że tam mają gotowe mieszanki o których mówicie. A jeżeli nie to na pewno wszystkie składniki. Mozna zadzwonic i się zapytać. W Poznaniu jest taka sama zielarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nikt nie chce ze mna gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka zycze wam milego dnia !!! ja sie wlasnie zbieram do pracy - ostatnie dwa dni - hura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EQfa dzięki za info o tym sklepie właśnie napisałam do nich email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane troszke was poczytalam ale nie wszsytko sporo zmian zaszlo u was widze i dzielnie sie staracie o dzidzie zycze wam z calego serca abym wam sie udalo. Smerfetko jak sie czujesz?? Olawd a co u ciebie slychac?? Wozeczek przesliczny naprawde. Dziewczyny moje kochane przepraszam ze nie wymieniam kazdej pokolei ale musze znow z wami popisac bo nie pamietam waszych imionek az przykro sie przyznac.Ale o was wszsytkich mysle caly czas. Ja juz nie moge sie doczekac na 1-sze ruchy dzieciatka mysle ze do 4 tygodni je poczuje napewno. Mam niestety duzo zalatwiania z powodu mojej nieobecnosci i poki dzidzia mala jeszcze musze to pozalatwiac abym sie nie stresowala pozniej bo moj maz to na niczym sie nie zna ja o wszytko sama musze zadbac. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
i jeszcze coś byłam w sklepie zielarskim i zakupiłam zioła to narazie muszę spadać bo jestem w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Witam! dorota822- doskonale wiem co czujesz w związku z wyjazdem Twojego męża. Od 3 lat żyjemy w dwóch krajach prawie równocześnie i zawsze pragnę jeszcze bardziej być z nim w czasie moich dni.. Nie zawsze się jednak udaje. No cóż trzeba czekac (dziś przyjeżdża na całe 4 dni, a potem za dwa tyg na inseminacje! ) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
EfQa- chyba mnie przekonałaś- zrobi e tego lodowca może nawet dziś! :) Rusaczek, Sara 76- u kogo miałyście robioną inseminację? Jakie Wam dawali szanse? Ja mam mieć w czerwcu- żyję tym i choć wiem ze szanse... bardzo małe- pokładam w to wielkie nadzieje. Teraz biorę dupaston, potem mam mieć usg i jak tylko plemniczki się poprawiły będziemy próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pracy - jeszcze tylko jeden dzien!! zaraz mykam zawiezc kolezanke na lotnisko wiec odezwe sie pozniej jak ktos jeszcze bedzie . buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a ja dziś czuję się bardzo zmeczona, choć nic takiego nie robiłam, jutro wizyta i wszystko będzie jasne. Patinko ja czuję się dobrze, tylko czasami senna, a tak poza tym ok. Powiedz mi jak ty sie czujesz? Cieszę się,że jesteś z nami , teskniłysmy. Myszko buziaczki, Aneczka gdzie sie podziewasz, Misiaczki mam nadzieję,że dziś poklikamy, jakoś sie mijamy ostatnio jak ja jestem to Ciebie nie ma i odwrotnie. Olawd witaj, do usłyszenia później, jeszcze kilka dni i bedziesz w Polsce, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×