Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

kamea dzięki bardzo jutro sie przejade do tego zielarsiego moze cos kupie.... ale chyba nic z tego nie bedzie bo teraz dostane@i przez 4 miesiace jak wyliczyłm sobie tez bede dostawc@ wiec nie mam co liczyc bo wczesniej pisalam ze tak moj mąż bedzie przyjezdzal ze nic a nic sie nie uda wlasnie z nim gadalam ale on tylko potrafi powiedziec ze tez chce ale to mi nie wystarcza niestety tak jak i nadzieja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko---trzebabylo zadzwonic do mnie to bym cie pokierowala!! super ze juz jestes - teraz tylko aby dzidzia rosla zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, musisz myślec pozytywnie. ja ostatnio tez mialam załamkę, usłyszałmł o 3 ciążach moich koleżanek a w weekend siostra męża mlodsza o 8 lat tez zaskoczyła nas ciążą. Ryczałam dwa dni ( nawet wziełam wolne w pracy bo ciężko to zniosłam) Dlaczego wszystkim idzie łatwo a mi pod górę. Nie palę nie piję alkoholu nawet głupiej kawy, odżywiam sie zdrowo i lipa!!! Ale nie poddaję się! Wiem, ze pryzjdyie ten dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ===== super ze wszystko dobrze u Ciebie....uwazaj teraz bardzo na siebie kochana:):)👄 Dziewczyny po ziolkach ktore pije zauwazylam dzis u siebie po raz pierwszy w zyciu plodny sluz czyli jak bialko jaja kurzego , rozciagajacy sie....wiem ze to po ziolkach i bardzo sie ciesze z tego.....w tej chwili pieke \"Karpatke\" wiec pozniej wszystkie zapraszam , bedzie rowniez kawka, herbatka lub soczek, jak kto woli:):):):):) Olawd=====jak sie czujesz???👄 Misiaczki👄 Smerfetko====👄, tesknie bardzo:D:D:D:D:D Dla wszystkich przesylam ogromne 👄 i po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamea mój mą pracuje jao kierowca międzynarodowy wyjezdza na 6-5 tygodni a później tylko tydzień albo dwa w domu i tu jest problem ze musimy tez trafic na odpowiednie dni mimio tego ze ja sie lecze bo podobno mam male pęcherzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko---nic mi nie jest oprócz tego ze mi sie cały czas chce spać i czasami lekko pobolewa mnie brzusio ale mam nadzieje ze to tylko macica sie rozciąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A on robił badania? Bo z tego co mi lekarz mowil kierowcy moga miec klopoty z płodnościa. Ale to w sumie nie jest regułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak Twojego męża nie ma to rzeczywiście ciężko wstrzelic się w odpowiednie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota jak ci sie nie uda kupic to ja ci kupie i prześlę. Na Rakowieckiej w Warszawie jest bardzo duzy sklep zielarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, zaczniesz pić zioła , poprawisz śluz , bedziesz miec owaulację i za dwa -trzy cykle będziesz w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamea C bardzo trudno a to też bardzo boli a teraz mam takiego doła że koszmarta samotność mnie po prostu dobjie EQfa dziękuje ci ja mam 120 kilometrów do warszawy no ale jakoś po samą miesznkę bym nie pojechała zreszta nie mam czym bo na samochód dopiero odkładamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko dobrze że juz jesteś, dbaj o siebie i dużo leż. Misiaczki wcinaj lody wcinaj!!! Dorota spokojnie. Przeciez wiesz że twój spokój ducha jest najwazniejszy bo zestresowanej ciężko zajść w ciążę!!!! Masz zakaz rozmyślania o problemach. Zaczynaj pić ziółka i czekaj na męża. Niewazne za miesiąc za dwa- kiedy wam wypadnie że będziecie razem podczas owulacji zaczniecie sie starać i na pewno sie uda! A przez ten czas przygotowywuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale moge ci kupić i przesłać przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamea pamietam jak mojego męża brata żóna zaszła w ciążę tez przepłakałam cały dzień. Aż miałam wyrzuty że tak witam niewinne dziecko na świecie ale nic nie moglam na to poradzić - byłam załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota Kamea ma rację za trzy - cztery miesiące możesz już byc w ciąży więc nie nakręcaj sie niepotrzebnie bo szkoda zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
Cześć dziewczyny wpadłam się przywitać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Alutek co tam u ciebie? jak staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego to chyba usmaże sobie frytki bo jestem załamana i chyba marudna jak cholera ale co wy ze mna macie takie dni beda sie chyba powtarzac do wielkiego czasu....i nastanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko ja mialam taka nadzieje ze teraz juz to nastapilo i co plama ide podleje sobie warzywka i zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamea fasolka chyba dobrze, zobaczymy w piątek. Narazie czuję się dobrze, czasami senna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
KameaC dzięki za przepis na ziółka, nie wiem czy powinnam je pić bo jeszcze nie badaliśmy nasienia męża i może nie powinnam, ale dla profilaktyki kupię sobie te zioła. Kilka miesięcy temu miałam bezowulacyjny cylk - tak powiedział lekarz, który się przedłużył do 40 dni, a w ciąży nie byłam, bo zrobiłam sobie test, więc przerażona poszłam do ginesa, a on mi dał jakieś tablety na wywołanie miesiączki. może jak popiję te ziółka to więcej się nic takiego nie zdaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota822======ja mieszkam w Stanach i mieszanke ziolowa zamowilam przez internet na stronie: info@vilcacora.info.pl podalam im sklad mieszanki , niektorych nie mieli ale sprowadzili mi i jak juz mieli caly sklad to dali mi znac i zamowilam.....i przyszla mi paczka z ziolkami:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka moja tesciowa z tej vilcacory pije ziołana na raka teraz juz profilaktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek ja tez pije ziolka na wlasna reke....nie bylismy jeszcze badani ani ja ani maz....bo staramy sie teraz 13 cykl wiec niby po roku czasu nieudanych prob powinno sie zglosic do ginekologa.....a widze ze te ziolka dobrze mi sluza bo juz mam po nich sluz plodny, a to juz duzo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×