Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Ola ale fajnie! Rzeczywiście wygląda na dziewczynkę... ❤️ A lekarz co powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wczoraj wróciłam bardzo późno i bardzo zmęczona. saro do mojej fasolki to jeszcze daleko. Mój gin dopatrzyła się już dawno na samym początku u mnie infekcji miałam robione do tego baganie czy to nie jest jeden ze złościwych wirusów hpv wyszkło ok. Jednak mojemu gin nie podobało się to i ta cała infekcja zatem stwierdził wczoraj na wizzycie zabieg wymrażania pytałam go czy to jest tak jak przy na nadżerce ale stwierdził że nie do końca przepisał globulki i jescze pare leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przez 8 tygodni z seksu nici, a później zaśmiał się że możemy używać do woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a was jak ja jestem to nie ma. A co do jajników to na usg w 12 cyklu jeden mial wielkość 16mm a drugi martwy jakie określenie usłyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, ja dzis trochę lepiej się czuję, mam nadzieje,ze już bedzie ok. Niestety przez to choróbsko słaby petyt miałam, ale dziś juz więcej jem, ale co przyuwazyłam wodok mięsa i kiełbasy żle na mnie wpływa, nie moge na to patrzeć a gdzie jeść.Tak poza tym ok, dokuruję się jeszcze trochę i będę w formie. Naszej tajemnicy nadal nie zdradziliśmy, ale niedługo jak nie powiemy to sama wyjdzie na jaw. Kochane trzymajcie się, będę już częściej z wami od jutra klikać. Główki do góry i czekam na dobre wieści. Fluidki dla Was *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Cześć dziewczyny! Wpadłam się przywitać i nadrobić zaległości w czytaniu. Ale mi się tego uzbierało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Chciałam jak najszybciej zobaczyć wieści o Smerfetce i wynikach usg i jestem w szoku!!! Smerfetko wielkie gratulacje, mam łzy w oczach, cieszę się twoim podwójnym szczęściem. Chcę ci powiedzieć, że jesteś teraz dla nas wzorem, przykładem, że może się udać, że niemozliwe jest możliwe, że na każdego czeka taka nagroda. Potrzebowałam takiego zastrzyku dobrej energii, czuję, że dostałam wielkiego kopa i mam siłę. Muszę teraz przeżyć kilka najbliższych dni, dla mnie bardzo ważnych, bo przygotowuję się do inseminacji. Tabletki, zastrzyki, codziennie monitoring, no i jazda codziennie tyle kilometrów. Jestem zmęczona. Ale teraz mam chociaż wiarę, że może się uda. Jutro dowiem się kiedy nastąpi "wielki dzień". Na pewno wam opowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Teraz pobiegnę grzecznie do łóżeczka, bo nie wstanę rano do pracy. Pozdrawiam was wszystkie , papaśki! :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Hurra! Opłacił się mój monolog! Może zwiększy to moje szanse!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
:-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/46374c10243aa42c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/18468d2000ebf52e.html bylam dzis u lekarza i dzidzia ma juz 29mm , serduszko pieknie bije ale mnie troche wystraszyl , bo powiedzial ze od pierwszego dnia ostatniej @ wychodzi 9 tc a na usg wychodzi ze 8tc , kazal mi przyjsc za ok 2-3 tyg . niby wszystko w porzadku ale juz sie znow boje ze cos jest nie takl , tylko dziwne bo tamtemu lekarzowi wyszlo dobrze ... :-( Jeszcze zmieniam tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.....................46.................15.06.08 dorota822..................26......................19... ...........28.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................13.. ..............11.07.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................14........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................10......... . ............12.01.09 olawd/Uk................28..................9........... ............23.01.09 Smerfetka ..............29.................8 (bliźniaki)...........24.01.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac,dla kazdej po👄🌻 Dorota822===Wszystko bedzie dobrze,nie denerwuj sie,bedzie dzidzia.Pozdrawiam👄 Smerfetka29==Odpoczywaj i wracaj do zdrowka,dbaj teraz o siebie i o DWA SERDUSZKA.Pozdrawiam👄 Sylwia29==Bede trzymac za Ciebie mocno kciuki,na pewno sie uda,bedziemy z Toba.Pozdrawiam👄 Monita32==Co tam u Ciebie? Dawno sie nie odzywalas,fajnie ze jestes.Pozdrawiam👄 Olawd==Nie denerwuj sie,bedzie dobrze.Jak sie denerwujesz to wplywa to na dzidzi a Ty masz sie nie denerwowac i duzo wypoczywac.Pozdrawiam👄 Misiaczki==Co tam u Ciebie? Pozdrawiam👄 Patinko==Jak sie czujesz? Pozdrawiam👄 Myszko==Co tam u Ciebie? Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI ODZYWAJCIE SIE,CO U WAS. KameaC==Pozdrawiam👄🌻 Kkinia30==Pozdrawiam👄🌻 Sylweczka78==Pozdrawiam👄🌻 Rusaczek==Pozdrawiam👄🌻 Alii==Pozdrawiam👄🌻 Aneczka227==Pozdrawiam👄🌻 A.N.N.A==Pozdrawiam👄🌻 Dzodzanna==Pozdrawiam👄🌻 Ewcik_1==Pozdrawiam👄🌻 Sara76==Pozdrawiam👄🌻 Iwa18==Pozdrawiam👄🌻 Alutek29==Pozdrawiam👄🌻 Fajniutka2005==Pozdrawiam👄🌻 Kwatolina==Pozdrawiam👄🌻 Obca_==Pozdrawiam👄🌻 Fiolek1==Pozdrawiam👄🌻 AnulaS==Pozdrawiam👄🌻 Kakusia22==Pozdrawiam👄🌻 EfQa==Pozdrawiam👄🌻 Paula3332==Pozdrawiam👄🌻 Asiunia27==Pozdrawiam👄🌻 PaniMisiowa==Pozdrawiam👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🌻 Ja jestem ale widze ze pustki cos :):):):):):) Ide wstawic pranko i zrobic sobie kawke ale bede zagladac co chwilke:) Pozdrowka i buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje sloneczka :-) 😘 😘 😘 ja juz po obiadku ogotowalam pieczarkowa z makaronem jakos nie mialam pomyslu na gotowanie ale upieklam babke cytrynowa wiec deserek jest gotowy :-) Samopoczucie super ale mam problemy ze snem w nocy budze sie kilka razy sikam po 4 razy na noc meczy mnie to bo musze schodzic na dol.Malo kiedy teraz spie po poludniu a jednak czujac wielkie zmeczenie wieczorem kladac sie nie potrafie zasnac??? czemu sie tak dzieje??Wczoraj poczulam cos dziwnego ciezko mi to nazwac czy byl to dzidzius chyba za wczesnie ale poczulam takie lekkie musniecie i tylko raz A moze powoli zaczyna sie?? Kubusia zaczynalam czuc w 18 tygodniu dopiero no i tak zalezne jest od tego jak lozysko sie ulozylo. Olawd wszystko bedzie dobrze zobaczysz wiem ze jestes przewrazliwiona ja tez taka jestem dlatego ze tyle przezylysmy ale musisz wiezyc ze bedzie dobrze ze do tego wozeczka wlozysz wlasnie tego dzidziusia ktorego teraz nosisz pod serduszkiem i musimy w to wierzyc a nasze samopoczucie bardzo wplywa na to jakie nasze dzieci beda. ja z Laura caly czas beczalam chyba hormony nie wiem i mam Ksiezniczke Bekse. xx madziaraxx --witaj serdecznie jak sie czujesz?? dziewczyny a gdzie cala reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko stawiaj pranie i choc do nas :-) Co u ciebie dalej tak cieplo? U mnie dzis pochumurno ale dla mnie fajnie nie ma za goroco no i jest czym oddychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz:):) U mnie cieplo jest 30 stopni ale to juz i tak chlodniej niz w poniedzialek ze bylo prawie 40 stopni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka26 👄 Dobrze ze u Ciebie jest ok.Tylko cos z tym snem jest nie tak.Dzis mialam sciagane szwy,wszystko sie goi,byly tylko 3szewki i za duzo nie widac,ale wczoraj przez to nie moglam spac,prawie pol nocy nie spalam bo mnie tak kulo i bolalo,tam gdzie mam szycie,ale teraz juz jest lepiej,bo szwy sciagniete i wszystko sie poluznilo a tak to szewki sciagaly i kuly.We wtorek jeszcze musze odebrac wynik z tego wycinka i isc jeszcze raz do onkologa z wynikiem.Ja dzis sobie zamowilam bilet do meza i mam na 20czerwca,wiec zostalo juz nie duzo czasu i znow sie spotkam z moim skarbem,bo bardzo mi go brakowalo,bo w koncu rok sie nie widzielismy,ale mysle ze nadrobimy stracony czas i sie wszystko ulozy.Bardzo sie ciesze i jestem szczesliwa ze jade w koncu do M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×