Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

EfQa to nic,że nie wiesz nic o maleństwach, nauczysz się wszystkiego sama, zobaczysz, będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak po tym co mi Pani Misiowa napisała to ja rzeczywiście kupie body z długimi rękawkami przede wszystkim bo to zima będzie przecież. W przyszły wtorek rozpoczyna mi sie 23 tydzień a więc juz 6 miesiąc. W siódmym zacznę zakupy :D to już chyba nie będzie za wcześnie w końcu nie będę potem z ogromnym brzuchem gimnastykować sie po sklepach.... Ale smiac mi się chce z Oliwd, upatrzyła sobie ten wózek i uparła sie że go kupi chociaż nie wiedziała kiedy będzie go potrzebować i od razu w ciążę zaszła... :) U mnie dziś brzydka pogoda ale jadę do rodziców i jutro wracam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka ja dopiero wstalam ale wczoraj pozno zasnelam przed spaniem czulam jeszcze przyjemne kilanie w brzuszku normalnie lekko mi skakal brzuch heheheh :-) teraz szybko kawusia laura wcina platki zmlekiem i uciekamy na balet i z laura do fryzjera chce jje dac grzywke pod skos sciac i wycieniowac przod dzis ma wieczorem szkolna dyskoteke no i nie placza sie jak ma tak obciete bo ma bardzo dlugie juz ale nie dam obciac dlugosci ma miec dlugie mnie mama zawsze obcinala na krotko na chlopaka i zawsze bylam nie zadowolona z tego powodu. EfQa mnie od dzis zaczol sie 19 tydzien a znow stara tabelka bo smerfetka ostanio mi zmienial buu :-( jak znajde chwilke pozniej to zmienie. Buziaczki i przyjemnego dnia u mnie sloneczko ale tez pada co chwilke dobrze ze nie mocno papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa----co to za podsmiewanie sie co? :-P zartuje , ja go bardzo chcialam no ale i tak wyszlo ze kupilismy inny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola no bo to naprawdę zabawne wyglądało na to że tak bardzo chciałaś ten wózek że zmobilizowałaś się i od razu zaszłaś w ciążę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wymyśliłaś niechcący jakąś skuteczną terapię na problemy z zajściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ale cisza zadna sie nie odzywa :-( ja dzi wiekszosc dnia w lozku nawet obiadku ie zrobilam przyslismy z baletu i od razu do lozka zjedlismy owoce tylko.Teraz dopiero wstalam i trza sie szykowac na dyskoteke Laura sie bardzo cieszy a mnie sie nie bardzo chce kisc i siedziec tam ponad 2 godziny ale niech dzieczyny troszke poszaleje to szybko moze zasnie hehehe. mam nadzieje zee jak wroce to forum bedzie zapisane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane 👄 widze zer cisza:P my niedawno wrocilismy bylismy z rodzinka u ciotki CO U Was?? mnie coś dzis jakos tak muli pozatym chyba@ sie zbliza choc ma jeszcze troche czasu ,,ech tak to jest chyba kupie wozek jak Ola i moze szybciej bede w ciazy:p ale na wszytko przyjdzie czas wiem ze kazda z nas sie doczeka wczesniej czy pozniej ;D Fiolek1 👄 witaj serdecznie wraz z malenstwem::):0 a gdzie fluidki?????? zaniedbujecie nas!~!!!:( v===

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze ze cisza panuje tu okropna moze jutro bedzie lepiej XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX---:-) Fluidki dla was A ja uciekam spac bo ledwo na oczy widze kapiel wzieta mleczko wypite i nynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane chciałam Wam powiedzieć,że usłyszymy się za tydzień, jestem padnięta, a rano muszę wstać, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka!!! co to za cisza????? na nk widzilam ze obca juz wrocila do domku z kubusiem !!! mial 3900 i 56cm !! super duzy chlopak!! pewnie sama sie wkrotce odezwie obca---jeszcze raz gratulacje!!!! a mojego meza kuzynka wczoraj urodzila synka i fajnie bo w rodzinie beda 3 bobaski w ciagu pol roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam wpadłam do was tak pod koniec weekendu ładną mam pogodę i troche sie opalałam byłam u mamy i mama była umnie z ciocią zrobiliśmy obiadek grillowy a tez zostałam sama bo już wszyscy pojechali i znów smutno a tu dopiero za 6 tygodni moj mąż przyjedzie smutno mi :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(. Trzymajcie się życze udanego wieczorku niedzielnego z mężulkami moze później wpadne papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o na dzień dobry strona moja fajnie tylko żeby to łaanie stronek naprawdę przynosiło szczeście w poczęciu potomta tego pierwszego tak jak w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca _________ synuś sliczny, wysłalam ci zaproszenie na naszej klasie :) olawd________ twój dzidziuś też taki piekny będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka-dzis myslami jestem z Toba,pamietaj👄buziol dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie..........
mam pytanie.......... jestem w ciazy, chcialabym sie dowiedziec czegos na temat porodu. chce byc do tego przygotowana bo bede rodzic pierwszy raz. najbardziej boje sie bolu, bo mam bolofobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki jak tam po weekendzie ?? U mnie oki czasami juz sa skurcze ale narazie te przepowiadajace czekam z niecierpliwoscia na porod (dziwne co sporo kobiet boi sie porodu) i to co bedzie po nim czyli na moment kiedy wezme w ramiona mojego synka :) Patinko tzrymaj sie kochana jestesmy z Tobą A gdzie sie reszta podziewa tak zabalowalyscie w weekend?? no to macie fluidki (lapcie poki moge jeszcze wysylac kto wie jak dlugo jeszcze ;p) aby weeken okazal sie owocny **************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka ja dzis na 15ta mam wizyte i usg ---ale sie boje..... przesylam fluidki *************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko znalazlam tabelke i cie poprawilam . 19 tc tak? STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.07.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ..........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 38..................19.07.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................4... ...............30.04.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................47.................14.07.08 dorota822....................26......................20. .. ............26.07.08 misiaczki......................23......................3 4. ..............09.07.08 iwa18 /uk.....................26.......................7.......... .......17.07.08. alutek29......................29.......................1 3.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26......................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................19........... ...........30.11.08 EfQa......................30................22.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................13......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................12.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................12 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ..............??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja ..............02.05.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalam ze to tylko mi sie nic nie chce :-( mam takiego lenia ze.... pani misiowa---buziaczki dla patryni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac,przesylam buziaczki i goraco pozdrawiam 👄🌻 Dziewczyny a macie konta na NASZEJ KLASIE?,moze bysmy sie wymienily zaproszeniami i w koncu bym Was zobaczyla,od paru dziewczyn dostalam zaproszenie a reszta sloneczka,nie macie kont na NK?,fajnie byloby sie zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek,Kakusia22,Olawd,PaniMisiowa170 Witam Was 👄 A gdzie reszta naszych kolezanek? Jak minal Wam weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×