Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
Smerfetko a Ty kiedy wyjeżdżasz i w jakim kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kalpek i Dorota co z Wami? Znowu depresja i się nie odzywacie? Meldować mi się tu obowiązkowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Myszko czy Ty nas już nie lubisz? Nie odzywasz się od tak dawna... mam tylko nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Obca już pewnie wróciła z maleństwem do domu... jeszcze raz gratuluję szczęśliwego rozwiązania 👄👄 dla małego a dla mamusi 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
No to dobranoc, bo czuję, że dzisiaj już sobie z Wami nie pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słoneczka u mnie zimno ale aż sie inaczej oddycha jade dzisiaj po południu po sukienkę na wesele mam nadzieje że coś znajde dziewczynki moje kochane bardzo mi przykro że przylazła do was @ będzie dobrze :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka -- u mnie dzis super pogoda , pochmurno , mokro i chlodniej :-D dzis zaczyna mi sie 12tc i sie boje bo cos mnie brzusio pobolewa :-( sylwia---glowka do gory!! 👄 kasiada---ja mieszkalam w uk od 12.04 do 05.08 . teraz 11go lece po meza do uk i 20go wracamy juz razem do pl na stale!! :-D a co do ciuszkow to fakt ze w uk sa o niebo tansze i dlatego mam zamiara wydac "troche" pieniedzy na nie :-P STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.07.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ..........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 38..................19.07.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................4... ...............30.04.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................47.................14.07.08 dorota822....................26......................20. .. ............26.07.08 misiaczki......................23......................3 4. ..............09.07.08 iwa18 /uk.....................26.......................7.......... .......17.07.08. alutek29......................29.......................1 3.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26......................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................16........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................13......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................12.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................11 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ..............??.??.08 Fiolek..................??????................?????????. ...............??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiada pewnie robiłaś sobie test na przeciwciała ASA ASA - (przeciwciała przeciwplemnikowe) - wśród 10-12% nie wyjaśnionych stanów bezpłodności można stwierdzić przeciwciała klasy IgG lub IgA, skierowane przeciwko plemnikom. Występują zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Materiałem do badań oprócz surowicy może być wydzielina szyjkowa i ejakulat (nasienie). Powodują bezpłodność u mężczyzn, ale również hamują ruch postępowy plemników w wyniku ich aglutynacji, hamują dojrzewanie plemników, zaburzają proces zagnieżdżenia zarodka w endometrium, prowadząc do poronień. Czytałam że można ten wrogi śluz jakoś farmakologicznie leczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że niektórzy biorą lek o nazwie medrol. Ale jakie sa wyniki nie wiem. Pracuję z koleżanka która trzydzieści lat temu nie mogła zajść w ciążę z powodu wrogiego śluzu. Brała leki które ściągała z zagranicy, pomogły niestety nie pamięta jak sie nazywały. Więc skoro kiedyś jakoś to leczono to teraz chyba tym bardziej można....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :-) EfQa jejku jak to czytam to az ciarki mi przechodza jakie dziwne przypadlosci zdarzaja sie kobietom ze az szok!!! Slyszalam ze jest cos takiego ale ze az tyle kobiet na to cierpi to tak jakby natura sie wzbraniala........Jejku jak sie ciesze ze nie przypadlo mi cos takiego choc kazda z nas z czym s sie boryka. ja wypilam kawusie ale dobudzic sie jakos nie moge chyba wypije jeszcze jedna slabsza. EfQa jak samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd gratuluje przejscia do 12 tc to juz bardzo dobrze :-) Tylko boje sie o ciebie skoro juz poronilas nie boisz sie latac cisnienie a potem meczaca podroz z powrotem ok 28 godzin to sporo ja samolotem lecialam bo musialam ale przezylam okropnie bo cisnienie bylo za wysokie... Mi lekarz zabronil ze jest ogromne ryzyko poronienia lecac samolotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara wiem 10 dni moze zleci ale bez was bedzie tu cisza jak makiem zasial ... Moja Laura konczy szkole 18 lipca dopiero to dopiero bedzie zalatwiam jej miesaic w szkole codziennie 3 godzinki beda rysowac sport uprawiac o przyrzadzac jedzenie sami uczyc sie gotowac itd a niedrogo bo za kazdy dzien tylko 2 funty a przynajmniej bedzie miala jakies zajecie bardzo bym pojechala gdzies nad wode z ta moja perelka by sie wyszalala ale dla mnie to niebezpieczne no i zmoim niemozliwe tak chrapie ze kazde wakacje bylyby mordega spimy w odzielnych pokojach znajomi sie smieja ale kto przyjdzie w dzien do mnie to slyszy i to sa dzrwi zamkniete tv gra i w pokoju na gorze a slychac jak traktor jedzie jak jedziemy autokatrem gdzies zasypia i chrapie i go budza ludzie bo naprawde szok byl juz u lekrza kazal mu isc do dentysty i tam beda mu zakladac jakis metal ale nie wiem o co dokladnie chodzi . wazne aby zadzialalo bo on czasem 1 minute potrafi nie oddychac bezdech az ma przez to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka ale mnie rozśmieszyłaś z tym chrapaniem Twojego męża. No i przestraszyłam się jak piszesz o tym lataniu samolotem OLA może ty nie leć, co bo ja się już boję o ciebie!!!! Albo jakimś promem popłyń czy co... Zaraz tez sobie strzelę kawkę! A potem idę do Batyckiego zobaczyć etui na długopisy bo chcemy koleżance z pracy kupić na prezent pożegnalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonka ja lece w jedna strone samolotem(zacznie mi sie wtedy 13tc) i nie boje sie bo co ma byc i tak bedzie . a wracamy autkiem(14tc i 2-3d) ale to tylko ok 14 godz bo zostajemy na kilka dni w niemczech u mojej cioci . a podroz bedzie nie taka zla - po prostu trzeba bedzie czesciej robic przerwy i dluzsze ..... damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Witam! Dla mnie dzień zaczał się jak ostatnie- że sie obudziłam po śnie, w którym były dzieci... (dziś nie moje) Bardzo często mi się to śni i wcale mi nie pomaga, ale cóż. Chyba mam taką pokutę... Olawd- żona mojego szwagra lata co 3 tyg do Polski, a jest w 5mc. Nawet, jak na początku miała problemy, bo kosmówka się odklejała i musiała leżeć, to jak tylko się lepiej poczuła- poleciała. Więc chyba nie ma się co obawiać, zwłaszcza, że wiesz po co, po KOGO lecisz:) I ze razem będziecie wracać. Zazdroszczę ogromnie- też tak sobie marzyliśmy o naszym finale w UK- ze bedziemy wracać razem w 3, no ale... Moze nie wszystko stracone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
a tak w ogóle to ta ciężarna o której wspomniałam, to zaciążyła w pierwszym mc, w którym postanowili podjąć starania. Ależ mnie to zabolało, zwłaszcza, że za nią nioe przepadam. To są ludzie ktorrzy nie potrafią tego docenić, docenić szczęśia, na jakie my tak długo czekamy. Nawet ten dzidzius nie jest dla niego wystarczającym argumentem żeby wracać z żoną do Polski. Będą osobno, no bo kasa! (a zarabia 120 funtów na dzień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wybaczcie ze poza tematem ale przykleila sie tubka z klejem super glue do palca co robic jest tak mocno ze nic nie pomaga chyba ze urwe palec ale wymyslilam :-( Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Efqa- tego badania nie miałam. Po prostu miałam na wrogość śluzu. Co prawda miałam tylko 1plusik (w skali do 4)co oznacza, ze nie stanowi to dużego problemu, ale przy 2ml plemników wszystko staje się zagrożeniem. Dr powiedział, że tego sie nie leczy, a ja, podobnie jak Ty czuytalam i slyszalam ,ze sie da. Moze nie chcie mnie szpikowacm jak wie ze to samo w sobie nie jest tego warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Patinka26- Jezu, nie mam pojęcia!!!!! Może rzmywacz do paznokci coś rozpusci?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Właśnie znalazłaś sposób na chrapanie męża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiada jestes wielka pomoglo ale szczypie teraz bo zdarlam troszke skory...zajelam sie przylepianiem serduszek i dekoracji do spinek co kiedys odlecialy i tak se narobilam.ehmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiada to nie jest z tobą tak źle, musisz probować kolejnych inseminacji po prostu. Za którymś razem na pewno się uda. Patinka zdolna jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiada i o męża się zatroszcz, bo nasienie można u facetów poprawić i coraz więcej dowodów jest na to że można zajść w ciążę nawet jeżeli lekarze twierdzą co innego, mój mąż jest przykładem a Kaisady kolejnym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale historia dziewczyny muszę wam koniecznie opowiedzieć! Mam koleżankę która chodzi do fajnego lekarza w Wawie facet REWELACYJNY. Ona i jej koleżanka z pracy sa w ciąży a trzecia koleżanka Gosia mówi " Ale wam zazdroszczę ja sie cztery lata staram i nic... No i moja koleżanka skierowała do tego lekarza tą Gosie która od 4 lat stara sie o dziecko. Gosia była u Pana Doktora na czterech wizytach. Zrobił jest porządny monitoring - okazało się że pęcherzyki słabo rosną i nie pękają, dał jej leki, żadnych zastrzyków nie brała. Na ostatnim monitoringu Pan doktor powiedział do Gosi: "Pani Małgosiu ja tu widzę wreszcie dwa dorodne pęcherzyki które lada moment pękną , do domu i do roboty!" Tak tez zrobiła. No i jest w ciąży bliźniaczej! Naprawdę polecam tego Pana. jest drogi skurczybyk -pierwsza wizyta 170 zł potem taniej ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namówię Sarę żeby do Wa-wy przyjechała na leczenie! Najwyżej przenocuje u mnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EQfa ale jak ten gościu sie nazywa ten lekarz bo ja jeżdżę do łodzi i płacę za wizyte 160 to tez nie jest tako a do warszawy mam 120 a do łodzi 50km. napisz mi proszę może ja zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×