Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

no i wogole jak mozna wiedziec jakie sie ma popareznie z wygladu skory??? ja sie nie znam ale pani w aptece az podskoczyla jak mnie zobaczyla a moj maz patrzec nie moze a ja sycze wyje i wogole wajam bo boli :-( dobra uciekam nie wajam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje to cudowne, Kalpek bedzie mamą,ogromne gratulacje dla ciebie Kalpek.Niedawno byłaś taka załamana a teraz popatrz doczekałaś się, to naprawdę wspaniałe. Dziewczyny kolejny przykład,ze trzeba wierzyć, bo w końcu wszystkie będziemy mamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Klapek ty pesymistko a cały czas ci powtarzałam nie zamartwiaj się bo na pewno niedługo sie uda!!! no i widzisz niedowiarku chyba sie udało!! Brzuch cie może jeszcze jakiś czas boleć to normalne. Mnie tez bolał mocno jak na @. Zmierz temperaturę czy masz 37. misiaczki a ty do dzieła może na imieninki jakiś plemnik sie wykaże :) Dorota jak wychodzą dwie kreski to ciąża. testy w ta stronę raczej rzadko sie mylą. Myszko smacznego!!! I Jeszce może jakieś lody na deser zjedz :P Patinko połóż te leki na poparzenia jak najszybciej i nie żałuj sobie. dwa tygodnie i nie będzie śladu. A gorączki od tego nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka smaruj sie często tym preparatem na poparzenia, ja się smarowałam panthenolem. Też byłam strasznie poparzona. a w ciązy to jeszcze bardziej człowiek na słońce uczulony. A może idź z tym do lekarza jak to tak źle wygląda co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Patinka ja cię jednak kategorycznie namawiam - szoruj od razu do lekarza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
czesc dziewczyny! Kalpek GRATULACJE!-to musi byc napewno ciaza nie ma innej mozliwosci mnie tez brzuch bolal bylam pewna ze to miesiaczka zbliza sie jak szalona a dzis juz jestem w 10 tyg ciazy.Wiem ze trudno w to uwierzyc tym bardziej jesli oczekujemy dlugo na dzidziusia ale nie ma innej mozliwosci test nie pokazuje bajek,poprostu uwierz ze stalo sie!;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
dorota 822-sadze ze odpowiedzia na twoje pytanie bedzie ciaza,test praktycznie zawsze jesli pokazuje 2 kreski to na 99,9% jest to ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ EfQa pol nocy nie spalam bo nie szlo sie polozyc wiec co godzinke psikalam sie kupilam z nivei taki spray bo tu ci nic innego nie dadza i aerozol ktory troszke lepiej dziala w sumie fajnie sie czuje jak sie popsikam i za minute zas piecze bo topnieje ta pianka cala. ale nie ide do lekarza tzn nie majacze nie mam temperatury tylko pecherze drugi dzien na klatce mi sie schodza??tak moze byc? juz mialam kiedys poparzenie ale nie pamietam?w turcji bylam godzinami siedzialam na sloncu bo nie szlo inaczej i nic mi nie bylo no ale wtedy kupilam najdrozszy krem w aptece i laurze i mi nic nie bylo. cala tlusta jestem od tego ale musze wytrzymac jejku zeby przespac chociaz dzisiejsza noc cala. dorota 2 jasna kreska oznacza ciaze na bank!!! Kalpek do lekarza idz tak za 2 tyg wtedy lekarz na usg zobaczy juz fasolke a teraz moze ci nic nie powiedziec bo ciaza tak malutka na razie jest. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek i dorota GRATULACJE :) NARESZCIE MAMY LETNI WYSYP FASOLEK :) SUUUUUUUUUUUUUUUUUPER:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko tylko tak sobie myślę że lekarz to może by ci coś na receptę dał do smarowania co szybciej to zagoi. Obserwuj te pęcherze jeżeli będą dziwnie wglądać tzn. zielono albo brązowo to potrzebna będzie maść z antybiotykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia Dorocie jeszcze nie gratuluj bo to nie o nią chodzi z tym testem tylko o jej koleżankę, ale Dorota tez niedługo zafasolkuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Patinka
z tego co zrozumiałam to jestes w anglii. Kup sobie maść SAVLON - świetnie działa na rany i oparzenia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa patrze ale jak na razie jest to tak mocno czerwone jak rak wiec trudno zauwazyc co w srodku jest jaki kolor a nie ma mowy zebym ktorys dotkla :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis na 4 ta mam konsulatacje lekarska a o 4.25 usg szyjki wiec wieczorkiem dam wam znac co u mnie... Chyba dozyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole wiecie cos na temat tej wady oczu mojej corki??czy ktoras nosi okularki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze okulary mam 0,75 w obu oczach, nie martw sie na zapas zobaczymy co powie lekarz nie bedzie mnie kilka dni bede tesknic kalpek___________ super!!!!!!!!!!!!!! gratuluje !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Ja juz po usg wszystko jest w porzadku mamy zdjecia dzidzius prawidlowo sie rozwija ale jeszcze za wczesnie zeby powiedziec czy chlopczyk czy dziewczynka,ale za to teraz bede juz spala spokojniej!Ciesze sie bardzo jakie to mile uczucie zobaczyc swojego dzidziusia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia bardzo się cieszę z dobrych wiadomości. Czekałam na nie. Dzidziuś pewnie wygląd ana razie jak mała mrówka... :) Uważaj na siebie, nie przemęczaj się bo te pierwsze 4 miesiące ciąża jest delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek---GRATULUJE!!!!!!!!!!!!! dorota--na pewno jestes w ciazy!!! gratuluje i tobie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................11.07.08 Myszka24/USA.............25...................15.. . . .. ..........13.08.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... .............08.07.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... .............30.04.08 dzodzanna...................34....................28.... ............05.06.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................47.................14.07.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................34. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... .......17.07.08. alutek29......................29...................13.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Patinka26...............26................21........... ...........30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................15.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................14 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper..................... 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkinia30-----a ty slonce nie chcesz sie wpisac do tabelki??? :-( ciesze sie ze z dzidzia ok . ja ide w przyszly piatek na usg to bedzie 16 tc i ciekawe moze cos pokarze?? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry👄 Kalpek jeszcze raz gratuluje serdecznie👄 Olawd to nie Dorotka jest w ciazy tylko jej kolezanka, ona sie pytala o kolezanke:)a tak wogule to co u Ciebie slychac i jak sie czujesz kochana????👄 PaniMisiowa my tez bedziemy tesknic.....ucalowania dla Ciebie i Patrysi👄 Misiaczki co u ciebie slychac???👄 Sara a Ty tez gdzies przepadlas, odezwij sie bo tesknimy👄 Smerfetko 👄 odezwij sie pozniej Patinko czekamy na wiesci od lekarza👄, mi po opalaniu zostala jedynie brazowa skora, to co mialo zejsc to zeszlo , a przynajmniej nie jestem juz taka blada.....ale pierwsze dni po opalaniu to tez koszmar....w nocy nie moglam spac , co chwilke sie smarowalam bo tak mnie pieklo.....ale na szczescie jest juz ok.....mam nadzieje ze u Ciebie tez szybko przejdzie, bo meczysz sie bidulko🌻 EfQa byly i lody na deser hehehehhe codziennie musze zjesc ogromna porcje lodow razem z mezulkiem:P:P:P:P:P:P A ciekawe co u naszych nie odzywajacych sie dziewczynek: Aneczka, AnulkaS, Dzodzana, Kwatolina, Monita, Obca, Oli26, Pauly78, Sylweczka i reszta niewymienionych dziewczat, odezwijcie sie prosze co u Was sie dzieje , stesknilysmy sie za Wami👄 dla Wam i czekamy na wiesci[kwiat Milego dnia wszystkim zycze , ide sobie zrobic kawke i zaraz wracam do Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Patinka
http://www.savlon.co.uk/ tutaj poczytaj, mam cały zestaw prosduktów, są do nabycia bez recepty, a są naprawdę świetne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Patinka
miało być: mają cały zestaw, a nie ja mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Oczywiscie ze sie wpisuje z wielka ochota!STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................11.07.08 Myszka24/USA.............25...................15.. . . .. ..........13.08.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... .............08.07.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... .............30.04.08 dzodzanna...................34....................28.... ............05.06.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................47.................14.07.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................34. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... .......17.07.08. alutek29......................29...................13.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Patinka26...............26................21........... ...........30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................15.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................14 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10.......................16.02.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper..................... 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia czy pomyślałaś wcześniej że tak szybko wpiszesz sie do tabelki \"zaciążone\" ?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe kto będzie następny ? !!! :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQus witaj 👄 Patinka26 👄 koniecznie sie smaruj i nastepnym razem nie przesadzaj , ze slonkiem nie ma zartow..:( olawd kkinia30 no juz 10 tydzien !! zlecialo!! 👄 a gdzie Smerfecia ??👄 Myszko24 witaj 👄 jak tam?? u nas powoli kolejny cykl dzis widzialam sluz calkiem pokazny,,sprobujemy mozze sie uda..a jak nie 8 sierpnia do doktorka wiec ruszy mam nadzieje wszystko.. teraz powinien byc wysyp fasolek;p 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×