Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Myszko zdjęcia śliczne, dostałam. Niestety ja jakoś jeszcze nie jestem na naszej klasie, może kiedys tam w końcu będę, ale chyba dopiero jak zmienie kompa,zeby skanowac zdjęcia i tam wrzucic, przy tym prędzej bym się wykończyła i tak już się czasami mi naraza i chce go za okno wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze co wejde to nie ma nikogo a jak znikne to zawsze sie ktoras odezwie :( Jutro robie na obiad fasolke po bretonsku,bo moj skarb sobie za zyczyl i nic nie zrobie hiiii,ja tego nie lubie,wole spagetti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide robic sniadanko mojemu skarbusiowi na jutro do pracy,zawsze wieczorkiem robie i wkladam do lodowki,bo rano tak wczesnie to mi sie nie chce wychodzic z lozka hiiiii,ze mnie len jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem......skonczylam gotowac obiadek i musze isc sobie zupki ogorkowej nalac bo strasznie jestem glodna.....:) Jezeli ktoras z Was chce jeszcze moje namiary na nasza klase to pisac na gg 4342539....zmykam i zajrze jeszcze pozniej.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwijcie sie sloneczka jak jestescie na kafie,bo smutno tu jest bez Was,chyba ze juz nynkacie hiiiii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu niewiem czemu nie mialam Cie na naszej klasie....ale juz Cie mam wiec jest dobrze.....zapraszam wiec w takim razie na zupke ogorkowa...mniammmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez juz Cie mam na NK nie wiem czemu mi zniklas,ale jest juz ok.Jakby bylo blizej to bym przyszla na zupke,dziekuje za zaproszenie na ogorkowa :) 👄 Ciesze sie ze juz jestes z nami.Slonce to Ty jestes na tym drugim forum jako Marta24?,bo juz sie zgubilam hiiiii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Dzien doberek! U mnie pogoda dzisiaj chyba bedzie jek malowana. Jeszcze 2 dni i ide na usg,ale jestem ciekawa nie sadzilam ze jeszcze kiedys bede w ciazy a zaraz bede miala badanie. EfQa czuje sie bardzo dobrze,od poczatku ciazy mialam tylko kilka kiepskich dni kiedy zle sie czulam,ogolnie nie odczuwam zadnych niemilych dolegliwosci.Ciaza jak malowana,oby tak zostalo do konca. Mam nadzieje ze dzieki temu bede mogla nawet do 7 mies popracowac bez zadnych przeszkod. Pozdrawiam was kochane bardzo goraco i milego dnia wam zycze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia to świetnie że tak dobrze znosisz ciążę. pomyśl o witaminkach. Mi lekarz kazała brać od samego początku cały komplet witamin. Kupiłam sobie takie z jodem bo ponoć ma dobry wpływ na rozwój mózgu u dzieci. A teraz biorę z kwasami omega 3 bo rybek za dużo nie jadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 🖐️ ja tylko na momencik bo uciekamy dzis na 11 na basen i organizuja jakas zabawe dla dzieci wiec niech Laura sie wyszaleje,ja oczywiscie na kocyku bo nie wolno mi wchodzic do wody z powodu licznych bakteri ktore moga sie przedostac do dzidziusia. jak bede miala sily oldezwe sie poznym popoludniem zycze milego dzionka u mnie dzis slonko slicznie prazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Kakusia 22 gratulacje!!! Fajnie masz! Do mnie @ przyszła punktualnie - chyba nie mam szans na naturalne zajście. Żeby chociaż iui się udało, ale to dopiero pod koniec września, bo w sierpniu urlop. Poprawiam tabelkę i teraz to już chcę zeby przyszła punktualnie, bo jak się przesunie to wypadnie mi na wczasy (czego bym nie chciała). STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................11.07.08 Myszka24/USA.............25...................15.. . . .. ..........13.08.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... .............08.07.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... .............30.04.08 dzodzanna...................34....................28.... ............05.06.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................47.................14.07.08 dorota822....................26....................20. .. ............26.07.08 misiaczki......................23...................34. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... .......17.07.08. alutek29......................29...................13.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Patinka26...............26................21........... ...........30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................14.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................14 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper..................... 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻 A co tu taka cisza????? Co???? Meldowac sie szybciutko kochane bo cicho i smutno tu bez Was:(:(:(:( Bede zdgladac co chwilke ....milego dzionka i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno wrocilam z basenu Laura i maz sie wyszaleli skakali plywali zjezdzali wiec bawili sie na calego a ja na kocyku,posmarowalam sie kremem ale tak sie podpalilam na plecach ze teraz swedza i pieka okropnie tom sobie narobila ale najwazniejsze ze corka zadowolona :-) ja kilka razy smarowalam i wiecie jak ladnie ja na czekoladke spieklo a mnie na rozowo BUUUU jestem p[adnieta i jeszcze glowka zaczyna mnie bolec uciekam sie polozyc i odpoczac buziaczki 😘 Rusaczek trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) kkinia30 👄 no widzisz jak to jest:p teraz nosisz dzidzie pod serduchem a wczesiej juz myslalas ze nic z tego kazdej z nas sie uda slonka zobaczycie !!! trzeba wierzyc i starac sie a wszystko bedzie ok:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dawno dawno nie wchodziłam zreszta kiedy???? jakos czasu ostatnioo nie mam a i humoru tez. Wzięlam się za ostre porządki w domu i sprzątam, zreszta moja mam wyszła ze szpitala i ma przyjechac do mnie na 3 dni to troszke bede z kimś i nie będę tak dziczała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×