Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
Misiaczki, ale ja już jestem zgrzybiałą prawie 32-u letnią staruszką i niedługo mnie menopauza dopadnie, więc sama rozumiesz dlaczego tak mi się spieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Misiaczki Ty to zawsze masz dobry humor... a ja zrzędzę, bo jakiegoś doła załapałam... ale masz rację lepsze dni też nadejdą - mam nadzieję, że zanim pójdę na emeryturę ha,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja uciekam do lozka chyba za duzo dzis zrobilam 3 skurcze co 5 minut na razie przeszly ale brzuch mam bardzo twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara 76 oo to bierz sie do roboty i dwoka albo trojka ma byc!!!!!! zmien lekarza jak z tego nie jestes zadowolona!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Sara jak juz sie osiągnie takie stadium jak ty teraz to najczęściej się ciążę łapie więc mam nadzieję że ta teoria i u ciebie sie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny naprawdę trzymam za was kciuki. już wam kiedyś pisałam ale jest w wa-wie doktor który już kilka moich koleżanek wyprowadził z długoletniej bezdzietności. Jedna sie 5 lat starała i jest w ciąży, a miała u niego zaledwie kilka wizyt. Facet chyba wie czego szukać po prostu. Ja sama się u niego akurat nie leczę ale jak ktoś chce to dam namiary. Patinka odpoczywaj więcej!!!!!!!! Misiaczki ale sie uśmiałam - Smerfetka i jej Smerfiątka ha ha od dziś będę je tak nazywać. A ty kiedy do tego lekarza idziesz? A na urlopik kiedy? Dorota no a ty to już garderobę na urlop chyba szykujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQuss ja do wawki ma troszke ale jak moja sie lekarka nie popisze sa dobre kliniki w gdansku wiec tm uderze..do doktorka tak jak Smerfeciak w piatek a urlop hmm moze za tydzien... ale sama niestetyb wtedy mij nam nad\\ziejjszyciej za dwa ale wtedy juz razem nie nie ma mnie kto z astapic :( wic wiesz mijamy sie nawet jesli chodzi o urlop /...ale mam nadzieje ze uda nam sie trszke poyc razem ale teraz zyje piatkiem sama jestem ciekawa sama ciekawa co powie ..chcialbym juz w tym roku wam sie pochwalic!!:Pale czekam pierw na SARE;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki ja też chcę zimne piwko najlepiej z soczkiem :)już mam taką ochotę, że nie mogę wytrzymać :) a tu tylko bezalkoholowe pozostaje... Sara76 wiem jak to jest jak świat wali się na głowę sama ostatnio to przerabiałam i mogę Ci współczuć ale też powiedzieć, że po złym zawsze przychodzi dobre :) buźka dla Ciebie na pocieszenie Patinka odpocznij bo pewnie dziś się przepracowałaś stąd skurcze 🌻 Dorotka dla Ciebie fluidki ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* Buziaczki dla reszty dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EQfcia pewnie ze szkuje moja mama jak ostatnio u mnie była to pytała czy mam naewt seksowną pizamkę ale mówie jej po co przecież w pizamcie nic nie będzie a bez tak. już nie mogę się naprawdę doczekać już nie chodzi mi o seks ale o wypoczynek powiedziałm ze wyłącze telefon i nikt nie będzie do mnie dzwonił bo zawsze jak jestem na urlopie to telefony mam z pracy non stop także teraz koniec powiedizałm i obiecałm sobie ze dam czadu i nie bede żałować życia chociaż bez dziecka to jeszcze mam czas poczuć się jak młoda małolata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Misiaczki walcz, nie poddawaj sie!!! Może rzeczywiście jeź do jakiegoś naprawdę dobrego lekarza a wtedy to już z górki będzie :) No ale na razie czekamy do piątku.... Asiuna polecam ci Karmi, nie jest to co prawda piwko ale bardzo smaczne :) Dorota na temat telefonów z pracy na urlopie to mogę wiele złego opowiedzieć - wiem coś o tym!!! Pracowałam na poczatku z taka starą Larwą która ni w ząb nie znała sie na komputerze, robiłam za nia dosłownie wszystko a ona była niby Panią Kierownik. No i oczywiście jak tylko szłam na urlop to babsko po prostu komputera nie potrafiło uruchomić nie wspominając o bardziej skomplikowanych rzeczach!!! Więc pierwszego dnia urlopu zaraz o 8.15 miałam zazwyczaj telefony!!!!! A potem to dwa, trzy razy dziennie. Aż któregoś razu przestałam je odbierać. Nie muszę mówić jaka zrobiła mi awanturę po powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dorota czuje że twoje wakacje będą udane!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dobranoc dziewczyny! Mój skarb wrócił z pracy więc się z Wami pożegnam: pa,pa,pa i udanego jutrzejszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za odpowiedzi, ja tez weszlam tylko na moment i uciekam spac bo juz ziewam.... baja na dobranoc mojemu synkowi i spiuchnamy ;) odezwe sie jutro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja sie grzecznie melduje :-) wczoraj jeszcze troszke pobolewalo ale dzis jak na razie jest ok. zaraz Laura wroci nakarmie ja i idziemy do dermatologa. odezwe sie pozniej za tem milego dnia zycze :-) EfQa poczytalam i mam nadzieje ze wytrwam do 34 tc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻 Ale cisza ojojojoj:):):) Ja rowniez sie melduje....ide sobie zrobic sniadanko i kawke a pozniej bede caly czas kukac do Was, wiec piszcie piszcie kochane:) Milego dnia Wam zycze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa niezłe kabriolety dla bliźniąt Smerfetki wyszukałaś, masz rację jest to wydatek dość duży, ale co tam pieniądze przy takim szczęściu jakie spotkało Smerfetkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja juz z powrotem cos nie popisalyscie dziewczyny ojojo. a ja wrocilam zla i wsciekla bo lekarz nic nie pomogl na pekajace naczynko powiedzial ze tu nic dzieciom nie robia a laura w polsce miala juz pekniete naczynko na buzi i wymrazali jej a tutaj nie ma mowy nawet kremu nie daja. ma blizne po odparzeniu niemowlecym ktora zostala do dzis niewielka kreska ale widoczna na wzgorku lonowym tez nic nie zrobia skoro ja nie swedzi i nie piecze to ma z tym zyc. a na drzazge w palcu u nogi powiedzieli ze nie ropieje jej nic wiec moze zostac w srodku. i jak tu sie nie wsciekac.Co za debile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko pakuj dobytek i wracaj do Polski jak nie możesz liczyć na pomoc ze strony lekarzy. Skoro w Anglii wszystko jest normą to może im lekarzy w ogóle nie potrzeba? Ciężarnymi się nie interesują, dziećmi widzę, że też nie, a pieniądze biorą! Pytam się za co? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos cienko z tym Waszym pisaniem...:P Patinko jacys durnie tam pracuja a nie lekarze, paranoja:( Ja zmykam na chwilke do sklepu polskiego i wracam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sara jakby to bylo takie proste to spakowalalbym sie w jednej chwili. Moj maz nie zna jezyka polskiego a z praca w polsce dalej tak samo jak slysze jest jej wiecej ale zarobki dalej do niczego. tu moja corka chodzi na rozne kolka rozwija sie szybko w roznych kierunkach a w polsce musialabym okradac systematycznie banki zeby mnie bylo na to stac. Tutaj tragicznie jest ze sluzba zdrowia a polscy lekarze tez to powoli wykorzystuja bo owteiaraja kliniki ale sa takie ceny ze szok. od czasu do czasu bede musiala jechac do polski mama mi umowi spotkania w klinice i bede musiala pozalatwiac to w polsce. ale czujecie ze lekarz pozwala miec drzazge w palcu ona ma problem z chodzeniem a przyznala mi sie nie dawno i to zaroslo jje w srodku wiec nie bede jje grzebac zreszta ona by sie nie dala ma lekko zaczerwienione. jutro laura ma wycieczke jade z nia ale w piatek pojde z nia do lekarza rodzinnego i powiem ze ona kuleje cos wymysle bede im trula az jej to usuna. A czasami mam takie dni ze spakowalabym sie i wrocila,tylko szara rzeczywistosc sprowadza mnie na ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie przylaczam jak jest to jest w tej naszej Polsce..ale opieka lekarska lepsza niz w Angli jak oni wogle tam zyja itd??echh Patinko 26 moze warto by bylo do Polski? SMEFEtka chyba oglada sie za porsze dla Smerfiatek..;p u mnie nic nowego @ chyba przylezie predzej..pozatym coz jakos juz prawie koniec tygodnia ..szybko ten czas leci... Sarus a Ty cZO SIE NIE ODZYWASZ?? halllllllooooooo jest tu ktos???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto by bylo gdbym miala porzadna kase na otwarcie czegos wtedy mozna myslec. 5 lat pracy w polsce wszedzie na czarno albo kasa do niczego. szkoda slow same czarne scenariusze.patrzalam na te wozeczki fajne ale duze hihi az sie boje smerfetka taka drobna jak ona bedzie pchala ten wozek :p dosc sporo czytam o wczesniaczkach i za miesaic bede musiala pokupowac wiekszosc bo w polowie pazdziernika moge z zabiegu juz do domu nie wrocic.nie prawdopodbne ze za 10 tyg ale dosc sporo pisze ze w 34 tyg dzieci daja sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×