Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

kalpku Kochany!!!! w dniu Twojego swieta wszystkiego naj naj naj naj spełnienia marzen zdrowka i jak najmmniej trosk:) szczesliwego rozwiazania :):) zyj nam sto lat:D:S STO LAT STO LAT NIECH ZYJE KALPEK NAAAMMMMMMMMMM:d:d 👄 👄 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Myszko24 👄 madzik :D TY se zyjesz:P:P: 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Misiaczku👄 co tam u Ciebie kochana??? jak tam po nocce i po nawalnicy??? Porobilo jakies szkody u Ciebie czy minelo Was??? Bo to co pokazuja w tv to jest cos strasznego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Myszko24 :) no leje tylko dzieki Bogu nic wiecej ale na poludniu strasznie zalalo i szkod pelno.. a TY jak??juz po pracy?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie w domu a ide do pracy na 4 po poludniu, wiec mam jeszcze 3,5 godziny dla siebie:) Chociaz zaraz pojde sie wykapac i polece kupic dla meza jakis obiadek, bo nie chce mi sie gotowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ja wróciłam od rodziców, i teraz siedzę w domku. Nawałnice straszne po prostu , pioruny waliły dookoła domu aż starach na szczęście nic sie nie stało i mam nadzieję że to koniec. Staram się wypoczywać ale średnio mi to wychodzi. W nocy nie mogę spać bo strasznie mnie biodra bolą :( ale obkładam sie poduszkami i wcześniej czy później znajdę dogodną pozycję! Jutro jadę oglądać łóżka bo muszę kupić nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mąż znalazł pracę. W poniedziałek idzie na rozmowę z przełożonym i zaczyna pracę. Modlę się żeby wszystko poszło dobrze, jeżeli sie uda to było by super.... jeden problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu sobie jakimś cudem komunikator tlenu wstawiłam uhhh!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam na allegro body białe firmy Early days z fajnymi zwierzątkami, 6 sztuk. Early days to chyba dobra firma? Patinka ty na pewno wiesz coś o tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj EwQus :)))) gratulacje za meza sukces:)) :D fajnie ze kupilas sobie ciszki dla maluszka:D a reszta dziewczyn spi TYLKO MYSZKA na posterunku:D a ja na chwile ogladamy film :) dobrej nocy i goracej hhihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa early days to po angielsku wczesne dni czyli najmneijsze rozmiary chyba to nie firma bo w wielu sklepach tak pisze na metkach od ciuszkow w ten sposob oznaczaja romiar ciuszka. Ale moze sie myle nie wiem ja mam duzo takich a firmy sa rozne.. ja usmazylam jeszczeaz placki bo mi zostalo ciasto a laura po prostu uwielbia z cukrem wiec wysmazylam wszsytko :p ale ja jakos nie mam ochoty chyba zjem jeszcze kanapke z serem Gouda i pomidorkiem bardzo polubilam sery od prawie poczatku ciazy. hmmm. buzki i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek stol lat ci zycze i wszystkiego co sobie zyczysz by sie spelnilo 😘 i udanej zabawy zycze :-) myszka przyjemniej pracy i samych kolorowych snow wam zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa ciesze sie ze maz znalazl prace bo polepszy to wasza sytuacje na pewno ty bedziesz mogla spokojnie zajac sie maluszkiem :-) a z tymi biodrami masz rzeczywiscie nieciekawie i nie wiem co ci doradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko to nazwa firmy, to dosyć znana firma a ubranka mają w podobnych cenach jak mothercare i chyba jakość podobna. A rzeczywiście wiele firm umieszcza na metkach takie napisy. Sery w ciąży są zalecane bo mają dużo wapnia :) Patinka też się ciesze z tej pracy męża, będę spokojniejsza o najbliższą przyszłość swoją i maluszka. A co do bioder to stawy mi sie chyba poluzaowaly, ja nigdy na boku nie sypiałam tylko na brzuchu i teraz jak leżę na boku to po prostu męczarnia. Zakosiłam mamie dziś taka pufę od narożnika i śpię z nią ....... Ech w poniedziałek muszę powiedzieć mojej Pani Dyrektor że mam zwolnienie jeszcze do końca tygodnia, chyba dobrze tego nie przyjmie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to widzisz ze nawet nie wiedzialam choc chyba obila mi sie o oczy ale nie jestem pewna bede baczniej zerkac teraz :-) a mothercare u nas to dosc droga firma ale porzadna. dobra ja uciekam bo zmeczona juz jestem zjadlam 2 duze kanapki z serem i kielbaska i pomidorkiem i ogoreczkiem i salatka do tego. jestem pelna ze hohoh papapa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek 🖐️ :-) jeszcze krolewny chyba spia ja wstalam dzis wczesniej bo chce jechac z mezem na karboot dawno nie bylam chcemy coc maluszkowi juz kupic moze jakas kolyska albo ciuszki ;-) maja taki fajny stragan z nowymi rzeczami i sa tansze niz w sklepie :-) buziaczki zycze przyjemnej wam niedzieli 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:P widze ze spicie slodko:Pu mnie pogoda dalej beeee a myslalam ze sie opopalam chociaz:P buuu Patinko 26 witaj mam nadzieje ze zakupy sie udadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
hej panienki ja dopiero wstalam i zaraz znow na weselicho a co tam u was ciekawego slychac stesknilam sie za wami na weselu mialam przyjechac i normalnie cos wam napisac ale nie bylismy swoim aute ale juz mam nadrobiony material z wczoraj:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak się czujecie? U mnie okropna pogoda, zjadlam obiadek i nagle wszyscy domownicy rozbiegli się i zajęli co lepsze łóżka. Wszyscy śpią! Tylko ja sierota kręcę się po kuchni i zastanawiam się co bym tu jeszcze zjadła. A powiem wam, że splodzić bliźniaki to nie sztuka. Sztuką jest urodzić córkę, a potem dokladnie po czterech latach, tego samego dnia urodzić kolejną córkę. I tak oto obchodzę urodziny razem z moją kochaną starszą siostrą. Ale mnie też marzą się bliźnięta... Zmykam teraz szybciutko, zaparzę kawki, może aromat kawy obudzi rodzinkę! Kalpku! Życzę ci spelnienia marzeń, miłości, uśmiechu na twej twarzy, zawsze optymizmu i przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania. Pozdrawiam cię serdecznie. Całuski przesylam też dla wszystkich dziewczyn, życzę milej niedzieli. Mam nadzieję, że uda mi się do was zajrzeć jeszcze wieczorkiem. Pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś dziś pusto. U nas pogoda trochę lepsza, bo choć dzis juz nie pada, a tak ciagle tylko padało. Ja niestety też nie moge w nocy spać, rzucam się z boku na bok bardzo długo, aż nad ranem ze zmęczenia chyba w końcu zasypiam.Poza tym bardzo boli mnie głowa i zęby zaczynaja boleć, mam jeden jeszcze do wyrwania, ale chcę z tym poczekać jak urodzę, bo jednak wyrwanie to duża utrata krwi, a nie chciałabym się dorobic niedokrwistości w ciąży, a poza tym muszę zapytać lekarza, czy można wyrywać zęba w ciąży.Poza tym mi juz coraz ciężej, no i już każdy zauważa brzuszek, a jak ktos pyta i mówię,ze 2 to nie wierzą, hihi. Pozdrawiam Was, idę chyba leniuchować, choc jak zwykle dzieci mam na głowie, więc chyba nic z tego, bo jak tu leżeć, jak one domagaja się zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek wszystkiego najlepszego, szczęsliwego rozwiązania i samych pogodnych dni. Sylwia czy to oznacza,ze ty z siostra masz dzisiaj urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam deprechę i poprawiam tabelkę STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................48.................10.08.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................7..... .............03.07.08 Sylwia29.......................29..................37... ...............01.09.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................26........... ..............30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ............07.01.09 olawd/Uk................28..................18.......... . ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................18 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam wypowiedzi dziewczyn i na ich wiek i tak im zazdroszczę. Zawsze mówiłam że przed trzydziechą urodzę a tu czas mi tyka i za 307 dni kolejne urodziny i to właśnie 30-ste - raczej nie wyrobię się przed tym terminem, a zegar bilogiczny tyka. W przyszłym tygodniu umówiłam się do lekarza no i będziemy cos radzić żebym wkońcu zaszła w upragnioną ciążą. Szwagra laska jest w ciązy taka młoda i głupia siksa, aż mnie korci żeby jej walnąć w pysk żeby jej ta faja z gęby wypadła i żeby przestała pić. Nie wiem jak tak moznw w 7 miesiącu ciązy tak nie patrzeć na zdrowie dziecka, nie zdają sobie sprawy ile niektóre z nas muszą czekać na upragnione dziecko, a te co je mają - głupie siksy - nie szanują. Jakie te życie jest niesprawiedliwe. Mam doła że nie mogę nic zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek jedyne co powinnaś zrobić to do lekarza i brać się za leczenie. nie pamiętam już jaki ty masz problem. Robiłaś sobie ostatnio badanka? Ja w styczniu kończę 31 lat dopiero teraz udało mi się zajść w ciążę, starałam sie dwa i pół roku. Przez głupią prolaktynę i torbiel na jajniku nie mogłam zajść. Nie zamartwiaj się. Do 38 lat spokojnie możesz rodzić więc spójrz na to w ten sposób że masz jeszcze osiem lat!!! A i w jeszcze późniejszym wieku kobiety spokojnie zachodzą w ciążę i rodzą więc spokojnie - czasu masz dużo. Na pewno niedługo ci się uda tylko trzeba wyeliminować przyczynę. Porozmawiaj z lekarzem, zrób badania i do dzieła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci tylko jeszcze że z badań naukowych wynika że starsze mamy tzn. te koło trzydziestki są z reguły lepiej do tej roli przygotowane niż ich młodsze koleżanki. Oczywiście nie mam na myśli wszystkich młodszych mam - nie generalizuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko biedna niestety z tym spaniem w ciąży u mnie tez nie najlepiej. A nogi cie nie rwą? Mnie strasznie, szczególnie w nocy mnie budziły ale gin kazała mi brać magneB6 i aspargin, bo to zapobiega też skurczom macicy. Trochę mi po tym lepiej. Teraz za jej radą kupiłam sobie Kwasy omega 3 (to oleje z ryb w kapsułkach) dla kobiet w ciąży, bo rybek za dużo nie jadam a to podobno dobrze wpływa na rozwój mózgu u płodu. Tak więc wszystkie staraczki wysypiajcie się póki możecie bo jak zajdziecie w ciążę to się skończy smaczne spanie do rana !!!!! 🌻 Patinka ja sobie kupiłam 6 śpioszków early days za 30zł. Zobaczę co są warte jak je przyślą.... Sylwia, Madzik, Misiaczki, Kinia, Klapek, olawd 👄 Dorotka już się tuli do męża ? Sara odezwij się.... Myszka pewno w pracy.... Obca i Kakusia jak tam maleństwa? Pozdrowienia od internetowej cioci ❤️ Becia_gask odezwij się czasem jak tam się dzidzia rozwija....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badzo dziękuję ci Efqa za słowa pocieszenia, może masz i rację patrzeć na to w ten własnie sposób. miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Alutek jak będziesz walić po pysku tą siksę szwagra to walnij ja ode mnie też. też mnie szlag trafia jak widzę coś takiego. Szwagierka mojego kuzyna też tak robiła tzn. a zaawansowanej ciąży publicznie piła piwo i paliła papierosy, a do tego zaszła w ciążę mimo, że miała założoną spiralę. Wyobrażasz sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×