Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Sara cos ostatnio tak patrzac na ciebie ze masz kiepski humorek moze zle to odczuwam ale jakos tak. mam tylko duza nadzieje ze slonko niebawem zaswieci nad twoim zyciem i spelni sie twoje wyczekiwane marzenie. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak narzekaja ze nikt nie pisze :-/ ja pranie zrobilam w pucharkach galaretki sie chlodza teraz gotuje ryz wysprzatalam lazienke :-) i zaraz budze mezulka zje sniadanio-obiad :-) i jedziemy do centrum a potem wezme chyba laure do parku jak bede w stanie jeszcze funkcjonowac bo pogoda sliczna wiec trzeba korzystac :p wiec do pozniej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
czesc patinko ja tescia nie mam zginal 15 lat temu w wypadku smolotowym a tesciowa po 10 latach wziala sobie drugiego meza i zaszla w ciaze teraz ma 2 letniego synka i gdy on sie urodzil to ten 2 maz zmarl i teraz non stop dzwoni po dawida i jego siostry tez zeby tuu ich zawiez tam a jak czasami mowie zeby im odmowil bo chce dzis spedziec caly dzien i gdy on odmowi to sie dra ze nic nie chce pomoc im jakby on mnie nioe mail i moje slowo by sie nie liczylo a jak byl dzien dziecka to tesciowa 1 i 2 wnukowi kupila zabawkw a do mojego synka nie pojechala zapalic swieczki jakby on sie juz nie liczyl a po weselu potrafila do nas zadz zeby dawid przyjechal bo trzeba jej pomoc przypuscmy dziadka do sklpu zawies taka potrafi byc chamska ale ona dobrze wie ze mi to nie pasuje ja chce z nim zalozyc rodzine to one wszystkie nie maja rodziny a on ma cale zycie byc ich jeleniem jak bede miala dzidzie to sie przelamie kiedys bo juz ile mozna dzien w dzien ma u niej byc jechac tajm gdzie ktos chce mimo ze maja mezow a tesciowa swoje auto same powiedzcie czy to jest normalne bo podobno nikt mnie z rodziny od niego nie lubi bo mu zabraniam do matki przyjechac jak dzien w dzien tam jest i nic z tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
tam was wprowadzilam w blad dziewczyny z nerwow bo jego 2 siostry maja mezow dzieci a 1 ma 15 lat i tez juz zaczyna nim zadzic to one moga sobie wyjsc gdzie chca wypic piwo a on musi czekac az ktos mu powie ze jest wolny nie powiem czasami sie wydrze juz ma dosc wszystko na jego glowie ale on jest spokojny chlopak zawsze pomoze ale one juz przesadzaja jakby mieszkal u matki to dobra ale nie mieszka tesciowa nawet sie nie spyta czy moze czsgos nam brakuje to czego on ma myslec za nie swoja rodzine i o wszystko sie martwic dziewczyny mam racje czy naprawde przesadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam!!!!!!!!!! Ja sobie pije kawke i jem sniadanko:D:D:D:D Madzik ta Twoja tesciowa to naprawde jakas dziwna...no ale coz....dziwie sie Twojemu mezowi ze leci do niej na kazde jej zawolanie, no ale z drugiej strony to jest jego matka, moi tresciowie nie zyja, wiec niewiem jak moj maz by sie zachowywal w takiej sytuacji....:) bedzie dobrze - zajdziesz w ciaze to bedziesz na pierwszym miejscu a nie mama:) Dziewczyny mnie w nocy tak bolaly jajniki ze szok:) az spac nie moglam.....i caly czas do tej pory mnie bola:) dzis test rowniez pokazal II kreski wiec owulacja jest i byly przytulanka wczoraj wieczorem i dzis rano i jeszcze powtorzymy chyba w nocy dzis jak wrocr z pracy i jutro wieczorem....heheheh A Wy odzywac sie i pisac mi tu bo na 4 po poludniu ide do pracki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Myszko ja też miałam zrobić test owulacyjny, ale potem mi wyszło z głowy. Teoretycznie dni płodne były (śluz bardzo rasowy, ale on raczej nie ma wpływu na pęcherzyki) Patinko nie mam złego humoru, może takie odniosłaś wrażenie... w sumie to nawet ostatnio się pogodziłam z faktem, że może się nie doczekam swoich własnych dzieci... ale mam za to cudownego męża i jakoś to będzie. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Myszka widzę, że u Ciebie niezły maraton się zapowiada, no to życzę aby małżonek dał radę do mety dobiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
no myzsko trzymam kciuki aby chlopa nie zamecz:):):P:):):):) 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara, Madzik dziekuje za kciuki:) jak juz w tym cyklu nie wyjdzie nic z tego to niewiem, ale do pazdziernika coraz blizej wiec i wizyta coraz blizej:) pozyjemy zobaczymy:):) Pamietajcie ze za Was wszystkie trzymam mocno kciuki abyscie jak najszybciej zobaczyly II kreseczki na tescie owulacyjnym👄 Za ciezarne aby szczesliwie donosily swoje skarby do konca i bezbolesnie i szybko urodzily zdrowe dzieciaczki:) Noi za nasze mamusie i ich pociechy, aby cieszyly sie kazdym usmiechem swojego dzieciaczka, aby rosly zdrowo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki zeby zobaczyly jak najszybciej II kreseczki na tescie "ciazowym "a nie owulacyjnym jak napisalam.....sorkiiii👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
myszko ja cos czuje ze ty te kreseczki zobaczysz takie mam wrazenie nie mysl o tym wcale udawaj ze nie chcesz dzidzi:):):)tak na niby poprostu oszukuj sama siebie:):):)bedzie dobrze napewno tak cos czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
no dziewczyny dzis musze przyznac ze sie wszystkie postaralismy stronka dzis ruchoma non stop to kazdy swoje 5groszy dal jak to sie mowi i tak powinno byc 👄 👄 👄[ usta] buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
smerfciu daj o sobie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
kto dzis pisal to widac:):)a na reszte panienek czekamy bo dzis to normalnie ja was zanudzam ciagle madzik madzik madzik madzik madzik efqa painka jest usprawiedliwiona smerfciu misiaczki no czekamy na wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
a pani misiowa to co dzis porabia ze sie nie melduje:):):):)jak tam patrysia👄buziaki dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
stronka moja moze w sam raz na ta fasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik widze ze Ty dzisiaj na dyzurze heheheeh:) No ciekawe co dziewczynki porabiaja ze nie melduja sie na topiku......I jeszcze Ci sie stronka trafila, super- oby to byl zwiastun fasolki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
a jak to sie myszko robi no ja dzis zwarta i gotowa stoje na sluzbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz wejsc na glownej stronie w preferencje i tam masz zarezerwuj swoj nick, i powinnas byc czarna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, Myszko daję znac o sobie.Ja dziś mam luźny dzień, tylko u mnie ciągle sa jakieś dzieci, a juz bez przerwy bratanica i nie zawsze moge pisać, bo np. chce oglądać bajki. Teraz robię jedzonko, dzis same grzybki w zestawie tzn. dla męża smażone z cebulką i sosem, zaciągnięte śmietanką a dla mnie przygotowuję kotleciki takie smażone z pieczarek mniam. No i zmywam po obiadku, kurcze na kolację trochę cieżkie te grzybki , ale mam taki apetyt, wieczorami moje dzieci maja takie zachcianki, no i jeszcze pizza, frytki to im pasuje, najlepiej późno w nocy. Przez to nie daja mi spać, muszę iść jeść to co chcą i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszukalam się , ale mam tabelkę, która ostatnio była wklejona, poprawiam, bo dziś zaczynam 19 tydzień.STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................1..... .............29.07.08 Sylwia29.......................29..................37... ...............01.09.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................26........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ............07.01.09 olawd/Uk................28..................18.......... . ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................19 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Smerfiątka bawią się , chyba się gonią albo szukają, bo jakoś w tym brzuszku dzieje się wiele, cały czas się kręcą. Myszko mam nadzieję,ze doczekasz jeszcze przed pójściem do lekarza efektów Waszych figielków, czego życzę. Madzik Tobie tego samego życzę i Misiaczkowi i Sarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam smerfetko zapachu narobilas ze oho oho tym jedzonkiem smerfiatka pewnie bawia sie w chowanego sa we 2 to im sie tam nie nudzi:):):):):):):) ja za tydzien powinnam miec@ ale jak bedzie to zobaczymy oby tylko fasolka juz nie moge sie doczekac🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obys miala racje Smerfetko👄 dla ciebie i glaskanko dla brzuszka:) A ja poprasowalam ciuchy i lece pod prysznic...na 4 ide do pracki a o 2 ma isc sopot wiec sobie jeszcze zdaze poogladac ..... Dziewczyny sie juz pewnie weekenduja , wiec milego wieczorku i jutro milego dnia Wam zycze....jeszcze dzis przed praca postaram sie zagladnac do Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ :-) Myszka widze ze wzielas swego Chlopa w obroty i tak ma byc :p ja mojego z pracy potrafilam sciagnac pod jakims pretekstem a ja juz czekalam ladnie skapo ozdobiona i mezus wiedzial co ma zrobic a meczylam biedaka :p Madzik a myslalam ze znow mnie wciagniesz na czarna liste ,ale usprawiedliwilas mnie 😘 za to ja dzis pupucki kupilam do szpitala sliczne miekkie niebieskie z sercem sa tak miekkie ze juz bym w nich dreptala ale spakuje ladnie i niech czekaja na wlasciwy moment. za kazdym razem cos dokupie aby potem nie wszystko na raz :-) Sara wybacz ze tak ocenilam ale jakos po prostu ostanio smutno piszesz brak twego humorku jak kiedys :-( Smerfetka fajne masz smaki czekam tylko tak za 5 tyg jak bedziesz odczuwala ruchy maluchow ja mam jedno i czesto skacze na lozku tak mi daje popalic a ty bedziesz miala podwojnie :-) a tez smaka mi zrobilas tymi przysmakami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam wziasc corke do parku i figa niedawno przyjechalam polazilam po sklepach kasy znow poszlo ojojo. stopy mi spuchly kostek nie widze :-( zaraz wezme miske z woda i wymocze je powinno ulzyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×