Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

klapek wszystkiego najlepszego z okazji urodzin przede wszystkim spełnienia marzeń, życzenia spóźnione ale szczere 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dorotko cos o tym moj szwagier ma firme przewozowa i raz bylismy z nim w trasie to prawie za kierownica zasnal moj chlopak zbiera na tiry bo chce sam otworzyc firme bo z tego jest nie zla kasa i ja nie chce zeby jezdzil i jak sie ulozy to wezmiemy kierowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik dopytaj się bo ja też nie jestem przekonana lepiej najpierw wyleczyć zapalenie a później rozpocząć starania ja mmiałam nadżerkę teraz wymrazaną i jak pojechałam na kontrol to im się to wcale nie podobalo jak pobrali próbki do badania to okazało się ze to zapalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie puszczaj go to cieżki kawałek chleba i ta kasa to tez taka nijaka i nie odwierdziedla obecności osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko tak piszesz o tych bliźniakach to ja też mogę liczyć na to że nam też mogą się trafić bo moja mama jest z bliźniaków a moja babcia to dwa razy miała bliźniaki po rząd przerwa 5 lat między moją mamą a ciocią i co więcej mojego męża dziadek od strony mamy też był z bliźniaków - nieźle nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko ja mam zapalenie nadrzerki i biore te globulki grzybobojcze "sterovag" tak sie nazywaja i ja tez chcialam zeby mi ja wkacu zamrozili to lekarz powiedzial ze jak chce miec dzircko to zebym tym sie nie przejmowala bo to moze samoistnie zniknac a moja mama rodzila 3rodzenstwa i wszyscy zdrowi jestesmy i nie miala zadnych problemow a moja kuzynka urodzila rok temu dziecko cesarka i zrobila jej sie nadrzerka i teraz znow jest w 4 msc ciazy i wszystko jest ok🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie naszukalam tabelki :-P jejku mam takie zaleglosci w czytaniu was ze niewiem kiedy nadrobie je u mnie wszystko ok . maluszek sie rozpycha - choc to dopiero \"motylki\" ale nie moge sie doczekac kiedy sie urodzi :-D 12go wrzesnia mam wizyte u lekarza wiec mam nadzieje ze sie dowiem jaka plec mojego maluszka . duze buziaczki dla was kochane - teraz jestem u rodzicow do polowy wrzesnia wiec mam nadzieje ze bede teraz z wami na biezaco 👄 STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................1..... .............29.07.08 Sylwia29.......................29..................37... ...............01.09.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................26........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................19.......... . ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................19 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ztymi blizniakami to zeczywiscie mozesz miec👄 jest bardzo duze prawdopodobienstwo 👄 caluje wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko lekarze jak to lekarze kazdy mowi inaczej mojej mamie podejzewali raka macicy jak byla w ciazy z bratem i mowili ze nie donosi ciazy bo ma problemy jeszcze z plytkami krwi i ze wiecej nie bedzie miec dzieci a po2 latach dala nam jeszcze siostre wiec wiesz moja tesciowa tez maila nie miec dzieci a w wieku 41 lat urodzila dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik jestem jestem:D:D:D:D ale ze wstalam o 6-tej to o 8-ej mnie zmiotlo jeszcze na drzemke i pospalam 2 godzinki ale juz jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie robic obiadu... Olawd brzuszek coraz większy! Patinka ja juz poluję na kolejne komplety marksa&spencera, jeden mam seledynowy 200x200 a drugi liliowy z pięknymi poduszeczkami. Za oba dałam 32 zł. :p kupiłam sobie tez dwa małe komplety 140x200 bordowy w srebrne koła i granatowy w kropki. Nie pamiętam jakich firm ale super jakość i nówki !!! Dorota małpy zepsuły ci urlop telefonami, trzeba było nie odbierać....ale za to teraz by ci dały popalić jak byś nie odbierała..... A tak w ogóle to bliźniaków życzę w przyszłym roku!!!! ja 7 lat temu miałam nadżerkę ale w cudowny sposób mi znikła i teraz nie mam :) madzik popraw sie w tabelce kiedy testujesz! Wiecie co chyba pójdę kupię paprykę, bakłażana i kiełbaskę, mam cukinię i zrobię leczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytałam tych babeczek z Pewexu dlaczego one sobie nie biorą tych kompletów pościeli ale powiedziały że mają tego wszystkiego juz po dziurki w nosie i szafy im w szwach pękają. Ciekawi mnie strasznie skąd oni biorą takie rzeczy, ludzie kupują i oddają nie używane? nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz wiem efciu zle napisalam date musialm pokrecic wydawalo mi si e zze dobrze napidalam dzieki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik to taki nasz slang na kafeterii - to znaczy kiedy sie spodziewasz następnej @, która oczywiście nie ma prawa przyjść więc będziesz robiła testy ciążowe!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................1..... .............29.09.08 Sylwia29.......................29..................37... ...............01.09.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................26........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................19........ .. . ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................19 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja spadam po kiełbaskę bo stary przyjdzie z pracy a tu gary puste :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz mam:):):) a z tymi reczami w ciuchlandzie to jak moja ciotka miala ciuchland to mowila ze te nowe rzeczy ktore sa u nas to za granica nie zeszly ze sklepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja leze w lozku wybaczcie za moj brak ale czuje sie okropnie.nagle poczulam sie zmeczona i nie dobrze mi bylo a teraz mam helikoptera w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko a ty co tak cicho jak myszka pod miotla:):):)co porabiasz powiem wam ze u mnie nudny dzien jest aby spac sie polozyc i nic nie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko no to sie zaczyna co u mnie bylo zrob tak zjedz cos sobie na lozku polesz sobie jak juz cos wszmiesz i wstan powinno ci sie polepszyc ja tak zawsze robilam biedactwo ty nasze tzrymaj sie kazda z nas to kiedys przejdzie ja dalam rade i ty tez dasz lekarz mowil ze jesli sa wymioty zawroty glowy itp to ze dzidzius dobrze sie rozwija to wszystko ma swoje plusy wierz mi wkacu chce wam dzidzie odbierac to cos tam czytam nawet czesto:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda go dostanie jak sie odezwie bo normalnie wariuje patrze na te stronki atam aby madzik madzik madzik madzik musze was jakos zaczecic 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka nakarmila mnie pomaranczka platki snidaniowe nie mam ochoty ale dziubie cos tam zeby jej przykro nie bylo. jak podniose glowe to niedobrze sie robi ciemno pod oczkami i kreci sie bardzo.z kubusiem tak nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................1..... .............29.08.08 Sylwia29.......................29..................37... ...............01.09.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................26........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................19........ .. . ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................19 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×