Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Dokladnie. U mnie brakuje sniegu w angli go nigdy nie widzieli rok temu spadl na 1 cm i paraliz w kraju do szkol pracay pozamykane drogi widzieliby u nas hahahaha, Znaczy szczerez ja tak bardzo nie teskniue za sniegiem mrozem ale corcia tak bo slizgala sie jezdzila na sankach jedynie lubie popatrezc za okna w 24 grudnia przy kominku jak slicznie pruszy a potem moze przestac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Oto mój nr gg 7799286, jasne możemy sobie pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ------ja mam Twoje gadu a jak chcesz moj numer to zaraz podam....4342539, takze mozecie pisac do mnie o kazdej porze dnia i nocy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Mi też brakuje śniegu w Święta, chociaz w Wigilię mógłby popruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Jakby ktoś chciał się dołączyć to prosimy na gg Myszka, Patinka i Smerfetka tam buszują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! A co to za pustki tutaj dziewczyny? Zadna sie jeszcze nie zameldowala? Oj nieladnie nieladnie!!!! Ide sobie zrobic kawke bo glowa mnie boli i mam nadzieje ze jak wroce to wszystkie beda tu zameldowane.....:P:P:P: Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
hej ! witaj Myszka24 Parinka25 Smerfetka29:*** Donia;) ja dalej sie mecze:(( brzuch nie przestaje bolec..a do okresu jeszce 6 dni:(( a tak pozatym oki na swieta jedziemy do meza rodzicow juz czujej Swieta a raczej dopiero..przychodze z pracy soie sniadanko objad porzadki i znow do pracy:P mam nadzije ze na Swieta ze Fasoloki opanuja czat:))tego zycze WAM KOCHANE! .BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Melduję się na forum, ale zajrze tak około 20-21, bo teraz lecę prasowanko robić i się wykąpać. Później bede mogła posiedzieć, chyba,że mąż przytwierdzi sie do krzesła i mi nie pozwoli usiąść. Misiaczki oby to była ciąża, to prezent na Święta wyśniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj misiaczki....super ze sie odezwalas!!!!!!!! Kochana wspolczuje z tym bolem i trzymam mocno kciuki za to zeby jak najszybciej Ci minal ten bol.....duzy👄 Kiedy tylko masz ochote mozesz tez odezwac sie do mnie na gg...i zagladaj czesciej do nas....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................7......... ..........01.01.08 Patrycja/UK..............25....................4........ . .........27.11.07 Smerfetka/Poznań......28...................24.......... ..........26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Sylweczka78/Żory.....29....................min.72....... .........22.12.08 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................40........... .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................13............. . . ......24.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................11.......... . .............29.06.08 Fiołek1....................29................18......... ..............27.04.08 Jadę do szpitala zaraz więc prosze trzymajcie kciuki żebym tym razem wróciła z małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa.......trzymam wiec goraco i mocno kciuki za Ciebie i za coreczke...szczesliwego i bezbolesnego porodu i szybkiego powrotu do domku----👄------czekamy na wiesci,trzymaj sie kochana jestem z Wami....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
WESOłYCH śWIAT I WSZYSTKIEGO NAJ NAJ ......: ) (trzymajcie sie bo do świat nie będę miała dostępu do neta buziaczki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Znowu pustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Pani Misiowa wracaj do nas szybko z maleństwem. Izulka Wesołych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt i pociechy z Zuzanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
o jakie pustki dzisiaj...macie rację dziewczynki leniuchujcie ile się da. o tak sobie zajrzałam na chwilkę ale idę się chyba położe jeszcze przed obiadkiem bo coś mdli:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Czesc dziewczynki!!! Ja tylko zagladac bede tak na chwilke,pracuje prawie bez przerwy,okres przedswiateczny.Ty patinko wiez jaki jest ruch w hotelarstwie i na kuchni w takim sezonie.Ale jeszcze chwilke i skonczy sie to. W tym miesiacu przez chwilke mialam uczucie ze sie mi udalo, ze chyba jestem w ciazy, mam tak bolace piersi,prawie regularne klucia w podbrzuszu i juz wyobraznia zaczela dzialac.Ale mam jeszcze 8 dni do mies i raczej nie moge sie nastawiac,same wiecie jak to jest,kiedy bardzo sie chce to czlowiek wszystko moze sobie wmowic objawy wyszukuje sie jak na zawolanie!!!:):):) Pauly78-ja mialam sprawdzana droznosc jajowodow.Robilam to badanie w Anglii nie wiem jak jest w Polsce.Tutaj nie podali mi zupelnie zadnego znieczulenia,nie bylo to zbytnio przyjemne ale spokojnie da sie wytrzymac,pod warunkiem ze masz drozne jajowody.Ja mialam jeden troszeczke zblokowany ale naprawde niewiele i bez problemu wytrzymalam .Lekarz w Polsce powiedzial mi ze nawet lepiej jak bez znieczulenia ba nie ma co na sile przepychac kontrastu jesli jest niedrozny jajowod.Wtedy to juz kieruja na laparoskopie i usuwaja ewentualne zrosty czy tam jakies inne przeszkody w jajowodach. Mam dzisiaj dzien wolny to nabazgrolilam do was kilka slowek,ale teraz uciekam sprzatac a potem sklep,po sklepiku robie krokiety i pierozki bo juz nie bede miala w tygodniu kiedy.Pozdrawiam was moje drogie jak mi kiedy bedzie mi sie udawalo to sie odezwe.BUZIACZKI DLA KAZDEJ Z WAS!!!!!!!!!;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Ja też wpadłam na chwilę przywitać się z Wami. Pauly zapomniałam napisać Tobie, że ja miałam ten zabieg na drożność jajowodów i jakieś tam znieczulenie, ale niestety ból był, ale wytrzymałam te kilka minut.Jajowody okazały się drożne, hormony w normie, cytologia ok i nic nie znaleziono przyczyny.Ten zabieg miałam na Kasę Chorych robiony, ale wiem,że kosztuje chyba ok 400 zł, gdzieś kiedys czytałam. Najgorsze jest to,że nie ma przyczyny, może za bardzo chcemy. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
KKinia oby Ci się udało na Święta, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam !!!!!!!! Wpadlam zobaczyc co sie dzieje i przywitac sie! Dopiero co wstalam a za oknem bialo,napadalo nam troche sniegu.....:P Ale po poludniu ma padac deszcz i pewnie wszystko spluka.:(:(A tak pozatym to nic nowego u mnie,swieta sie zblizaja wielkimi krokami , wiec od jutra zacznie sie wiecej pracy w domu i wogule.....Dzis z mezem idziemy do znajomej na impreze(jej coreczka ma roczek) ale to tylko na pare godzinek....pewnie kolo 4 mojego czasu ,a o 10 wieczorem waszego wroce do domku to mam nadzieje ze popiszemy jeszcze troszke....:D:D Teraz ide sobie zrobic herbatke z miodem i cytryna bo niestety kaszel mam dalej i boli gardelko....Wszystkim zycze milej niedzielki i 1000👄 Acha....Izulko------dla calej Waszej rodzinki zycze rowniez Wesolych i zdrowych Swiat i wszystkiego co najlepsze w nadchodzacym Nowym Roku,ucalowania dla coreczki....i dziekujemy za pamiec moja droga...i oczywiscie pisz czesciej w miare mozliwosci/.....Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Nieładnie, czy tutaj juz nikt nie zagląda????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
o jakie pustki:-( gdzie wy się wszystkie podziewacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
hej hej ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Oli a jak u ciebie,powiedz mi czy pobolewal cie brzuszek na poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Widze ze forum coraz bardziej pustoszeje.....:(:(:(:( a szkoda....chyba tylko ja i Smerfetka bedziemy same do siebie pisac, bo reszta chyba juz zapomniala o naszym super fajnym forum...gdzie mozna pisac wszystko---swoje troski,zmartwienia jak i radosc,szczescie...a my zawsze doradzimy , przytulimy....:P:P:P:P Zapraszamy rowniez nowe osoby do naszego forum gdzie beda czuly sie jak w domu u siebie....Zmykam dziewczynki na kawke i bede zagladac....milego dnia wszystkim zycze...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
kikinia........mnie od początku bolały jajniki jak na @. ale piersi to mnie cały czas bolą i są takie nabrzmiałe i 2 rozmiary większe hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane ;-) ;-) Widze ze swiatecznie u was ,ja tez sie dozekac nie moge choc bede pracowac we wszsytkie niestety dni :-( Wiecie wczrj mialam 18 dien cyklu i dostalam sinych krwawien dzis przetaly ale na ciemno brazowo a na ekarza nie moge tu liczyc. Co to moglo byc dzis tylko kropki i prztalo miejmy nadzieje. Czy ktos ma pomysl co to moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Patinko--------niestety nie moge Ci pomoc, bo niewiem co to moglo byc....ale mam nadzieje ze to nic powaznego i wszystko wkrotce sie wszystko wyjasni.... Ja sobie siedze z kawka i ciastkiem i sie objadam.....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Witam wszystkie koleżanki, które się tutaj pojawiły, bo rzeczywiście najczęściej tutaj pojawiam się ja i Myszka. Myszko co Ty tam dobrego piekłaś? Patinko nie wiem co to u Ciebie mogło być, ale dobrze, że przeszło.Szkoda, że pracujesz w Święta, ale mam nadzieję,że zajrzysz do nas czasami. Oli jakoś nie udało nam się wczoraj pogadać na gg.Wczoraj poszłam wcześniej do łóżeczka, bo jakoś zimno mi było, kichałam itd.Dziś już lepiej, choć nadal kicham, obym na Święta nie wylądowała w łóżku. Pozdrawiam i do później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×