Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Smerfetka 29
Oli gratulacje, to chyba jaiś okres obfity w fasolki przed Świętami, bo najpierw Anula, teraz Ty, może jeszcze komuś się udało.Super wieści, które dają nam nadzieję, pomimo tego, że nam tak bardzo ciężko z tym ciągłym czekaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Oli26 tak bardzo sie z Tobą ciesze ze az mnie ciarki przeszły ze w koncu ci sie udało,tyle staran..nalezało Ci sie to baaaaaardzo.Teraz dbaj o siebie i o naszą "forumiczową" fasolke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No to może będą bliźniaki, Oli?Wtedy miałabyś podwójną niespodziankę. A co z Wami dziewczyny, gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Oli26 tak bardzo sie z Tobą ciesze ze az mnie ciarki przeszły ze w koncu ci sie udało,tyle staran..nalezało Ci sie to baaaaaardzo.Teraz dbaj o siebie i o naszą "forumiczową" fasolke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Oli26 tak bardzo sie z Tobą ciesze ze az mnie ciarki przeszły ze w koncu ci sie udało,tyle staran..nalezało Ci sie to baaaaaardzo.Teraz dbaj o siebie i o naszą "forumiczową" fasolke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Widzę tutaj same zaciążone koleżanki, a pozostałe chyba się staraja, więc uciekam i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
OLO26 GRATULUJE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli26--------GRATULUJE🌻👄🌻👄...tak sie ciesze.. Do mnie niestety przyszla @....spozniona o 6 dni....jezeli mi sie skonczy to ide do ginka zeby sprawdzil co sie dzieje...poprawiam w takim razie tabelke ...:(:(:(:(:(:(:(:(:(....papa Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................7......... ..........01.01.08 Patrycja/UK..............25....................4........ . .........27.11.07 Smerfetka/Poznań......28...................24.......... ..........26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................38........... .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................8.............. . ......25.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................8........... .............29.06.08 Fiołek1....................29................18......... ..............27.04.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
oli 26 ogromne gratulacje i trzymam za blizniaki duuuuuuuuuuuuuza buska dla was a u mnie po zatym ze padam z nog to nie ma nowosci moja corcia jutro do teatru na piekna i bestie taka szczesliwa mowie wam jeszcze 24 dni i moj wraca cale szczescie to wpisze sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
byl bym zapomniala MYSZKO24 mi tez sie wydluzyl cykl z 28 na 33 dni i mama przyslala mi taki ziolowy lek o nazwie castagnus-niepokalanek mnisi kupila w sklepie ziolowym zazywalam go 28 dni przed ta miesiaczka i dostalam dzis @ i skrocil mi sie cykl do 28 dni sprobuj i ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................7......... ..........01.01.08 Patrycja/UK..............25....................4........ . .........27.11.07 Smerfetka/Poznań......28...................24.......... ..........26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................39........... .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................8.............. . ......25.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................8........... .............29.06.08 Fiołek1....................29................18......... ..............27.04.08 Dziewczynki ja zaczęłam 39 tydzień nadchodzi moja godzina \"0\" więc może już niedługo pochwalę się dzidzią mam nadzieje,że to nie będzie trwało długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
dziękuję dziewczynki za wszystkie dobre słowa dziś robiłam Betę hcg ale wynik dopiero po południu jeśli się okaże że jest dużo tych jednostek to może być bliźniacza ciąża:-) nawet ginek mówił że z tych blastocyst mogą być bliźniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Czesc wszystkim! O rany Oli26 to juz dzisiaj wynik!!! Kurka trzymam kciuki za ciebie z calych sil za te blizniaczki ,a jesli nie blizniaczki to napewno za dzidziunie. Daj znac natychmiast znac o wynikach,rany ty jestes moja nadzieja na powodzenie.Musi ci sie udac!!!BUZKA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................7......... ..........01.01.08 Patrycja/UK..............25....................4........ . .........27.11.07 Smerfetka/Poznań......28...................24.......... ..........26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............20............ .......24.12.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................38........... .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................8.............. . ......25.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................8........... .............29.06.08 Fiołek1....................29................18......... ..............27.04.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................7......... ..........01.01.08 Patrycja/UK..............25....................4........ . .........27.11.07 Smerfetka/Poznań......28...................24.......... ..........26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30.............20............ .......24.12.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................39........... .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................8.............. . ......25.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................8........... .............29.06.08 Fiołek1....................29................18......... ..............27.04.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Och PaniMisiowa juz na dniach bedziesz tulic swoje malenstwo w ramionach,wycaluj swoja dzidziunie od wszystkich wirtualny cioteczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejeku ale mnie tu dawno nie było, ale mam problem z netem. częściej go nie ma jak jest. Oli26 WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAK SIę CIESZę żE NAM OBU UDłąO SI E W TAK MAłYM ODSTęPIE. TO I MALEńSTWA URODZą SIę SIę PRAWIE W JEDNYM TERMINIE :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) bARDZO SIę SIESZę A u mnie powolutku, czuję się bardzo dobrze, poza brakiem @ nie mam innych objawów ciąży. No poza bólem piersi a raczej sudków, i sennością. Ale jeszcze się nie cieszę bo podobno inne objawy mogą pojawić się trochę później. I tak teraz na wszystko uważam, I jeszcze nie mogę się nacieszyć. Jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy. Powiemy na mikołajki czyli pojutrze. Aż mam dreszcze. Ciekawe jak zareagują. Ja powiedziałam swojej mamie w tajemnicy bo teraz jest we Włoszech. Popłakała się a ja razem z nią. Sylweczka żałuję że nie możemy teraz pogadać na gg, mam nadzieję że już niedługo skończą się moje problemy z netem. a to dla ciebie i innych moje fluidki * * * *** * * * * * * * *************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka, Myszka,kikinia i inne starające się WAM TEż SIę UDA TRAYMAM ZA WAS KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
hej AnulaS jak fajnie ze jestes bez ciebie to tutaj troche smutno nawet sie zrobilo,zagladaj do nas jak naczesciej i przepisz sie w tabelce teraz troche nizej;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Oli WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 A nie mowilam ze zla passa sie przerwala najpierw Obca pozniej ja, AnulaS i teraz Oli26 Zadko pisze bo tez czasami mam problem z netem chyba bede musiala modem wymienic a tak wogole to od piatku zaczely mi sie mdlosci i to potwornr nic nie moge zjesc NIC!!! jak tylko popatrze albo pomysle o jedzeniu (wedlina mieso itp.) odrazu odruch wymiotny...ale co tam wytrzymam Pozdrowionka dla Was kochane i jeszcze raz gratulacje dla przyszlych mam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie szczęśliwe zafasolkowane i te czekające na ten cud. Życzę wszystkiego dobrego i wpisuję się na listę. Wygląda na to, że jestem rekordzistką w ilościach cyklów :D Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................7......... ..........01.01.08 Patrycja/UK..............25....................4........ . .........27.11.07 Smerfetka/Poznań......28...................24.......... ..........26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Sylweczka78/Żory.....29....................min.72................22.12.08 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................38........... .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................8.............. . ......25.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................8........... .............29.06.08 Fiołek1....................29................18......... ..............27.04.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Hej dziewczyny! No Sylweczka78-rzeczywiscie przodujesz na naszej tabelce,ale nie jestes sama ja tuz tuz za toba jestem,ale po Nowym Roku napewno nam tez sie uda zobaczysz:) POzdrawiam wszystkie przyszle mamusie i te ktore wkrotce nimi zostana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Oli26 odezwij sie co u ciebie,mam nadzieje ze wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
wczoraj odebrałam wynik bety i mam wynik 362! podobno wysoki i doktorek powiedział że ciąża jest pewna ale dopiero USG pokaże czy bliźniaki czy jedna fasolka:-) . ale moja koleżanka która też miała in vitro w tej samej klinice miała wynik z bety 56! to ogromna różnica i ma pojedynczą ciążę-ona pracuje w laboratorium i powiedziała że raczej bliźnacza ciąża hahaha:-D pierwsze USG robię za ok 2 tygodnie i wtedy już będę wiedzieć. a ogólnie czuję się dobrze tylko podbrzusze mnie boli prawdopodobnie już macica się wzięła do roboty ;-) a piersi??? z rozmiaru b już mam d !!!!!! a to dopiero początek jejku biustonosze będę szyła na zamówienie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
oli26 gratulacjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:))):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):): ) mam pytanie d o Ciebie..jak to u Was bylo?mileliscie slabe wyniki?czy i jak wogle to leczenie wygladalo u Ciebie?pozdrawiam! STARAJACE:***:*:pRZyszle mamausie uwazajcie na siebie i piszcie do nas:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
OLI26- S*U*P*E*R!!!!!!!Ogromnie gratulacje,zycze ci tych dwoch serduszek pod sercem!!!Nawet nie wiez jak sie ciesze to dodaje mi otuchy kiedy ja przystapie do inv. Zapytam o to samo co Misiaczki95,z jakiej przyczyny podeszlas z mezem do in vitro,co bylo u was przyczyna. Ale posypalo sie teraz fasolek i oby tak dalej.Wieze ze wszystkim nam sie uda:):):):):):)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
MISIACZKI I KIKINIA...................u nas jedyną przyczyną dla której zdecydowaliśmy się na in vitro było bardzo złe nasienie męża i guz w nasieniowodzie. ja jestem zdrowa i tylko u męża były złe wyniki. ale poznałam cudowną osóbkę w Białymstoku która też miała in vitro i ona i jej mąż leczyli się. dokładnie nie wypytywałam się ale wiem że u nich było bardzo poważnie. a jednak się udalo także to nie ma reguły bo gdy podchodziłam do pierwszego zabiegu to miałam wyniki książkowe a jednak się nie udało a teraz przy drugim były troszkę gorsze bo progesteron nie podnosił się tak jak powinien a zaszłam w ciążę. Ja uważam że in vitro jest naprawdę wielką szansą na dziecko i każdego będę mocno zachęcać aby przynajmniej się bliżej zapoznali z tym. gorąco polecam Bociana jeśli będziecie chciały telefon komórkowy do mojego doktora to jak najbardziej wam podam. pozdrawiam i ściskam mocniutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×