Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Czesc Smerfetko-----👄-----a upieklam taki zwykly placek(biszkopt) z jablkami bo troche ich mamy a szkoda zeby sie zmarnowaly....a wiem ze placek i ja i moj maz lubi.....A co u Ciebie dobrego? Zeby tylko Cie jakies chorobsko nie zlapalo na same swieta.... Ja mam jeszcze katar i kaszel, niewiem kiedy to przejdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Myszko u mnie nic nowego.Mam jeszcze trochę latania przed Świętami, ale juz coraz mniej.Co chwilę ktoś się odzywa ze znajomych, żeby ich odwiedzić a tu nie ma kiedy, więc mówię, że po Nowym Roku planujemy odwiedziny.A to zawsze słyszę jeszcze... my ostatnio byliśmy u Was. Teraz jestem zabiegana, a poczatek 2008 bedzie taki sam, ale to dobrze, nie będę myślała, zresztą już nie myślę, tylko czasami mi się zdarzy.Przynajmniej nie dołuję się tak bardzo. No a ten biszkopcik z jabłuszkami to niczego sobie, chyba jutro coś upiekę, jak znajdę czas. Na pewno znajdę czas by do Was zajrzeć. Znowu zostałyśmy tutaj same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Patinko masz rację...jutro nowy dzień, nowa nadzieja dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Znowu nikogo nie ma, to chyba uciekam, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
czesc dziewczynki do mnie @przyszla dzisiaj.na polowe stycznia zapisalam sie na badanie droznosci jajowodow.ale wiecie co,ja juz przestane mierzyc tempke,liczyc dni itd.....dosyc przytulania z mysla o tym,ze wlasnie moze tym razem sie uda!!!!!!!!!!bo to robi sie juz chore.trzeba dziewczyny wyluzowac,przeciez kazda z Nas w koncu doczeka sie dziecka!!!!!!tygo NAM wszystkim zycze z calego serca!!!!:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
hej dziewczyNY CO U WAS??jak samopoczucie??mnie dalej brzuch boli:P ale nic jutro chyba pojde do lekarza nie dam rady do3 stycznia:(( caluje WAS Kochane piszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauly masz rację bez dwóch zdań, nie warto się martwić tempką, a łóżkowe przytulanka to powinien być relaks dla obojga a nie stresik. Od teraz postaram się być częściej i pisać co u mnie. Przyjemnych przygotowań do Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Jak tam dziewczynki? Smerfetko dobrze ze chociaz Ty zagladasz tu prawie codziennie , bo tak to by forum stalo w miejscu,no coz....mam nadzieje ze po swietach bedzie lepiej..... Pije sobie wiec kawke a wieczorkiem do kosciolka na spowiedz ....i dla mnie moga juz byc swieta....hihihi:P:Dbede zagladac tu jeszcze wiec piszcie .....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Ja się melduję, ale tu znowu pustki, co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholibka--pisze tego posta chyba 5 raz i nie moge go wyslac....jezeli mi teraz nie wysle to sie poddaje..........wrrrrrrrrrrr........:(:(:( Pauly--------przykro mi ze @ Cie nawiedzila....ale mozemy sie pocieszyc ze idzie nowy miesiac a z nim nowe nadzieje....:P:P Musimy prosic malego Jezuska o dzidzi ,a on napewno nas wyslucha ...i da nam te malutka istotke.....trzymam wiec kciuki za nastepny miesiac.....👄zmien sobie date w tabelce.... Sylweczko---------jak sie ciesze ze sie odezwalas do nas....duza👄 dla Ciebie.....a jak przygotowania do Swiat?.......i oczywiscie zagladaj i pisz do nas czesciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita32
witam ,wszystkich chciałam się dołaczyc do tematu ponieważ już od dłuższego czasu tez z mężem staramy sie o dziecko i jakoś nic nie wychodzi, mamy juz synka 9 lat i teraz chcemy jeszcze dzidzie ele jakos nie wychodzi robiłam też testy hormonalne i jest wszystko w porzadku,miałam także tabletki które ponoć pomagają zajść w ciąże i regulują cykle ale to tez nie pomogło, i teraz troche pogrzebałam w necie i zamówiłam testy owulacyjne,co o tym sadzicie,czy ktoś stosował tę metodę aby pomóc sobie w zajściu w ciąże?? a moze coś innego poradzicie ,pozdrwaiam wszystkich i życze powodzenia w staraniach :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Czesc dziewczynki! Ja przed pracusia jeszcze jestem i kawusie popijam podczytujac was. U mnie chyba jednak nici z nadzieji w tym miesiacu,bo bardziej czuje sie jak na okres niz jak na ciaze a najgorsze ze naogol to przewaznie te objawy sa podobne,jedyne co dalo mi do myslenia to bolace piersi juz prawie od 2 tyg.Zaraz miesiaczka a one juz od tak dlugiego czasu bola. Nie przynudzam,nie wazne co ma byc to bedzie!!! Wolniutko faktycznie ostatnio nasze stronki sie przesuwaja,ale to napewno dlatego ze ogarnela nas goraczka Swiatecznych przygotowan. Ja przynajmniej raz dziennie do was zajrze,niestety praca i nie moge czesciej ale caly czas jestem z wami;););). Zycze milego dnia!!!PISAC dziewczynki,pisac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Wiecie co dziewczyny wlasnie bylam przed chwilka na innym forum, mysle ze pamietacie z naszego forum MoneRi,wlasnie oglosila tam ze wyszly jej dwie krechy jest po ivf.Ale maja z mezem fajniusi prezent na swieta,ja tez taki prezencik bym chciala!!!!:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny blagam. dzis jest moj 21 dzien cyklu omijalam meza wielkim lukiem w dni plodne ale dzis doszlo do przytulanek i bardzo mnie bolalo po wszsytkim miaam tak przy kubusiu jak bylam w 5 tyg bolbyl nie do wytrzymania. Kupilam glupot test bardzo drogi i zrobilam POZYTWNY zrobilam drgi POZYTYWNY przyjechalam na moment do domu i zrobilam zwykly POZYTYWNY. Czemu te plamienia Boze ja w to nie wieze a moze poronilam i poziom sie jeszcze utrzymuje skoro bolalo mnie 3 dni temu i mialam krwawienie dzis lekarza nie zastanae na pewno. Grube 2 krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy to mozliwe ze 5 tydzien,kolezanka powiedziala ze mialam dziwny okres i musialam juz byc ale test nie wykryl bo za czas jejku jak sie boje tyle lekow bralam. Cala sie Trzese. Goraca i zimno mi na przemian.Jade po corcie do szkoly i potem baet wiec odezwe sie wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Patinko25 kochana jestes w ciązy!!!! Brawo,gratulacje,,widzisz udało sie Tobie tak jak i mi przy drugim dziecku starałm sie długo,a z pierwsztm mając okres tak jak Ty byłam juz w ciązy...wiec napewno i Ty jestes!!!! Widzisz jaki prezen amsz na swieta,bog wysłuchaj moich prosb zeby chociaz jedna z Wam miała na swieta fasolke:P:P:P Ogromne gratulacje ,obie bedziemy powtornie mamusiami:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
A nasza PaniMisiowa jest juz pewnie szczęsliwą mamusią:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Hej Patinka powinnas udac sie jak najszybciej do lekarza a jak nie to jedz do szpitala,bo napewno musisz sprawdzic co sie dzieje z toba.Te 2 krechy nie wziely sie z kosmosu ale za to te twoje krwawienia sa niepokojace,zeby nie okazalo sie nic zlego. Odezwij sie wkrotce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................7......... ..........01.01.08 Patrycja/UK..............25....................4........ . .........27.11.07 Smerfetka/Poznań......28...................24.......... ..........26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Sylweczka78/Żory.....29....................min.72....... .........22.12.08 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................40........... .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................13............. . . ......24.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................13..................29.06.08 Fiołek1....................29................18......... ..............27.04.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinkooooo---------gratulacje🌻👄🌻👄----tak sie ciesze , ale masz prezent pod choinke...tak samo bym chciala miec taki.....a moze ja bede miec na sylwestra ....bo mam okres dostac wlasnie gdzies ok.31-1. wiec i moze ja bede miec takie szczescie....super👄 Kkinia--------ciesze sie ze sie odezwalas, i chociaz raz na dzien zagladaj i pisz to bedziemy sie cieszyc....-👄 Obca------a ty jak sie czujesz kochana? Wlasnie ciekawe co z nasza Pania Misiowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Myszka24 kochana ja czuje sie juz dobrze,wiekszosc dolegliwosci juz mi przeszła....wraca apetyt i hormony juz tak nie dają w kosc..zaczyna mi wystawac mały brzuszek...choc na jego brak nigdy nie narzekałam:P ale juz widze ze to ciązowy ,chciałabym miec juz taki widoczny i moc zakładac jakies słodkie ciązowe ubranka;P mysle ze gdzies koło 17n tygodnia powinnam poczuc pierwsze ruchy dziecka...och nie moge sie doczekc.A i jeszcze jedno sni mi sie cały czas ze bede miała coreczke,a podobno sny sprawdzają sie na odwrót:( ja jednak mam dziwne przeczucie ze bedzie mała kobietka.a Ty kochana powiedz co u Ciebie,były w tym miesiącu staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca--------pewnie ze staranka byly, tak na luzie ....spokojnie...takze zobaczymy...:P:P:Pchociaz w tym cyklu od poczatku juz jak mialam @ bolaly mnie sutki, az sie dziwilam bo mnie nigdy sutki nia bolaly, jak cos to juz piersi ale przed sama @...a sutki mnie bolaly chyba ze 3 tygodnie ...teraz niby nic juz nie boli....takze zobaczymy w styczniu....jezeli przyjdzie malpiszon to umawiam sie na wizyte do ginka .... Ciesze sie ze u Ciebie wszystko dobrze i ze brzuszek rosnie....glaskanko dla brzusia....a macie juz wybrane imiona dla dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Myszko dzieki za pamiec!!! Moze uda ci sie na sylwestra.U mnie @ ma przyjsc w Wigilie,ach jakbym chciala zeby nie przyszla.Ale wszystko zaczyna wskazywac na to ze jednak przyjdzie!Ale nic nie moge sie tym zbytnio przejmowac bo przyjdzie mi sfiksowac!!! Patinko daj znac co tam u ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia------w takim razie trzymam mocnoooo kciuki za to abys w wigilie zobaczyla 2 kreski na tescie...tego Ci z calego serducha zycze---malego dzidziusia----👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Myszka24 kochana jeszcze nie mamy,jak bedzie widaomo co bedzie to wtedy zaczniemy myslec jaki imie,tz dla chłopca to podoba mi sie bardzo Igor i Alan,a nie wiem jakied dla dziewcznyki moze dlatego ze mało w to wierze ze bedzie corcia...oj alby zdrowe to najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :-) Ja nie wieze kochane i skad ja mam wiedziec w ktorym ja bede tygodniu 28 listopada robilam test wyszedl ujemny w dniu tych plamien potem po 3 dniach zaczely leciec skrzepy i lecialo jk z fontanny 3 dni temu plamienia i bol okropny z prawej strony jakbyjajeczkowanie no bylam pewna.Bo przeciez co innego milam myslec w 18 dniu cyklu????? Jejku jestem w szoku ja nie wiem co mnie sklonilo zeby zrobic test w 21 dniu cyklu szlam do wc ja by ktos mnie starwal na pilota kupilam bardzo drogi test Clearblue gdzie wychodzi plus albo minu zrobilam 2 i plus jest bardzo mocno wyrazny 2 grube wyraziste slepy by zauwazyl bo poszlam o kolezanki i pytam czy ja dobrze widze zaczela sie smiac. Bol dalej mam a lekki i czasem cisnacy w dol. Od miesiacaa ale mam ogromna ochote na pomarancze i caly miesaic je jem,o tygodnia ser zolty ktorego zbytnio nie lubilam zajadam kawalkami i maz stiwredzil ze piersi o poltora razy wieksze a tego raczej nie widze. Moj maz sie poplakal ,kupil kwiaty i krzyczal z radości......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinkoooooo---jeszcze raz Ci gratuluje.....sciskam Cie bardzo mocno....i mam nadzieje ze bedziesz nam wysylac fluidki ciazowe.... 🌻👄🌻👄🌻usta]🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻 🌻 To dla Ciebie kochana, cieszcie sie z mezem tym cudem jakim Was Bog obdarowal i musisz teraz dbac o siebie , bo juz nie jestes sama...nosisz pod serduszkiem malutka istotke.....duze 👄 dla Was.... A reszta dziewczyn chyba zapadla w zimowy sen ze sie nie odzywaja ...a szkoda...:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A fluidki zaczne wysylac hurtowymi ilosciami, dla was jak tylko wyjde od lekarza, Buziaczki jutro ide sie zapisac na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No tak jak się nic nie dzieje to ja z Myszką tylko klikam, a jak coś się dzieje to ja zalatana. Patinko kochana wielkie gratulacje, to niesamowiete, super udało Ci się, ale napełniłaś mnie wiarą i nadzieją teraz. To moze i o mnie zapomni i na swięta nie przyjdzie już@. To cudowny prezent na Święta, największy, najwspanialszy i najbardziej wyczekiwany.Mocno o siebie teraz dbaj i nie przemęczaj się,będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Myszko musimy wierzyć, ze i nas nie ominą w tej kolejce, a wkrótce i my będziemy takie szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×