Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Smerfetka29
Tak oto pierwszy dzień Świat nam minął, tyle przygotowań i zaraz po Świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka29
No i przez przypadek stałam się pomarańczką,ale już poprawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już 1swieto za nami prawie,ja już jestem pełna,aż źle w żołądku.Jutro smingus-dyngus a pogoda nie ciekawa,tu już kalendarzowa wiosna a zimno i śnieżek pruszy brrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę ze wszystkie świętujecie jeszcze,albo już spicie słodko,ja zaraz tez uciekam do łóżeczka,weszłam sie z Wami przywitać i życzyć dobrej nocki,dobranoc 🌻 buziaczki,pa 🌻 👄 Pozdrawiam Was wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszulko zamówiłaś już ta książkę,przyszła może już do Ciebie?,bo siostra chciała mi zamówić ja na allegro,ale nikt sie nie odezwał,wiec zamówiła mi w empiku i będę mieć do odbioru 28marca,wiec sobie ja poczytam w końcu,buziaczki słoneczko 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ja zamowilam juz te ksiazke i wyslali mi ja 21 marca z Polski:):):)wiec mysle ze gdzies do piatku powinna przyjsc:):):) Pozdrawiam serdecznie i tez mam nadzieje ze jutro bedzie nas wiecej:D:D:D:D:D:D👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hwj dziewczynki ;-) U mnie swieta= wielkie obzarstwo..Miałam wczoraj gosci-12 osób wiec było co robic, zmywareczka by sie przydala ;-) a jak wam mijaja swieta? Ja w sobote byłam na spotkaniu klasowym i wypilam 2 piwka, a rano w niedziele źle sie czułam ale nie tak \' poo alkoholowo\" Bardzo bolal mnie brzusio, a jak byłam w łazience to... czulam takie pieczenie jakbym przeziebila pecherz.. Bez zastanowienia wzielam urosept i nie wie czy jesli ewentualnie zaciąże to czy nie zaszkodzil ten lek ;-( tak bardzo sie boje... juz 2 tyszien bola mnie piersi dzien w dzien a i podbrzusze pobolewa tak jak na @ tylko nie ciagle ale stopniowo... boli, przestaje... boli przestaje.. w srode powinnam dostac @ Ciekawe co wyjdzie... Milego lanego poniedxiałku ;-) U nas lany jest bo kilka cm sniegu lezy i ciagle pada ;-) Buziaczki kochane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sloneczka 🌻 chcialam wczoraj wieczorkiem poklikac ale cos kafe szwankowalo - mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane, ja wczoraj w nocy wróciłam od rodziców i dzisiaj mamy cały dzień leniuchowania :) Objadłam się straszliwie aż mam wyrzuty sumienia :( U rodziców było fajnie mój chrześniak rośnie jak na drożdzach ma dopiero 8 miesięcy a jest już bardzo dużym chłopcem. Byłam z nim prawie przez dwa dni jakoś tak się rozmarzyłam. Czekam aż będziemy mieli swojego maluszka :) @ jeszcze nie przyszła to już 18 dni po terminie i sama nie wiemm co się dzieje. Ale pewnie przylezie bo badania krwi nic nie wykazały więc przestałam się łudzić :( Jak Wam mijają święta ???? pozdrawiam wszystkie starające się i te którym się udało a mimo to są cały czas z nami i podnoszą nas na duchu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się przywitać, ale dziś mnie nie będzie, bo wyjeżdżamy, ale wieczorkiem pewnie zajrzę. Na pewno dużo napiszecie i będę miała co czytać.Miłego swiętowania życzę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu smerfetka zgarnia stronke-szczesciara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx----to obiecane tytuly: \"obietnica anioła \" , \"spadek po ostatnim templariuszu\" , \"zaginiona ewangelia\" , \"zapomniany pergamin\" , \"tajemna wieczerza\" , \"czwarte przymierze\" , skarb świątyni\" , \"sekretna szkatuła\" , \"gliniana biblia\" . to tyle co pamietam ale polecam bo sa ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka co tu tak cichutko? pewnie wciaz swietujecie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌻 Ja jestem ....u nas juz nie ma swieta w poniedzialek wiec moj malzonek poszedl do pracy a ja tak sobie siedze nic nie robiac:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVI28
HEJ JESTEM NOWA!!!!Czytalam i czytalam i chyba badziej sie zalamałam!Ja staram sie o dzidziusia juz pol roku!Dla mnie to juz!!!!!Jestem po operacji usuniecia miesniakow!Operacje mialam w sierpniu i tam mi powiedzieli zebym szybko wziela sie do roboty jak chce miec dziecko!Robimy wszystko tylko nic nie wychodzi!!!Niby jestesmy zdrowi a nie moge zajsc w ciaze!Moze ktos jest po takiej operacji i moze mi powiedziec czy jest jakas szansa???Jestem z Wami dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVI28 ==>witaj u nas🌻 niestety ja Ci nie pomoge....bo ja cos takiego nie przechodzilam......my tez staramy sie juz 11 miesiac i nic....ale trzeba miec nadzieje i walczyc do ostatnich sil:):):):)Zycze powodzenia i szybkiego zaciazenia:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja chcialabym sprobowac tych ziolek nr. 3 ale narazie nie moge ich nigdzie dostac:(:(:(Probowalam przez internet znalesc w Polsce i zeby mi przeslali ale czekam na odpowiedz ....bo jezeli nie beda miec tej mieszanki to moze choc dostane osobno te ziolka i sobie zmieszam i bee pic:):):):):)Znalazlam niektore dziewczyny co pily te ziolka i po 3- 4 cyklach udalo im sie zajsc w ciaze wiec moze cos w tym jest?????Pozdrawiam i zycze milego dnia:):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka nareszcie sie dobilam do was chcialam jeszcze wieczorem napisac poscika ale nie szlo kafe zablokowane bylo :-( A dzis od 7 rana bylismy bez pradu 5 minut temu zalaczyli z 10 razy wydzwanialismy 280 domow bylo bez energi jakis kabel pod ziemia sie zerwal tak nam powiedzieli.Bez kawy rano herbatki w koncu zdenerwowalismy sie i pojechalismy do restauracji na sniadanko i kawe no ale to i tak nie to samo ja uwielbiam wczas rano jak wstane pierwsza kawa z mleczkiem 3 lyczki i moge robic swoje kurcze czlowiek bez pradu w dzisiejszych czasach zalamka tragedia bez ogrzewania zmarzlismy okropnie bo mamy na gas ale bez zasilania energetycznego nie bedzie grzalo.Trgedia ale nie nudze was. Dzis zaczely mnie okropnie bolec piersi juz dawno nie mialam takich boli nie idzie nawet dotknac tak sa napeczniale. Im blizej 28 tym wiecej napiecia mam. Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVI ja ci tez niestety nie pomoge bo nie mialam nigdy miesniakow i mam nadzieje ze mnie nie dopadnie ta przypadlosc. Mialam kolezanke co miala torbiel duza na jajniku i po 3 miesiacach wpadla (nieplanowana ciaza) a miala normalna operacje laparoskopie. Poszperaj w internecie moze cos znajdziesz. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka a może to nie 28 dni tylko ....... Życzę Ci tego z całego serduszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVI28
Dzieki dziewczyny a jak wy to robicie ze sie nie zalamujecie?!!!!ja juz nie daje rady!Nawet Swietami nie potrafie sie cieszyc!!!!!!Ciagle tylko mysle co jest nie tak i doszukuje sie objawow ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem i zagladam:):):)U nas juz Swieta nie ma wiec jestem i buszuje po necie za tymi ziolkami :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×