Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Wstretna egoistka! Ale ludzie szybko zapominają jak było kiedyś ! Powinnaś ja naciskać i ruszyć jej sumienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko!!! ale masz asystentkę :) tępa jak młotek Ci się trafiła :) ? może jednak w końcu czegoś się nauczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kasa uderza do głowy i stwierdza ze ona to juz ma bo w wieku 36 lat ma wszystko czego dusza zapragnie a jej dzieci sa ustawione prawie do końca zycia także widzisz....a ja szry człowiek to jestem ikim i nawet dziecka nie potrafie zrobić sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widz,że na forum gwarno, a ja miałam iść leżeć, ale jakoś nie moge, więc weszłam zobaczyć co nowego i mam 2 strony chyba do poczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, musisz coś wymyślić bo na odległość to nic nie zdziałacie. Chcesz mieć dziecko = musisz pomóc losowi :) I działac!!! Ja wiem że to trudne a nawet bardzo trudne ale można!!! Moja kolezanka też podobnie zyła ja Ty. Z tym że jej mąż był w USA a ona wizy nie mogła dostać ! Ale tak się zaparła ,że w końcu dopieła swego. A w pracy też jej problemy robili. Pojechała i wróciła w ciązy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze sc Smerfetka, jak się czujesz? Wszystko dobrze? Kiedy powiesz rodzinie bo nie moge sie doczekać ich min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Kamea nie poddawaj się na pewno ci się uda, na pewno! Słuchaj ty nie masz blokady ty sie za bardzo tym denerwujesz (jak ja niedawno). Zobaczysz że zajdziesz w ciążę! A nogi na ścianie zawsze trzymaj - profilaktycznie .... :p mnie najbardziej dobijało to że tak naprawdę żaden lekarz nie umiał powiedzieć co jest ze mną nie tak. Dostawałam @ i wyłam bo wydawało mi się że już nigdy się nie uda. Elis ja jestem po kuracji Parlodelem , miałam podwyższoną prolaktynę. leki brałam 5 miesięcy i udało się. Alutek biedactwo ja tez mam w pracy pindy które mnie wkurzają strasznie! Ale to są kobiety które nie maja dzieci bo tak sobie życie ułożyły i one chyba wszystkie swoje ambicje lądują w pracę. Dzisiaj tez sie z jedną złapałam. powiedziałam mojej gin że będę chciała pójść na zwolnienie jak tak dalej pójdzie. A ty też się nie daj Alutek! Sara masz racje do dupy z tym wyliczanie dni płodnych ja zaszłam w ciąże jak w cholerę rzuciłam to całe monitorowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj ruch na forum ale ja muszę do łóżeczka bo jutro do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam fluidki i więcej nadziei dziewczyny dlaczego niby miałybyście nie zajść w ciążę? W wakacje na pewno posypia się fasolki... **************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa, Ty to jesteś dobrym duchem tego forum!!! Ps. Nadal uczę się jeździć na rolkach hehe tylko hamować jeszcze nie bardzo potrafię! i jem lody! Papatki !!!Pozdrowionka dla Was nocne marki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocny marek to ja, haha. No tak Wy spicie a ja się martwie o jutrzejsze usg, plamek zółtych nie ma, ale kłuje mnie w boku, a czasami boli podbrzusze, tak bardzo się boję,żeby wszystko było ok.Nawet spać mi sie nie chce. czuję się dobrze poza tym. Dziewczyny u mnie tez wyniki były ok, a przyczyny nie było przez 2,5 roku , a udalo sie w krótko po monitoringu, bo miała go chyba w lutym, a w kwietniu zaszłam, dziwne to przez tyle czasu nie trafiliśmy w odopwiednie dni? Jednak stres starania sie o dziecko też był tak duzy,ze człowiek wysiadał, a po monitoringu nie udało sie na co bardzo liczyłam i chyba poprostu trochę odpusciliśmy, bo nawet nie patrzeliśmy,ze dzis trzeba , bo są te dni, poprostu jak mielismy ochote, a w te dni było chyba 2 razy i udało się, bo naprawde nie liczyliśmy na to,że się uda. Kochane teraz juz mykam, cieszę się,że tak mocno się wspieracie. No a co do mnie to nie mam zamiaru mówić , poprostu sami zobacza i zapytaja to im odpowiem,że jestem np. w 3 czy 4 miesiącu ale gały wywalą, bo teraz juz jest prawie koniec 2 miesiąca, jutro dowiem się dokładnie czy to 7 czy 8 tydzień. chcę tylko wiedzieć, ze nic złego się nie dzieje, bo coś ten mój organizm fiksuje, ale już jutro będę spokojna.Jak wróce odezwę się. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek wszystkim ;-) Ja wlasnie pije kawusie i zbieram sie zawiesc moja krolewne niedobra do szkoly ajaja wczoraj zalazla mi kilka razy za skore,ma nieladne odzywki w stosunku do mnie chyba wplyw kolezanek ostanio sie znimi zzyla a Emily a Dziudzia to powiedziala i tak ma byc. Musze sie za nia wziasc bo sobie pozniej nie poradze. A zazdrosc widze ze juz sie pojawia jak tylko widzi coraz wiekszy moj brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ,wpadłam na chwilkę poczytać i przywitać się z wami,a u mnie no cóż znowu mam od rana niechcianego gościa ale nadal piję ziółka nie poddam się ,no chyba że jestem juz za stara i jest gożej z zajsciem.Zastanawiam się nad izytą u lekarza żeby mi przepisał na początek luteinę to jast na potrzymanie tak? może ja mam tak jak Olawd niewydolnośc ciałka żółtego ? Olawd gratuluję i trzymaj się najważniejsze pierwsze 12 tyg.uważaj na siebie i dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko tobie też powodzenia z dzidzią ,może za niedługo i ja przeskoczę do tabelki niżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle zaglądam na chwilę! Dzodzanana szoruj do lekarza, porób sobie potrzebne badanka i na nic nie czekaj. Spróbuj szukać przyczyny. Kamea dziękuję. Sama przechodziłam przez piekło jak nie mogłam zajść w ą ciążę i byłam już prawie pewna że nigdy mi sie nie uda. Nawet w in vitro specjalnie nie wierzyłam. czytałam już o adopcji..... A w ogóle dziewczyny na wakacje jeszcze możecie sobie wyjechać i poszaleć !!! A brzuszki pewno urosną po powrocie , a nie jak u mnie wakacje za pasem a ja uziemiona... basenik se kupię ogrodowy o średnicy 3 metry i położę się w nim - akurat sie zmieszczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfciu daj znać jak tylko wrócisz z USG , bo nie mogę się doczekać wiadomości o twoim dzidziusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko jutro ogonek odpadnie twojej dzidzi na babyatrology! Patinko pozdrowienia 👄 Widzę że bóle głowy chyba cię już nie nawiedzają... mnie już tylko sporadycznie i nie są takie mocne jak wcześniej. Za to mam inny poważny problem. Nie wiem co to jest ale od dwóch lat coraz mocniej boli mnie łydka, teraz zauważyłam taką malutką górkę zaczerwienioną..... na tą nogę miałam dwa lata temu operację wygląda na to że tam sie żylak wewnętrzny tworzy i właśnie wychodzi. ...boli coraz mocniej dziś w nocy nawet sie popłakałam bo to czuć tak jakby ktoś nóż wbijał w łydkę i nic nie pomaga na to. ....chyba muszę wybrać sie do lekarza po jakąś maść na żylaki której mogą używać kobiety w ciąży.... ale wizyta u naczyniowca 100 zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane jestem, wróciłam szczęśliwa wszystko w porządku, ale usiądźcie wygodnie. Moje marzenie się spełniło uwaga sa 2 serduszka, normalnie się popłakalam, a jeszcze wczoraj wieczorem mówiłam do męża ,ze chyba bliźniaki będa, tak krakaliśmy i sobie wykrakaliśmy. Pano doktor zapytała ile mam lat, czy to pierwsze, a ja na to a są 2 , mówię,ze tak długo sie staraliśmy, a ona na to to Bóg Wam wynagrodził podwójnie, ryczałam jak wół, to takie cudowne. No to niektórym nosy sie utrą, tylko jak ja bedę wyglądać, jakoś bede sie kulać. Wszystko jest ok, a te bóle to chyba dlatego,ze 2 i to się szybciej rozciąga, byle było wszystko dobrze, bo bliźniacza ciąża to jednak jakieś zagrożenie.Mój gin będzie w szoku, a rodzinka dopiero i to jeszcze dostaną prezenty na Dzień Babci i Dziadka tak mniej więcej. Jestem najszczęśliwsza na świecie.Przeraziłam się, bo 2 babki przede mną miały martwe ciąże, więc miałam stracha, biedne az mi się ryczec chciało,że je to spotkało. Sara jednak będzie 2 , tak jak mówiłaś, a ja wczoraj mówiłam męzowi,ze czuję,że będa 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki EQfa dziś to nic nie mam za darmo pracujesz placisz ubezpieczenie o tak płacisz za lekarza to po co nam te ubezpieczenia????? Ja w nocy tez nie spalam i myślałam ze bede pogotowie wzywać bo bardzo mnie kuło w jajniku a mam dopiero 7dc dzwoniłam już do lekarza gion i jestem umówiona w środę na wizytę ciekawe co to takiego przed @ też mnie kulo ale myślę pewnie jajeczkowanie zresztą pisałam o tym a teraz takie jakieś dziwne ataki boje się żeby tylko do szpitala mnie nie położył i wiadomo co to może w ogóle dzieci nie będę miała, kurcze co ja sam teraz zrobię dzwoniłam do męża ale jak to facet \"od razu do szpitala\" i tyle usłyszałam no i żebym poszła do lekarza i znów wizyta 160zł i dojazd 60zł 120zł załamka a już myślałam ze w tym miesiącu trochę oszczędzę.Do dupy z tym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko ale się uśmiałam super świetnie teraz to poproszę od ciebie dużo fluidków ciarki mi przeszły po plecach z twojego szczęścia no warto było mieć taką nadzieje ale super kurcze ja to bym chciał je zobaczyć jak się urodzą. Tak zapytam będziesz chciała wcześniej wiedzieć ich płeć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę rozproszyłam się teraz jak ja będę dalej pracowała🌻🌻🌻 Smerfetko rodzinka w szoku będzie teraz to im tak dokopiesz ze chyba te gały to z ziemi będą podnosić a szczeny im tak poopadają ale to dobrze teraz dużo wypoczywaj dobrze się odżywiaj. Pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMERFETKO GRATULAAAAAAACJE !!!!!! ❤️ ❤️ Boże nie masz pojęcia jak ja sie cieszę!!!! Widzisz Bóg ci wszystko wynagrodził!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ SARA DOSTAJE MEDAL za to że wykrakała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tak sie z Ciebie śmiałyśmy że z gór bliźniaki przywieziesz!!!! Smerfetko rany wyobrażam sobie co twoja rodzina na to powie!!!! Zaraz powiem mojemu mężowi też sie ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×