Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Efqa ja nie moge heheheh Udani sa twoi rodzice ciekawe co te nasze dzieci beda mowic o nas jak tez bedziemy juz staruszkami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura mi ostanio tekst ''mamo ty mnie wogole nie sluchasz ja do ciebie gadam po ludzku a ty nic'' oplulam sie herbata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
popopo - ty sobie jaja robisz tu czy mowisz serio? ... bo to nie jest kafee, gdzie mozna robic glupie zarty, choc nie raz sie znajduja ludzie, ktorzy nie maja co robic i pisza glupoty!!!! jezeli to prawda, to powinnas to zglosic na policje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykre i straszne to co napisala ta osoba jesli to prawda to jak najszybciej na policje zglosic i do osrodka jakiegos gdzie mozna uzyskac pomoc aby dojsc do rownowagi psychicznej... jesli to prawda wspolczuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa ty juz spokojnie mozesz 3 szklaneczki dziennie pic ja na razie ogranicze sie do 2 lepiej za 2 tygodnie zwieksze dawke do 3 szklanek. TYlko napisz jak sie po niej czujesz bo ja mam problem ze spaniem i czuje sie ozywiona a moze po tym wiesiolku nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wiesiołek też powinnam brać?? co jeszcze według Was pomaga, bo ja tylko folik łykam na razie i mojemu daję witaminki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko kupiłam sproszkowane liście malin. Wsypałam łyżeczkę i zaparzyłam, właśnie piję. Ble taka średnio smaczna. takie liście po prostu... no to będę piła 3x dziennie jak tak mówisz Patinka. Tak z tym wiesiołkiem to też coś słyszałam.... zresztą on w ogóle na wiele rzeczy pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiamat może te ziółka na lepszą owulację co dziewczyny piły powinnaś spróbowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat to bierz ten wiesiołek tak jak Patinka napisała co ci szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to piszcie(na wiesiołek jest już teraz chyba za późno bo owu już mam ale to najwyżej za miesiąc) apteka pod blokiem to wyskoczę i kupię sobie;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa taka forme podawania szpinaku tez odkrylam i masz racje- smakuje pysznie i tez go uwielbiam :) jak nie mam sera w domu to bywa, ze robie sam szpinak z czosnkiem. czasami tez dodaje kostke bulionowa i troche maki i jest fajna gesta konsystencja i do tego makaron lub ryz :) nie wiem czy probowalas mrozony szpinak lisciasty, ja dlugo jadlam taki krojony ale jak raz kupilam w lisciach to teraz tylko ten kupuje :) co do wiesiolka to tez bralam, 2 kapsulki na dzien do owu. powiem, ze nawet pomogl. mialam wiecej sluzu. Tez slyszalam, ze trzeba brac do owu, bo moze powodowac klopoty w zagniezdzeniu zarodka. i gdzies wyczytalam, ze herbata z pokrzywy tez pomaga w zaplodnieniu. maz przszedl z pracy i mi tu zaglada, wiec do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wam powiedziec ze jak ten len pije to tez widze ze mam wiecej plodnego sluzu,co do cynku dla mojego nie bylam do konca pewna ale znalazlam dzis w necie artykul ze bardzo pomaga na wzmocnienie zolnierzykow,od miesiaca go lyka razem z wit c,mam nadzieje ze to pomoze bo jak znow nic z tego nie wyjdzie to w jakas depresje chyba wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie wielkie dzięki już wiem co mam kupić, jeśli Wam coś jeszcze wpadnie do główki to dajcie znać, ja muszę mykać ale wpadnę jeszcze jakoś wieczorkiem:) a tym czasem- buziaczki dla Was i do zobaczenia :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyczytalam ze wlasnie len jest super na sluz plodny i oprocz tego wplywa na wiele innych funkcji jest dobry na jelita jest ladna cera po nim itd mnie zostaly 2 paczki bo moja mama codziennie pila ale nie wiem jak sie go robi nie widze na opakowaniu instrukcji bo bym sie napila skoro na cere jest dobry.. a wiesiolek poleca sie dla kobiet ktore nie znosza lenu....Najlepszy jest w miekkich kapsulkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wole naturalnie se pomoc niz lykac jakies sztuczne specyfiki,bo i tak juz duzo sztucznych skladnikow jest w jedzeniu niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ty lepiej narazie nie kombinuj z tym lnem,przynajmniej do casu az urodzisz,a nie wiem czy mozna pic len jak sie karmi piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hj dziewczyny:) Patinka 👄 jak tam sie czujecie??:) EwQs 👄 stfcia 🌻 Saraaaaaaaaaaaaaaaaaa a TY gdzie?? madzik 👄 olawd 👄 Tiamant 👄 ja dzis o niebo lepiej ...wczoraj tak dawalo wstac nie moglam myslalm ze wytne sobie jajnik heeh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski:) Co tam u Was kochane???? Widze ze u niektorych staranka ida pelna para- i bardzo dobrze;) U mnie tez staranka byly i jeszcze dzis wieczorkiem poprawimy....nie mysle o dziecku tylko przytulamy sie z milosci ....a co do bolu o ktorym pisalyscie, to mnie w okolicach dniach plodnych bola jajniki, a przy przytulankach to masakra tak mnie bola, a w reszty dniach nie czuje bolu i tez sie zastanawialam czy to normalne czy nie....w tym cyklu owulka u mnie jest mniej odczuwalna niz zawsze, jajniki tylko od czasu do czasu daja znac o sobie i lekko podbrzusze boli, a ja juz mam mysli ze chyba cos nie tak bo nie czuje takiego bolu jak w zeszlym cyklu:0:0:0 Dosyc tego zalenia sie ;)Ide do kuchni bo gotuje zurek z jajkiem i kielbaska....zagladne za chwile👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
misiaczki👄- gdzie ty bylaaaaas???? :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stęskniłam się za Wami dziewczyny, ale ze względu na brak czasu nie mogłam się odezwać. W sobotę i niedzielę miałam zajęcia i wróciłam późno po czym padłam na pysk a dzisiaj miałam wizytę u stomatologa i też się nieźle naczekałam. Więc pozdrawiam \"stare\" koleżanki: - Misiaczki 👄 - Myszka 👄 - Madzik 👄 - PaniMisiowa 👄 - Patinka 👄 i EfQa 👄 i życzę szybkiego jak przeciąg porodu gdy nadejdzie odpowiedni moment - Kalpek 👄 niech Twój cykl szybko wraca do normy - Dorota a Ty dlaczego się nie meldujesz? Zaszłaś w ciążę i nie chcesz się pochwalić? - Smerfetko i Olawd jakie osiągnęłyście już rozmiary? Osobne pozdrowienia dla nowych dziewczyn: - Stefcia 🌼 - Czokdi 🌼 - Timat 🌼 -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stęskniłam się za Wami dziewczyny, ale ze względu na brak czasu nie mogłam się odezwać. W sobotę i niedzielę miałam zajęcia i wróciłam późno po czym padłam na pysk a dzisiaj miałam wizytę u stomatologa i też się nieźle naczekałam. Więc pozdrawiam "stare" koleżanki: - Misiaczki 👄 - Myszka 👄 - Madzik 👄 - PaniMisiowa 👄 - Patinka 👄 i EfQa 👄 i życzę szybkiego jak przeciąg porodu gdy nadejdzie odpowiedni moment - Kalpek 👄 niech Twój cykl szybko wraca do normy - Dorota a Ty dlaczego się nie meldujesz? Zaszłaś w ciążę i nie chcesz się pochwalić? - Smerfetko i Olawd jakie osiągnęłyście już rozmiary? Osobne pozdrowienia dla nowych dziewczyn: - Stefcia 🌼 - Czokdi 🌼 - Timat 🌼 -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×