Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Czokdi,ty widze tez dobrymi tekstami sypiesz? pamietam jak dzis,jak wychodzilam z malenstwem ze szpitala to bylam dumna jak paw,normalnie jakbym byla jedyna kobieta ktora dziecko na tym swiecie urodzila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od samego poczatku wiedziec, ze jestes 2in1 to musi byc mile uczucie! i masz racje, jeszcze zobaczyc dziecko na wlasne oczy i wrocic do domu w 2 to dopiero euforia! mmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slysze o plackach :p moja coreczka sobie je zazyczyla tylko musze isc kupic cukinie zawsze dodaje aby mialy wiecej wartosci odzywczych..Ja mam to szczescie ze maszynka za mnie to zrobi :p w zyciu nikt by mnie nie namowil aby utrzec reka co do tego leniwa jestem naoglodalam sie jak moja mama sie zawsze przy tym meczyla. ja pranie juz zrobilam ide nastepne wstawic a potem biore sie za placuszki i kotleciki :-) Efqa daj znac jak bylo w szkole rodzenia??Bo chyba dzis masz zajecia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja glupia tarlam jak szalona :) czasami tez dodaje cukinie. pranie sie tez robi. fasolka po bretonsku z wczoraj zjadliwa jest tez dzis, wiec obiad z glowy. tylko trzeba ogarnac dom i gotowe :) takie to zycie kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie naszla ochota wiec korzystam bo ostanio miewam lenia Pospolitego :p i tez wczoraj wzielam sie za zdejmowanie poscieli wiec trza wszsytko odswiezyc :-) a dzis ladnie wieje wiec wszsytko mi szybko wyschnie na ogrodku . Uciekam bede pozniej jak sie nie wezme za to poki chce to potem juz nie zrobie tego :-) Pani misiowa moja ty bidulko lez w lozku a meza mi podeslij Prawy sierpowy mam calkiem niezly zaraz go postawie na nogi,moj juz dzis oberwal teraz grzecznie spi po nocce ale za 2 godzinki postawie go na nogi bo musi pomoc zonce a jak :D milego poniedzialku i do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staranko chyba będzie lepiej zrobić dziś wieczorem jak pójdziemy spać, bo mniej żołnierzyków mi ucieknie(dziś z moich obliczeń wynika że mam owu.)-myślicie że dobrze robię, a może lepiej w ciągu dnia:0 sama nie wiem chcę rzeby się troszkę odbudowały po wczorajszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa----no to tylko patrzec lada dzien jak nam oznajmisz ze juz masz maluszka kolo siebie - juz nie moge sie doczekac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za błedy ale jestem jeszcze zaspana- pospaliśmy sobie troszkę, bo ja i mój Jacolek to takie śpioszki troszkę jesteśmy, mój jeszcze komara dusi:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat za duzo kombinujesz,my sie przytulamy wieczorem bo w dzien dzieciaczki nam przeszkadzaja,choc czasem sie uda jak wybęda na dwor,ale ja nigdy nie zwracalam uwagi na to o ktorej sie przytulac,nie wazna godzina tylko sam fakt przytulania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz tez nie raz zaczynalam nowa stronke ale okaze sie za jakis czas czy to byl dobry znak,kurde ale mam lenia,musze troche mieszkanie ogarnac a za nic mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz tez nie raz zaczynalam nowa stronke ale okaze sie za jakis czas czy to byl dobry znak,kurde ale mam lenia,musze troche mieszkanie ogarnac a za nic mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka kupiłam wiesiołek i liście malin. Nie udało mi sie dostać herbatki tylko same Liście malin i jest napisane że do kąpieli je dodawać ale ja je zaparzę :p Opowiem ci potem co mówili na szkole rodzenia. Czokdi nie dam ci na rawioli bo ja jeszcze nie robiłam muszę sama przetestować :P ale wiem że to będzie szpinak z czosnkiem i śmietanką usmażony na patelni i żółty ser ostry w smaku do tego. I chyba coś tam jeszcze dodam. Ale jak lubisz szpinak to mam dla ciebie super przepis: Szpinak mrożony Horteksu 2 paczki usmażyć na patelni (aż woda odparuje) dodać 4 ząbki wycisniete czosnku, podsmażyć a na koniec 2-3 łyzki śmietany. Makaron pióra ugotowany wymieszać z tym szpinakiem w dużym garnku dodać dużo żółtego sera, gouda ,radamer - wedle uznania oraz kawałek sera pleśniowego np. Lazur. PYCHA ja to uwielbiam! jak podałam przepis mojej koleżance to jadła przez cały tydzień aż jej wątrobą spuchła :) Miłego dnia dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi smaku narobiłyście dziewczynki, cóż pora zrobić coś do jedzonka, do zobaczenia po obiadku:D:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopo
Zostałam zgwałcona przez ginekologa tego s.....a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pije herbatkę. i zaraz dzwonię do mamy bo mój tata zadzwonił prawie z płaczem że mu nie pozwala ułożyć swoich sweterków w nowej szafie na drugiej półce - dała mu tylko jedna półkę a on sie nie mieści a cala szafa pusta. niezłe co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa a kupilas expresowe torebki czy normalnie ziola do zaparzania?? wszedzie czytalam ze jedna lyzeczka na jedna szklanke-200 ml. ja juz 2 parze wlasnie :p Dziewczyny czytalam o tym wiesiolku ze jest pomocny w dni plodne tzn trzeba go brac od 1 dc 1-2 kapsulki dziennie a z do owulacji pomaga wytwarzac wiecej plodnego sluzu ktory sprzyja plemniczkom ale po dniach plodnych trzeba go odstawic nien wolno brac bo wywolac moze skurcze macicy i zarodek moze sie nie zagniezdzic przeczytalam ze dzieki temu wiele kobiet zaszlo w ciaze.Ale brac tylko do owulki i odstawic i siemie lniane na sluz plodny tez jest bardzo polecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×