Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

Gość KOLETA
A JA NIE MAM DOBRYCH WIEŚCI WRĘCZ ZŁE DOSTAŁAM OKRES I JEST TO 23 DC. NIE WIEM DLACZEGO TAK WCZEŚNIE ,BIORĘ DUPHASTON I OKRES POWINNAM DOSTAĆ 14.09 A TU JUŻ PRZESTRASZYŁAM SIE MYŚLAŁAM ŻE MOŻE JESTEM W CIĄŻY A TĄ SĄ KRWAWIENIA ALE ZROBIŁAM TESTI JEDNA KRECHA A DO LEKARZA IDĘ DOPIERO 22.09 PROSZE ODPISZCIE COŚ CZY KTÓRAŚ MIAŁA TAKIE SAME PROBLEMY A JUŻ MYŚLAŁAM ŻE SIĘ UDA BO OSTRO SIĘ STARALIŚMY I JAK TU NIE BYĆ BEZSILNĄ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLETA
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleto ja też dostałam wcześniej, ale o 6 dni. Wcześniej miałam dłuższe cykle, a teraz po 4 miesiącach po zabiegu, dostałam wcześniej. Zadzwoniłam do lekarza, a on mi powiedział, że natura sama reguluje cykle i nie będziemy tego poprawiać. Czytałam gdzieś, że jak jest krócej niż 28 dni, to trzeba się zgłosić lepiej do lekarza, ale nie wiem co to oznacza. Ja jutro idę do gina na usg. To moje pierwsze usg, po zabiegu, czyli 4 m-ce temu. Ciekawe co mi powie i co będzie tam we mnie we środku. Mam nadzieję, że wszystko ok. Poproszę tez o duphaston. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei......Sylwia.......25.........Września........2............30.09 Mama24...............Ewelina......24..........Kraków.........0..............25.08 Asik25.................Joanna......25..........Lubin............0..............? madziara.............Magda.......27..........Warszawa......0..............10.09. Kinia25...............Kinga.........25..........Skawina.........1.............. 13.09 Beciamun............Beata.........27......Tomaszów Maz....0...........3.09 Askja.................Julia.........25..........Warszawa........0.............? Anulka22.............Ania..........22.........Toruń..............0.............? Kasik31..............Kasia.........31..........Chorzów.........0.............? Rapidka..............Monika.......26..........Warszawa.......15...........? pogodny dzień......Aga............33.........Kraków............3............22.09 Elunia_K.....Ela........18.........Poznań.......staranka od października Joanka......Joanna....25........Szczecin.............0.............? Anecik.......Aneta.....26.........Sosnowiec..........0..............04.09 Tojaedyta........Edyta.......30......Słupsk...........2..............11.09 Koalka27..........Asia..........27......Rybnik...........0.............03.09 Tabelka II ❤️ Nick...........Imię..........TC................Kilogramy RRR.............?..............11................? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł heloł, faktycznie jakieś pustki mamy na forum. Do roboty dziołchy i pisać ile wlezie :-) Natychmiast. U mnie po malutku - przygotowania mają się ku końcowi, termin zbliża się ogromnymi krokami, planowana @ ma pojawić się w sobotę a czy tak będzie to zobaczymy ;-) Mam nadzieję że nie bo w końcu troszkę się napracowaliśmy w tym miesiącu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano witam, zwłaszcza Ciebie iskierko :) Nic u mnie ciekawego. Niestety mam @, przyszła za wsześnie o 3 dni po 25 dc. Ale jestem spokojna, czytałam w necie na mądrych stronach, że takie wahanie jest w normie. Zresztą gadałam ze znajomą i ona ma to samo a jest starsza ode mnie o 9 lat. Na innym topiku tez dziewczyny mówiły, ze wczesniej dostały @. Tak więc cykl starań nr 0 wtopiony. Mąż bardzo się zdziwił jak zobaczył podpaski. Obiecał celniej strzelac gole w tym miesiącu. A jak go podpuszam, to mówi, że udowodni mi to. OBY ! Ale i tak wiem, że nie moge się nakręcać. Po prostu musze się wyciszyć, poczytać książki, zająć się czymś co lubię. A dzieciątko może samo się zasieje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny Pustki pustki .Coraz blizej sluby dziewczyn moze są bardzo zapracowane i dlatego mało czasu maja :) Ja dziewczyny zabrałam sie do pracy bo teraz to najlepsze dni :) Mizianko było przed wczorraj i dzis zamierzam poprawic :D . Co prawda mężus troche bedzie zmeczony bo dziś ma dodatkowe zajęcia , ale mysle ze poradzimy sobie :) Na efekty trzeba bedzie poczekac prawie do konca wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, uzupełnię Wam dane do tabelki: Renata, 1 kg.Czekam na koleżanki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej!! Nie wiem, czy powinnam tu być, bo my zaczniemy starania w listopadzie. Dane do tabelki nowe-@ 30.09 i raczej na pewno będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to nie mogę tego zrozumieć: tyle starań miałyście i nic...a są takie, które od razu wpadają i narzekają, co to za sprawiedliowść??!! I w ogóle dlaczego raz się udaje, raz nie, skoro się chce, zna się swój organizm itd.??(wiem, wiem, to takie trochę pytanie retoryczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei......Sylwia.......25.........Września........2............30.09 Mama24...............Ewelina......24..........Kraków.........0..............25.08 Asik25.................Joanna......25..........Lubin............0..............? madziara.............Magda.......27..........Warszawa......0..............10.09. Kinia25...............Kinga.........25..........Skawina.........1.............. 13.09 Beciamun............Beata.........27......Tomaszów Maz....0...........3.09 Askja.................Julia.........25..........Warszawa........0.............? Anulka22.............Ania..........22.........Toruń..............0.............? Kasik31..............Kasia.........31..........Chorzów.........0.............? Rapidka..............Monika.......26..........Warszawa.......15...........? pogodny dzień......Aga............33.........Kraków............3............22.09 Elunia_K.....Ela........18.........Poznań.......staranka od października Joanka......Joanna....25........Szczecin.............0.............? Anecik.......Aneta.....26.........Sosnowiec..........0..............04.09 Tojaedyta........Edyta.......30......Słupsk...........2..............11.09 Koalka27..........Asia..........27......Rybnik...........0.............30.09 Tabelka II ❤️ Nick...........Imię.......... TC................Kilogramy RRR.............Renata..............11................1 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alabamka
Hej dziewczyny, widze, ze wy tu jestescie juz od wczesnych miesiecy. Razem z mezem zaczelismy sie starac o dzicie wlasnie teraz po raz pierwszy sprobowalismy, czyli w tym tygodniu :) , mam teraz dni plodne, wiec poczekamy zobaczymy ! Jak tylko pozwolicie, to dolacze sie do was teraz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Alabanka!! Napisz coś o sobie, no i koniecznie, jak tam wyszły staranka!!:) Iskierko, na razie będę :) Mąż mnie namawia wciąż na baby, a ja ciągle odkładam...praca itd.Ale obiecałam-listopad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Dzień dobry ślicznoty... Ostatnio miałam urwanie głowy i nawał pracy i zadań w domu :D Więc tak, @ miałam dostać wczoraj, ale nie wytrzymałam i zrobiłam sobie teścik w środę - wyszedł negatywny ;( Jest jednak tak, że dziś dalej @ nie pojawiła się, a ja zawsze mam 28 jak w zegarku - zawsze... Zastanawiam się, czy nie powtórzyć testu jutro, albo wersja 2 poczekać jeszcze kilka dni i wtedy :D Słyszałyście o przypadku, kiedy test jeden dzień przed @ nie wyszedł a następnego już tak??? Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka
Kochana Iskierko... Wpiszesz mnie??? :D Aranka Ania lat 23 cykl starań 3 @ 08,09(podobno, nie ma go :D) Kisses :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alabamka
Hej dziewczyny, bede jeszcze troche tajemnicza :) Jak tylko stwierdze u siebie "fasolke" to cos wiecej opisze :) A co do starań, to dopiero bylo to pierwszy raz w tym tygodniu, pierwszy raz wogole, swiadomie staralismy sie o dzidzie, bo do tej pory bylo z zabezpieczeniem, po slubie jestesmy juz 2 lata, mialam teraz dni plodne, wiec moze cos bedzie, a z drugiej srony musialabym byc szczesciara, zeby tak od razy za pierwszym razem, ale kto wie, kto wie ? Musze czekac, na pewno dam znac, jak cos bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Aranko-z testami o róznie bywa.Ja miałam tak ze 3 dni po planowej @ była tylko 1 krecha a za 2 dni po tym tesciku na drugim były 2 . Tak ze to zalezy od poziomu hormonu a masz jakies inne objawy np nabrzmiałe , bolace piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweete
WITAJCIE DZIEWCZYNY!! Wsze forum odkryłam dzisiaj i jeśli pozwolicie to i ja sie dołącze. Starm sie o dzidziusia 4 miesiace jutro mam termin @. W pierwsza ciąże zaszłam bez problemu a teraz cos nie tak. Chocia bylismy u lekarza i powiedział że na razie nie mamy sie czym martwic i jeżeli przez rok nie zajdziemy to dopiero zacznie robic jakies badania. Zrobiłam rano test ale wyszedł negatywny :(. Może zawcześnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweete
podaję dane do tabelki sweete.... Asia........30......Łódź.........4.........10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alabamka
Mam jeszcze pytanie, moze bedzie tendencyjne, ale nawet gdybym chciala, to nie wiem gdzie ??? Tzn., gdzie sie wpisuje dane do tabelki, podpowiedzcie, bo nie wiem, nie znam wszystkich tajników tego forum :) Dzieki :) - zakłopotana :( !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweete
Albamko nigdzie po prostu je podaj tak jak ja a Iskierka je wpisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki przepraszam, że nie pisałam tak długo ale mam nawał pracy a i zeslubnymi przygotowaniami masę biegania. Myslałam ze nam sie udało w tym miesiącu, bo akurat myzianko było jak w książce dzień przed płodnymi i w godzinę 0. @ mam dostać 13 ale nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj rano test i ani sladu drugiej krechy. Smutno mi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia25 na test zawczesnie Nie podłamuj sie to ze nie ma 2 krech to jeszcze nic nie znaczy po niedzieli zrobisz drugi i on moze pokazac że zostaniesz mamą . Wiem ze sie niecierpliwisz .Najlepiej zaraz po powinnysmy wiedziec czy sie udało czy nie :D.Byłby czas na poprawkę . Ja musze czekac do 21-22 i tez sie niecierpliwie czy sie udało .Moze sie nam obu uda bo brzuszki wkoło zaczynaja rosnac jak grzyby po deszczu :)🌻 🌻 [ kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alabamka
Dzieki sweete :) A tak wogóle to jestem twoja imienniczką, juz sie dopisuje do was :) Alabamka ......Joanna........28........Wrocław..........1........@24.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! dawno nie pisałam, ale nie miałam odwagi!!! dziewczyny jestem w ciazy!!!!!! podejzewałam to juz od ok 2 tyg, w poniedziałek zrobiłam test -dwie kreski ! w srode powtórka- dwie kreski!!! jestem jeszcze przed data @ i bałam sie nawet o tym myslec, bo za prędko. męczyłam sie z tym ogromnie, az w koncu wczoraj zwierzyłam sie na gg agacie ( pogodny dzień) i tak jak moja siostra pogoniła mnie do gina. Więc byłam u niego i potwierdził to o czym wiedziałam - ciąża!!! juz na fot. gin. powiedział ze powiększona macica , a na usg dopochwowym pokazał pęchezyk ciazowy. mam tą fotkę w domku! przepisał mi luteine i powiedział ze mam sie nie martwic i nie panikować. i to wszystko dzieki siostrze i agacie, bo ja chciałam do niego isc dopiero w przyszłym tyg, a do tego czasu chyba z nerwów bym umarła! w ciaze zaszłam na samym początku cyklu, objawy miałam juz od dwóch tyg, dlatego tak szybko zrobiłam test. nie wiem czy to co napisałam zrozumiecie, ale wybaczcie, ja jeszcze jestem w szoku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, troche studiowałam tabelkę powyżej i jak pisalam wczesniej imieniczke jedna juz znalazlam \"sweete\" A tu okzauje sie, ze druga tez jest \"Asik25\", poza tym pochodzisz z miasta, w ktorym ja sie wychowalam, skonczylam liceum i teraz odwiedzam tam bardzo często moich rodzicow, poza tym \"Koalka27\" z racji miasta tez jestes mi bliska, bo z tych rejonow pochodzi moj mąż. Oczywiście pozdrawiam wszystkie dziewczyny z topiku i kazda z was, anonimowo, chociaz juz coraz mniej, ale jest mi bliska :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam NICK....................IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ iskierka nadziei......Sylwia.......25.........Września........2............30.09 Mama24...............Ewelina......24..........Kraków.........0..............25.08 Asik25.................Joanna......25..........Lubin............0..............? madziara.............Magda.......27..........Warszawa......0..............10.09. Kinia25...............Kinga.........25..........Skawina.........1.............. 13.09 Beciamun............Beata.........27......Tomaszów Maz....0...........3.09 Askja.................Julia.........25..........Warszawa........0.............? pogodny dzień.........Aga...............33.........Kraków............3............22.09 Anecik.......Aneta............26.........Sosnowiec..........0..............04.09 Tojaedyta........Edyta.......30......Słupsk...........2..............11.09 Koalka27..........Asia..........27......Rybnik...........0.............30.09 Aranka...........Ania..........23........?.................3..............8.09 sweete...........Asia..........30........Łódź............4..............10.09 Alabamka.........Joanna......28.......Wrocław........1..............24.09 Tabelka II ❤️ Nick...........Imię.................. TC................Kilogramy RRR.............Renata..............11.....................1 ❤️ Tojaedyta........Edyta.............3.......................? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×