Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

Czesc Dziewuszki! Przepraszam, ze sie nie odzywałam tak długo ale mieliśmy zmiane szefa u nas w urzędzie i było istne urwanie głowy. Ja ze zmęczenia prawie juz na żęsach chodzę. U mnie wszystko ok. idę dzisiaj na wizyte do gin to sie pewnie jeszcze upewnie. Usg wyszło dobrze, miałam robiona przeziernośc karku malucha, i jest zdrowy, nie wiem czy karze mi doktorka robić dodatkowe badania bo przeciez nie jestem w grupie ryzyka ale to zobacze popołudniu. Mały rośnie juz ma 7 cm, fajnie wyglada jak się tak rusza cały czas. Narazie może bo ma jeszcze miejsce, ale jak podrosnie to pewnie bedzie mu gorzej. A co u RRR i sweet wiecie coś, dawno się nie odzywały i na innych topikach też nie udało mi się ich wyśledzić. Mam trochę pracy więc pewnie nie bedę zaglądała zbyt czesto ale czytam was na bierząco. Dam znać jutro jak było na wizycie, Trzymajcie się i fasolkujcie już, bo nie mam zamiaru być jedynym wielorybem na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć No nareszcie odezwały sie nasze brzuszki . Powinnyscie tu częsciej zagladac i rozpylac ciążowe fluidki . Bo sie nigdy nie zarazimy .A tak bardzo chcemy . Mam teraz bardzo mało czasu aby tu pisac ale czytam obowiazkowo . Pracy mam az nadto a pomocy zadnej .Wiec cos zabiore do domu :( Dziewczyny niedługo Andrzejki jakie plany macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dlugo mnie tu jakos nie bylo, ale to przez nawal pracy, ostatnie dosc dlugie weekendy, wiec ciagle w rozjazdach i tak jakos czas ucieka, czytam was na biezaco, ale ostatnio postanowilam troche wyluzowac i nie myslec tyle o ciazy, o starankach i analizowaniu kazdego dnia :) Stad tez bardzo za wami tesknie, ale im mniej pisze, tym mniej jakos o tym mysle, mam nadziej, ze mi wybaczycie, ale obiecuje, ze jak juz bede w ciazy, to na pewno bede, w miare mozliwosci, stale was informowac :) Ciesze sie bardzo, ze u naszych mamus wszystko w porzadku, oby tak, az do 9 msc-a. Zycze wam duzo zdrowka i jak najmniej niedogodnosci ciazowych :) A propos Andrzejek, to musze sie wam przyznac, ze ja mam Andrzejka 24 na dobe :) hi hi :D Ale, to oczywiscie nie przeszkadza, aby w \"andrzejki\' zaimprezowac :) Wraz ze znajomymi wyjezdzamy na 2 dni w gory w andrzejkowy weekend, a w same andrzejki w tygodniu, tradycyjnie, jak to od pewnego czasu u nas jest, nasi znajomi sciagna do nas na a la imprezke domowa :) No o na tyle tym razem :) Buzka, trzymajcie sie cieplutko, bo sroga zime od czwartku zapowiadaja :) Buzka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ANdrzejki spędze w domu, na kanapie, przed telewizorem i w samotności, bo mężusia jeszcze nie mam, bo w pracy Oczywiście wszystko będzie mi śmierdzieć, będzie mnie mdliło i takie będą moje Andrzejki. Będę na pewno się z nich cieszyć. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleta
iskierko dziękuję za urok pomógł... zrobiłam teścik i dwie krechy a w czwartek idę do lekarza.... wiemy tylko my no i wy i nikt więcej boimy się nawet ucieszyć żeby niczego nie zapeszyć .. z poprzednią ciążą skakaliśmy do góry a z tą łzy i cicha radość... przekazuję dalej pałeczkę na Was dziewczyny ... proszę o uaktualnienie ramki.. magda ...29 lat... 4 tc. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleta
i jeszcze do ramki Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta, Kinia-dobrze, że u Was dobrze :) Koleta-GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERCA, BARDZO SIĘ CIESZĘ!! :):):) Beciamun - też się cieszę, że jestem :) Co do andrzejek (jako nazwę obrzędu piszemy małą liteą :P ), to...nie wiem, co...Miała być imprezka w akademiku ze starymi znajomymi ze studiów, ale coś ucichło...Za to sylwester albo:1)w naszym nowym mieszkanku, albo 2) u koleżanki, do tej pory od paru lat był w akademiku, ale obawiam się coś, że w tym roku nie wypali...Usypiam, więc chyba mówię - dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko -trzymam mocno kciuki za Ciebie, wyglądaliście tak pięknie na ślubie, chcę, żeby Wam sie udało!! I reszcie życzę oczywiście tego samego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK...............IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24..............Ewelina......24..........Kraków........0............ Asik25................Joanna......25..........Lubin............0...........? madziara............Magda.......27..........Warszawa.......0..........? Beciamun............Beata.......27.......TomaszówMaz......2.......2.12 Askja.................Julia.........25.........Warszawa.........0.........? pogodny dzień........Aga........33..........Kraków..........5.......26.11 Elunia_K...............Ela.........18..........Poznań...........1...........? Anecik...............Aneta........26.........Sosnowiec........0..........? Koalka27............Asia..........27...........Rybnik..........0...........? Aranka...............Ania.........23..........Gdynia.........3.............? Alabamka..........Joanna.......28.........Wrocław.........2.........19.11 Joanka............Joanna........25.........Szczecin.........x............? Salome.............Gośka.........28..........Poznań..........4............? Madelain...........Magda........29........Jelenia Góra.......0...........? Tabelka II Nick...................Imię........Wiek....... TC................Kilogramy RRR...................Renata.........33........18....................1...... Tojaedyta............Edyta.........30........10.....................?..... Kinia25...............Kinga..........25.........11....................0..... iskierka nadziei....Sylwia.........25..........5.....................x sweete..............Asia.............30.........4......................x koleta...............Magda..........29.........4......................? Koletko, gratuluję i cieszę się z Twojego szczęścia. Uważaj na siebie i dbaj o zdrówko. Babeczki zaciążone, zarażajcie nas. Pozdrawiam. Aaaa. dajcie aktualne dane do tabelki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o naszych prawie mamusiach. Cieszę się, że u Was wszystko ok. Odzywajcie się i piszcie jak się czujecie. Pewnie częściej siedzicie na innym forum, ale znajdźcie troszkę czasu na nas. Koalka, dzięki :-D Miłego wieczorku. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia >> zaktualizowalam tabelke na poprzedniej stronie - jezeli chodzi o moje dane, a ty skreslilas? nie kumam moja @ 11.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK...............IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24..............Ewelina......24..........Kraków........0......... Asik25................Joanna......25..........Lubin............0...........?.. madziara............Magda.......27..........Warszawa.......0........6.11 Beciamun............Beata.......27.......TomaszówMaz......2.......2.12 Askja.................Julia.........25.........Warszawa.........0.........?... pogodny dzień........Aga........33..........Kraków..........5.......26.11 Elunia_K...............Ela.........18..........Poznań...........1........... Anecik...............Aneta........26.........Sosnowiec........0......... Koalka27............Asia..........27...........Rybnik..........0........02.11 Aranka...............Ania.........23..........Gdynia.........3..........04.11 Alabamka..........Joanna.......28.........Wrocław.........2.........19.11 Joanka............Joanna........25.........Szczecin.........x.........11.12 Salome.............Gośka.........28..........Poznań..........4..........?... Madelain...........Magda........29........Jelenia Góra.......0........... Tabelka II Nick...................Imię........Wiek....... TC................Kilogramy RRR...................Renata.........33........18....................1...... Tojaedyta............Edyta.........30........10.....................?..... Kinia25...............Kinga..........25.........14....................3..... iskierka nadziei....Sylwia.........25..........5.....................x sweete..............Asia.............30.........4......................x koleta...............Magda..........29.........4......................? Cześć dziewuszki, poprawiłam tabelkę. koleta strasznie się cieszę, że dołączyłaś do nas i tabelka nr 2 zaczyna się rozrastać. tak trzymać, bo ostatnio wpadłam na pomysł, że możemy nasz topik ze staranek na oczekiwania przerobić. Jest tylko jeden warunek, wwzystkie z tabelki nr 1 musicie przewędrować do nr 2. Więc starać się dziewczynki starać. Byłam wczoraj u gin. i wszystko w pożądku z maleństwem, co prawda wiek ciąży z usg tochę się nie pokrywa z ostatnią ostatnią @ wię c mam tygodniowy termin porodu :D pewnie juz od 10 maja będę musiała na walizkach siedzieć. Ale jak dzidziusiowi nie będzie się za bardzo spieszyło to moze urodze w dniu matki, chciałabym sobie taki fajny prezent sprawić. Lekarka kazała mi stopniowo odstawiać luteinę z czego bardzo się ucieszyłam, ale niestety mam kategoryczny zakaz jedzenia wszystkiego co dobre (słodycze, lody, knedelki babci) 😭 bo przytyłam od tych rarytasów 3 kg, a to trochę za dużo jak na poczatki ciązy. Zajadam się właśnie krakersikiem i topie smutki w herbacie z soczkiem. uciekam juz bo sie rozpisałam a praca czeka. Zagladne jeszcze później. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK...............IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24..............Ewelina......24..........Kraków........0......... Asik25................Joanna......25..........Lubin............0...........?.. madziara............Magda.......27..........Warszawa.......0........3.12 Beciamun............Beata.......27.......TomaszówMaz......2.......2.12 Askja.................Julia.........25.........Warszawa.........0.........?... pogodny dzień........Aga........33..........Kraków..........5.......26.11 Elunia_K...............Ela.........18..........Poznań...........1........... Anecik...............Aneta........26.........Sosnowiec........0......... Koalka27............Asia..........27...........Rybnik..........0........02.11 Aranka...............Ania.........23..........Gdynia.........3..........04.11 Alabamka..........Joanna.......28.........Wrocław.........2.........19.11 Joanka............Joanna........25.........Szczecin.........x.........11.12 Salome.............Gośka.........28..........Poznań..........4..........?... Madelain...........Magda........29........Jelenia Góra.......0........... Tabelka II Nick...................Imię........Wiek....... TC................Kilogramy RRR...................Renata.........33........18....................1...... Tojaedyta............Edyta.........30........10.....................?..... Kinia25...............Kinga..........25.........14....................3..... iskierka nadziei....Sylwia.........25..........5.....................x sweete..............Asia.............30.........4......................x koleta...............Magda..........29.........4......................? Cześć - Koleta gratuluję i bardzo się cieszę - no i oczywiście troszkę też zazdroszczę :-) A i łapię doła - ja też chcęęęęęęęęęęęęęęęęęęę. A wiecie co właśnie zrobiłam aktualizację tabelki i wyszło mi że kolejna @ wypada w tym samym dniu co urodziny mojego męża - Boże jak ja chciałabym żeby ona nie przyszła a żebym mogła mu sprawić taki prezent....trzymajcie kciuki razem ze mną że tym razem się uda. Pozdrawiam wszystkie brzuchatki i te co zaraz nimi będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara >> to ty teraz dzialania konkretne na dniach podejmujesz, jo? :-) no to jasne, ze trzymam kciuki a ty koniecznie rozmyslaj o niebieskich migdalach, a nie o tym no nie wiem - zrob sobie na przyklad pelna wizualizacje przemeblowania w domu wirtualnie zmien kafelki, wykladziny czy tapety moze wstap do sklepu meblowego i nabierz sobie katalogow ja tak mam - urzadzanie domu to tez dobry temat na ciezkie przemyslenia - jak chwycilam za pierwszy katalog to 2 tygodnie mialam z glowy ;-) no i oczywiscie juz zdazylam 5 razy zmienic zdanie co do wszystkiego, hehehe moze jak skonczysz rozmyslac o tych meblach na przyklad to juz bedziesz mogla rozmyslac o tym, ze jestes w ciazy :-) ruszam do nauki i... musze tez zadzwonic do dewelopera - na razie mamy sytuacje patowa - rozminiecie sie terminow platnosci miedzy deweloperem a naszym bankiem - co daje w rezultacie niemoznosc kupienia mieszkania zadzwonie i moze cos wytarguje z przesunieciem a jak nie to... to chyba nie bede nigdzie mieszkac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanka dzięki za pocieszenie i nie dziękuje za trzymacie kciuków - zobaczymy co z tego będzie - w każdym bądź razie zamierzamy razem z mężem w tym miesiącu się nie ociągać żeby potem się nie zastanawiać czy może jakbyśmy częściej się starali to może i by się udało...i tak co 2 dni będę go męczyć - chociaż mam nadzieję że dla niego to nie jest aż tak męczące ;-) A i mnie jakaś większa ochota naszła ostatnimi czasy..... A Wy Joanka jak tam ze staraniami? Wiem że starasz się pewnie o tym nie myśleć ale mam nadzieję że też coś tam już zaplanowaliście na ten miesiąc? A i co to za developer jak można spytać? Na pewno ma jakąś stronkę interenetową? Jak możesz to prześlij - na razie wprawdzie nie będziemy zmieniać mieszkania ale uwielbiam siedzieć w internecie i sobie wybierać właśnie tak wirtualnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.management.szczecin.pl/oferowane-mieszkania.htm to jest ta strona, choc ja mieszkam w szczecinie, wiec pewnie lokalizacja cie nie zainteresuje :-) ale to jest to - niestety nie ma na stronie jeszcze planow mieszkan (ja swoje mam wydrukowane), ale chodzi o ten domeczek na dole strony - 18 mieszkan w wiosce pod szczecinem no i dodzwonilam sie nareszcie do dewelopera i na szczescie mozemy poprzesuwac daty, tak, zeby nam to pasowalo z bankiem wiec gra! :-) wiec kupujemy! a co do staranek to... ja wam tu dzielnie kibicuje, ale ... my sie nie staramy na razie - postanowilismy najpierw dopiac na ostatni guzik sprawy mieszkaniowe, zeby moc dzidzi zapewnic spokojny kacik choc oczywiscie nie zmartwimy sie zupelnie, jezeli nam sie cos przytrafi ;-) po prostu uznamy wtedy, ze dzidzia ma inne plany niz rodzice i zamierza z nimi troche na walizkach pomieszkac - uszanujemy wole dziecka i damy sobie rade - najwyzej bedzie troche ciasno i nerwowo przez chwile na razie plany sa takie, ze czekamy - maksymalnie rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam koleżankę, która też tak planowała - najpierw dom, awns w pracy, potem starania o dziecko...niestety, stara się juz parę lat...:( Różnie to bywa... My kupujemy mieszkanko - jesteśmy w trakcie - jak dobrze pójdzie, to za miesiąc się wprowadzamy, w sumie jest tak urządzone, że nic nie trzeba tam robić, choć oczywiście mamy pewne wizje i troszkę zmienimy :) Alabamka oglądała, więc może potwierdzić, że jest... no, chyba fajniutkie;) Usypiam znowu, dzisiaj jedziemy wpłacić resztę zaliczki i jutro składamy papiery o kredyt, za 2 tygodnie pieniądze maja być na koncie :) A co do dzieciątka to... :):):) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze aktualizacja - @ ma być 3.12... Aha - mamy coś pecha w tym tygodniu...Mężulkowi wczoraj na meczu siatkówki poszła torebka stawowa... A więc: poniedziałek - rozbita szyba i kradzież radyjka z autka, wtorek - no, poszły lampki w aucie - ale to normalne, że kiedyś ich żywot musiał się skończyć, oraz ta noga, a dzisiaj co?... (TFU,TFUUU!!!!!) Znacie z autopsji takie zestawy pechów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w sumie to co ja mam powiedziec? bylabym raczej malo odpowiedzialna, gdybym sie swiadomie zdecydowala na powolanie nowego zycia w tych naszych walizkach :-( probuje zachowac spokoj Koalko ale naprawde jest mi raczej smutnawo w tym wzgledzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanka, strasznie przepraszam, pomyliłam 12.11 z 12.11, wybracz:-D Tabelka I NICK...............IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24..............Ewelina......24..........Kraków........0......... Asik25................Joanna......25..........Lubin............0...........?.. madziara............Magda.......27..........Warszawa.......0........3.12 Beciamun............Beata.......27.......Tomaszów Maz......2.......2.12 Askja.................Julia.........25.........Warszawa.........0.........?... pogodny dzień........Aga........33..........Kraków..........5.......26.11 Elunia_K...............Ela.........18..........Poznań...........1........... Anecik...............Aneta........26.........Sosnowiec........0......... Koalka27............Asia..........27...........Rybnik..........0.........3.12 Aranka...............Ania.........23..........Gdynia.........3...........4.11 Alabamka..........Joanna.......28.........Wrocław.........2.........19.11 Joanka............Joanna........25.........Szczecin.........x.........11.12 Salome.............Gośka.........28..........Poznań..........4..........?... Madelain...........Magda........29........Jelenia Góra.......0........... Tabelka II Nick...................Imię........Wiek....... TC................Kilogramy RRR...................Renata.........33........18....................1...... Tojaedyta............Edyta.........30........10.....................?..... Kinia25...............Kinga..........25.........14....................3..... iskierka nadziei....Sylwia.........25..........5.....................x sweete..............Asia.............30.........4......................x koleta...............Magda..........29.........4......................? Jutro jest druga \"miesięcznica\" naszego związku małżeńskiego ;-D a ja muszę spędzić ten dzień w Łodzi u lekarza. Mam nadzieję usłyszeć od niego, że jest wszystko na dobrej drodze i możemy już brać się do roboty. A jeśli nie, to też na pewno będzie OK. Prezent musi być. Madziara, życzę Ci tego, żebyś mogła sprawić prezencik mężowi, fajnie by było. Dziewczyny, Wasze terminy są super. Ja marzyłam, żeby urodzić gdzieś w okolicach moich urodzin 11 maja. Jak będziecie w tych ostatnich miesiącach nie będzie tak strasznie gorąco, a kiedy urodzicie, będziecie mogły wyjść na spacerek z maleństwem, hmmmmm, rozmarzyłam się troszkę. Ależ Wam zazdroszczę. Zaciążone babeczki, rzucajcie na nas czary, to utworzymy nowy topik. Trzymajcie się. P.S. Mam nadzieję, że nic w tabelce nie pokręciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - nie to miałam na myśli, że nie macie racji czy coś...bierzemy kredyt i też policzyliśmy co do 10 zł prawie, ile nam starczy na życie, też nie rzucamy się na głęboką wodę...Po prostu opisałam, jakie są przypadki, bo sama mam wątpliwości, co robić... Napisałam to stronkę dalej, że też zastopujemy, jeśli teraz nie wyjdzie... Beciamun - będzie dobrze!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki, dawno mnie tu nie było , bo po prostu nie mam czasu, rzadko grzebię w sieci. Cieszę się, że druga tabelka rośnie - chyba wprost proporcjonalnie do mojego brzucha. Iskierko, nie przejmuj się mdłościami, ja choć to już 21 tydz. czasem nadal je mam. Koleta- trzymam kciuki ! A tak w ogóle to wszystkie Was pozdrawiam i czekam w drugiej tabeli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczęta w ten mroźny poranek ;) brrrr ale mnie telepie, tak jest zimno ze nie wiem. Teraz popijam w pracy ciepla herbatke, i czytam co piszecie. Ale widze ze ostatnio jakos tu cicho strasznie. Ja od dwóch dni testuje owu na razie \"-\". Ale jutro pewnie wyjdzie \"+\" i bedziemy działać ;) Trzymajcie sie ciepło ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneya, jak taki test działa i ile kosztuje?? A co do ciszy, to masz ogromną rację. Trza się do roboty brać. A poranek póki co u mnie był cieplutki, bo w łóżeczku, tylko tak jakoś pochmurnie i ciemno. Idę zrobić sobie kawki i zaczynam się szykować do lekarza. Co prawda wizytę mam na godz.17, ale muszę jechać wcześniej do Łodzi. A jak przjadę, to Martini będzie się lało z okazji miesięcznicy. Miłego dnia i trzmajcie się ciepło. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kraków troche zimny i pruszy co pewien czas śnieżek, ale zaraz go niema . Gratuluje Koletko :). Beciamum jak tylko wrócisz od lekarza pisz jak poszło . I wszystkiego naj z okazji miesiecznicy :D U mnie którys dzien cyklu nawet ie wiem dobrze który , Czekam na @ Brzusio juz pobolewa . Postanowiłam zajac sie innymi sprawami to znaczy zamierzam iśc zrobic porzadek z moimi paznokciami bo nic im nie pomaga. Od poronienia wyglądaja strasznie . A po poznokciach moze jakies solarium dla poprawy samopoczucia . Ale dopiero po @ . i po pensji :) OD taki prezent na mikołaja i urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> Beciamun - kupilam te testy na allegro od ewy.analityk. to są testy do badania stęzenia hormonu LH w moczu. tu mozesz poczytac wiecej http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72831858 no dziewczyny do dziela!!! i za dwa tygodnie zakladamy topik \"rodzimy w sierpniu 2006!!!! \" rany ja to sie boje ze zapesze, juz czytuje sobie topik rodzimy w lipcu 2006 no ale nie zalapalam sie tam wiec moze na nastepny miesiac ;) ;) czego sobie i wam zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranyyyyy ! dziewczyna jaka cisza?!?!?! spicie jeszcze? Beciamun i jak po wizycie u gina? Widze ze wczoraj zabalowałaś ... martini sie lało oj lało... ;) ;) ;) Niech któraś cos napisze bo wyglada ze ja tak sama do siebie. buu... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na komisariat za chwile - dzwonila rano pani inspektor, beda mnie jeszcze raz przesluchiwac w sprawie auta ciekawe... moze maja kogos na oku? a moze to tylko rutyna - biurokracja do kwadratu (jak na moj gust bardziej prawdopodobne, ale juz nic nie mowie....) pozdrowka babeczki cos ogolnie nie w humorze znow jestem aaa - slyszalam, ze w 3miescie pada snieg ... u nas w Sz jesien i pewnie przejdzie w wiosne za kilka miesiecy - ot i tyle ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie myslałam że was zmotywuje a tu nic, cisza. joanka - powodzenia na komisariacie ;) ja dzis tez mam przejscia z autkiem, ciagle sie wlacza alarm, tak ze nie mozna go zamknac :( ale jak wroce do domku to moj m. cos juz z tym zorobi. wracam do domu robic obiadek. wpadne tu wieczorem i jak nie zobacze zadnej wiadomosci od was to sie zaleje lzami... buuu... Trzycie sie cieplo ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleto tak mnie ucieszyła ta Twoja wiadomość, że sobie nawet nie wyobrażasz. Serdeczne gratulacje ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Zapraszam Cię na topik rodzimy w lipcu 2006 ❤️ Tak jakoś od samego początku jak wogóle znalazłam to forum zapamiętałam Ciebie. 🌼 GRATULACJE [kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×