Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

Witam wszystkie nowe forumowiczki. Agapa, Kinia ma rację. Nie możesz na siłę obdarowywać faceta ojcostwem. Poza tym takie decyzje chyba podejmuje się razem. Najważniejsze jest oczywiście to, żebyś przynajmniej 3 miesiące przed zajściem w ciążę odstawiła tabletki. Asica24, gratuluję i życzę wszystkiego dobrego. Fajnie, że tyle z Was już nosi maleństwo w sobie. I nie martw się tą narkozą, na pewno będzie OK. Kinia, a jak Twoje zdrówko?? Mam nadzieję, że wszystko w porządku. Aaaaa, ciężaróweczki, napiszcie przepis na szybkie zafasolkowanie, haha. P.S. Piękna dziś u mnie pogoda, ducha też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) kinia,Madziara---dzieki za słowa szczerościale to nie do końca tak!mój narzeczony nie jest z tych co uciekają i biora nogi za pas jak na choryzoncie dziecko,bo gdyby tak było to napewno nei chciała bym z nim być a co gorsza miec z nim dzieci!!!bardzo sie kochamy,palnujemy wspólna pszyszłość jest nam razem dobzre:)slub palanujemy za niecałe 2 lata!!!ale o dziecku wcześniej rozmawialismy i miisek bardzo go pragnie tak jak ja,tylko nie teraz a poślubie!ale sam powiedział w rozmowie ze mna \"no chyba ze by była wpadka \" to i tak by była najszczęsliwszym facetem i tatą na świecie:) natomiast ja o dziecku marzyłam od kad tylko pamietam,nie jest to moja zachcianka od tak sobie tylk odbzre pzremyslana decyzja!!! chiała bym urodzić nasze dziecko,bardzo tego pragne:)ale facet nie zrozumie instynktu macierzyńskiego!!!a u mnie jst on barzdo silny!!! pragne tego dziecka z całego serducha,a wic proszę nie krytukujcie mnei bo chcę sie z wami podzielić moimi spostrzeżeniami i starać sie razem z wami:) a co do planowania ciazy tuż po odstawieniu proszków to jak ja byłam u swojego ginia to powiedział ze najlepiej zachodzić w ciaze zaraz po odstawieniu tabletek bo wtedy kobieta jest bardzo płodna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki Madziara >> a ty jak sie czujesz moja droga? :-) dziewczyny - pracuje nad moja silna wola... jest tyle rzeczy do zrobienia, a mi sie najczesciej nie chce :/ uhhh no ale ;-) kredyt za pasem - jutro podpisanie umowy z inwestorem (bo podobno na nasze mieszkanko duzo chcetnych sie zrobilo i licza na nasze potkniecie. Koalka >> ile u ciebie kosztuja transze z banku na konto sprzedajacego? jak to macie rozwiazane? a w ogole to w jakim banku macie ten kredyt? Agapa >> z calym szacunkiem, ale to nie jest partnerstwo i troche glupio stwierdzic, ze moj facet nie rozumie, wiec podejme decyzje bez niego khhhmmm jak nie rozumie, to raczej rozmawiaj z nim, przekonuj to po prostu nie jest fair, zeby podejmowac za niego decyzje tej wagi, dotyczaca calego jego zycia! obojetnie czy ucieknie czy nie i czy bedzie sie ostatecznie cieszyl czy nie to po prostu nie jest fair to nie jest partnerstwo! jezeli macie rozne zdania (na obojetnie jaki temat) to sie wypracowuje kompromis, albo przekonuje sila argumentow, a nie robi po swojemu za plecami drugiej osoby oj bosz... no przykro mi, ze to pisze ale wydaje mi sie, ze przede wszystkim powinnas wyluzowac, spojrzec na sytuacje na spokojnie i zaczac rozmawiac a co do tabletek, to sama nie mam doswiadczen, ale zgodze sie z dziewczynami, bo to wlasnie slyszalam - owszem zaraz po tabletkach kobieta jest najbardziej plodna, ale... tu chodzi o uregulowanie gospodarki hormonalnej - to wplywa na rozwoj dziecka i moze nie byc wesolo pozniej, po narodzinach wiekszosc lekarzy zaleca odczekanie od 3 do 6 miesiecy pozdrawiam ps. aha Agapa - kazda z nas tutaj, jak jeden maz, mamy silny instynkt i doskonale cie rozumiemy, ale nie tylko na instykncie rzecz polega, jest masa innych rzeczy, ktore warunkuja spokojne przyjscie na swiat dziecka i powinnas wszystkie wziac pod uwage, a przynajmniej wiekszosc badz mama pelna milosci i odpowiedzialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapo bron Boże nie miałam zamiaru cie krytykować, bo jak pisała Joanka każda z nas ma silny instynkt macieżynski i dązy do posiadania dziecka. Tylko pomysl co powiesz swojemu facetowi jak juz bedziesz w ciąży, ze to była wpadka, przecież skłamiesz mu w żywe oczy, a czy wasz związek ma opierac się na kłamstwie? Chyba tego nie chcesz. Jak poczytasz nasz topik wstecz, to sie dowiesz że wiele z nas ja również miałaysmy problemy z podjęciem decyzji przez naszych facetów. Wiem to boli, czujesz się rozczarowana, że on nie chce teraz, że nie rozumie twoich pragnień. Ze mną było tak samo, ale faceci potrzebują czasu by się z myślą o tak ważnej decyzji osfoić, rozmawiaj z nim czesto, wytłumacz, że posiadanie dziecka jest dla ciebie bardzo ważne, że dasz sobie rade z wychowaniem, itd. Spróbuj niczego nie stracisz a przynajmniej go nie okłamiesz. Przepraszam z góry jeżeli moje słowa cie urażą ale nikt na tym forum nie chce dla ciebie zle, chcemy ci tylko oszczędzić niepotrzebnych rozczarowań. Musisz choć to nie łatwe myśleć realnie, bez pragnien i chęci tylko suche za i przeciw. A co u reszty słychać, nikt nie fasolkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Joanka :-) Cieszę się że Wasz domek jest już coraz bliżej...to musi być super uczucie. A najlepsze przed Tobą - ustalanie koloru ścian, gdzie jakie kafaleki, mebelki, wybór sprzętu do kuchni - oj pracy dużo ale jaka przyjemna - no i efekt jaki będzie jak już zasiądziesz w swojej wymarzonej kuchni przy dobrej kawce czy herbatce :-) A ja czuję się ozywiście dobrze - znaczy się mam pełno wszystkich objawów dotyczących ciąży ale obiecałam sobie (i nie tylko sobie ;-) ) że pora wyluzować - co ma być to będzie - a pewnie będzie jak zwykle klapa....no nic - czekam do weekendu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madziu oprócz mdłości to jeszcze cos cię dopadło? napisz szybciutko bo wiesz jak mnie to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia,joanka--szanuje wasze zdanie w tej sprawie,ale on sam powiedział ostatnio ze narazie koniec z tabletkami i ze tylko gumkami bedziemy sie zabezpiezac i jak bedzie dzidzia to wspaniale a jak nie to tez wspaniale:) ...wiec wiem z naszych rzmów ze mozę trudno mu podjać taka decyzje i bedzie to co da los....a ja troszke tylko temu losowi pomoge.....wiem że nie mysle bardzo realistycznie i góre biora moje pragnienia ,ale uweiżcie mi ze to naoarwde odpowiednia chwila na dzidzie w naszym zyciu....no ktoś kiedys powiedział ze nigdy nie ma tej odpowiedniej chwili bo zawsze cos i coś wypada ,wiec ...same widzicie! chcę starać sie tu razem z Wami moje drogie:).....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kobietki :) Jestem tu pierwszy raz - przyznam że nie śledziłam jeszcze tego topiku od początku, ale przezcytam wszystko w wolnej chwili. Czy można się dołączyć? Cyz nadal się staracie? Ja zaczęłam od poprzedniego cyklu, ale nie wyszło. Zbroję się więc w cierpliwość i \"pracujemy\" nad tym dalej. pozdrawiam Was i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa >> no ja sie nie zgadzam to jest oszukiwanie drugiej osoby i nie zadaj od nikogo, zeby cie poparl w czyms takim klamstwo jest klamstwo i koniec nie ma wytlumaczenia uwazam, ze jedynym fair wyjsciem dla ciebie jest szczera rozmowa z chlopakiem i nic wiecej cel nie uswieca srodkow jakkolwiek wiele ludzi chcialoby, zeby tak bylo Kinia >> a czy masz jakies przypuszczenia co do plci? :-) jakies prognozy albo wrozenie z fusow... cokolwiek :-) ja to najbardziej chcialabym chlopca, juz kiedys wybralismy sobie dla niego imie i tak zostalo, co do tego jestesmy pewni na 100% za to dla dziewczynki cos nam nie wychodzi - zmienilismy juz koncepcje chyba z 10 razy i ciagle stoi pod znakiem zapytania ;-) takie gdybania a wy dziewczyny? macie jakies typy imienne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czółko moonlight :-) jasne - dolaczaj i powiedz cos o sobie wiecej - skad, gdzie, kiedy, jak i z kim ;-) i powiedz - dla zaspokojenia mojej wlasnej ciekawosci - skad ten pomysl na nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick - no nie wiem, jakoś tak samo wyszło.. pojęcia nie mam.. O sobie w jakimś skrócie na początek: Stuka mi 25 latek, od 2 jestem mężatką (a z mężem znamy się i w sumie mieszkamy razem od 3 - oświadczył mi się miesiąc po pierwszej randce..). Mieszkamy sami w małym mieszkanku, oboje nie mamy stałej pracy, więc zarabiamy różnie - ostatnio mamy trochę kłopotów finansowych, stąd moje obawy co do tego \"starania się\". No i zaczęłam właśnie zaocznie uzupełniające studia, więc najchętniej \"wcelowałabym\" z porodem na wakacje, ale jak się nie uda to też sobie poradzę. Ciekawa jestem czy tylko ja mam różne obawy co do dzidzi, czy nie jestem sama. Tzn. nie chodzi mi o samą westię \"czy chce już być mama\" - bo to już wiem. Od niedawna ale czuję to coraz mocniej :) Koniecznie muszę przeczytać topik od początku - pewnie dużo o sobie pisałyście, więc chcę się zorientować, żeby chociażby nie pytać o to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Joanko co do płci to mam tylko przeczucie ze to bedzie chłopiec, pozatym wszysy mi tak mówia bo ponoć strasznie wyładniałam, No chociaż w ciązy cłowiek może sie uroda pochwalić :D Ide za dwa tygodnie na usg to może sie dowiem jak siedzidzia nie będzie wstydziła i pokarze co między nózkami chowa. Witaj moonlight niezły nic w koncu przy pelni sie najwięcej dzieci rodzi. dobra wróżba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) chlopiec chlopiec juz Ci go zazdroszcze Kiniu ;-) Moonlight - no mnie sie od razu z zespolem skojarzylo, ale to moze tylko mnie, bo ja to lubie takie wlasnie rzeczy - cos tam z gotyku, czy pseudo gotyku, takie ballady i w ogole bardziej mrocznie :-) a co do watpliwosci, to masz mnie \"na sam pierw\" :-) my wlasnie sie chwilowo wstrzymujemy, przynajmniej do rozwiazania sprawy mieszkania - bo chwilowo to wynajmujemy kawalerke (zapchana niemozebnie przez nasze szpargaly i meble wlascicieli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe!! Gratuluję przyszłym nowym mamuśkom!! :) Moja chandra stulecia (były powody) przeszła...jak na razie. Joanko - my bierzemy w PKO, bo tak na szybko, ale kuzyn męża też właśnie kupuje mieszkanie i oni w jakiejś agencji dostali wydruk ofert kredytów bankowych i mają tańszy kredyt o 1% (ale nie wiem, co to za bank, jak się dowiem, to napiszę). Nam właśnie wczoraj przyznali zdolność kredytową, właściwie mężowi, bo mnie z moją umową na czas bardzo określony nie brali pod uwagę... A co do opłat to jest to w sumie ok.10% wartości mieszkania plus w naszym wypadku 1500zł opłat kredytowych plus prowizja dla zdzierców zwanych agencją nieruchomości :/, [ew. szczegóły na gg 6645334 jak spytam męża, bo on w tym siedzi, mam uczulenia na wszelkie liczby). Ja po pierwszych starankach, ale one były...no cóż, raczej nic ztego nie będzie, może i dobrze na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli pewnie z \"Moonspell\"? No to wracam do pracy, a potem czytam od deski do deski i wtedy się znowu odezwę. Też się zastanawiałam czy sie chwilowo nie wstrzymać ze względu na obecny problem z kasą. Ale coś mi się zdaje że tak to już w tym kraju jest że trzeba się nastawić na niejeden kryzys i jakoś funkcjonować poza tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) jest taki zespol - moonlight (albo moze byl - nie sledze na biezaco swiata muzycznego... zeby nie powiedziec, ze ja go w ogole nie sledze hehe :-), w kazdym razie mam kilka piosenek moonlight\'u)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalka - dzieki chodzi mi o cos takiego - nie wiem, czy macie ustalone raty, w ktorych placicie sprzedajacemu - bo wlasnie chodzi mi o to, ze ustalona kwote pieniazkow twoj bank przeleje na konto sprzedajacego (raz czy wiecej razy - niewazne) i oprocz wszystkich innych oplat zwiazanych z kredytem, nagle sie okazuje, ze bank bierze oplate za ten przelew - tzw. transze pytanie brzmi ile to moze wyniesc, bo od babeczki dewelopera uslyszalam, ze to moze byc nawet i 800zl wiec jak sobie ustale, ze bedzie np 5 rat, to za kazdym razem bank sobie dopisze 800zl za przerzucenie pieniazkow z konta na konto to ci dopiero skucha :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany ale ja bym chciała już być w domu... :-( A jeszcze godzinkę się ponudzę - mam nadzieję że szybko czas zleci. Witam nową koleżankę i zapraszam do fasolkowania ;-) Jak możesz to wpisz się do tabelki - zawsze będzie wiadomo co i jak i kiedy - jak to Joanka napisała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do imionek to oczywiście mamy juz wybrane - co jakiś czas przychodzą nam nowe do głowy ale jednak podstawa dla dziewuszki to Julka lub Marysia, a chłopak to Jaś - no chyba że spojrzę w oczy maleństwu i dojdę do wniosku że może i Jaś ale na pewno nie mój - i będzie Franek czy jakoś podobnie - wiele razy słyszałam że rodzice mieli już wybrane imię a tu nagła zmiana jak spojerzeli w oczęta szkraba :-) No ale ja tu sobie gdybam i pewnie jeszcze wiele czasu minie zanim zobaczę takie maleństwo u siebie na piersi albo chociaż zanim zobaczę dwie kreski......jak tam dziewuszki które już zafasolkowały - jakie imionka? No i Ty Joanka jakie wybrałaś z mężem - zdradź szybko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalka mam nadzieję że teraz nastaną u Ciebie już same pogodne dni i przegoniłaś chandrę gdzieś daleko stąd.....pamiętaj że po każdych upadkach przychodzą wzloty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla chlopca wybralismy - Stas wybralismy tak mniej wiecej ... poltora roku temu i jeszcze nam sie nei zmienilo, co wiecej mam silne przekonanie, ze jezeli potomka meskiego to urodzic moge jedynie Stasia i koniec kropka ;-) a dla dziewczynki to ... wlasnie stanelo na Zosi, a przerobilismy juz Julke, Marysie, Lidke, Marcelinke, Zuzie podobaja mi sie wszystkie (i jeszcze masa innych nad ktorymi zastanawialam sie wraz ze swoim drugim \"ja\" a nie z moim mezem ;-) hehe ) niby juz sie na ktores z nich decydujemy, po czym nagle ja stwierdzam, ze po prostu nie czuje, zeby to mogla byc Julka, albo Zuzia albo albo sama nie wiem skad to sie bierze takie wewnetrzne przekonanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O u nas też kiedyś padło imię Staś - i tak samo jak Franek gdzieś ono tam jest daleko daleko - na razie stanęło na Jasiu - dziadek jeszcze nic nie wie ale na pewno się ucieszy :-) A z dziewczynek też nam chodziły po głowie Zosia i Zusia - ale jak na razie wygrywa Julka a na drugim miejscu Marysia (to po prababci). O rany znowu się rozmarzyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zafasolowałam? Myślę, że główny powód to zmaina sposobu odżywiania. jesteśmy tym co jemy. nie uważamy za bardzo od 11 miesięcy i jakoś nic nie było, a teraz kiedy zaczełam się bardzo zdrowo odżywiać nie musiałam długo czekać. tak więc, jadłam chude mięso, sery, mleko, warzywa. natomiast ograniczyłam węglowodany typu chleb, mąka, makarony ryż i słodkie owoce no i rzecz jasna słodycze. możecie nie wierzyć, ale ja skończyłam studia związane z żywnością, jej składem i oddziaływniem na organizm, dlatego wiem co jak działa. od dawna wiedziała, ale trudno na każdym kroku uważać co sie je. polecam, naprawdę warto spróbować. co do imion to dla dziewczynki: Maja, Lidia. dla chłopca Leon, Kazik,Stefan :) ale mój maż ma inne zdanie co do niektórych moich typów. co do płci dziecka, to ja stawiam , że będzie to chłopak, bo z punktu widzenia genetyki to najbardziej prawdopodobne: ja mam brata, mąż ma dwóch braci, teść ma dwóch braci, moi rodzice siosrtę i brata (oboje). chociaż moja mama mówi, że czuje dziewczynkę i jak tak popatrze na znajomych to rodzą się głównie dziewczynki. mi tam w sumie obojęte byle, jak to sie mawia, zdrowe było!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za pocieszenie :) Joanko-nic mi nie wiadomo o takich opłatach, my za jednym razem wpłacamy właścicielom kasę, mam tu od wczoraj do poczytania umowę, ale nie mam sił, żeby się za nią wziąć (wczoraj chandra, dzisiaj usypiam na stojąco, zresztą od jakichś dwóch tygodni ciągle chce mi się tak spać, że mogę to na stojąco robić, a zawsze miałam raczej problem ze spaniem... no cóż, \"zima przyszła i jej czaro\" jak pisał mój kolega wierszokleta narodowości słowiańskiej). Tak że Joasiu - po prostu tego nie wiem, zapytam męża, gdy wróci z pracy. Imiona też mam i tylko takie: Piotr Jan (Jan po dziadku), Aleksandra Maria( moje dwie babcie i męża obydwie-wszystkie Marie :) ) A jesli będą bliźniaki (wszak jestem obciążona genetycznie)...hmm...pomyślimy... Moja koleżanka ma za 3 miesiące urodzić Zosię, druga chciała Zosię, ale wyjdzie chłopak :) W pracy też jedna ma Zosię a dwie mają Stasia oraz jedna Jasia :) No a ja bardzo bym chciała Oleńkę, ale byle by było zdrowe...byle by w ogóle BYŁO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki. Ale mam dzisiaj dobry humor. A to wszystko za sprawą mojej serdecznej przyjaciółki okazało się, że ona tez jest w ciązy :D Wszystko robiła zawsze dwa kroki za mną. Swojego męza spotkała dwa lata później niz ja swojego, ślub brała swa tygodnie po mnie a teraz 4 miesiące później urodzi dzieciaczka. Ale fajnie. Przekazuję wam nasze wspólne fluidki i motywacje do szybkiego fasolkowania wszak macieżyński ma być dłuższy. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki :) 🖐️ Zaczne moze od przywitania nowych twarzy na naszym forum, a takze od pozdrowienia wszystkich mamus i zlozenia gratulacji tym nowozafasolkownaym :) Trzymajcie sie zdrowo i rozsylajcie dobre fluidki !!! Oczywisice stale bywalczynie mocno caluje i ciesze sie, ze ciagle tu jestescie mimo np. mojej czestej nieobecnosci :), niech ten topik zyje i sie rozwija :) !!! Oj dawno mnie tu nie bylo, bardzo dawno :) Ale pracy duzo, poza tym ciagle w biegu, ostatni weekend andrzejkowy tez jak wam wczesniej pisalam, spedzialam w gorach i tak nie ma kiedy tu napisac, bo zagladam systematycznie, wiec jestem na biezaco ;). Dziewczyny jak pieknie bylo w gorach, snieg po kolana, imprezka udala sie wyjatkowo, towarzystwo bylo doborowe, cudownie :) A jak tak uwielbiam gory zimą :D A dzisiaj ciag dalszy imprezki, przychodza do nas znajomi z racji mojego meza Andrzejka i jutro, cos czuje, że ciezko bedzie wczesnie wstac do pracy, ale zapewne uprzedze, ze przyjde z 2 godzinki pozniej !!! Co do moich stranek, to w toku, calkowicie wyluzowalam i jest mi z tym bardzo dobrze, przytulanie jest systematyczne, oczywisice natura przyciaga nas do siebie mocniej w dni plodne, wiec co ma byc to bedzie. Kinia, w moim zyciu tez jest podobne jak u ciebie, tez mam bardzo dobra przyjaciolke od lat, smiejemy sie, ze jest to przyjazn od \"pieluch\", bo w zasadzie znam ja od urodzenia :) Cale nasze zycie spedzamy w zasadzie razem, mlodziencze wyskoki, potem slub w tym samym roku, z roznica 2 miesiecy jedna po drugiej, teraz tez razem sie starmy o dzidzie, wiec mozna powiedziec \"idziemy łeb w łeb\" Zobaczymy tylko, ktora bedzie pierwsza, ale ona powinna byc, bo jest o pol roku starsza ode mnie :) To na tyle, pozdrawiam :) 🖐️ Milego dnia pracy !!! Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! na poczatek ogromne gratulacje nowo zafasolkowanym! witam takze nowe kolezanki! u mnie wszystko ok, brzucho rosnie dzidzia od poniedziałku daje o sobie znac!!! a co u nowych zafasolkowanych? nie odzywacie sie, Tylko Kinia sie udziela!!! mysle ze do konca roku nasza tabelka sie rozrosnie, przeciez inaczej by było głupio ją taką małA przenosic na kolejny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc uaktualniam Tabelka I NICK...............IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24..............Ewelina......24..........Kraków........0......... Asik25................Joanna......25..........Lubin............0...........?.. madziara............Magda.......27..........Warszawa.......0........3.12 Beciamun............Beata.......27.......Tomaszów Maz......2.......2.12 Askja.................Julia.........25.........Warszawa.........0.........?... pogodny dzień........Aga........34..........Kraków..........6.......28.12 Elunia_K...............Ela.........18..........Poznań...........1........... Anecik...............Aneta........26.........Sosnowiec........0......... Koalka27............Asia..........27...........Rybnik..........0.........3.12 Aranka...............Ania.........23..........Gdynia.........3...........4.11 Alabamka..........Joanna.......28.........Wrocław.........2.........19.11 Joanka............Joanna........25.........Szczecin.........x.........11.12 Salome.............Gośka.........28..........Poznań..........4..........?... Madelain...........Magda........29........Jelenia Góra.......0........... Tabelka II Nick...................Imię........Wiek....... TC................Kilogramy RRR...................Renata.........33........18....................1...... Tojaedyta............Edyta.........30........10.....................?..... Kinia25...............Kinga..........25.........15....................3..... iskierka nadziei....Sylwia.........25..........5.....................x sweete..............Asia.............30.........4......................x koleta...............Magda..........29.........4......................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tera zja uaktualniam-chyba pierwszy raz, skopiowałam po pogodnym dniu tylko i dopisałam moje jedno staranko (czuję,że na nic). NICK...............IMIĘ.......LATA.....MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ Mama24..............Ewelina......24..........Kraków........0......... Asik25................Joanna......25..........Lubin............0...........?.. madziara............Magda.......27..........Warszawa.......0........3.12 Beciamun............Beata.......27.......Tomaszów Maz......2.......2.12 Askja.................Julia.........25.........Warszawa.........0.........?... pogodny dzień........Aga........34..........Kraków..........6.......28.12 Elunia_K...............Ela.........18..........Poznań...........1........... Anecik...............Aneta........26.........Sosnowiec........0......... Koalka27............Asia..........27...........Rybnik..........1.........3.12 Aranka...............Ania.........23..........Gdynia.........3...........4.11 Alabamka..........Joanna.......28.........Wrocław.........2.........19.11 Joanka............Joanna........25.........Szczecin.........x.........11.12 Salome.............Gośka.........28..........Poznań..........4..........?... Madelain...........Magda........29........Jelenia Góra.......0........... Tabelka II Nick...................Imię........Wiek....... TC................Kilogramy RRR...................Renata.........33........18....................1...... Tojaedyta............Edyta.........30........10.....................?..... Kinia25...............Kinga..........25.........15....................3..... iskierka nadziei....Sylwia.........25..........5.....................x sweete..............Asia.............30.........4......................x koleta...............Magda..........29.........4......................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×