Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutenka

KOBIETY A PROBLEMY W ZWIAZKU

Polecane posty

Najwazniejsza zasada jaka jestes dla swojego faceta taki on bedzie dla Ciebie! Zrozumienie, zaufanie jest prawdziwa sila. Większosc kobiet nic nie robi tylko gdeka tym biednym facetow przyczym majac do nich pretensje ze ich zle traktuje, a dlaczego to on ma nas dobrze traktowac a nie my jego? Jestesmy rowni nie podzialow, tam gdzie zmierzamy nie ma lepszych ani gorszych. Nienaiwdze takiego zachowania a tym bardziej nienawidze feministek, powinni was spalic na stosie jak czarownice! Raz by was facet porzadnie przelecial, powiedzial ze kocha przytulil odrazu byscie zmiekly wy falszywe zdziry. Je ba ć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na konferencję na temat "Zdrowia Intymnego Kobiet", 20-21 czerwca Hotel Hilton w Warszawie. To niepowtarzalna okazja, żeby dowiedzieć się więcej o swoim ciele, posiąść wiedzę jak dojść szybko do siebie po ciąży, oraz ZROBIĆ COŚ DLA SIEBIE! http://odpasawdol.org/konferencja/ facebook.com/odpasawdol.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym Was zapytać, czy któraś miała taki problem. Mój mężczyzna stracił zupełnie mną zainteresowanie pod koniec ciąży. Wszystko jest ważniejsze, a ja jestem pomijana i na szarym końcu. Namnożyły się problemy finansowe, ciężko to wszystko ogarnąć, ale martwię się co będzie po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona_Ella
może kogoś ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, ostatnia okazja, żeby zapisać się na naszą konferencję. "Zdrowie Intymne kobiet", gdzie wystąpią między innymi: Małgorzata Ohme, Marek Kamiński i Omenaa Mensah! 20-21 czerwca Hotel Hilton w Warszawie!!! Specjalnie dla pań, które goszczą na forum, ponad 50% zniżki. odpasawdol.org/konferencja link do zniżki: http://odpasawdol.org/oferta-specjalna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma problemow gdy liczymy sie z mezem i mamy go podczas porodu i badaniu cipki zawsze przy sobie.To laczy zwiazek takie przezycia,a izolacja powoduje zdrade i rozpad zwiazku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamczytać
Myślę, że takimi żelaznymi pozycjami będą nie tylko te pisane pod kątem kobiet, ale również pod kątem mężczyzn. Ja ze swojej strony mogę polecić 3 książki, które sprawiły, że w końcu zrozumiałam jak to wszystko jest poukładane. Dla kobiet: http://www.literutopia.pl/2015/05/dlaczego-mezczyzni-kochaja-zozy-sherry.html i http://www.literutopia.pl/2014/10/dlaczego-mezczyzni-poslubiaja-zozy.html Pod kątem mężczyzn natomiast bardzo dobre są książki Piotra Marta, Mężczyzna od A do Z i Tajemnice męskiego umysłu http://www.literutopia.pl/2013/05/odkryj-tajemnice-meskiego-umysu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, zwykle to one stwarzają problemy, potem je zwiększają i mają pretensje do facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobiety nie maja szacunku do partnera,dlatego w rewanzu faceci nie szanuja kobiet.Tak jak wypisuje ,ze liczy sie ze swym facetem i jest zawsze przy niej nawet podczas intymnych badan i sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tako temat
Z tymi zołzami to prawda- Mężczyźni kochają je najbardziej. Kiedy zaczęłam być z kim facetem byłam mała i biedna a on mnie olewał. Kiedy znalazłam sobie zajęcia, podniosłam swoje poczucie wartości i "przejełam stery" to on zaczął za mną biegać. Stałam się zołzą w najbardziej klasycznym wydaniu. Dziś już ze sobą nie jesteśmy. Zostawiłam go. Osobiście uważam, że to nie jest dobre bo związek powinien polegać na wzajemnym szacunku i ludzie którym brak poczucia własnej wartości najczęściej pakują się w toksyczne relacje. Trzeba szanować druga osobę ale nie zapominać o sobie. Nie rzucać się w wir poświęceń i zrozumienia, bo wtedy przestajemy zauważać jak jesteśmy manipulowani. Zauważać sygnały. Jeśli ktoś się do nas źle odnosi nie tłumaczmy tego złym nastrojem, ciężkim dniem w pracy. Reagujmy od razu. Za dobro placmy dobrem , za zło ignorancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to gorzka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem tu nowa, ale mój związek też wisi na włosku najgorsze że mam 3 dzieci nie wiem co dalej z nami dopiero urodziłam powinnam się cieszyć a ledwo powstrzymuje łzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej to jest usiąść we dwójkę i porozmawiać, zawsze znajdzie się jakies logiczne i odpowiedzialne wyjście z sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No melaxx nie zazdroszczę ci sytuacji, ale nie wiemy dlaczego uważasz, że twój związek wisi na włosku. Może właśnie trzeba szczerze porozmawiać o tym z drugą stroną, bo czasem inaczej w rzeczywistości jest niż nam się to wszystko wydaje. Trudno coś doradzać mając tak mało danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A GDY OKAZUJE SIE ze ten niby meski,macho,po zdjeciu majtek ma malego, badz chudego,badz krzywego PEnIsA- ,albo zapadnieta klate, chude krzywe nozki,nie potrafi on dobrze bzykc,zaspokoic kobiete, a gral pewniaka,macho...okazuje sie ze jest slabiutki ? Co sie porobilo,teraz to kobieta jest wieksza od"faceta",a on chuderlak chudy ANTYmESKI...... chude nozki ,zapadnietaKlata . A to mezyczna powinen byc postawny-zbudowany..-SILNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAK rozkochac skutecznie-fAcetA?---jakie-sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczny musze porozmawiac.w zyciu realnym nie mam z kim. Odnosnie tematu tak wiem,kazdy boi sie odrzucenia,ale ja wrecz panicznie,przez to niezapoznaje,nie daje sie poznac facetom,kiedys bylam otwarta przemila,ale tyle razy mnie wykorzystano,zraniono,wiec teraz jestem zdystansowana ,bardzo uwazam,nie chce znow cierpiec... Faceci jak mozna chociazby na tym forum zauwazyc maja wielkie wymagania,chca by kobieta byla prawie idealna,chodz sami wygladaja niezbyt... Boje sie ze facet mnie zrani,wytknie moje niedoskonalosci sad bedzie porownywal,odrzuci za niedoskonalosci i przez to znow wpadne w wieksze kompleksy, jeszcze bardziej zamkne sie w sobie,wpadne w m e g a kompleksy,chociaz juz mam spore. Boje sie nawet tych brzydkich,brzydszych facetow ode mnie, majacych wiecej niedoskonalosci,niz ja. Dodam jeszcze ze juz wiele lat jestem samotna prawie w ogole nie spotykam sie z facetami,a jak juz jakis mnie podrywa,to mam wrazenie,ze nie bierze mnie na powaznie,wiec oddallam sie,podobno faceci potrafia podrwac kobiety,ktorymi wcale nie sa zaintersowani..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takiej sytuacji pomoc tarocistki . Ja systematycznie korzystam w sprawach pracy, uczuciowych a nawet intymnych. Napisala mi o tym gdzie powinnam szukac pracy i znalazlam w tym miejscu o ktorym napisala.Odpowiada konkretnie na pytania i nie musze dlugo czekac na odpowiedzi. Maksymalnie do 24godzin. Jestem megazadowolona tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne  serduszko
Brzydkie kobiety są niesympatyczne, bo są brzydkie? Nigdy dość analiz charakterów. Zwłaszcza gdy opierają się na bardzo powierzchownych (i to dosłownie) wytycznych. Jak Cię widzą, tak Cię piszą? Niestety. Niedawno czytałam tutaj pseudosocjologiczne wymysły mężczyzny, który ustawił znak równości między poczuciem zagubienia w życiu a mocnym makijażem. Jaka jest więc ładna kobieta, która do tego jest jeszcze intensywnie pomalowana i nie daj Bóg, skąpo ubrana? Ma intelekt na poziomie ameby? To logiczne. Jak w mordę strzelił. Wszak ktoś kto dba o urodę - figurę, nie ma czasu na poszerzanie swojego światopoglądu. Ma inne, przyziemne priorytety. W tym szaleństwie nie ma metody. I zaraz Wam to udowodnię. Zapraszam do krainy obrzydliwości i uproszczeń. Weźcie kubeł. Zemdli Was jak nic. Pozwólcie, że dołączę swój głos do chóru piewców stereotypów. Spojrzę na kwestię analizowania wyglądu bardzo podobnie, lustrzanie rzekłabym. Bo skoro ustalono już, że ładne kobiety nie są zbyt mądre (bo przecież nie muszą?), to jakie są kobiety brzydkie? Przecież to oczywiste i logiczne. Przedstawię Wam równie schematyczne pojmowanie związku między wyglądem a osobowością, jakie przedstawił autor listu o malowanych lalach. Zapraszam do krainy obrzydliwości, stereotypów i uproszczeń. Weźcie kubeł. Zemdli Was jak nic. Ciekawe, czy dotrzymacie do końca. Brzydkie kobiety prócz tego, że z małą przyjemnością się na nie patrzy, bywają przenikliwe, inteligentne i oczytane. Jakie mają zresztą być, skoro wtedy gdy ich ładne koleżanki są zapraszane na randki, im pozostaje towarzystwo książek, telewizora, seriali albo ewentualnie jedzenia. Wspomniałam o pocieszaniu się jedzeniem? Nieprzypadkowo. To dość ważne. Brzydkie kobiety często są więc także co najmniej pulchne. Ewentualnie mogą mieć ekscentryczne hobby. Niepopularne zainteresowania często są odskocznią dla tych, którzy nie spełniają jakichś norm. Także tych estetycznych. Na szczęście (dla siebie) brzydkie kobiety są także błyskotliwe i wszelkie kpiny z wyglądu potrafią wykorzystać przeciwko atakującym je osobom. Ich wygląd jest niczym innym właśnie jak ironią losu, sarkastycznym pstryczkiem w nos. Mają zresztą czas na to, żeby takimi się stać. Krytyczne spojrzenia rówieśników, a przynajmniej pozbawione aprobaty towarzyszą im przecież od zawsze. W szkole może nikt im na plecy nie pluje, ale też nikt nie będzie się zachwycał. Bo nie ma na co patrzeć przecież. Jeśli więc chcą zwrócić na siebie uwagę, muszą zadbać o to, żeby móc kogoś czymś zainteresować. Książki, seriale, muzyka - to mogą być ich atuty. To muszą być ich atuty. Ktoś się za nimi na ulicy obejrzy? Pomijając chwile, gdy się przewrócą lub wyjątkowo głośno roześmieją? Oczywiście, że tak! Ale i nad tym muszą się napracować. Atutem brzydkich dziewcząt może być przecież wymyślna stylizacja. Bo o ile ładna kobieta wygląda dobrze we wszystkim, to brzydka w niczym. Przykuć uwagę może więc fakturą, kształtem odzieży lub frapującą fryzurą, biżuterią czy nakryciem głowy. Brzydkie kobiety są też silne. Muszą takie być. Kto im pomoże? Puchatego kotka to każdy utuli, ale brzydactwa nie wzbudzają litości. To wszystko rodzi w brzydkich kobietach złość. To, co widzą w lustrze, też nie poprawia im przecież humoru. Dlatego są także często nieuprzejme. Zwłaszcza wobec pięknych kobiet. Ale nie tylko. Są niemiłe dla wszystkich. Zachowują się tak, bo nie potrafią inaczej. Na wszelki wypadek, żeby odstraszyć i wywalczyć sobie pozycję w grupie. Ironia, złośliwość i sarkazm to ich broń. Wszak ich wygląd jest niczym innym właśnie jak ironią losu, sarkastycznym pstryczkiem w nos. Czym innym mają się więc światu odwdzięczyć? Pomijając płodzenie równie brzydkich dzieci? Dlaczego nie ma w szkole takiego przedmiotu, jak szacunek do drugiego człowieka? Macie dość? Bo ja owszem. Ze schematycznym, stereotypowym pojmowaniem rzeczywistości i innych ludzi walczę odkąd tylko pamiętam. Dobrze wiem, że to ułatwia funkcjonowanie. Sprawia wrażenie, że wydaje się nam wszystkim, że wiemy, co się wydarzy. Jak ktoś się najprawdopodobniej zachowa, jeśli jest na przykład atrakcyjny albo zupełnie nie. Tyle że jest to tak nieprawdopodobnie szkodliwe i niebezpieczne, że dziwie się, że nie ma jeszcze w szkołach nauki patrzenia na człowieka bez uprzedzeń. Dlaczego nie ma w szkole takiego przedmiotu, jak szacunek do drugiego człowieka i przede wszystkim nauka niestereotypowego myślenia? Do stereotypów uciekają się zarówno panowie jak i panie. Populistyczne mądrości, krzywdzące uproszczenia i powierzchowne oceny czynią wcale nie powierzchowne rany. Wszyscy oceniamy, cały czas. Schematy i stereotypy są drogą na skróty dla ludzi słabszych umysłowo, tak po prostu jest łatwiej. Ale przecież tak było, jest i będzie, że znajdzie się jakiś prostak co to będzie oceniał przez pryzmat koloru skóry, włosów, makijażu, jakości butów, itd. To jest po prostu ciemnota, którą ciężko wyplenić, a walka z tym to pozytywistyczne syzyfowe prace. Lepiej takich ludzi olać i zostawić samych sobie w swoim jadzie." " brzydota łączy się z brakiem pewności siebie, a brak pewności siebie wynika wprost z przekonania, ze prawo do poczucia humoru, uwodzicielskości, seksapilu mają tylko te ładne. jest to sakramencki, idiotyczny, debilny nonsens. seksapil, to osobowość, a nie długa noga. brzydkie kobiety są jak samospełniająca się przepowiednia : mają siebie za brzydkie, więc zachowuja się tak jak, ich zdaniem, brzydkim przystoi, otoczenie traktuje je adekwatnie, czym potwierdza ich mniemanie o sobie. właściwie to, co chciałem powiedzieć zamyka się w krótkim : brzydota, to stan umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutne   Serduszko
Wszyscy oceniamy, cały czas. Schematy i stereotypy są drogą na skróty dla ludzi słabszych umysłowo, tak po prostu jest łatwiej. Ale przecież tak było, jest i będzie, że znajdzie się jakiś prostak co to będzie oceniał przez pryzmat koloru skóry, włosów, makijażu, jakości butów, itd. To jest po prostu ciemnota, którą ciężko wyplenić, a walka z tym to pozytywistyczne syzyfowe prace. Lepiej takich ludzi olać i zostawić samych sobie w swoim jadzie." " brzydota łączy się z brakiem pewności siebie, a brak pewności siebie wynika wprost z przekonania, ze prawo do poczucia humoru, uwodzicielskości, seksapilu mają tylko te ładne. jest to sakramencki, idiotyczny, debilny nonsens. seksapil, to osobowość, a nie długa noga. brzydkie kobiety są jak samospełniająca się przepowiednia : mają siebie za brzydkie, więc zachowuja się tak jak, ich zdaniem, brzydkim przystoi, otoczenie traktuje je adekwatnie, czym potwierdza ich mniemanie o sobie. właściwie to, co chciałem powiedzieć zamyka się w krótkim : brzydota, to stan umysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze bycie brzydkim/brzydka/ladnym nie jest wyznacznikiem sukcesu do udanego zwiazku,ludzie naprawde bardzo" brzydcy zakladaja rodzine ,maja meza,zone,dzieci. A fajna zadbana kobieta jest samotna,czasami i SEKSBOMBA. Ale ktos GLUPI z mala wyobraznia,ograniczony stwierdzi ze jak ktos nie ma partnera,to znaczy ze nikt ja nie chce bo brzydka itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takiej sytuacji pomoc tarocistki . Ja systematycznie korzystam w sprawach pracy, uczuciowych a nawet intymnych. Napisala mi o tym gdzie powinnam szukac pracy i znalazlam w tym miejscu o ktorym napisala.Odpowiada konkretnie na pytania i nie musze dlugo czekac na odpowiedzi. Maksymalnie do 24godzin. Jestem megazadowolona tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej potrzebuje pomocy . Przedstawie systuacje Rozstalam sie z facetem 2 miesiace temu : Po 2 tyg Od rozstania napisal mi smsa ze byl w wiekszosci miejsc gdzie bylismy razem i ze mnie kocha . JA chcialam go sprawdzic bo uwazalam ze 2 tyg to nie jest tak duzo i przetrzymalam go pow ze niechce powrotu i zeby ukladal sobie zycie z kims innym. Oczekiwalam ze bedzie o mnie walczyl a nie pisal sms bylam wsciekla. Po miesiacu zadzwonil do mnie zeby sie spotkac jako kumple a m. in po to zeby zobaczyc czy jeszcze mozemy na siebie patrzec . Po spotkaniu czulam ze jest juz cos nie tak ze chce mi o czyms pow, ale ustalilismy ze sie spotkamy za tydz 2 i powiem mu o swoich warunkach i oczekiwaniach, Kiedy sie znowu spotkalismy wyznalam mu czego oczekuje a on powiedzial ze musi to przemyslec ze on sie boi powrotu. Zaczelismy sie spotkykac od czasu do czasu i nocujac jednego dnia u niego znalazlam waciki i maslo do ciała ktore nie nalezalo do m nie. Wiedzialam ze spotyka sie z inna i udawalam glupa do nastepnego spotkania kiedy usiadl ze mna i wyznal mi cala prawde: ze chce wrocic i byc ze mna . Po 2 tyg po rozstaniu spotkal sie z dziewczyna przez internet ktora sie w nim szalenie zakochała, ze sie spotykaja tylko ta panna jest mezatka i chce natychmiast rzucic meza dla niego . Twierdzi ze chcial byc ze mna szczery zeby zaczac ten zwiazek na nowo . Kiedy to uslyszalam bylam wsciekla i pow ze mu tego nigdy nie bede wstanie wybaczyc , ze juz mu nie zaufam. On stwierdzil ze jestem tez temu wspolwinna ze odepchnelam go po 2 tyg po rozstaniu i nie chciałam go znac , ze bylo mu ciezko , ze to "tylko sex" i oficialnie nie czuje sie ze mnie zdradzil bo nie jestesmy ze soba . Jeszcze po tym wyznaniu zadzwonila ta kobieta i wyszedl zeby z nia porozmawiac Nie potrafie tego zrozumiec bo uwazam ze jezeli sie kogos kocha to nie rzuca sie w ramiona innej osoby po tak krotkim czasie., Nie byłam bym wstanie dotknac kogos innego przez wiele wiele czasu.. Nie wiem co mam robic chcialabym poznac opinie Was co wy byscie zrobili w takiej sytuacji. Czy dali byscie szanse? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co byście powiedziały, jak Wasz mąż by zamieścił np. tutaj http://wpadkowo.pl wasze zdjęcia jak chodzicie np. po mieście bez stanika? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anienie
Co sprawia, że ludzie łączą się w pary, tworząc związki „na dobre i na złe? Jakby na złość wszystkim tym, którzy usilnie pracują nad skutecznym podrywem i dopracowują swój wygląd do perfekcji, badania dowodzą, że tajemnica wzajemnego przyciągania „na dłużej” leży w zupełnie innym miejscu. Owym magnesem – jak twierdzą Robin Skynner i John Cleese – jest podobieństwo historii rodzinnych… http://enterprisehouse.pl/jastrzebie-golebie-i-inne-zwiazki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×