Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutenka

KOBIETY A PROBLEMY W ZWIAZKU

Polecane posty

Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom! :) Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci i są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam SUPER RADE!!!! N-O-W-E-N-N-A______P-O-M-P-E-J-A-Ń-S-KA____URATOWAŁA MOJE MAŁŻENISTWO. Jest to____M-O-D-L-I-T-W-A______N-I-E____ D-O____O-D-P-A-R-C-I-A. Odmówilam tą Modlitwę, I moje małżenistwo zostało uratowane. Mój mąż wrócił do mnie. Odmów, co Ci szkodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) N-O-W-E-N-N-A______P-O-M-P-E-J-A-Ń-S-KA____URATOWAŁA MOJE MAŁŻENISTWO. Jest to____M-O-D-L-I-T-W-A______N-I-E____ D-O____O-D-P-A-R-C-I-A. Odmówilam tą Modlitwę, I moje małżenistwo zostało uratowane. Mój mąż wrócił do mnie. Odmów, co Ci szkodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dało dużo siły to, co mam w stopce.. I od razu uwaga ode mnie. To jest coś tylko dla ludzi z poczuciem humoru i umiejących się zdystansować.. Ale polecam!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) ja też czytałam "dlaczego mężczyźni kochają zołzy" i może nie jest to jakaś wybitna pozycja, ale myślę, że warto przeczytać :) ja się troche pośmiałam jak to czytałam, ale też czasami zastanawiałam się nad tym co jest zawarte w tej książce, bo miejscami naprawdę była błyskotliwa. Polecam każdemu kto z przymrużeniem oka patrzy na świat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź długopis i kartkę ;p 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski,zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiącurodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone â zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony â twoje życie jest pełne miłości. Czarny â jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony â twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski â jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K â masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R â Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z â lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń â Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień â czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik â grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych odp w ciągu jednej godziny. Wklej je do 10 innych komentarzy spełni się przed twoimi następnymi urodzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma pani problem z miłością a to wynika z pani wypowiedzi i poszukiwań . Miłość nie szuka siebie ani swej racji ani poddaństwa ale wykładni : dlaczego należy drugiej osobie podać pomocną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.expartner.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba główny problem kobiet to to, że nie słuchają i zawsze są przekonane o swojej racji. Ale powiem dziewczyny, że dla mnie najlepszym poradnikiem jest serial "Seks w wielkim mieście" - mówię poważnie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wszystko wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałem takie problemy w związku. udało mi się wraz z żoną przeskoczyć wszystko, a zdawało się, że to już koniec. zaczęliśmy spędzać więcej czasu razem, rozmawiać na trapiące nas tematy. Zaczęliśmy odwiedzać starych znajomych, chodzić do kina i wszystko jakoś się ułożyło. Nasze życie nabrało nowych barw, żona poczuła się znów młoda, kupiła sobie seksowną bieliznę firmy Alles, ja bardziej kolorowe i młodzieżowe ubrania. Teraz, kiedy planujemy najbliższe miesiące myślimy o kupnie rowerów i wycieczce nad może. Głowa do góry, skoro nam się udało wrócić do normalnego życia, to i Wam się może udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłany: Czw Sty 28, 2016 9:23 pm Temat postu: Jesli czujesz sie zagubiona, masz klopoty w zwiazku Napisz.  Hej oferta ta jest skierowana dla potrzebujacych wsparcia, porady lub poprostu pogadania. W swoim życiu przesylam wiele trudnych a nawet okrutnych chwil co sklonilo mnie do pracy nad soba, od wielu lat intenywnie interesuje sie emocjami, zwiazkami, swiadomoscia oraz innym dziedzinami zycia co pomoglo mi zrozumieć wiecej ludzi i wszechswiat. Udalo mi sie pomoc wielu znajomym dlatego postanowilam podzielic sie wiedza i doswiadczeniem z imnymi. Zapraszam do napisania, nie masz nic do stracenia a możesz tylko zyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłany: Czw Sty 28, 2016 9:23 pm Temat postu: Jesli czujesz sie zagubiona, masz klopoty w zwiazku Napisz.  Hej oferta ta jest skierowana dla potrzebujacych wsparcia, porady lub poprostu pogadania. W swoim życiu przesylam wiele trudnych a nawet okrutnych chwil co sklonilo mnie do pracy nad soba, od wielu lat intenywnie interesuje sie emocjami, zwiazkami, swiadomoscia oraz innym dziedzinami zycia co pomoglo mi zrozumieć wiecej ludzi i wszechswiat. Udalo mi sie pomoc wielu znajomym dlatego postanowilam podzielic sie wiedza i doswiadczeniem z imnymi. Zapraszam do napisania, nie masz nic do stracenia a możesz tylko zyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłany: Czw Sty 28, 2016 9:23 pm Temat postu: Jesli czujesz sie zagubiona, masz klopoty w zwiazku Napisz.  Hej oferta ta jest skierowana dla potrzebujacych wsparcia, porady lub poprostu pogadania. W swoim życiu przesylam wiele trudnych a nawet okrutnych chwil co sklonilo mnie do pracy nad soba, od wielu lat intenywnie interesuje sie emocjami, zwiazkami, swiadomoscia oraz innym dziedzinami zycia co pomoglo mi zrozumieć wiecej ludzi i wszechswiat. Udalo mi sie pomoc wielu znajomym dlatego postanowilam podzielic sie wiedza i doswiadczeniem z imnymi. Zapraszam do napisania, nie masz nic do stracenia a możesz tylko zyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłany: Czw Sty 28, 2016 9:23 pm Temat postu: Jesli czujesz sie zagubiona, masz klopoty w zwiazku Napisz.  Hej oferta ta jest skierowana dla potrzebujacych wsparcia, porady lub poprostu pogadania. W swoim życiu przesylam wiele trudnych a nawet okrutnych chwil co sklonilo mnie do pracy nad soba, od wielu lat intenywnie interesuje sie emocjami, zwiazkami, swiadomoscia oraz innym dziedzinami zycia co pomoglo mi zrozumieć wiecej ludzi i wszechswiat. Udalo mi sie pomoc wielu znajomym dlatego postanowilam podzielic sie wiedza i doswiadczeniem z imnymi. Zapraszam do napisania, nie masz nic do stracenia a możesz tylko zyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry za powtarzajace sie wiadomosci, nie planowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co myslicie ze jakas ksiazka nagle pomoze zalatwic problemy? Guzik prawda zeby nie powiedzieć batdziej dosadnie. Wszystko pieknie ładnie pisze a z tego ani jedna tysieczna sie nie sprawdza. Jestem samotna czuje sie samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki, patrzcie co mam. Bratowa mi poleciła. Testowanie za darmo, właśnie dostałam emaila o tym, że załapałam się na kampanię testowania jogurtów, przyjdzie do mnie cały karton, nie wiem kto to zje :D Ale dietetyczne jest :P Też możecie spróbować: https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/672057f7976a889f87b90709c4cde7ae Wystarczy się zarejestrować. Zapodam wam zdjęcie jak przyjdą te Activie, mają być w ciągu 2 tygodni. Ale są też kampanie proszków do prania, słodkości, szamponów, kremów itd. Dostaje się całe pudełka, potem tylko trzeba wystawić opinię. A ponoć na starcie każdy się łapie na jakąś kampanię, no tak jak ja teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przypuszczałam, że tak mnie ten temat wciągnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avi1962
A co ja mam z tym fantem zrobic ,jestem w zwiazku 10 lat ,i widze ze wszystko umiera ,kiedy bylismy rok mój luby oswiadczył mi sie z pompa bo w kosciele cóż cieszyłam sie jak dziecko poniewaz wczesniejsze moje zwiazki były fiaskiem . Waliłam głową w chmury ze szczescia bo facet super ,dobry , opiekunczy a nawet za opiekunczy, i tak czekam na ten slub już 10 rok, nasze relacje intymne już umarły smiercią naturalną , próbowałam , rozmawiałam , pytałam , prosiłam, i nic zero odzewu. Za to ciągle jest robienie przez partnera pokrzywdzonego sieroty. Wydawało mi sie i chyba tylko wydawało ze sie kochamy, rzuciłam dla niego wszystko , miejsce zamieszkania, prace , cóż powiecie ze zgłupiałam tak zgłupiałam do reszty. Na swoje usprawiedliwienie moge powiedziec tylko to ze kiedy spotkałam własnie jego to myslałam ze swiat mnie pogłaskał że wreszcie w zamian za alkocholika na mojej drodze postawił faceta takiego o jakik marzyłam. Cóż teraz własciwie po co ja mam sie starac chyba już nic sie nie poskleja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wciąż zakochana w partnerze
Kiedyś przeczytałam dobry tekst na blogu laydymami blogspot com jakoś taki tytuł chyba miał : co jest wewnątrz serca kobiety. Tam tak dobitnie było napisane, że o tym, że jeśli partnera się widzi w tym samym świetle teraz, co kiedyś to zawsze jest szansa na uratowanie związku, że wtedy warto. Wogóle to tam piękne słowa są, tak prawdziwie to napisane, że się popłakałam na myśl o moim związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co drugi post jest na temat samotności nie tylko na tym forum, to taka przypadłość naszych czasów, dlaczego jednak większość osób z tym żyje. Poznałem osobę samotną i próbowałem ją kilkukrotnie zaprosić na spacer, kawę - zawsze odmawiała, a później mówi mi, że jest samotna.. https://pozyczka-bez-zaswiadczen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×